Przewidywany czas odpowiedzi:

Moje doświadczenie

Absolwent Fizjoterapii w Wyższej Szkole Rehabilitacji w Warszawie, którą ukończył broniąc pracy “Ocena efektywności rehabilitacji pacjentów w zespołach bólowych dolnego odcinka kręgosłupa”. Osteopata - absolwent Akademii Osteopatii. W swojej praktyce stosuje holistyczne podejście do leczenia, którego celem jest usunięcie przyczyny dolegliwości. Interesuje się wpływem emocji oraz diety na stan zdrowia pacjenta. Posiada duże doświadczenie w rehabilitacji dzieci – zarówno w zakresie nieprawidłowego napięcia mięśni, jak i korygowania wad postawy.
więcej O mnie

Zakres porad

  • Fizjoterapia stomatologiczna
  • Fizjoterapia twarzowo-szczękowa
  • Rehabilitacja medyczna

Pacjenci których przyjmuję

Dorośli (Tylko pod niektórymi adresami)
Dzieci (Tylko pod niektórymi adresami)

Rodzaje konsultacji

Zdjęcia i filmy

Usługi i ceny

  • Konsultacja fizjoterapeutyczna

    280 zł

  • Fizjoterapia noworodków, niemowląt oraz dzieci starszych

    280 zł

  • Osteopatia

    280 zł

  • Osteopatia dziecięca

    280 zł

  • Terapia czaszkowo-krzyżowa

    280 zł

Adresy (2)

Praska Klinika Zdrowia
Praska Klinika Zdrowia

Barcicka 10, Bielany, 01-839 Warszawa

Powiększ mapę otwiera się w nowej karcie

Dostępność

Telefon

22 276...
Praska Klinika Zdrowia
Praska Klinika Zdrowia

Księdza Ignacego Kłopotowskiego 20, Praga-Północ, 03-708 Warszawa

Powiększ mapę otwiera się w nowej karcie

Dostępność

Metody płatności (wizyty prywatne)

  • Gotówka
  • Karta płatnicza
  • Blik
  • Przelew na konto

Telefon

22 276...

284 opinie

Najczęściej wymieniane przez pacjentów

  • Zaangażowanie lekarza
  • Szczegółowe wyjaśnienia
  • Skuteczność leczenia

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

  • K

    Pan Łukasz ma świetne podejście do małych pacjentów. Jest cierpliwy, spokojny i empatyczny, w gabinecie panuje przyjazna atmosfera. Synek chodzi na wizyty z przyjemnością a my widzimy efekty pracy z Łukaszem. Wszystkie nasze pytania i wątpliwości są zawsze na bieżąco rozwiewane. Dziękujemy!

     • Praska Klinika Zdrowia osteopatia dziecięca  • 

  • A

    Super zaangażowanie , szczegółowo omówione wszystkie wątpliwości ;)

     • Praska Klinika Zdrowia Fizjoterapia noworodków, niemowląt oraz dzieci starszych  • 

  • A

    Polecam z całego serca! Ogromne zaangażowanie,świetne podejście do najmłodszych bobasów:) Pan Łukasz tak rozluźnił córeczkę, że jeszcze w gabinecie, jakby za kliknięciem wyłącznika przestała płakać, lepiej też spała w nocy! Widzimy się na kontroli:)

     • Praska Klinika Zdrowia Fizjoterapia noworodków, niemowląt oraz dzieci starszych  • 

  • J

    same plusy z procesu leczenia, kazda wizyta przynosi ulge

     • Praska Klinika Zdrowia osteopatia  • 

  • P

    Byłam na wizycie ja oraz dzieci. Wszystko wyjaśnione. Dobre podejście do dzieci. Pan podpowiedział rowniez na co zwrócić uwagę i skierował do innego specjalisty.

     • Praska Klinika Zdrowia osteopatia  • 

  • K

    Super podejście do niemowlaka, bardzo kompetentny specjalista. Polecam

     • Praska Klinika Zdrowia terapia osteopatyczna  • 

  • K

    Pan Łukasz to ostoja spokoju. Ma świetne podejście do małego pacjenta i rodzica. Przychodzimy na wizyty w ramach osteopatii niemowlaka. Byliśmy już u Pana Łukasza na kilku wizytach. Pan Łukasz w razie pytań wszystko tłumaczy, wykazuje zaangażowanie i nawet zainteresowanie rodzicem, jak rodzic się czuje. Przyszliśmy z polecenia i polecany innym.

     • Praska Klinika Zdrowia osteopatia dziecięca  • 

  • P

    Zdecydowanie polecam. Byłam już z drugim dzieckiem. Jak zawsze kompleksowa ocena stanu zdrowia, skuteczność, profesjobalizm i przyjazność. Otrzymałam też konkretne zalecenia i dodatkowe ważne informacje. Warto zaufać panu Łukaszowi. Przy straszym synu tylko p. Łukasz zwrócił uwagę na istotną rzecz, ktora została pominięta przez innego osteopatę.

     • Praska Klinika Zdrowia osteopatia dziecięca  • 

  • W

    Bardzo udana wizyta! Pan Łukasz jest pełen empatii , wszystkie dokładnie wyjaśnia i odpowiada na pytania rodziców. Będziemy przychodzić nie tylko z dzieckiem ale sami skorzystamy z usług :)

     • Praska Klinika Zdrowia osteopatia dziecięca  • 

  • J

    Trafiliśmy do gabinetu z noworodkiem, który ma 3tyg i jesteśmy zadowoleni. Problemy częściowo ustąpiły już po pierwszej wizycie, warto było pokonać tyle kilometrów. Na pewno wrócimy.

     • Praska Klinika Zdrowia osteopatia dziecięca  • 

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania