lek.

Lidia Niewiadomska

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

31 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
13 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Lekarz specjalista ginekolog-położnik. Ukończyła Pomorską Akademię Medyczną Wydział Lekarski w 1980r. W 1984r. zdała egzamin państwowy uzyskując tytuł specjalisty I stopnia w zakresie… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
31 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • R
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Gorzów Wielkopolski, ul. Górczyńska 17Usługa: USG ginekologiczne

  Regina K .
  Pani Doktor,to bardzo rzeczowa i kompetentna osoba.Badanie przeprowadza w bardzo delikatny sposób przy tym wszystko wyjaśnia.Jest bardzo sympatyczna co jest ważne podczas wizyty.Bardzo polecam .

 • J
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Gorzów Wielkopolski, ul. Górczyńska 17Usługa: badanie ginekologiczne

  Wizyta bardzo przyjemna:) pani doktor wszystko dokładnie wytłumaczyla, badanie trwało szybko, i dokładnie, szczeze polecam wszystkim!!!

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Gorzów Wielkopolski, ul. Górczyńska 17Usługa: konsultacje ginekologiczne

  Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Pani Lidia udzieliła odpowiedzi na wszystkie moje pytania. Konkretna, rzeczowa, sympatyczna i w moim odczuciu ciepła kobieta.

 • S
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Gorzów Wielkopolski, ul. Górczyńska 17

  Odniosłam wrażenie, że pani doktor nie ma czasu dla pacjentki. Badanie przeprowadziła bardzo delikatnie, ale gdy chciałam omówić kolejną sprawę powiedziała: "no ale szybciutko, szybciutko". Ponadto przepisała mi lek na dolegliwość, o której podczas wizyty w ogóle nie wspomniała.

 • P
  Lokalizacja: Centrum Medicover - SzczecinUsługa: Ciąża

  Na wizycie u pani doktor byłam raz przed zajściem w ciążę - moje odczucie neutralne. Po zajściu w ciążę postanowiłam, że będzie ona moim lekarzem prowadzącym - teraz zdecydowanie mogę odradzić panią doktor. Mimo, że wiedza ma, bo doświadczenie spore, to za nic w świecie nie ma czasu dla pacjenta. Jest to moja pierwsza ciąża, więc jestem zielona w temacie. Pani doktor na wszystkie dosłownie wszystkie pytania odpowiadała "nie mam czasu, sama pani rozumie, ma tylko 20 minut na pacjentkę" i tak w kółko. W końcu się zdenerwowałam i zapytałam czy mam korzystać z wiedzy dostępnej w internecie? Do tego wszystkiego zostałam poinformowana przez panią doktor, że badanie prenatalne w moim przypadku nie jest konieczne, ponieważ jestem młoda i bez wad genetycznych w rodzinie. Także zdecydowanie nie polecam przynajmniej w placówce medicover, być może w innych placówkach pani doktor poświęca więcej uwagi i czasu pacjentkom. Także mimo wiedzy jaką pani doktor posiada zdecydowanie nie polecam - no chyba, że jest to zwykła wizyta kontrolna. Aż przykro.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani bardzo miła, rzeczowa, wypytuje się o każdy szczegół. Badanie przeprowadzone w miłej atmosferze. Na pewno wybiorę się do niej raz jeszcze.

 • P

  Pani Doktor sympatyczna, ale co najważniejsze tłumaczy wszystko dokładnie, jak krowie na rowie, co jest bardzo przydatne, kiedy przychodzi ktoś młody, przestraszony i źle wyedukowany. Bardzo rzeczowa, delikatna i podoba mi się to, że kiedy wykonuje mi jakieś badanie cały czas mówi co zaraz zrobi i podczas badania mówi co robi, dzięki temu mniej się stresuję i mniej boli ;) nie mam zamiaru zmienić ginekologa, jestem jak najbardziej zadowolona z usług Pani Doktor i spokojnie mogę polecić każdej kobiecie, zwłaszcza młodej i "początkującej". :)

 • E
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Gorzów Wielkopolski, ul. Górczyńska 17Usługa: badanie ginekologiczne

  Bardzo miła i szczera, okazuje zainteresowanie i szuka przyczyny. Nie spieszy się z załatwieniem wizyty. Dociekliwa, najpierw przeczytała informacje z poprzedniej wizyzytu (u innego lekarza), potem zaczęła zadawać mnóstwo pytań, przy okazji wyjaśniając moje wątpliwości. Głośna, rozgadana, delikatna, empatycznie podchodząca do pacjenta.

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medicover - SzczecinUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Wizyta krótka, niby zostałam zbadana ale nic to nie wniosło. Poczułam się trochę zbyta. Faktycznie doktor dość twarda w słowie ale taktowna, natomiast zdecydowanie nie przeprowadza szczegółowego wywiadu. Wręcz pacjent musi się dopytywać i ma się wrażenie, że lekarz tylko czeka aż się wyjdzie. Może zły dzień? Dlatego neutralny - więcej nie skorzystam.

 • N
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Gorzów Wielkopolski, ul. Górczyńska 17

  Kobieta z powołaniem - rzeczowa i kompetentna, wszystko dokładnie Ci wyjaśni jeszcze zanim zadasz jej pytania. Do tego przemiła osobowość :)
  Szkoda tylko, że prywatnie przyjmuje w LUX Med Gorzów Wlkp., ale wolę czasem wydać pieniądze i szybciej rozwiązać problem niż czekać w niepewności i strachu.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Lekarz specjalista ginekolog-położnik. Ukończyła Pomorską Akademię Medyczną Wydział Lekarski w 1980r. W 1984r. zdała egzamin państwowy uzyskując tytuł specjalisty I stopnia w zakresie połoznictwa i ginekologii. W 1987r. zdała egzamin państwowy uzyskując tytuł specjalisty II stopnia. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w latach 1980-1985 w Oddziale Ginekologiczno-Położniczym Szpitala na Golęcinie. Od 1985r do 2005r pracowała w Oddziale Ginekologiczno-Położniczym Szpitala Miejskiego(dawniej kolejowego). Od 1985r. do chwili obecnej jest konsultantem ds. ginekologii w Samodzielnym Publicznym Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym przy ul. Arkońskiej 4. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Posiada certyfikat ultrasonografii sekcji USG PTG oraz certyfikat BTL - zabiegi laserem Fotona (zabiegi laserowe-rewitalizacja pochwy, leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu, zabiegi estetyczne). Poszerza swoje umiejętności na licznych kursach i szkoleniach z dziedziny diagnostyki i profilaktyki chorób kobiecych, ultrasonografii i ginekologii estetycznej.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Najbliższe terminy:

kolejne dni