lek.

Łukasz Laskowicz

Ginekolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 10 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalista ginekolog-położnik, absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Aktualnie pracuje w Klinice Ginekologii i Onkologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Zajmuje… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Specjalista ginekolog-położnik, absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Aktualnie pracuje w Klinice Ginekologii i Onkologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Zajmuje się m. in. diagnostyką i leczeniem schorzeń gruczołu piersiowego, ginekologią onkologiczną, chirurgią ginekologiczną małoinwazyjną. Uczestnik wielu kongresów oraz zjazdów naukowych w Polsce i za granicą. W 2013 uzyskał certyfikat USG Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
14 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo się cieszę, że znalazłam dr Laskowicza. Jest świetnym fachowcem, rzetelnym i dokładnym, a do tego tak sympatyczny, że łatwo się zrelaksować i nie stresować na wizycie.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: UNICARDIA & UNIMEDICA Małopolskie Kliniki Specjalistyczne

  Jeżeli zastanawiacie się nad wyborem dobrego specjalisty ,nie tylko ginekologa do prowadzenia ciąży ,ale lekarza ktory w razie problemów staje na wysokości zadania, to doktor Laskowicz jest idealnym kandydatem.
  Jeżeli z ciaza jest wszystko w porządku,to tak naprawdę każdy ginekolog będzie odpowiedni do jej prowadzenia, schody zaczynają się w momencie pojawienia się komplikacji, kiedy trzeba podejmować decyzje. Doktor Laskowicz jest właśnie takim lekarzem, ktory potrafi wyprowadzić pacjentkę z beznadziejnych sytuacji.
  Nawiązuje rewelacyjny kontakt z pacjentem, dogłębnie przeprowadza wywiad, nie lekceważy nawet najdrobniejszych dolegliwości pacjenta, wypytuje, szuka przyczyny problemu.
  Polecam z czystym sumieniem,szczególnie osobom które mają problemy, a inni lekarze nie są w stanie pomóc.

 • A
  Lokalizacja: ALLMEDICA

  Naprawdę bardzo dobry specjalista. Prowadziłam u niego ciążę. Na każdej wizycie zbierał dokładny wywiad, udzielał odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Faktycznie przejmuje się stanem swojej pacjentki,zawsze dokładnie bada, sprawdza i doradza. Do tego ma duże poczucie humoru, przez co wizyta nie jest w ogóle stresująca. Naprawdę taki lekarz to skarb. Polecam serdecznie Pana Łukasza.

 • Jestem pacjentka dr Laskowicza od 2 lat i mogę śmiało polecić tego lekarza Prowadził moją ciążę i dzięki Niemu przebiegła bez problemów i spokojnie. Lekarz z powołaniem, z poczuciem humoru, służy pomocą a przede wszystkim wiedzą.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  W końcu trafiłam na lekarza z powołania, lekarza, który skupia się na całym organiźmie, nie na konkretnej dolegliwości, wszystko omawia z pacjentem, podaje różne opcje leczenia, przede wszystkim rozmawia i wybiera razem z pacjentem najlepszą opcję. Wizyty nie trwają po 10 minut, jak to ma miejsce u innych lekarzy, pacjentce jest poświęcony cały zarezerwowany dla niej czas, nie ma opóźnień, czekania w kolejkach . Pan doktor to człowiek bardzo sympatyczny, otwarty, umie rozmawiać i przekazywać informacje, wizyta jest bardzo przyjemna, absolutnie nie ma uczucia skrępowania. Cieszę się, że trafiłam na tak dobrego lekarza, w dzisiejszych czasach to skarb.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Miły i usmiechnięty a do tego rzeczowy i konkretny. Zamyka pokój na klucz, więc nie ma obaw, że ktoś wejdzie. Wizyty trwają średnio po pół godziny więc jest wstarczająco czasu na wszelkie omówienia, wyjaśnienia i zalecenia. Samo leczenie skuteczne. Lekarz zdecydowanie godny polecenia.

 • W

  Najlepszy specjalista u jakiego byłam. Pan Łukasz od lutego zajmuje się mną. Zgłosiłam się do niego po dość poważnej operacji i nie mogłam lepiej trafić. Jest dyskretny, konkretny i przede wszystkim ma fachowe podejście do pacjentki. Wszystko związane z chorobą i operacją jasno mi wyjaśnij, tak że mogę spać spokojnie nie obawiając się o swoje zdrowie. Szczerze mocno polecam wizytę u Pana Łukasza!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dr Laskowicz to bardzo kompetentny i godny polecenia lekarz. Konkretny, chce pomóc i wyleczyć. Do tego miły, kulturalny i zabawny. W trakcie wizyty nie odczułam żadnego dyskomfortu. Z pewnością będę się u niego leczyła.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem pod ogromnym wrażeniem wizyty u lek. Laskowicza. Bardzo kompetentny, uprzejmy, zabawny a przy tym bardzo dokładny. Wszystko szczegółowo tłumaczy i wyjaśnia jakie będą kolejne etapy leczenia. Z całego serca polecam tego lekarza!

 • G

  Polecam w 100% wizyta przebiega bezstresowo i miło, Pan doktor jest bardzo pomocny i godny zaufania. Bylam już u kilku ginekologow ale dr Laskowicza nie zamienię już na kogoś innego.