Adresy (3)

ObesiMed Gabinet Leczenia Otyłości i Nadwagi
Mikołaja Reja, Kórnik


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Blik, Przelew na konto
61 628..... Pokaż numer


NIP

7791099612

Adres firmy

Szafirowa 16, Kamionki


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Leczenie otyłości - wizyta kolejna (opis) • 200 zł

Leczenie otyłości - wizyta pierwsza (opis) • 300 zł

Wizyta recepturowa (opis) • 50 zł


Zapłacisz podczas umawiania konsultacji online. Czekamy na Twoją płatność 30 minut – jeśli w tym czasie nie zostanie zrealizowana, będziemy musieli odwołać Twoją rezerwację.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się z serwisem ZnanyLekarz.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


Najpóźniej 30 minut przed wizytą dostaniesz SMS oraz e-mail z linkiem do konsultacji online. Połączysz się z telefonu lub komputera.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


NIP

7791099612

Adres firmy

Szafirowa 16, Kamionki

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


61 628..... Pokaż numer


NIP

7791099612

Adres firmy

Szafirowa 16, Kamionki

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Os. Bohaterów II Wojny Światowej 29, Poznań

Lidia Wojtkowiak, Natalia Wojtkowiak Przychodnia Lekarza Rodzinnego Delmed

Pozostałe usługi


Mikołaja Reja, Kórnik

400 zł

ObesiMed Gabinet Leczenia Otyłości i Nadwagi

Wizyta lekarska + konsultacja dietetyczna
+ jadłospis 7-dniowyMikołaja Reja, Kórnik

400 zł

ObesiMed Gabinet Leczenia Otyłości i NadwagiMikołaja Reja, Kórnik

250 zł

ObesiMed Gabinet Leczenia Otyłości i Nadwagi

Wizyta kontrolna dla pacjentów kontynuujących leczenie


200 zł

Konsultacja online

Wizyta online dla pacjentów kontynuujących leczenieMikołaja Reja, Kórnik

300 zł

ObesiMed Gabinet Leczenia Otyłości i Nadwagi


300 zł

Konsultacja online

Wizyta online dla pierwszorazowych pacjentów. Proszę o przesłanie wyników badań przed wizytą morfologii, glikemii na czczo, insuliny na czczo, hemoglobiny glikowanej, lipidogramu, tsh, ft3,ft4, anty tpo, kwasu moczowego, alt,ast, crp, kreatyniny, badania ogólnego moczuMikołaja Reja, Kórnik

150 zł

ObesiMed Gabinet Leczenia Otyłości i Nadwagi

Analiza składu ciała z omówieniem, omówienie wyników badań, wywiad żywieniowy, analiza dotychczasowego sposobu odżywiania, zalecenia żywienioweMikołaja Reja, Kórnik

50 zł

ObesiMed Gabinet Leczenia Otyłości i Nadwagi

Wizyta odbywa się bez obecności pacjenta w gabinecie ani połączenia online. Przeznaczona jest dla pacjentów już objętych leczeniem i służy wystawieniu recepty na kontynuację leków.


50 zł

Konsultacja online

Wizyta bez bezpośredniego kontaktu z lekarzem i wideorozmowy dla pacjentów już objętych leczeniem służy wypisaniu kontynuacji leków.

Moje doświadczenie

O mnie

Ukończyłam studia na Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu w 1987r. Posiadam specjalizację II stopnia z chorób wewnętrznych od 1996...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby


Edukacja

  • Akademia Medyczna im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Zakres porad

  • Choroby wewnętrzne
  • Diabetologia
  • Dietetyka bariatryczna
Zobacz więcej

Znajomość języków

  • Angielski,
  • Polski,
  • Rosyjski

8 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia Lekarza Rodzinnego Delmed Inny

Polecam wszystkim miłą i b.zaangażowawaną, doświadczoną lekarkę.Konkretnie rozwiązuje problemy zdrowotne i jeśli zachodzi potrzeba kieruje do odpowiednich lekarzy specjalistów.

Ł
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia Lekarza Rodzinnego Delmed Inny

Pani Lidia Wojtkowiak jest bardzo miłą, skrupulatną i kompetentną lekarką. Szczerze polecam.

A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia Lekarza Rodzinnego Delmed leczenie choroby POCHP

Pani doktor jest kompetentna ,stawia trafne diagnozy .Bardzo pomocna ,wskazuje droge najlepsza dla pacjeta.Nigdy nie odmowila przyjęcia ani wypisania skierowania .Wezwala pogotowie dla mojej mamy.Super lekarka i super czlowiek .Polecam.


S
Profil zweryfikowany

Polecam !!! Jako jedyna wykryła co mi tak naprawdę jest !!! a już 6 miesięcy się męczyłem i odchodziłem od zmysłów... myślałem, że umrę... a tu pierwsza wizyta... i diagnoza trafiona... mój przypadek był poważny więc nie od razu stanąłem na nogi... ale na pewno w 100% po paru dniach odżyłem i chciało się żyć... Pani doktor poświęca dużo czasu i uwagi !!! polecam !!!


G
Profil zweryfikowany

Ta Pani doktor to jest jakaś masakra śniąca się po nocach w najgorszych snach. Wypisałem całą swoją rodzinę po odejściu Pani Doktor Ziemkowskiej z tej przychodni. Pani W. sama twierdziła (cytuję), że \"nienawidzi dzieci\" i \"najczęściej chorzy symulują\". Ona podobnie symuluje swoją pracę i umiejętności. Kiedyś miałem pecha trafić na nią w zastępstwie, tak mi leczyła zatoki (po zrobieniu zdjęcia RTG dokonała \"nieomylnej\" diagnozy), że o mało nie trafiłem do szpitala, a i tak skończyło się na długim leczeniu antybiotykowym i bolesnej punkcji. Nie polecam nikomu, ale oczywiście wybór należy do Was.


G

Niestety nie mogę zgodzić się z poniższymi opiniami. Owszem Pani doktor jest miła i sympatyczna, ale kiedy dzieje się coś poważnego pojawiają się problemy. W moim przypadku wyglądały tak, że bardzo ciężko zachorowałam momentalnie dostałam gorączkę powyżej 40 st. i w takiej sytuacji, zwłaszcza zimą powinna się odbyć wizyta domowa, niestety do niej nie doszło otrzymałam informację tel., iż mam się stawić osobiście. Co zrobić ubrałam się ciepło i poszłam, jakież było moje zdziwienie, gdy po przyjściu dowiedziałam się,że p. doktor musiała pilnie wyjechać i mam przyjść jutro. Na następny dzień z podobną gorączką czekałam na wizytę 3h i zapalenie oskrzeli zamieniło się w zapalenie płuc.
Jednakże ostateczną decyzję o rezygnacji z tego lekarza podjęłam, gdy po mniej więcej pół roku uległam kontuzji kręgosłupa w domu. W tej sytuacji również została mi odmówiona wizyta domowa, a osoba która pobiegła do p. doktor dostała receptę na ketonal i komentarz "Proszę nie wymyślać, nie ma takiej możliwości żebym nie mogła wstać i dojść do przychodni". Ból był tak ogromny że nie byłam w stanie ruszyć nogą czy ręką, całe okolice pleców miałam zdrętwiałe a nawet najmniejszy ruch potęgował ból. Z ledwością oddychałam i mówiłam. Siedziałam tak od 10 rano wzięłam ten ketonal przekraczając 4 krotnie dawkę dopuszczalną bez żadnego efektu. Po 3h zadzwoniłam na pogotowie gdzie odesłali mnie do lekarza rodzinnego. Po kolejnym tel. do p. doktor usłyszałam że mam dalej brać ten ketonal, na wizytę domową nie przyjdzie (jakieś 100m) bo nie ma czasu i może przyjść jutro.
Siedziałam w tym bezruchu, mdlejąc prawie z bólu 8,5h, kiedy znaleźliśmy numer do mojej poprzedniej pani doktor, od razu przyjechała! Dostałam zastrzyk i po 15 min mogłam już pomalutku dojść chociażby do toalety. 8,5h niewyobrażalnego bólu a wystarczył 5 min spacer i 1 zastrzyk. Teraz czeka mnie jeszcze rehabilitacja i będzie dobrze ... ale tych 8 najgorszych godzin w moim życiu nie życzę najgorszemu wrogowi.


G

Zgadzam się z opiniami już wystawionymi świetny lekarz zawsze ma czas dla pacjenta i nawet jeśli jest taka potrzeba to przyjmie pacjenta po godzinach swojej pracy. Jeszce nigdy nie trafiłam na tak przemiłego i wspaniałego lekarza.


G

Pani doktor jest osobą bardzo kompetentną, przemiłą i stawia świetne diagnozy. Zawsze służy pomocą i radzi w trudnych sytuacjach! Wlaściwa osoba na właściwym stanowisku.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania