lek.

Łukasz Kowalski

verifiedCreated with Sketch.

Ortopeda

15 opinii +dodaj

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Specjalizuje się w diagnozowaniu, leczeniu zachowawczym i operacyjnym schorzeń obręczy barkowej, łokcia, nadgarstka i stawu kolanowego.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Lekarz odpowiednio przygotowany na przyjęcie pacjenta, posiadający wyczerpującą wiedzę na tenat ortopedii. Szybka czytena diagnoza, natychmiastowe podjęcie działań w kwestii podjęcia leczenia.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Rex Medica SportUsługa: kwalifikacja do operacji

  Lekarz , który jest naprawdę zainteresowany pacjentem. Dokładnie analizuje wyniki badań , przeprowadza szczegółowy wywiad z pacjentem i skrupulatnie i z wyczuciem przeprowadza badanie manualne. Następnie proponuje skuteczną metodę leczenia , w zrozumiały dla pacjenta sposób wyjaśnia na czym leczenie ma polegać. Rzeczowo i cierpliwie odpowiada na pytania pacjenta.
  Widac , Pan Doktor jest lekarzem z powołaniem , kompetentny , bardzo miły. Lekarz dla którego dobro pacjenta jest ważne .

 • Pan doktor Łukasz Kowalski jest wspaniałym lekarzem ortopedą z ogromną wiedzą medyczną, profesjonalistą, lekarzem z powołania. Przekonałam się o tym, kiedy spotkałam Pana doktora w szpitalu przy okazji poważnego urazu stawu barkowego, który kwalifikował się do wstawienia endoprotezy. Pan doktor przyszedł do sali i powiedział, że będzie ratował bark i dokona operacji poprzez zespolenie płytą wewnętrzną wieloodłamowego złamania kości ramiennej, przy czym poinformował szczegółowo i zrozumiale o przebiegu operacji i dalszego przebiegu rekonwalescencji. Operacja była skomplikowana, ale zakończyła się pełnym sukcesem. Pół roku później dokonał drugiej operacji w celu usunięcia zespolenia. Bardzo dziękuję Panie doktorze za uratowanie stawu barkowego przed endoprotezą, za dokonane operacje oraz włożony trud i troskę w powrót do zdrowia. Pan doktor ma złote ręce, uratował mi prawą rękę i teraz mogę wszystko nią robić. Jestem Panu wdzięczna, że mogę normalnie funkcjonować. Jest Pan doskonałym chirurgiem. Polecam gorąco i szczerze Pana doktora wszystkim.

 • Jeden z najlepszych ortopedów w Warszawie! Do dr Kowalskiego trafiłam ze złamaniem i zwichnięciem nadgarstka. Szybka diagnoza, wszystko świetnie wyjaśnione ze skuteczną dawką humoru, co pomogło mi przebrnąć przez bolesne znieczulenie i strach przed samym nastawieniem nadgarstka- za co jestem bardzo wdzięczna :) Byłam niedawno na RTG kontrolnym i mój lekarz stwierdził, że "ręka została świetnie nastawiona" :) Dziękuje Panu bardzo i życzę samych sukcesów w medycynie.

  Przy wszelkich nagłych wypadkach życzę Państwu na trafienie właśnie na pana Łukasza!

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Fachowa opieka, pełen profesjonalizm. Operacja barku zakończona pełnym sukcesem. Doskonały kontakt z lekarzem. Polecam.

 • B

  Fachowa i rzetelna ocena stanu i wprawnie przeprowadzona operacja. Zaangazowany lekarz od poczatku do konca. Nie patrzy czy pacjent jest z NFZ czy prywatnie. Polecam Go bardzo. Zona moja uzyskala wszelkie informaje bez zadnych oporow ze strony doktora. Wiecej takich ludzi.

 • B

  Fantastyczny lekarz, zainteresowany, czyta dokumentację medyczną i robi dokładne badania. Wizyta nie polega, tak jak większość prywatnych wizyt, na wypisaniu recepty i oględnym spojrzeniu na chore miejsce.Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta . Skrupulatność w diagnozie i badaniu. Jestem w początkowej fazie leczenia ( czekam na wyniki usg i rezonansu ) . Jednak po tym co zaobserwowałam do tej pory , mam pełne zaufanie i jestem pełna optymizmu co do dalszego leczenia barku , kręgosłupa i kolana .Dziękuję panie doktorze .

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Serdecznie polecam Pana doktora Łukasza Kowalskiego. Pan doktor ma profesjonalne, a zarazem życzliwe podejście do pacjenta. Przeprowadził szczegółowy wywiad i trafnie postawił diagnozę, która została potwierdzona przez dodatkowe badania. Szczegółowo rozpisał dalsze zalecenia odpowiednio dobrane do potrzeb pacjenta.

 • Świetny lekarz. Zaangażowany do samego końca. Rozpoznaje pacjenta i w miesiąc i nawet pół roku po operacji, pamięta co gdzie i dlaczego było robione bez studiowania papierków. Dzięki Panu Łukaszowi ja pacjent z NFZ czułem się jak vip z prywatnym ubezpieczeniem. Uratował mój rozpadający się nadgarstek , nikt nie chciał nawet obejrzeć. Polecam gorąco i szczerze.

 • Po około roku od operacji (bark - Latarjet), chciałam Panu podziękować za to, że mogę normalnie funkcjonować. Polecam Pana Łukasza jako specjalistę, profesjonalistę w tym, co robi. Dziękuję za troskę oraz dobry kontakt, że trafiłam własnie na Pana. Jestem zadowolona, a wiem , że będzie jeszcze lepiej.

Pytania pacjentów (28)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu.
  Specjalizuje się w diagnozowaniu, leczeniu zachowawczym i operacyjnym schorzeń obręczy barkowej, łokcia, nadgarstka i stawu kolanowego.
  Wykonuje zabiegi zarówno klasyczne, w tym endoprotezopastyka stawu ramiennego, oraz artroskopowe. Ponadto zajmuje się leczeniem zachowawczym i operacyjnym innych schorzeń nabytych i pourazowych narządu ruchu.

  Masz pytanie? Czekam na maile na lukas@76.pl .

  Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie zdobył w Szpitalu Praskim p.w. Przemienienia Pańskiego gdzie otworzył i zakończył pozytywnie specjalizację z Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Ponadto konsultuje w Klinice Ruchu oraz Rex Medica Sport w Warszawie. Można go też spotkać w Poradni Specjalistycznej Tarczyńskiego Centrum Medycznego.

  Odbył szkolenia praktyczne z zakresu artroskopii kolana, barku i nadgarstka. Odbył praktyczne szkolenie w zakresie endoprotezoplastyki stawu ramiennego przy pomocy modularnych endoprotez SMR (Lima).
  Uczestniczył w Konferencjach i Sympozjach dotyczących nowoczesnych metod leczenia stawów m.in:

  26 Congress of The European Society for Surgery of the Shoulder and the Elbow (Milan, Italy)
  Contemporary Chalange in Schoulder Surgery (Rome, VI.2015)
  25 Congress of The European Society for Surgery of the Shoulder and the Elbow (Istanbul, Turkey)
  IX Bielskie Sympozjum Ortopedyczne "West Meets East" (Bielsko-Biała, )
  7th Internationac Poznań Course in Shoulder, Elbow and Hand Surgery, (Poznań, 6-8.03.2014)
  Shoulder Cadaver Course, 7th Internationac Poznań Course in Shoulder, Elbow and Hand Surgery, (Poznań, 6-8.03.2014)
  Contemporary Challenges in Shoulder Surgery (Milan, Italy, 4-5.07.2014)
  Warsztaty "Współczesne zespolenia złamań w obrębie kończyny górnej - obojczyk/staw barkowy/kość ramienna" (Warszawa, 21.11.2011)
  Kurs cadaverowy, "Akademia Artroskopii Barku" (Warszawa, )
  Kurs cadaverowy "Akademia Chirurgii Ortopedycznej - Bark cz.2 - patologie stawu barkowo-obojczykowego" (Warszawa, )
  Kurs cadaverowy, "Artroskopia nadgarstka cz.1" (Warszawa, 3-4.10.2014)
  Kurs doskonalący CMKP "Artroskopia barku" (Otwock, 6-7.10.2014)
  Szkolenie "Surgeon to surgeon z zakresu artroskopii barku" (Busko-Zdrój, 8.04.2014)
  Kurs cadaverowy z protezoplastyki barku "SMR Wet Lab" (Lucerne, Switzerland, )

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Edukacja

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny