dr n. med.

Lilianna Kulczycka-Siennicka

Dermatolog

8 opinii +dodaj

Umów wizytę 142 odwiedziny w ciągu 30 dni

Lilianna Kulczycka-Siennicka - dermatolog, dermatolog dziecięcy więcej

Umów wizytę

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
8 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E

  Czwarty (sic!) z kolei dermatolog, do którego udałam się z problemem. Pani doktor robi bardzo dokładny wywiad, podchodzi do tematu wielopłaszczyznowo, rozmawia z pacjentem - dokładnie wszystko tłumaczy i przedstawia procedurę postępowania, informuje o potencjalnych efektach ubocznych. Wreszcie jest poprawa :) Polecam gorąco, zwłaszcza jeśli inni lekarze tylko zgadują, co dolega pacjentowi.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem po pierwszej wizycie gdzie P.Doktor wysłuchała mnie co do tej pory zrobiłam i gdzie byłam /jakaś infekcja bakteryjna wokół ust/.Przepisała mi leki do zrobienia/tanie/który widzę że skutkują.Skierowała mnie na badania krwi i inne co do tej pory żaden lekarz mi nie mówił.Polecam P.Doktor z czystym sumieniem

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  fachowo i profesjonalnie nawet w trudnej sprawie polecam. Pani doktor miła i kulturalna a co najważniejsze profesjonalizm na wysokim poziomie.

 • J

  Podpisuję się pod tymi wszystkimi pozytywnymi opiniami. Profesjonalizm, a do tego wysoka kultura osobista. Każdy pacjent to nie kolejny medyczny przypadek tylko człowiek, którego traktuje z wielką uwagą i pieczą. Polecam.

 • M

  Bardzo dobry lekarz. Świetny kontakt z pacjentem. Dobra diagnoza i desperacja w leczeniu. Zdecydowanie polecam!

 • P

  dobry lekarz. Od początku dobry wywiad, potem podjęcie leczenia, po roku leczenia (choroba przewlekła) został pobrany wycinek by zbadać efekt leczenia. Za każdym razem pamięta mnie jak wchodzę do gabinetu, od razu wie co było zmienione ostatnio i pyta o efekt leczenia. Dzięki dobrej pamięci może analizować, porównywać i wprowadzać skuteczne zmiany w leczeniu. Jest zainteresowana pacjentem i poświęca mu czas. Naprawdę polecam

 • S

  Serdecznie polecam Panią Doktor Kulczycką każdemu - przyjęła bardzo serdecznie mojego tatę, który choruje na trądzik różowaty z guzowatością (rhinophyma), bardzo szybko udało się jej postawić diagnozę i zaproponowała zabieg chirurgiczny usuwający efekt guzowatości, ze wskazaniem na konkretne miejsce, w które warto się zgłosić ze skierowaniem od Pani Doktor. W chwili obecnej mój tato ma o wiele lepiej wyglądający nos, dzięki czemu czuje się zdecydowanie lepiej. Jestem gorąco wdzięczny Pani Doktor i jeszcze raz - serdecznie polecam :)

 • M

  Pani Doktor mimo młodego wieku jest bardzo kompetentnym lekarzem. Opiekowała się mną w szpitalu. Szczegółowo mnie badała i pytała o przebieg mojej choroby.
  Dobrała leki, tak że szybko stan skóry poprawił się. Uśmiechnięta, życzliwa i mająca czas by porozmawiać i wyjasnić mi moje wątpliwości.
  Najsympatyczniejszy lekarz do jakiego trafiłam! Z pewnością będę Panią Doktor polecać- z tego co wiem przyjmuje też w Poradni obok szpitala.Dziękuję bardzo za opiekę!

Doświadczenie i kwalifikacje