Umów wizytę 750 odwiedzin w ciągu 30 dni

Mgr Łukasz Tomasz Kłos - Fizjoterapeuta, Terapeuta Manualny Absolwent Wydziału Rehabilitacji na Akademii Wychowania Fizycznego J. Piłsudskiego w Warszawie. Certyfikowany Tera... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Pytania pacjentów (33)

 • przesilone ścięgno bicepsu

  Witam mam przesilony biceps -podwyższony sygnał ścięgna wewnatrz stawowego głowy długiej bicepsa .Jak się leczyć czy ćwiczenia z gumą rehabilitacyjna można wykonywać (na biceps) .Proszę o poradę

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Łukasz Kłos

  Witam serdecznie, podwyższony sygnał może świadczyć o stanie zapalnym w obrębie ścięgna i w takich przypadkach trzeba na wstępie uspokoić zapalenie i sprawdzić jaka jest jego przyczyna. Ćwiczenia z gumą… Więcej

 • bol, szczypanie po bokach kolan

  WITAM Czy w cenie wizyty sa wliczone np. usg?
  jak wygląda pierwsze badanie kolan .Szczypanie kolan mam od jakiś 5mc a ze trzy lata temu przewalilam się na bok na skos na rolkach,jestem po badaniu rtg usg rezonans ale sa opisy rozbieżne.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Łukasz Kłos

  Witam serdecznie, nie posiadam aparatu do USG i nie wykonuje takich badań obrazowych. Cena wizyty obejmuje terapię manualna poprzedzoną wywiadem i badaniem manualnym oraz baterią testów - w tym przypadku… Więcej

Zobacz wszystkie (33) odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Mgr Łukasz Tomasz Kłos - Fizjoterapeuta, Terapeuta Manualny

  Absolwent Wydziału Rehabilitacji na Akademii Wychowania Fizycznego J. Piłsudskiego w Warszawie.

  Certyfikowany Terapeuta Manualny wg Kaltenborn-Evienth Koncept.

  Uczestnik wieloetapowego szkolenia Ortopedycznej Terapii Manualnej wg standardów IFOMPT (International Federation of Orthopaedic Manipulative Physical Terapists)

  Od ukończenia studiów stale praktykuję i pogłębiam swoją wiedzę w zakresie terapii manualnej, rehabilitacji ortopedycznej oraz rehabilitacji w sporcie.

  www.fizjoterapiahd.pl - informacje dodatkowe

  Kursy i szkolenia zawodowe :

  * Terapia Manualna wg Kaltenborn Evjenth Koncept - certikat

  * Osteopatia Wisceralna

  * Kurs PNF Basic (Prorioceptive Neuromuscular Facilitation)

  * Neurodynamika Kliniczna ( Neurodynamic Solution ) NDS

  * Medyczny Trening Terapeutyczny - REHA wg standardów Terapii Manualnej Kaltenbor Evjenth

  * HVLA i manipulacje w pozycji neutralnej z wnioskowaniem klinicznym i diagnostyką różnicową

  * Manipulacje kręgosłupa szyjnego i lędźwiowego według zasad Nordic OMT.

  * Badanie i leczenie kręgosłupa lędźwiowego i szyjnego wg Terapii Manualnej Maitland.

  * Kurs Kinesiology Taping - Basic

  * Kurs - Techniki rozciągania i autorozciągania mięśni

  Poza Terapią Manualną i rozwiązywaniem problemów Moich pacjentów interesuję się sportem, fotografia i zdrowym stylem życia.

  Jestem aktywnym biegaczem - maratończykiem , więc problemy biegaczy, ich kontuzje i błędy w treningu nie są mi obce.

  Współtworzę projekt FizjoTerapia HD, na którym zamieszczamy materiały związane z terapią manualną, rehabilitacją. Są tam zarówno informacje dla fizjoterapeutów jak i pacjentów. Zapraszam do odwiedzenia naszej strony jak również kanału na Youtube i Facebook'u

  www.fizjoterapiahd.pl
  www.youtube.com/user/FizjoTerapiaHD
  www.facebook.com/FizjoTerapiaHD

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna
 • Medycyna sportowa

Ukończone szkoły

 • Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie
 • Studium Medyczne w Ełku

Nagrody i wyróżnienia

 • "Dobra Praktyka Fizjoterapeutyczna " dla osób świadczących usługi fizjoterapii - przez Fizjoterapia Polska

Znajomość języków

 • angielski
 • polski

Staże

 • Szpital Kliniczny Dzieciątka Jezus - Centrum Leczenia Obrażeń w Warszawie. 2010
 • Instytut Neurologii i Psychiatrii W Warszawie. 2009
 • 108 Szpital Wojskowy z Przychodnią SPZOZ w Ełku. 2009
 • Szpital Wojskowy z przychodnią SPZOZ w Olsztynie. 2008
więcej

Certyfikaty

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Po półrocznej walce z bólem, wizytach zarówno u ortopedy jak i innych fizjoterapeutów trafiłem do Łukasza. Jakie było moje zdziwienie, kiedy okazało się, że wreszcie po dwóch spotkaniach ból do którego zdążyłem się już na długo przyzwyczaić znacznie ustąpił. To co wyróżnia Łukasza z palety dobrych fizjoterapeutów to zdecydowanie wysoka kultura pracy. Jest ekstremalnie komunikatywny. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, a problem z którym przychodzi mu się zmierzyć stara się jak najlepiej zdiagnozować i zrozumieć. Najważniejsze jest jednak to, że swoją pracę traktuje jak pasję - skupia się na skutecznych metodach, ciągle doszkala a w gabinecie daje 100%. Fizjoterapia nie jest rozwiązaniem wszystkich problemów bólowych, ale jeżeli może jakiś problem rozwiązać (nawet ten najbardziej beznadziejny), to Łukasz z pewnością to zrobi. Ze spokojnym sumieniem i wielką przyjemnością polecam tego fizjoterapeutę dalej.

 • bardzo dobry

  Przede wszystkim bardzo miła atmosfera ! Wiedza też na poziome, chociaż to dopiero po 1-wszej wizycie :p Ale liczę na dalszą współpracę ;)

 • bardzo dobry

  Bardzo fachowo i profesjonalnie. Duża wiedza z zakresu sportu i obciążeń związanych z poszczególnymi dziedzinami.

 • bardzo dobry

  Profesjonalny fizjoterapeuta z ogromną wiedzą i umiejętnościami. Trafiłam prawie 2 lata temu z ostrym bólem kręgosłupa i po 2 miesiącach terapii mogłam znowu żyć bez bólu. Ponowne spotkanie pod koniec 2016 roku - kontuzja kolana. Terapia trafiona w 100%, po 2 wizytach ból zniknął. Bez zastanowienia polecam każdej osobie, która ma jakąś dysfunkcję w obrębie narządu ruchu!

 • bardzo dobry

  Pan Łukasz jest świetnym specjalistą. Trafiłam do gabinetu z kręgozmykiem w odcinku ledźwiowym, obawiałam się, że jak przestane chodzic na wizyty ból znowu powróci jednak niepotrzebnie. Pan Łukasz to człowiek z pasją, z pełnym zaangazowaniem prowadzi wywiad i potem dobiera ćwiczenia. Z czystym sumieniem polecam!!

 • bardzo dobry

  Pan Łukasz skutecznie usprawnił moje chodzenie po kilku zabiegach nie używam już laski. Reszta: podejście do pacjenta , szeroki zakres wiedzy fachowej i kultura tylko na duży plus . Dziękuję i pozdrawiam
  J.S.

 • bardzo dobry

  Wspaniałe podejście do pacjenta,Lekarz przeprowadza szeroki wywiad lecz konkretny,informuje o spostrzeżeniach i zaleca ćwiczenia.Czujesz się jak by to był twój najlepszy przyjaciel z którym znasz się od dawna.Bardzo duży zasób wiedzy terapeutycznej,Polecam.

 • bardzo dobry

  Bezpośrednio po wizycie czuję się lepiej. Wyjaśnienie dolegliwości brzmiało bardzo wiarygodnie, przeprowadzony masaż poprawił ruchomość a zalecenia ćwiczeń były podane dokładnie i rozsądnie. Pan Łukasz odpowiedział wyczerpująco na wszystkie pytania. Jest on też niezwykle sympatyczny i pogodny co sprawiło, że poza zyskiem zdrowotnym wizyta u niego poprawiła mi humor.

 • bardzo dobry

  Ból kolana w okolicy bocznej; ból podczas biegania. Diagnoza ITBS. Pan Łukasz prezentuje holistyczne podejście do zadanego tematu, rzeczowo omawia i skutecznie oswaja problem. Zasłużone laurki w kometarzach. Zdecydowanie polecam.

 • bardzo dobry

  Łukasz to świetnie wyszkolony fizjoterapeuta, miałam okazję być u niego na prywatnej konsultacji, a później wziąć udział jako jego pacjentka w superwizji na początku października. Podczas superwizji wykazał się umiejętnościa współpracy z innym fizjoterapeutą. Za każdym razem profesjonalnie podchodził do rozwiązania problemu. Ważne jest to że Łukasz słucha. Dodatkowym atutem jest jego pozytywne usposobienie i otwartość. Bóle z którymi się zgłosiłem praktycznie już nie występują za co bardzo dziękuję. Zostałam także zmotywować do wykonywania ćwiczeń typowo mobilizacyjnych i rozciągających.
  Szczerze polecam!
  Ania

Najbliższe terminy:

kolejne dni