Lidia Ostanek

Reumatolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • H

  Mam wielkie szczęście, że jestem pod stałaa opieką tej wybitnej specjalistki... po prostu mam szczęście...

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  3.5

  Ogólna ocena
  14 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • A

   Zawiodłam się bardzo na leczeniu. Pani doktor nie rozpoznała właściwej choroby, leczyła mnie na inna równie groźną, ale to jednak inne metody. W rezultacie takiego mylnego leczenia, jestem w połowie kaleką, w trzy miesiące! mam zdeformowane kolana, problemy z chodzeniem, (zwłaszcza schody), z pracą, nie mogę normalnie pracować i zarabiać! Czekają mnie operacje kolan. Nie skierowała mnie do szpitala na dokładne badania, może dałoby się tych deformacji uniknąć, do tego ciągły ból i morfina! Przede wszystkim Łuszczycę stawową leczy się trochę inaczej niż enzetopatie. Mam do niej ogromny żal.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • P

   Ja też jestem zawiedziony panią doktor po 2 wizytach nie mogła rozpoznać zwykłego rzsu.zmarnowany rok i pieniądze i te długie terminy oczekiwań.nie polecam.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • R

   Niestety rozczarowałam się wizytą na którą czekałam 4 miesiące.Zapłacilam 150 zl (jak się rejestrowalam na Wyszynskiego to nie można bylo przyspieszyc wizyty) natomiast jak przyszlam ktos mi sie doslownie "wepchal" w kolejkę.Rozpacz.
   Jesli chodzi o samą wizytę: Pani doktor obejrzala mnie dokladnie oraz moje wyniki,zlecila dodatkowo platną morfologię i antykolakugant toczniowy i cpr bodajze za ktore dodatkowo zaplacilam (ok 80 zl) Na wizycie nic sie nie dowiedzialam,zadnej sciezki i kierunku w rozwiazaniu problemu-powiedziala,ze naradzi sie i da mi znać -ale nigdy wiecej o niej nie slyszalam.Dla mnie czekanie na lekarza 4 mce przy zmieniajacych sie ciagle i dochodzących objawach i placenie za kazda najdrobniejsza rzecz jest nie do przelkniecia i swiadczy,ze nie o czlowieka a pieniadze tu chodzi.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • H

   Mam wielkie szczęście, że jestem pod stałaa opieką tej wybitnej specjalistki... po prostu mam szczęście...

  • X

   Panie Robercie, być może jest Pan w grupie schorzeń, w których diagnozowaniu p. Dr jest biegła. I naprawdę podzielam Pańską radość, że p. Dr Panem tak pokierowała. Natomiast ja należę do tych nieszczęsnych "nietypowych przypadków", które p. Dr dosłownie "spławia" i stąd mój żal. Po takim autorytecie zwykły człowiek oczekuje jakiejś postawy, np. przyznania się, że ja panu/ pani nie pomogę, ale mogę odesłać do tego i tego. Niestety tego nie usłyszałam mimo, że chodziłam na PRYWATNE wizyty.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • R

   Polecam.Lekarz z powołania!Szybka i trafna diagnoza,błyskawiczna konsultacja (darmowa na oddz.w szpitalu pani dr.)z wysokiej klasy neurochirurgiem.Ponad 2 lata leczenia u różnych specjalistów a pani dr.Ostanek diagnoza zajęła dwie wizyty w 12dni.Jestem już po operacji.Ponadto kontaktowa,miła i spokojnie wytłumaczy wszystkie niuanse choroby.Gorąco polecam!!!

  • G

   Drodzy Forumowicze,
   Śmiem wyłamać się z tego chóru chwalebnego i podzielić się własnymi wrażeniami. O ile Pani Doktor jest świetna w przypadku typowych odmian schorzeń stawów, a każdy kto nie jest laikiem wie, że schorzeń stawów umownie nazywanych reumatyzmem/ arteretyzmem jest multum, o tyle w przypadku moim - nietypowym rozczarowałam się. Jako pacjent korzystający z gabinetu prywatnego byłam mylona z innymi osobami, przypadkami. Żeby dopełnić czary goryczy, po nieudanych próbach diagnozy, Pani Doktor przepisała mi glikokortykosteroid, a po zgłaszanych na kolejnej wizycie skutkach ubocznych tegoż medykamentu, zaleciła mi nagłe odstawienie tego leku bez żadnej alternatywy. Dalej cierpię - fizycznie i psychicznie - z rozczarowania :(((

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • K

   Fachowa, empatyczna, z bardzo dużą wiedzą!!! świat byłby ...zdrowszy gdyby takich lekarzy było więcej!!!

  • G

   Szczerze polecam. Jestem pacjentką Pani dr. Ostanek od ok. 12 lat i mam dla Niej bardzo dużo szacnku i wdzięczności. Bardzo kompetentna, posiada bardzo dobry kontakt z pacjentem, w każdej chwili osiągalna dla pacjenta. Polecam szczerze, uratowała mi życie.

  • M

   Szczerze polecam. Jestem pacjentką Pani dr. Ostanek od ok. 12 lat i z każdym dniem mam dla Niej coraz więcej szacunku i wdzięczności. Wzorowy kontakt z pacjentem, praktycznie o każdej porze dnia i nocy i z każdym problemem, autentycznie. Obecnie nie spotykamy się już tak często jak kiedyś ( 4-5 razy w roku),czuję się świetnie, a było bardzo, nazwijmy to, niefajnie. To, że teraz jest dobrze, to tylko dzięki ogromnej wiedzy, fachowości i opiece Pani doktor, Pani dr. Ostanek jest bardzo dobrym i rzetelnym lekarzem, ale też fantastycznym, dobrym i ciepłym człowiekiem. Niejednokrotnie płakałam w gabinecie z bólu, żalu i nie wiem z czego jeszcze, a Ona zawsze była blisko, zawsze z dobrym słowem i cierpliwością. Dziękuję Pani Doktor... Polecam wszystkim :-)