dr n. med.

Lilianna Kulczycka-Siennicka

verifiedCreated with Sketch.

Dermatolog

9 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
152 odwiedziny w ciągu 30 dni

Jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W 2012 roku uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Doświadczenie zawodowe zdobyła między innymi w Klinice… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
9 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ "Profimedic"Usługa: dermatoskopia

  Bardzo konkretna i miła pani dr. Obejrzała u męża pieprzyki gdzyż ma ich bardzo dużo. Zaleciła wizyty raz w roku przy takiej ilości oraz uzywanie kremów z filtarmi. Odpowiadała na wszelkie pytania. Polecam!!

 • E

  Czwarty (sic!) z kolei dermatolog, do którego udałam się z problemem. Pani doktor robi bardzo dokładny wywiad, podchodzi do tematu wielopłaszczyznowo, rozmawia z pacjentem - dokładnie wszystko tłumaczy i przedstawia procedurę postępowania, informuje o potencjalnych efektach ubocznych. Wreszcie jest poprawa :) Polecam gorąco, zwłaszcza jeśli inni lekarze tylko zgadują, co dolega pacjentowi.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem po pierwszej wizycie gdzie P.Doktor wysłuchała mnie co do tej pory zrobiłam i gdzie byłam /jakaś infekcja bakteryjna wokół ust/.Przepisała mi leki do zrobienia/tanie/który widzę że skutkują.Skierowała mnie na badania krwi i inne co do tej pory żaden lekarz mi nie mówił.Polecam P.Doktor z czystym sumieniem

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  fachowo i profesjonalnie nawet w trudnej sprawie polecam. Pani doktor miła i kulturalna a co najważniejsze profesjonalizm na wysokim poziomie.

 • J

  Podpisuję się pod tymi wszystkimi pozytywnymi opiniami. Profesjonalizm, a do tego wysoka kultura osobista. Każdy pacjent to nie kolejny medyczny przypadek tylko człowiek, którego traktuje z wielką uwagą i pieczą. Polecam.

 • M

  Bardzo dobry lekarz. Świetny kontakt z pacjentem. Dobra diagnoza i desperacja w leczeniu. Zdecydowanie polecam!

 • P

  dobry lekarz. Od początku dobry wywiad, potem podjęcie leczenia, po roku leczenia (choroba przewlekła) został pobrany wycinek by zbadać efekt leczenia. Za każdym razem pamięta mnie jak wchodzę do gabinetu, od razu wie co było zmienione ostatnio i pyta o efekt leczenia. Dzięki dobrej pamięci może analizować, porównywać i wprowadzać skuteczne zmiany w leczeniu. Jest zainteresowana pacjentem i poświęca mu czas. Naprawdę polecam

 • S

  Serdecznie polecam Panią Doktor Kulczycką każdemu - przyjęła bardzo serdecznie mojego tatę, który choruje na trądzik różowaty z guzowatością (rhinophyma), bardzo szybko udało się jej postawić diagnozę i zaproponowała zabieg chirurgiczny usuwający efekt guzowatości, ze wskazaniem na konkretne miejsce, w które warto się zgłosić ze skierowaniem od Pani Doktor. W chwili obecnej mój tato ma o wiele lepiej wyglądający nos, dzięki czemu czuje się zdecydowanie lepiej. Jestem gorąco wdzięczny Pani Doktor i jeszcze raz - serdecznie polecam :)

 • M

  Pani Doktor mimo młodego wieku jest bardzo kompetentnym lekarzem. Opiekowała się mną w szpitalu. Szczegółowo mnie badała i pytała o przebieg mojej choroby.
  Dobrała leki, tak że szybko stan skóry poprawił się. Uśmiechnięta, życzliwa i mająca czas by porozmawiać i wyjasnić mi moje wątpliwości.
  Najsympatyczniejszy lekarz do jakiego trafiłam! Z pewnością będę Panią Doktor polecać- z tego co wiem przyjmuje też w Poradni obok szpitala.Dziękuję bardzo za opiekę!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W 2012 roku uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Doświadczenie zawodowe zdobyła między innymi w Klinice Dermatologii i Wenerologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Ukończyła liczne kursy i szkolenia zarówno w Polsce jak i za granicą. Jest również absolwentką Studium Podyplomowego "Zarządzanie Służbą Zdrowia i Elementy Techniki Medycznej" na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej.
  W codziennej praktyce opiera się na najbardziej aktualnej wiedzy medycznej. Biegła znajomość języka angielskiego pozwala na wykorzystanie go w pracy, w tym również na stałe poszerzanie wiedzy medycznej. Poza diagnostyką i leczeniem chorób skóry i chorób przenoszonych drogą płciową, zajmuje się również oceną znamion barwnikowych z wykorzystaniem dermoskopii oraz usuwaniem zmian skórnych metodą elektrokoagulacji i kriochirurgii. Przyjmuje również dzieciod 0rż.

  Szkolenia, kursy, dodatkowe umiejętności:
  2015
   Udział w Berlin Dermatology Day
  2014
   Nowoczesne metody diagnostyki dermoskopowej w praktyce dermatologicznej. Różnicowanie obrazów dermoskopowych.
   Dermoskopia. Postępy w diagnostyce nowotworów skóry.
  2012
   Dermatoskopia. Kurs praktyczny.
  2011
   Techniki laserowe w dermatologii estetycznej. Usuwanie nadmiernego owłosienia, rozszerzonych naczyń twarzy i kk. dolnych.
   Metody leczenia objawów starzenia skóry twarzy (toksyna botulinowa).
  2010
   Diagnostyka i leczenie zakażeń przenoszonych drogą płciową.
   Praktyczna diagnostyka dermoskopowa. Diagnostyka różnicowa zmian barwnikowych.
   Diagnostyka czerniaka i stanów przedczerniakowych. Metoda różnicowania. Praktyczna dermoskopia.
   Diagnostyka dermoskopowa zmian barwnikowych skóry
   Peelingi ENERPEEL.
  2009
   Kurs „Nowoczesne techniki elektrochirurgiczne. Metody usuwania włosów i naczyń. Usuwanie zmian skórnych. Zabiegi skleroterapii”
  2009
   Kurs Szkoleniowy „Psychodermatology”, Bruksela, Belgia, (EADV – European Academy of Dermatology and Venerology);
  Nagroda dla najlepszego uczestnika.
   Warsztaty dotyczące leczenia chłoniaków skóry, Kopenhaga, Dania
  2008
   Kurs „Nowoczesne metody kriochirurgii chorób skóry.
   Kurs szkoleniowy „Chłoniaki Skóry”, Roskilde, Dania (organizator EADV)
   Stypendium Michael Hornstein Memorial Scholarship (17 zjazd EADV, Paryż, Francja)

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi-2005r.
 • dr n. med - Uniwersytet Medyczny w Łodzi-2008r.
 • Specjalista dermatolog-wenerolog-2012r.

Publikacje

 • 2009-Managing Editor czasopisma Central European Journal of Medicine
 • 2009 - 2014-tłumaczenia medyczne (dla wydawnictw Elsevier Urban & Partner, Medical Tribune, Czelej)
 • 2013 - 2016- ekspert na profilu "Piękne usta", "Pirolam" i stronie www.bezopryszczki.pl

Nagrody i wyróżnienia

 • Kurs Szkoleniowy „Psychodermatology”, Bruksela, Belgia, (EADV – European Academy of Dermatology and Venerology); Nagroda dla najlepszego uczestnika.

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • 2005-2006 - Staż podyplomowy, Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 2 im. WAM w Łodzi