dr n. med.

Łukasz Nagraba

verifiedCreated with Sketch.

Ortopeda

49 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
12 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalizuje się w leczeniu schorzeń narządu ruchu. Pracuje w Klinice Ortopedii i Rehabilitacji Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Dr Łukasz Nagraba jest członkiem zespołu projektu… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
49 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Z
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MD ClinicUsługa: Konsultacja ortopedyczna

  Pan dr Nagraba jest lekarzem z powołania. Przejmuje się stanem pacjenta. Nie traktuje go jak przedmiot. Mój problem nie był poważny, ale został zdiagnozowany natychmiast, dostałem szczegółowe wyjaśnienia co mam robić, jakie brać leki i co zrobić gdyby problem nawracał. Dodatkowo, na podstawie objawów Pan dr Nagraba zalecił mi branie jeszcze innych leków na inną chorobę, której objawem był właśnie mój problem ortopedyczny. 2 lata wcześniej moja żona miała poważny problem ortopedyczny i też leczyła się u Pana dr Nagraby, który z własnej inicjatywy konsultował wyniki badań tomografii komputerowej z radiologiem i wąsko wyspecjalizowanym specjalistą, aby mieć całkowitą pewność, że żona będzie leczona w najlepszy sposób. Taki lekarz to teraz rzadkość.

 • B
  Lokalizacja: Reh - Medica Centrum RehabilitacjiUsługa: złamanie nadgarstka

  Zanim trafiłam do Pana Doktora dwóch ortopedow mówiło że złamanie nadgarstka zostało dobrze złożone. Dopiero on przejrzał się dokładnie rtg I pokazał że złamanie jest do pilnej operacji jeśli chce mieć sprawną prawą rękę. To lekarz któremu zależy na pacjentach, nie traktuje ich marginalne. Godny polecenia specjalista.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Doktor bardzo szybko zdiagnozował mój problem i wszystko dokładnie wyjasnil, przede wszystkim uspokoił i po kolei tłumaczył jak będzie wyglądać dalsze leczenie, polecając przy tym specjalistów, do których powinnam sie udać. Jestem jak najbardziej na TAK i z czystym sercem polecam wszystkim Pana Łukasza!! :)

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MD ClinicUsługa: ból łokcia

  Bardzo miły, fajny, spokojny i uśmiechnięty lekarz. Wytłumaczył mi na czym polega mój ból łokcia i jestem umówiona na następną wizytę i nie żałuję, że trafiłam do doktora Nagraby. Bardzo, bardzo gorąco polecam.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta lekarska była bardzo profesjonalana, stąd dostałam wyczerpujące wyjaśnienia i odpowiedzi na zadane pytania.

 • E

  Dr Łukasz Nagraba to lekarz z prawdziwego zdarzenia! Przez ponad 3 lata nikt nie był w stanie zdiagnozować mojego problemu z nadgarstkiem, a doktor po wywiadzie i zapoznaniu się z wynikami badań od razu postawił trafną diagnozę i zaproponował leczenie czynnikami wzrostu. Widząc moje wahanie, nie próbował mnie na siłę przekonywać, a nawet uczciwie powiedział, że ze względu na wcześniejsze leczenie sterydami oraz to, że uraz był już tak dawno temu, szansa, że leczenie się powiedzie jest niższa. Ostatecznie się jednak zdecydowałam i nie żałuję, bo wszystko się udało i po rehabilitacji mój nadgarstek wrócił do życia. Od tego czasu z każdym problemem ortopedycznym chodzę już tylko do doktora Nagraby i polecam doktora wszystkim, bo to najlepszy ortopeda, jakiego spotkałam.

 • I

  Trafiłam do Pana z niesamowitym bólem pleców i szyi, który utrudniał mi poruszanie się i wyprostowanie. Wcześniej nikt nie był w stanie zdiagnozować, co mi dolega, a przepisane środki nie pomagały. Pan doktor szybko zdiagnozował ostre zapalenie mięśnia dźwigacza łopatki, przepisał odpowiednie leki i zalecił późniejszą rehebilitację. Miało pomóc i pomogło:) Profesjonalne podejście do pacjenta, opieka i wiedza na najwyższym poziomie - dziękuję Panie doktorze za pomoc i polecam wszystkim!!!

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MD ClinicUsługa: Zwykła wizyta

  Byłam drugi raz u pana doktora, ponieważ zastosowane leczenie po pierwszej wizycie odniosło bardzo dobry rezultat. Dlatego dzisiaj byłam kolejny raz i mam przekonanie, że efekt tej wizyty będzie równie pozytywny. Jeśli zajdzie taka potrzeba z pewnością udam się po poradę do dr Łukasza Nagraby.

 • P

  Lekarz, który zna się na urazach sportowych. Widać, że wie o czym mówi - diagnozę stawia szybko i trafnie. Pomaga też w realizacji leczenia - mi polecił zarówno rehabilitanta jak i sklep ze stabilizatorem.

 • M
  Lokalizacja: MD ClinicUsługa: Terapia przeciwbólowa

  Trafiłam do p. Łukasza z bólem kolana. Oczywiście miałam już czarne myśli-koniec z bieganiem, rowerem, nartami. Okazało się, że bez rtg, rezonansów i usg można postawić diagnozę i leczeniem i rehabilitacją rozwiązać problem.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalizuje się w leczeniu schorzeń narządu ruchu. Pracuje w Klinice Ortopedii i Rehabilitacji Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

  Dr Łukasz Nagraba jest członkiem zespołu projektu klinicznego czynnikiwzrostu.pl, w ramach którego zajmuje się medycyną regeneracyjną w schorzeniach mięśni i ściegien, takich jak łokieć tenisisty, zwyrodnienie ścięgna Achillesa, ostrogi piętowe.
  Strona internetowa: www.czynnikiwzrostu.pl

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu