dr n. med.

Maciej Garbień

verifiedCreated with Sketch.

Chirurg, Chirurg naczyniowy

99 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza Zapytaj lekarza
71 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Doktor Nauk Medycznych, Specjalista Chirurg, absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Operuję żylaki kończyn dolnych najnowocześniejszą metodą laserową na… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
99 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne ArsMedisUsługa: konsultacja chirurga naczyniowego

  Bardzo sympatyczny lekarz o pogodnym usposobieniu, uprzejmy, profesjonalista, specjalista godny polecenia, poomógł, dziękuję.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne ArsMedisUsługa: konsultacja chirurga naczyniowego

  Lekarz bardzo dokładnie przeprowadził badanie i zapoznał mnie na czym ma polegać zabieg któremu powinnam się poddać. Wizyta przebiegała w bardzo miłej atmosferze. Polecam Wszystkim którzy maja problemy naczyniowe konsultacje u doktora Macieja Garbień.

 • C
  Lokalizacja: Centrum Medyczne ArsMedisUsługa: konsultacja chirurgiczna z USG doppler

  Doktor miły, konkretny. Cel wizyty osiągnięty. Wytłumaczył i przedstawił opcje leczenia bez namawiania. Wykonał usg, część badania powtórzył. Bardzo fachowy. Polecam.

 • N
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Zgłosiłam się do doktora z niedoczynnością żylną obu kończyn dolnych. Pan doktor był miły i fachowo podszedł do tematu. Przeprowadził dokłady wywiad, zapoznał się z wcześniejszymi badaniami (przyniosłam ze sobą) i przeprowadził badanie usg doppler. Odpowiadał od razu na wszelkie moje pytania i wyjaśniał wątpliwości, pokazywał na monitorze w trakcie usg i tłumaczył. Okazało się, że nie muszę jesze robić zabiegu lasera na żyły, a wcześniejsza diagnoza w innym miejscu była błędna. Doktor zalecił mi terapię uciskową skarpetami/pończochami. Ustaliliśmy z doktorem konsultację i badanie za pół roku aby monitorować zmiany w żyłach.

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne ArsMedisUsługa: wizyta kontrolna

  To była moja kolejna wizyta. Badanie pokazało, że znowu pojawiły się nowe żylaki. Jednak tak jak na poprzednich trzech wizytach Pan doktor wszystko dokładnie i rzetelnie wytłumaczył dalszy tok leczenia. Jestem bardzo zadowlona z wizyty. Teraz czekam na termin kolejnego zabiegu. Teresa K.

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne ArsMedisUsługa: żylaki

  Lekarz bardzo sympatyczny,dokładnie zrobione badanie ,postawiona diagnoza.Opisał na czym i jak będzie wyglądał zabieg usunięcia żylaków. Polecam wizytę u Pana doktora

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne ArsMedisUsługa: konsultacja naczyniowa z USG

  konkretny problem konkretna wizyta. Lekarz uprzejmy i miły, w miarę możliwości wytłumaczył i wyjaśnił mój problem. Wizyta odbyła się z opóźnieniem, jednak to naturalne. Każdy pacjent ma indywidualny problem więc ciężko określić czas wizyty. Pan Doktor wyszedł przywitał się zaprosił do gabinetu i wskazał dłonią miejsce, abym spoczęła- bardzo miły gest. W dalszej części mojej wizyty, czyli po kolejnych moich pytaniach zerkanie na zegarek , dało mi to odczuć że już mam nie pytać, bo czasu nie ma. A szkoda... bo miałam jeszcze parę pytań- ale moja ogólna ocena pozytywna.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne ArsMedisUsługa: konsultacja chirurga naczyniowego

  Lekarz bardzo konkretny, wyjaśnił ewentualne powikłania nie leczenia moich dolegliwości oraz wskazał prawdopodobne inne przyczyn mojego bólu, atmosfera na wizycie bardzo miła . Polecam

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne ArsMedisUsługa: konsultacja chirurgiczna

  Kompetentny, uprzejmy, godny polecenia,chętnie odpowiada na wszystkie pytania pacjenta. Jasno i rzeczowo wyjaśnia proces leczenia

 • K

  Byłam na pierwszej wizycie i zdecydowałam się na zabieg. Dr Garbień dokładnie wszystko mi wytłumaczył. Konsultacja przebiegła w miłej atmosferze. Więcej będę mogła napisać po zabiegu.

Pytania pacjentów (191)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Doktor Nauk Medycznych, Specjalista Chirurg, absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu.

  Operuję żylaki kończyn dolnych najnowocześniejszą metodą laserową na świecie EVLT (endovenous laser treatment).
  Wykonuję usg dopplerowskie żył kończyn dolnych.
  Wykonuję również operacje cieśni nadgarstka najnowocześniejszą metodą endoskopową – CTRS.
  Wykonuję operacje przepuklin pachwinowych metodami laparoskopowymi TAAP oraz TEP jak również metodą Lichtensteina z użyciem najnowocześniejszych na świecie siatek firmy BARD. Doświadczenie zebrałem szkoląc się w Brukseli u dra Tima Tollensa-światowej sławy chiruga, eskperta w leczeniu przepuklin.
  Doświadczenie zebrałem również pracując w Londyńskiej Klinice MyMedyk.

  Od 2014 współpracuję z Prywatną Polikliniką „NA GROBLI“ gdzie przeprowadzam zabiegi operacyjne żylaków kończyn dolnych, operacje przepuklin pachwinowych, brzusznych i pępkowych metodami laparoskopowymi oraz klasycznymi.
  Od 2010 do 2017 pracowałem jako flebolog w DCM DOLMED SA we Wrocławiu. Przeprowadziłem ok. 3500 zabiegów operacyjnych żylaków kończyn dolnych metodą laserową – EVLT
  2009 uzyskałem stopień naukowy Doktora Nauk Medycznych w zakresie Chirurgii Ogólnej.
  2008 do dzisiaj pracuję na stanowisku starszego aststenta w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym we Wrocławiu ul. Koszarowa 5 na Oddziale Chirurgicznym.
  2006 uzyskałem tytuł specjalisty w dziedzinie Chirurgii Ogólnej
  2004 -2008 pracowałem w Szpitalu Kolejowym we Wrocławiu na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej na stanowisku starszego asystenta.
  2000 – 2004 pracowałem w Klinice Chrurgi Przewodu Pokarmowego we Wrocławiu pod kierunkiem prof. A. Lewandowskiego
  2000 uzyskałem z wyróżnieniem I stopień specjalizacji z Chirurgii Ogólnej
  1998 – 2000 pracowałem w Szpitalu Kolejowym we Wrocławiu na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej
  1998 ukończyłem Akademię Medyczną na Wydziale Lekarskim we Wrocławiu. Odbyłem staż podyplomowy w Szpitalu Kolejowym we Wrocławiu pod kierownictwem dr n. med. W. Durka.

  Drogi pacjencie, internetowe zapisy tylko na konsultacje.
  Na ewentualny zabieg umówimy się w gabinecie.

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna

Edukacja

 • Wydział Lekarski Akademii Medycznej we Wrocławiu.

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl

Znajomość języków

 • angielski

Certyfikaty

Zdjęcia

Artykuły

 • Przepuklina – skuteczne metody leczenia

  1 czerwca 2015

  Przepuklina pachwinowa jest chorobą która polega na przemieszczeniu zawartości jamy brzusznej przez naturalne lub nabyte otwory w powłokach brzusznych....
 • Żylaki – co należy wiedzieć?

  28 maja 2015

  Żylakami kończyn dolnych nazywamy poszerzenia żył powierzchownych, które wyglądają jak balonowate uwypuklenia pod skórą na nogach.Początkowo są defektem...