Adresy (2)

Dantego 7, Bielany, Warszawa
Przychodnia Biomed (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach
T. Kościuszki 29, Grodzisk Mazowiecki
Lecznica Life-med (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Absolwent II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie zdobywał...

Zobacz pełen opis


Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
16 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Lecznica Life-med ból barków

Super lekarz. Genialny kontakt z pacjentem. Szybkie rozpoznanie i leczenie. Ból barków towarzyszył mi od roku. Nie pozwalał podnosić rąk, a o ćwiczeniach na siłowni mogłem wogóle zapomnieć. Od pierwszej wizyty minęły 3 tygodnie i ból całkowicie zniknął i mogłem wrócić na siłownię. Z czystym sumieniem polecam. Super fachowiec.


F
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia Biomed uszkodzone biodro

Pan Łukasz bardzo profesjonalnie podszedł
Do tematu mimo, ze inni lekarze nie dawali mi szans poprawę.
Dziękuje za indywidualne podejście, uśmiech i dużo dobrych rad.
Jak najbardziej polecam!


M
Użytkownik zweryfikowany

Wizyta przebiegła w bardzo sympatycznej atmosferze i bezstresowo. Fachowe podejście do pacjenta i ogromna wiedza ! Bardzo polecam.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia Biomed zlamanie reki

Bardzo szybka reakcja na ból, świetne podejście do mnie jako pacjenta jak i do rodziny. Polecam bardzo


T
Użytkownik zweryfikowany

Pan Doktor Czarnocki to bardzo dobry specjalista - ortopeda z bardzo ciepłym podejściem do pacjenta. Profesjonalny wywiad. Merytoryczne podejście do problemu. Skuteczne kompleksowe leczenie z zastosowaniem nowoczesnych metod. Po wizycie pacjent czuje się zaoopiekowany! Profesjonalizm w 100%. Gorąco polecam!


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Dawno nie spotkałam się z tak profesjonalnym podejściem do pacjenta. Bez cienia wątpliwości muszę stwierdzić, iż Pan Łukasz jest osobą fachową, życzliwą, cierpliwą a przede wszystkim empatyczną co sprawia, że znacząco wyróżnia się na tle innych lekarzy z którymi miałam do czynienia. Nie ustaje w znalezieniu właściwego kierunku leczenia i nie poddaje się przy nawet najcięższych urazach czego jestem najlepszym przykładem.Jeszcze raz dziękuje Panu doktorowi za wskazanie odpowiedniego kierunku na drodze powrotnej do odzyskania pełnej sprawności.
Szczerze polecam!


W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Lecznica Life-med operacja kolana

Jeden z lepszych fachowców w tym zawodzie w kraju, młody zdolny lekarz z cholistycznym podejściem którego brak większości lekarzy. Bardzopolecam tego Pana.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Lecznica Life-med operacja łokcia tenisisty

Najlepszy Ortopeda jakiego znam. Jeden z nielicznych lekarzy z niesamowitym podejściem do pacjenta. Ponad cztery lata borykałam się z "łokciami tenisisty" .
Leczenie farmakologiczne niestety nie przynosiło oczekiwanych rezultatów i groziła mi operacja dwóch łokci. Dopiero pan doktor Czarnocki jako jedyny zaproponował mi innowacyjne leczenie osoczem. Efekty są takie że kubki z kawą nie wypadają mi z rąk, mogę wykonywać wszystkie codzienne czynności bez bólu, który towarzyszył mi 24h na dobę a następnie odszedł w zapomnienie.
Z czystym sumieniem polecam każdemu Pana Doktora. Pierwszy raz spotkałam się z takim wytłumaczeniem na czym polega dokładnie moja chora i sposoby jej leczenia. Po wizytach u wielu specjalistów trafiłam do doktora Czarnockiego i to był strzał w dziesiątkę a nawet dwudziestkę !
Serdeczne pozdrowienia dla Pana Doktora !


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia Biomed

Pan Doktor to bardzo kompetentny specjalista. Zgłosiłem się do Niego z kontuzją barku, którą zaniedbałem, ćwicząc na siłowni. W końcu z powodu bólu i zmniejszonej ruchomości barku zgłosiłem się do Doktora, co okazało się strzałem w dziesiątkę. Już po wejściu do gabinetu odniosłem wrażenie, że trafiłem do dobrego lekarza, gdyż Pan Doktor sam uprawia dużo sportu i widać, że dba o zdrowie i kondycję. Przy pomocy badania oraz USG zdiagnozował mój problem z barkiem i włączył od razu odpowiednie leczenie. Poza tym udzielił mi wielu cennych rad, jak wykonywać poprawnie ćwiczenia, aby nie nabawić się innych kontuzji. Obecnie zupełnie zapomniałem o chorej ręce, śpię dobrze oraz co najważniejsze regularnie i poprawnie ćwiczę. Smiało polecam Doktora Czarnockiego jako kompetentnego lekarza. Oby więcej lekarzy zamiast dawać "puste" zalecenia, było żywym przykładem zdrowego stylu życia.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia Biomed bóle kręgosłupa

Świetny lekarz! Doktor do każdego pacjenta podchodzi indywidualne, jest bardzo cierpliwy i szczegółowy. Widać, że kocha to co robi i nie traktuje swoich pacjentów jak " kolejny przypadek" tylko naprawdę robi wszystko by pomóc. Najlepszy ortopeda z jakim miałam doczynienia! Bardzo polecam ????????


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Absolwent II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie zdobywał...

Zobacz pełen opis


Specjalizacje

  • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu