lek.

Lidia Tomczak

Ginekolog

13 opinii +dodaj

Umów wizytę 1110 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Po stażu podyplomowym rozpoczęłam pracę w Klinice Perimatologii i Ginekologii w Ginekologiczno - Położniczym… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Scanmed S.A. w Poznaniu

  Pani Doktor byla bardzo milo i pomocna. Badanie przeprowadzone bezbolesnie. Na pewno do niej wrócę. Polecam.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Byłam na pierwszej w życiu wizycie właśnie u Pani doktor Tomczak i jestem bardzo zadowolona. Pani była bardzo miła i delikatna, informowała mnie o tym co będzie robić, przeprowadziła dokładny wywiad i udzieliła odpowiedzi na moje pytania. Na kolejną wizytę z pewnością też umówię się do Pani doktor Lidii i polecę moim koleżankom, które zastanawiają się dokąd pójść pierwszy raz.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Scanmed S.A. w Poznaniu

  Pani Doktor bardzo uprzejma, wszystko mi wytłumaczyła i objaśniła,wizyta przebiegła bezproblemowo. Polecam i na pewno skorzystam jeszcze z wizyt :)

 • S
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Poznań, ul. Ułańska 7

  Przy wizycie spytałam się grzecznie Panią o pewne inf. w zakresie medycyny a ona na to "a po co to Pani" lekarz, który w taki sposób udziela informacji pacjentowi wykazuje sie brakiem profesjonalizmu. Ja rozumiem, ze można mieć zły dzień, każdy ma ale ,żeby swoja złość wyrzywać na pacjentce jeszcze w ciąży...Bardzo niemiła osoba.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Poznań, ul. Ułańska 7Usługa: USG ginekologiczne

  Pani doktor będzie prowadziła moją pierwszą ciążę. Jestem zadowolona z wizyty. Bardzo rzeczowo, konkretnie, poleciła mi ważne badania, o których nie wspomniała moja wcześniejsza lekarka. Wszystko wyjaśniła dokładnie. Szczerze polecam panią doktor.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor jest bardzo sympatyczna i miłą osobą. Wszystko dokładnie tłumaczy. Podczas badania czułam się komfortowo i byłam informowana co będzie robione.
  Polecam Panią doktor i na pewno jeszcze do niej wrócę! :)

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani dr jest bardzo miła i skrupulatna. Przeprowadziła ze mną szczegółowy wywiad i badanie. Atmosfera, która panowała zarówno w LuxMed, jak i w gabinecie była przyjazna i nie odczuwałam, że jestem u lekarza. Polecam to miejsce i Panią dr Lidię Tomczak, szczególnie młodym dziewczynom, które wybierają się na pierwszą wizytę do ginekologa.

 • A

  Dokładna i konkretna Pani doktor. Odpowiada na wszystkie zadane pytania, przeprowadza badania w gabinecie, kieruje na inne potrzebne dodatkowe badania. A przy tym miła i uśmiechnięta.Polecam.

 • L
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Poznań, ul. Wichrowa 1AUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Super! Czułam się bardzo komfortowo podczas wizyty. W trakcie badania byłam informowana jakie działania są podejmowane po kolei i co będę odczuwała. Uzyskałam też wszystkie odpowiedzi na zadane pytania. Polecam! :)

 • J

  Pani Lidka to bardzo rzetelna Pani doktor - ma wiedzę, ciągle się kształci, zawsze z dawką zaangażowania i zrozumienia podchodzi do pacjenta. Nie zamienię jej na żadnego innego lekarza ;)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Po stażu podyplomowym rozpoczęłam pracę w Klinice Perimatologii i Ginekologii w Ginekologiczno - Położniczym Szpitalu Klinicznym przy ul. Polnej w Poznaniu, gdzie odbyłam szkolenie specjalizacyjne pod kierunkiem prof. dr hab. n. med. Marioli Ropackiej - Lesiak. Regularnie biorę udział w warsztatach, szkoleniach specjalistycznych, konferencjach oraz sympozjach ginekologiczno - położniczych. Jestem Członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu