lek.

Łukasz Laskowicz

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

38 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
37 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalista ginekolog-położnik, absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Aktualnie pracuje w Klinice Ginekologii i Onkologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Zajmuje… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
38 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Z
  Lokalizacja: Intima ClinicUsługa: biopsja piersi

  Trafiłam do Pana doktora po tym, jak wyczułam guzek w piersi. Pan doktor od razu zdiagnozował, polecił biopsje mammotomiczna i w błyskawicznym tempie podjal się zabiegu, co było dla mnie bardzo ważne iż mieszkam za granica. Zabieg był przeprowadzony w miłej i swobodnej atmosferze ico najważniejsze- bez bólu. Doktor zawsze jest dostępny pod telefonem i daje poczucie ze naprawdę jest zainteresowany pacjentem oraz robi wszystko, żeby pomoc.
  Polecam w 100%, doktor Laskowicz jest profesjonalny, kulturalny, miły i z poczuciem humoru. I z tego co wiem przyjmuje w kilku miejscach w Krakowie a wiec tez jest łatwo dostępny.

 • D
  Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Uniwersytecki w Krakowie

  Pan Doktor przeprowadził bardzo dokładnie wywiad i badanie. W zrozumiały sposób wyjaśnił wszelkie moje wątpliwości. Później zastosował odpowiednie leczenie. W dodatku Pan Doktor ma indywidualne podejście do każdego pacjenta. Jest godnym polecenia specjalistą.

 • J
  Lokalizacja: ALLMEDICA

  Z Panem doktorem Laskowiczem leczę się już od dwóch lat, jest człowiekiem ciepłym, pomocnym , prawdziwym lekarzem z powołania . Na każdej wizycie poświęca mi tyle czasu ile potrzebuję, nigdy mnie nie zbywa , tłumaczy cierpliwie ( niekiedy nawet rysując obrazki dla lepszego zrozumienia mojego sposobu leczenia :) ) Trafiłam w jego ręce z polecenia i nie zamienię go na żadnego innego lekarza , i szczerze polecam innym, którzy szukają prawdziwego specjalisty z ciepłym ( niespotykanym na te czasy) podejściem do pacjenta. Ma ogromną wiedzę, nie odpuszcza ,sam angażuje się w moje leczenie, pomocny przy analizie wyników, nie ma problemu kiedy potrzebuję aby je za mnie odebrał. Świetnie. To co jest dla mnie mega ważne to to że mam umożliwiony stały kontakt z doktorem, zawsze odbiera telefony (jeśli nie da radę w danej chwili to zawsze oddzwania ) Czuję że w jego rękach pokonam wszelkie choroby. Panie Doktorze bardzo dziękuję za opiekę i szczerze z całego serca polecam Pana jako najlepszego lekarza.

 • M
  Lokalizacja: ALLMEDICAUsługa: ciaza

  Pan doktor jest najlepszym lekarzem jakiego dotychczas spotkałam. Prowadził całą ciążę powikłana licznymi problemami zdrowotnymi, zlecał wszystkie potrzebne badania, wizyty trwały tyle ile potrzebowałam,nie zbywa, zawsze odbiera telefon. Gdy trafiłam do szpitala objął opieką podczas całego wielomiesięcznego pobytu, przeprowadził cesarskie cięcie osobiście mimo, że było po godzinach jego pracy w tym dniu. Pan doktor jest wrażliwym, ciepłym człowiekiem, lekarzem o bardzo dużej wiedzy, wysokiej kulturze osobistej. Jestem Mu bardzo wdzięczna za profesjonalną opiekę i okazane serce.

 • M
  Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Uniwersytecki w Krakowie

  Do Pana Doktora Łukasz Laskowicza zostałam skierowana przez innego lekarza jakao do specjalisty w celu konsultacji wątpliwego badania mammograficznego. Od razu poczułam że znalazłam się w dobrych rękach gdyż Pan Doktor zajął się mną w sposób bardzo profesjonalny. Jestem pod wielkim wrażeniem ogromnej wiedzy medycznej Pana Doktora oraz profesjonalizmu w każdym zakresie swojej pracy. Zawsze podejmuje szybkie i trafne decyzje postępuje pewnie nie waha się czym udowadnia swoją wielką wiedzę i doświadczenie. Zapewne wynika to z faktu że pracuję w ośrodku w którym na co dzień spotyka się z bardzo trudnymi przypadkami. W kontakcie z pacjentem jest profesjonalistą wszystko tłumaczy dokładnie w sposób zrozumiały a jego sposób bycia powoduje że pacjent czuję się w jego rękach pewne. Do mojego przypadku podszedł w sposób kompleksowy to znaczy natychmiast zlecił wszystkie badania i konsultacje oraz wykonał biopsję szybko i skutecznie. Decyzję o zabiegu podjął tak szybko że nawet nie zdążyłam się zorientować co się dzieje. Wszystko więc przebiegło bezstresowo o ile to możliwe w takiej sytuacji. Pan Doktor jest również doskonałym operatorem o czym mogłam się przekonać osobiście. Ponieważ wszystko skończyło się dobrze mogę powiedzieć że zawdzięczam Panu Doktorowi zdrowie i nie zawaham się powiedzieć że również życie. A ponieważ sama z wykształcenia jestem położną i mam do czynienia ze szpitalem i lekarzami mówię to wszystko z pełną świadomością. Zaufałam Panu Doktorowi nie żałuję tego i na pewno pozostaną jego pacjentką.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Intima Clinic

  Pierwsza wizyta u P. Doktora wywoła u mnie bardzo pozytywne wrażenie. Jest osobą konkretną i bardzo dokładny. Uważnie dobiera leczenie i wszystko dokładnie tłumaczy. Bardzo poważnie potraktował moje problemy zdrowotne, z którymi zmagam się już od dłuższego czasu. Oczywiście zmienił dotychczasowe leczenie, które okazało się beskuteczne. W 100% polecam Doktora Laskowicza.

 • W
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: badania diagnostyczne

  W momencie ogromnego stresu i wielkiej potrzeby Pan doktor pomógł mi i mojej żonie w sposób profesjonalny, szybki (i ludzki). Wizyta odbyła się w miłej atmosferze, badanie zostało wykonane błyskawicznie, pan doktor okazał zainteresowanie sprawą i bardzo szybko mieliśmy wyniki, co w naszym wypadku (żona była w 9 miesiącu ciąży) było niezwykle istotne.

 • K
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Świetny specjalista. Bardzo dokładny. Ze wspaniałym podejściem do pacjenta. Gdy pojawił się guzek na piersi Pan doktor zareagował bardzo szybko i zdecydowanie. Biopsja została pobrana jeszcze tego samego dnia. Polecam każdemu. Nawet w najcięższych chwilach Pan doktor spisał się na medal.

 • J
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Do Pana Doktora trafiłam z guzkiem w piersi. Pan Doktor rzetelnie i spokojnie mnie przebadał, wyjaśnił wszelkie wątpliwości, odpowiedział na wszystkie pytania. Profesjonalnie wykonał biopsję. Poświecił mi dużo czasu i cierpliwości, a z informacją o wyniku Pan Doktor zadzwonił jak tylko go otrzymał, wszystko wyjaśniając. Wspaniały lekarz, profesjonalny, dbający o pacjentkę i o miłą atmosferę w trakcie wizyty. Dziękuję serdecznie i polecam

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  W 100% polecam Doktora Laskowicza.Pełen profesjonalizm,specjalista dla którego liczy się przede wszystkim zdrowie i dobro pacjentki.Lekarz kompetentny ,rzeczowy,delikatny,taktowny przy czym miły,serdeczny,uśmiechnięty człowiek co sprawia ,iż wizyta przebiega kompletnie bezstresowo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista ginekolog-położnik, absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Aktualnie pracuje w Klinice Ginekologii i Onkologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Zajmuje się m. in. diagnostyką i leczeniem schorzeń gruczołu piersiowego, ginekologią onkologiczną, chirurgią ginekologiczną małoinwazyjną. Uczestnik wielu kongresów oraz zjazdów naukowych w Polsce i za granicą. W 2013 uzyskał certyfikat USG Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia
 • Ginekologia onkologiczna

Edukacja

 • CM UJ