lek.

Łukasz Laskowicz

Ginekolog

20 opinii +dodaj

Umów wizytę 19 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalista ginekolog-położnik, absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Aktualnie pracuje w Klinice Ginekologii i Onkologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Zajmuje… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista ginekolog-położnik, absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Aktualnie pracuje w Klinice Ginekologii i Onkologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Zajmuje się m. in. diagnostyką i leczeniem schorzeń gruczołu piersiowego, ginekologią onkologiczną, chirurgią ginekologiczną małoinwazyjną. Uczestnik wielu kongresów oraz zjazdów naukowych w Polsce i za granicą. W 2013 uzyskał certyfikat USG Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Choroby

 • bolesne miesiączkowanie
 • zaburzenia miesiączkowania
 • niepowodzenia ciążowe
 • patologia ciąży
 • poród przedwczesny

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
20 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: UNICARDIA & UNIMEDICA Małopolskie Kliniki SpecjalistyczneUsługa: konsultacja onkologiczna

  Pan doktor okazał się bardzo rzetelnym lekarzem. Konsultowałam u niego diagnozy od innych lekarzy dotyczące guzów w piersiach oraz mięśniaka u mojej dużo starszej kuzynki. Wcześniejsze konsultacje u innych lekarzy były zdawkowe i bardzo niepokojące - wskazywały możliwe zmiany nowotworowe. Pan doktor bardzo nas uspokoił. Wytłumaczył co jest co, i podał rokowania - bardzo, bardzo optymistyczne, szacując ryzyko nowotworu na 2-3%. Tłumaczył rzeczowo to co zobaczył na badaniach jakie przyniosłyśmy ze sobą. Sam również wykonał badania USG oraz manualnie. Podsumowując: bardzo konkretny, profesjonalne podejście do pacjenta, skupiony, świetny kontakt z pacjentem, komunikatywny. Bardzo polecam!!

 • M
  Lokalizacja: ALLMEDICA

  Dr Laskowicz jest świetnym specjalistą, i do tego bardzo sympatycznym i uprzejmym. Każda wizyta przebiega bezstresowo, można czuć się komfortowo, bezpiecznie i swobodnie. Pan Doktor jest rzeczowy, posiada ogromną wiedzę oraz doświadczenie. Zabieg biopsji mammotomicznej jaki miałam wykonywany odbył się bezboleśnie, bez strachu za to w przyjaznej atmosferze i profesjonalnie. Bardzo polecam !

 • K

  Dr Łukasz Laskowicz to wspaniały człowiek i wybitny lekarz. Jego profesjonalizm zawodowy jest na najwyższym poziomie. A przy tym niezwykła osobowość. Nawet podczas zabiegu potrafi tak rozmawiać z pacjentką, że stres i strach zupełnie znikają. W trakcie wizyty odnosi się wrażenie , że doktora Laskowicza zna się od dawna. Jak dobrego przyjaciela. Polecam wszystkim kobietom.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: UNICARDIA & UNIMEDICA Małopolskie Kliniki SpecjalistyczneUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Dr Laskowicz to świetny fachowiec, do którego warto się udać. Bardzo uprzejmy, otwarty człowiek, który wszystko rzetelnie wyjaśnia. Wizyta i badanie przebiega w miłej atmosferze, Szczerze polecam Pana Doktora!

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wspaniały lekarz z dużą wiedzą. Usg piersi przeprowadzone fachowo, odpowiada na wszystkie pytania, informuje podczas badania cały czas

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Uniwersytecki w KrakowieUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Dr Laskowicz jest świetnym specjalistą w zakresie chorób piersi i dolegliwości
  towarzyszących menopauzie. Kompleksowo zajmuje się pacjetem
  chciałam podziękować za troskę i wyrozumiałość

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo się cieszę, że znalazłam dr Laskowicza. Jest świetnym fachowcem, rzetelnym i dokładnym, a do tego tak sympatyczny, że łatwo się zrelaksować i nie stresować na wizycie.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: UNICARDIA & UNIMEDICA Małopolskie Kliniki Specjalistyczne

  Jeżeli zastanawiacie się nad wyborem dobrego specjalisty ,nie tylko ginekologa do prowadzenia ciąży ,ale lekarza ktory w razie problemów staje na wysokości zadania, to doktor Laskowicz jest idealnym kandydatem.
  Jeżeli z ciaza jest wszystko w porządku,to tak naprawdę każdy ginekolog będzie odpowiedni do jej prowadzenia, schody zaczynają się w momencie pojawienia się komplikacji, kiedy trzeba podejmować decyzje. Doktor Laskowicz jest właśnie takim lekarzem, ktory potrafi wyprowadzić pacjentkę z beznadziejnych sytuacji.
  Nawiązuje rewelacyjny kontakt z pacjentem, dogłębnie przeprowadza wywiad, nie lekceważy nawet najdrobniejszych dolegliwości pacjenta, wypytuje, szuka przyczyny problemu.
  Polecam z czystym sumieniem,szczególnie osobom które mają problemy, a inni lekarze nie są w stanie pomóc.

 • A
  Lokalizacja: ALLMEDICA

  Naprawdę bardzo dobry specjalista. Prowadziłam u niego ciążę. Na każdej wizycie zbierał dokładny wywiad, udzielał odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Faktycznie przejmuje się stanem swojej pacjentki,zawsze dokładnie bada, sprawdza i doradza. Do tego ma duże poczucie humoru, przez co wizyta nie jest w ogóle stresująca. Naprawdę taki lekarz to skarb. Polecam serdecznie Pana Łukasza.

 • Jestem pacjentka dr Laskowicza od 2 lat i mogę śmiało polecić tego lekarza Prowadził moją ciążę i dzięki Niemu przebiegła bez problemów i spokojnie. Lekarz z powołaniem, z poczuciem humoru, służy pomocą a przede wszystkim wiedzą.