lek.

Lidia Tomczak

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

20 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
34 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Po stażu podyplomowym rozpoczęłam pracę w Klinice Perimatologii i Ginekologii w Ginekologiczno - Położniczym… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
20 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MotiMed Gabinety Lekarskie Nobel TowerUsługa: prowadzenie ciąży

  To już druga ciąża, którą prowadzi Pani Doktor. Bardzo cierpliwa, dokładna, sympatyczna i delikatna. Moja wizyta trwała 45min, zawsze według potrzeby. Polecam wszystkim bardzo gorąco!

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MotiMed Gabinety Lekarskie Nobel TowerUsługa: badanie ginekologiczne

  Chyba nigdy nie spotkałam tak miłej i przyjaznej lekarki, wizyta była bardzo przyjemna, wywiad był przeprowadzony szczegółowo, dostałam odpowiedzi na swoje pytania i odpowiednią pomoc. Na pewno wrócę :)

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Scanmed S.A. w PoznaniuUsługa: wizyta kontrolna

  Pani Dr Lidia Tomczak jest najlepszym lekarzem ginekologiem na którego trafiłam i do którego będę zawsze wracać.
  Przemiła , do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie , każdemu pacjentowi poświęca dużo czasu, odpowiada na wszystkie zadawane pytania. Badanie było bezbolesne, przeprowadzone w bardzo komfortowej atmosferze. Polecam wszystkim kobietą.

 • A
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: prowadzenie ciąży

  Lekarz Marzenie! Prowadzila moja ciaze, nie bagatelizowala niczego, odpowiadała na każde moje pytanie. Nawet jak bylam w szpitalu interesowała się moim stanem. Teraz każda wizyta u ginekologa to będzie u niej jak i kolejna ciaza na 100% będzie prowadzona u Pani Lidii :)

 • N
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: ciąża

  Pani doktor prowadziła moją ciążę. Bardzo skrupulatna, konkretna, pełna empatii kobieta. Na każdej wizycie czułam się komfortowo, uzyskałam odpowiedzi na wszystkie pytania. Wszystkie badania i zalecenia zgodne z obecnymi wytycznymi. Dzięki Pani doktor okres ciąży minął bezpiecznie i mogę się teraz cieszyć swoją córką
  Pani doktor, dziękuję i będę polecać

 • J
  Lokalizacja: Scanmed S.A. w PoznaniuUsługa: prowadzenie ciąży

  Bardzo sympatyczna, delikatna, rzeczowa ale przede wszystkim profesjonalna Pani Doktor! Jako jedyna z wielu lekarzy (także profesorów) wykryła u mnie genetyczną chorobę, którą do tej pory wszyscy bagatelizowali. Polecam, mam do Pani Lidii 100% zaufanie.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Dr to bardzo miła i sympatyczna kobieta. Z profesjonalizmem podchodzi do pacjenta udzielając szczegółowych informacji. Bardzo dokładnie analizowała dokumentację medyczną, którą dostarczyłam, wykonała wszystkie badania, udzielała porad. Polecam Panią Doktor zwłaszcza kobietą, które wybierają się do ginekologa pierwszy raz.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Scanmed S.A. w Poznaniu

  Pani Doktor byla bardzo milo i pomocna. Badanie przeprowadzone bezbolesnie. Na pewno do niej wrócę. Polecam.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Byłam na pierwszej w życiu wizycie właśnie u Pani doktor Tomczak i jestem bardzo zadowolona. Pani była bardzo miła i delikatna, informowała mnie o tym co będzie robić, przeprowadziła dokładny wywiad i udzieliła odpowiedzi na moje pytania. Na kolejną wizytę z pewnością też umówię się do Pani doktor Lidii i polecę moim koleżankom, które zastanawiają się dokąd pójść pierwszy raz.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Scanmed S.A. w Poznaniu

  Pani Doktor bardzo uprzejma, wszystko mi wytłumaczyła i objaśniła,wizyta przebiegła bezproblemowo. Polecam i na pewno skorzystam jeszcze z wizyt :)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Po stażu podyplomowym rozpoczęłam pracę w Klinice Perimatologii i Ginekologii w Ginekologiczno - Położniczym Szpitalu Klinicznym przy ul. Polnej w Poznaniu, gdzie odbyłam szkolenie specjalizacyjne pod kierunkiem prof. dr hab. n. med. Marioli Ropackiej - Lesiak. Regularnie biorę udział w warsztatach, szkoleniach specjalistycznych, konferencjach oraz sympozjach ginekologiczno - położniczych. Jestem Członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu