lek.

Łukasz Kowalski

Ortopeda

14 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 270 odwiedzin w ciągu 30 dni

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Specjalizuje się w diagnozowaniu, leczeniu zachowawczym i operacyjnym schorzeń obręczy barkowej, łokcia, nadgarstka i stawu kolanowego.… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Pytania pacjentów (28)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu.
  Specjalizuje się w diagnozowaniu, leczeniu zachowawczym i operacyjnym schorzeń obręczy barkowej, łokcia, nadgarstka i stawu kolanowego.
  Wykonuje zabiegi zarówno klasyczne, w tym endoprotezopastyka stawu ramiennego, oraz artroskopowe. Ponadto zajmuje się leczeniem zachowawczym i operacyjnym innych schorzeń nabytych i pourazowych narządu ruchu.

  Masz pytanie? Czekam na maile na lukas@76.pl .

  Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie zdobył w Szpitalu Praskim p.w. Przemienienia Pańskiego gdzie otworzył i zakończył pozytywnie specjalizację z Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Ponadto konsultuje w Klinice Ruchu oraz Rex Medica Sport w Warszawie. Można go też spotkać w Poradni Specjalistycznej Tarczyńskiego Centrum Medycznego.

  Odbył szkolenia praktyczne z zakresu artroskopii kolana, barku i nadgarstka. Odbył praktyczne szkolenie w zakresie endoprotezoplastyki stawu ramiennego przy pomocy modularnych endoprotez SMR (Lima).
  Uczestniczył w Konferencjach i Sympozjach dotyczących nowoczesnych metod leczenia stawów m.in:

  26 Congress of The European Society for Surgery of the Shoulder and the Elbow (Milan, Italy)
  Contemporary Chalange in Schoulder Surgery (Rome, VI.2015)
  25 Congress of The European Society for Surgery of the Shoulder and the Elbow (Istanbul, Turkey)
  IX Bielskie Sympozjum Ortopedyczne "West Meets East" (Bielsko-Biała, )
  7th Internationac Poznań Course in Shoulder, Elbow and Hand Surgery, (Poznań, 6-8.03.2014)
  Shoulder Cadaver Course, 7th Internationac Poznań Course in Shoulder, Elbow and Hand Surgery, (Poznań, 6-8.03.2014)
  Contemporary Challenges in Shoulder Surgery (Milan, Italy, 4-5.07.2014)
  Warsztaty "Współczesne zespolenia złamań w obrębie kończyny górnej - obojczyk/staw barkowy/kość ramienna" (Warszawa, 21.11.2011)
  Kurs cadaverowy, "Akademia Artroskopii Barku" (Warszawa, )
  Kurs cadaverowy "Akademia Chirurgii Ortopedycznej - Bark cz.2 - patologie stawu barkowo-obojczykowego" (Warszawa, )
  Kurs cadaverowy, "Artroskopia nadgarstka cz.1" (Warszawa, 3-4.10.2014)
  Kurs doskonalący CMKP "Artroskopia barku" (Otwock, 6-7.10.2014)
  Szkolenie "Surgeon to surgeon z zakresu artroskopii barku" (Busko-Zdrój, 8.04.2014)
  Kurs cadaverowy z protezoplastyki barku "SMR Wet Lab" (Lucerne, Switzerland, )

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ukończone szkoły

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
14 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Rex Medica SportUsługa: kwalifikacja do operacji

  Lekarz , który jest naprawdę zainteresowany pacjentem. Dokładnie analizuje wyniki badań , przeprowadza szczegółowy wywiad z pacjentem i skrupulatnie i z wyczuciem przeprowadza badanie manualne. Następnie proponuje skuteczną metodę leczenia , w zrozumiały dla pacjenta sposób wyjaśnia na czym leczenie ma polegać. Rzeczowo i cierpliwie odpowiada na pytania pacjenta.
  Widac , Pan Doktor jest lekarzem z powołaniem , kompetentny , bardzo miły. Lekarz dla którego dobro pacjenta jest ważne .

 • Pan doktor Łukasz Kowalski jest wspaniałym lekarzem ortopedą z ogromną wiedzą medyczną, profesjonalistą, lekarzem z powołania. Przekonałam się o tym, kiedy spotkałam Pana doktora w szpitalu przy okazji poważnego urazu stawu barkowego, który kwalifikował się do wstawienia endoprotezy. Pan doktor przyszedł do sali i powiedział, że będzie ratował bark i dokona operacji poprzez zespolenie płytą wewnętrzną wieloodłamowego złamania kości ramiennej, przy czym poinformował szczegółowo i zrozumiale o przebiegu operacji i dalszego przebiegu rekonwalescencji. Operacja była skomplikowana, ale zakończyła się pełnym sukcesem. Pół roku później dokonał drugiej operacji w celu usunięcia zespolenia. Bardzo dziękuję Panie doktorze za uratowanie stawu barkowego przed endoprotezą, za dokonane operacje oraz włożony trud i troskę w powrót do zdrowia. Pan doktor ma złote ręce, uratował mi prawą rękę i teraz mogę wszystko nią robić. Jestem Panu wdzięczna, że mogę normalnie funkcjonować. Jest Pan doskonałym chirurgiem. Polecam gorąco i szczerze Pana doktora wszystkim.

 • Jeden z najlepszych ortopedów w Warszawie! Do dr Kowalskiego trafiłam ze złamaniem i zwichnięciem nadgarstka. Szybka diagnoza, wszystko świetnie wyjaśnione ze skuteczną dawką humoru, co pomogło mi przebrnąć przez bolesne znieczulenie i strach przed samym nastawieniem nadgarstka- za co jestem bardzo wdzięczna :) Byłam niedawno na RTG kontrolnym i mój lekarz stwierdził, że "ręka została świetnie nastawiona" :) Dziękuje Panu bardzo i życzę samych sukcesów w medycynie.

  Przy wszelkich nagłych wypadkach życzę Państwu na trafienie właśnie na pana Łukasza!

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Fachowa opieka, pełen profesjonalizm. Operacja barku zakończona pełnym sukcesem. Doskonały kontakt z lekarzem. Polecam.

 • B

  Fachowa i rzetelna ocena stanu i wprawnie przeprowadzona operacja. Zaangazowany lekarz od poczatku do konca. Nie patrzy czy pacjent jest z NFZ czy prywatnie. Polecam Go bardzo. Zona moja uzyskala wszelkie informaje bez zadnych oporow ze strony doktora. Wiecej takich ludzi.

 • B

  Fantastyczny lekarz, zainteresowany, czyta dokumentację medyczną i robi dokładne badania. Wizyta nie polega, tak jak większość prywatnych wizyt, na wypisaniu recepty i oględnym spojrzeniu na chore miejsce.Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta . Skrupulatność w diagnozie i badaniu. Jestem w początkowej fazie leczenia ( czekam na wyniki usg i rezonansu ) . Jednak po tym co zaobserwowałam do tej pory , mam pełne zaufanie i jestem pełna optymizmu co do dalszego leczenia barku , kręgosłupa i kolana .Dziękuję panie doktorze .

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Serdecznie polecam Pana doktora Łukasza Kowalskiego. Pan doktor ma profesjonalne, a zarazem życzliwe podejście do pacjenta. Przeprowadził szczegółowy wywiad i trafnie postawił diagnozę, która została potwierdzona przez dodatkowe badania. Szczegółowo rozpisał dalsze zalecenia odpowiednio dobrane do potrzeb pacjenta.

 • Świetny lekarz. Zaangażowany do samego końca. Rozpoznaje pacjenta i w miesiąc i nawet pół roku po operacji, pamięta co gdzie i dlaczego było robione bez studiowania papierków. Dzięki Panu Łukaszowi ja pacjent z NFZ czułem się jak vip z prywatnym ubezpieczeniem. Uratował mój rozpadający się nadgarstek , nikt nie chciał nawet obejrzeć. Polecam gorąco i szczerze.

 • Po około roku od operacji (bark - Latarjet), chciałam Panu podziękować za to, że mogę normalnie funkcjonować. Polecam Pana Łukasza jako specjalistę, profesjonalistę w tym, co robi. Dziękuję za troskę oraz dobry kontakt, że trafiłam własnie na Pana. Jestem zadowolona, a wiem , że będzie jeszcze lepiej.

 • D

  Bardzo dziękuję panie doktorze za ogromną pomoc, włożony ogromny trud i troskę w powrót do zdrowia.Jestem w tej chwili osobą , która może uznać, że dostała drugie życie, ból towarzyszący mi od kilku lat w końcu ustał i mogę w końcu normalnie funkcjonować. Jestem panu bardzo wdzięczna za wykonaną u mnie operację. Pan doktor jest wspaniałym człowiekiem, ciepłym, otwartym, doskonałym chirurgiem, który bardzo dużo poświęca czasu pacjentowi, szczegółowo i bardzo zrozumiale dla laika informuje o przebiegu operacji i dalszego etapu rekonwalenscencji, jest bardzo opiekuńczy, interesuje się stanem pacjenta i przede wszystkim jest dostępny dla samego pacjenta i rodziny. Bardzo polecam pana doktora wszystkim.

  lek. Łukasz Kowalski2015-05-11

  Bardzo się cieszę, że kultywując moją pasję pomagam innym w takim stopniu. To dodaje wiary w siebie i pozwala pokonać każde przeciwności losu... dziękuję bardzo..