lek.

Łukasz Laskowicz

Ginekolog

27 opinii +dodaj

Umów wizytę 22 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Specjalista ginekolog-położnik, absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Aktualnie pracuje w Klinice Ginekologii i Onkologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Zajmuje… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
27 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: UNICARDIA & UNIMEDICA Małopolskie Kliniki Specjalistyczne

  Dr Laskowicz prowadził moja pierwsza ciąże i z czystym sumieniem moge go polecić! Dba zarówno o mamę jak i o dziecko. Gdy pojawiły sie komplikacje, czułam sie bezpieczna pod jego opieka! Dodatkowym plusem jest to, ze jest bardzo sympatycznym i pogodnym człowiekiem, naprawde polecam!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Intima ClinicUsługa: wizyta, USG ginekologiczne, usg piersi

  Niezwykły specjalista i wspaniały człowiek z poczuciem humoru. Jestem zachwycona wizytą oraz wiedzą lekarza, która została mi wyczerpująco przekazana. Nawet na moje najgłupsze pytania pan doktor odpowiadał cierpliwie i rzetelnie. Z pewnością polecam, jeszcze nigdy nie byłam tak zadowolona po wyjściu z gabinetu.

 • M
  Lokalizacja: ALLMEDICAUsługa: wizyta, USG ginekologiczne

  Świetny specjalista i do tego bardzo miły pogodny człowiek. Wizyty w jego gabinecie są bardzo komfortowo przeprowadzane. Odpowie rzeczowo na każde pytanie! ????

 • G

  Pan doktor prowadził moją ciążę, bardzo sympatyczny a każda wizyta fachowa, w sytuacji kiedy zadzwoniłam z problemem pomógł i wszystko wyjaśnił. Jak najbardziej polecam :)

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Intima Clinic

  Bardzo miła i jednocześnie profesjonalna wizyta. Lekarz sympatyczny, cierpliwy, wzbudzający zaufanie, odpowiada wyczerpująco na każde pytanie i dokładnie o wszystkim informuje. Jestem bardzo zadowolona z wyboru. Polecam!

 • R
  Lokalizacja: ALLMEDICA

  Pan doktor to bardzo sympatyczny człowiek, ale przede wszystkim konkretny i trafnie stawiający diagnozę lekarz. Potrafi uspokoić i podnieść na duchu. Dziękuję za sprawnie przeprowadzony zabieg laparoskopii w szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie.

 • M
  Lokalizacja: UNICARDIA & UNIMEDICA Małopolskie Kliniki Specjalistyczne

  Gorąco polecam dr Laskowicza. Wizyta odbyła się punktualnie, Pan Doktor był skupiony, delikatny i taktowny. Z uwagą wysłuchał moich problemów, szczegółowo objaśnił zaproponowane leczenie i odpowiedział na moje pytania Dodatkowo chciałam podkreślić, że wizyta odbyła się w bardzo ładnym gabinecie, co z pewnością dodatkowo wpływa na samopoczucie pacjentki. Była to moja pierwsza wizyta i myślę, że nareszcie znalazłam lekarza dla siebie.

 • Lokalizacja: UNICARDIA & UNIMEDICA Małopolskie Kliniki SpecjalistyczneUsługa: konsultacja onkologiczna

  Pan doktor okazał się bardzo rzetelnym lekarzem. Konsultowałam u niego diagnozy od innych lekarzy dotyczące guzów w piersiach oraz mięśniaka u mojej dużo starszej kuzynki. Wcześniejsze konsultacje u innych lekarzy były zdawkowe i bardzo niepokojące - wskazywały możliwe zmiany nowotworowe. Pan doktor bardzo nas uspokoił. Wytłumaczył co jest co, i podał rokowania - bardzo, bardzo optymistyczne, szacując ryzyko nowotworu na 2-3%. Tłumaczył rzeczowo to co zobaczył na badaniach jakie przyniosłyśmy ze sobą. Sam również wykonał badania USG oraz manualnie. Podsumowując: bardzo konkretny, profesjonalne podejście do pacjenta, skupiony, świetny kontakt z pacjentem, komunikatywny. Bardzo polecam!!

 • M
  Lokalizacja: ALLMEDICA

  Dr Laskowicz jest świetnym specjalistą, i do tego bardzo sympatycznym i uprzejmym. Każda wizyta przebiega bezstresowo, można czuć się komfortowo, bezpiecznie i swobodnie. Pan Doktor jest rzeczowy, posiada ogromną wiedzę oraz doświadczenie. Zabieg biopsji mammotomicznej jaki miałam wykonywany odbył się bezboleśnie, bez strachu za to w przyjaznej atmosferze i profesjonalnie. Bardzo polecam !

 • K

  Dr Łukasz Laskowicz to wspaniały człowiek i wybitny lekarz. Jego profesjonalizm zawodowy jest na najwyższym poziomie. A przy tym niezwykła osobowość. Nawet podczas zabiegu potrafi tak rozmawiać z pacjentką, że stres i strach zupełnie znikają. W trakcie wizyty odnosi się wrażenie , że doktora Laskowicza zna się od dawna. Jak dobrego przyjaciela. Polecam wszystkim kobietom.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista ginekolog-położnik, absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Aktualnie pracuje w Klinice Ginekologii i Onkologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Zajmuje się m. in. diagnostyką i leczeniem schorzeń gruczołu piersiowego, ginekologią onkologiczną, chirurgią ginekologiczną małoinwazyjną. Uczestnik wielu kongresów oraz zjazdów naukowych w Polsce i za granicą. W 2013 uzyskał certyfikat USG Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia