dr n. med.

Lidia Biesiada

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

107 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
92 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Specjalista ginekologii i położnictwa. Od początku istnienia pracuje w Klinice Położnictwa i Ginekologii Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Przyjmuje prywatnie w gabinecie… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
107 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny Lidia BiesiadaUsługa: wizyta plus cytologia

  Wizyta jak zwykle przebiegła bardzo miło. Pani doktor bardzo sympatyczna, bardzo delikatna i kompetentna, udzieliła odpowiedzi na wszystkie pytania. Polecam każdemu, dla kogo wizyta u ginekologa może być krepujaca i stresujaca.

 • R
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny Lidia BiesiadaUsługa: Wizyta

  Bardzo dziękuję Pani Doktor za profesjonalne i wyczerpujące podejście do mnie jako pacjenta. Wizyta przebiegała w fantastycznej atmosferze, badanie bylo bardzo dokładne, bezbolesne i komfortowe. Pani doktor wyjaśnila mi wszystko szczegółowo. Była to moja pierwsza wizyta i na pewno nie ostatnia. Zdecydowanie zostanę stałą pacjentką Pani doktor. Z całego serca polecam.

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny Lidia BiesiadaUsługa: Wizyta

  Bardzo nie delikatna i nie sympatyczna. Mimo podkreślania że jestem pierwszy raz u ginekologa nie starała się mnie w jakimś stopniu uspokoić. Podczas badania gdy z bólu popłynęły mi łzy, szanowna pani doktor do mnie z tekstem że przecież nie robi mi krzywdy... Powiedziałam że bardzo cieżko przechodzę okres i często między nimi mam problemy typu: silne krwawienie, bóle brzucha i pleców. Powiedziała że może to endometrioza nie wyjaśniając co to za choroba na czym polega. Skierowała mnie na jakieś badania i powiedziała że nie dałam jej się zbadać.
  Naburmuszona od początku do momentu wzięcia pieniędzy.
  Kierowałam się w wyborze tej Pni bardzo dobrymi opiniami i została mi polecona, niestety bardzo się zawiodłam.

 • Ż
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny Lidia BiesiadaUsługa: wizyta plus cytologia

  Pani doktor jest miłą i sympatyczną osobą, badanie przeprowadzone bardzo delikatnie i profesjonalnie. Jestem mile zaskoczona i na pewno na kolejną wizytę umówię się do pani doktor.

 • A
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny Lidia BiesiadaUsługa: badanie ginekologiczne

  To była moja pierwsza wizyta u Pani doktor i na pewno nie ostatnia Pani doktor bardzo delikatna i rzeczową. TO moja pierwsza ciąża i nie wiedzialam o co pytac, ale Pani doktor wytlumaczyla wszystko bardzo dokladnie, dala skierowanie na badania. Jestem bardzo zadowolona i polecam z czystym sumieniem wizytę u Pani doktor.

 • M
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny Lidia BiesiadaUsługa: plamienie po miesiaczce

  Pani doktor jest bardzo miła, delikatna i dokładna. Wszystko wyjaśniła, zrobiła USG , przepisała leki i zaprosiła na wizytę kontrolną.
  polecam

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny Lidia Biesiada

  Profesjonalista w każdym calu. Pani doktor wszystko mi dokładnie wytłumaczyła, odpowiedziała na każde moje pytanie bardzo rzeczowo. Badanie niezwykle delikatne, a sama atmosfera podczas wizyty bardzo sympatyczna. Z czystym sercem polecam.

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny Lidia Biesiada

  Polecam! Kompleksowe badania i bardzo dokładne wytłumaczenie problemu. Wiedza, kultura i szacunek dla pacjenta jaki prezentuje Pani doktor są wręcz na wagę złota w dzisiejszych czasach. Żałuję, że trafiłam do Pani doktor dopiero teraz.

 • J
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny Lidia BiesiadaUsługa: wizyta kontrolna z cytologią

  Jak zawsze Pani Doktor była bardzo delikatna, miła i bardzo profesjonalna. Polecam szczerze, zwłaszcza Paniom, które miały nieprzyjemne doświadczenia wcześniej.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny Lidia BiesiadaUsługa: wizyta

  Pani Doktor, to zdecydowanie najlepszy specjalista, do jakiego można trafić. Empatia, ciepło i życzliwość idą w parze z profesjonalizmem i ogromną wiedzą. Badanie bardzo delikatne, ale i szczegółowe.
  Szczerze polecam!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista ginekologii i położnictwa.
  Od początku istnienia pracuje w Klinice Położnictwa i Ginekologii Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi.
  Przyjmuje prywatnie w gabinecie ginekologicznym na ul. Tatrzańskiej 42/44 we wtorki, wybrane piąki i w soboty.

  Umówiona godzina przyjęcia pacjentki może się nieco przesunąć ze względu na indywidualny czas trwania wizyty. W przypadku gdy wszystkie terminy w dniu przyjęć są zajęte, a sprawa jest pilna, proszę o kontakt telefoniczny.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia