Adresy (2)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online • 120 zł


Przyjmuję: dorosłych

Sposób płatności: Przelew na konto

Zapłacisz podczas umawiania konsultacji online. Czekamy na Twoją płatność 30 minut – jeśli w tym czasie nie zostanie zrealizowana, będziemy musieli odwołać Twoją rezerwację.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

plac Konstytucji 3 Maja 3, Olsztyn
Gabinet Ginekologiczny

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka
89 651..... Pokaż numer


Moje doświadczenie

O mnie

Usługi specjalistyczne w zakresie ginekologii: • Diagnostyka i leczenie patologii ginekologicznych • Ultrasonografia ginekologiczna • Nowoczesna an...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Nadmierne owłosienie
 • Zespół policystycznych jajników
 • Choroba Hashimoto
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Ginekologia onkologiczna
 • Endokrynologia
 • Położnictwo i ginekologia

Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski, Rosyjski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi

Konsultacja online


120 zł

Konsultacja online

Pozostałe usługi

Histeroskopia


plac Konstytucji 3 Maja 3, Olsztyn

Gabinet Ginekologiczny


Laparoskopia ginekologiczna


plac Konstytucji 3 Maja 3, Olsztyn

Gabinet Ginekologiczny


Laparoskopowe usunięcie macicy


plac Konstytucji 3 Maja 3, Olsztyn

Gabinet Ginekologiczny


Szczepienie przeciw HPV


plac Konstytucji 3 Maja 3, Olsztyn

Gabinet Ginekologiczny


USG piersi


plac Konstytucji 3 Maja 3, Olsztyn

Gabinet Ginekologiczny


Zwykła wizyta


plac Konstytucji 3 Maja 3, Olsztyn

Gabinet Ginekologiczny

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
141 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny Inny

Polecam z całego serca , lepiej trafić nie mogłam. Pan doktor to lekarz godny zaufania. Podejście do pacjenta bardzo profesjonalne.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny Zwykła wizyta

U pana doktora byłam około 4 lata temu i była to moja piąta i ostatnia wizyta. Doktor przyjął mnie bez problemu gdyż nie mogłam się dostać do innego lekarza i pojechałam 40 km. na tą właśnie wizytę. Przed badaniem poinformowałam że ciągle mam okres i że coś jest nie tak gdyż wcześniej robiłam test ciążowy i wyszedł pozytywnie a doktor po badaniu powiedział że nie jestem wciąży przepisał tylko tabletki i kazał się zgłosić za 3 dni. Na drugi dzień poszłam do innego lekarza i stwierdził że mam ciąże pozamaciczną a lekarz się zdziwił że jak można było tego nie zauważyć. Za 2 dni byłam już po zabiegu, ten lekarz uratował mi życie a pan Frąckowiak no niestety nie wykazał się i mam żal po dziś dzień.


L
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny laparoskopia ginekologiczna

Do doktora trafiłam po dobrych opiniach koleżanek. Poprzedni lekarz pomimo nieregularnych miesiączek nie dopatrzył się niczego nieprawidłowego. U doktora już na pierwszej wizycie wyszło, że jest problem. Doktor nie jest wylewny, ale udziela pełnych informacji i odpowiada na pytania. Jest konkretny, profesjonalny i zaangażowany. Pod opieką doktora czuje się bezpieczna, mam do niego pełne zaufanie. 
Doktor zlecił wykonanie laparoskopii. Operacja odbyła się na oddziale ginekologii w Biskupcu, wykonana została przez dr Frąckowiaka. Przed operacją zostało mi wszystko wytłumaczone. Z czystym sumieniem polecam dr Frąckowiaka. 


U
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pragnę złożyć najserdeczniejsze podziękowania za udzieloną pomoc, profesjonalizm i życzliwość. Z czystym sumieniem polecam tego lekarza wszystkim kobietom, to specjalista w swojej dziedzinie, a dobro pacjentek to dla Niego priorytet .


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny Zwykła wizyta

Polecam Pana doktora z czystym sumieniem. Pan doktor bardzo mi pomog. Dał szanse ze jeszcze zajde w ciążę i sie udało. Potem poprowadził ciaze do końca. Pelen profesjonalizm i zaangażowanie. Przesympatyczny lekarz ktory odpowiada na wszystkie pytania a wizyta mija bez skrępowania. Dla Pana doktora dobro pacjentki liczy sie na pierwszym miejscu. Polecam


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny Inny

Pan doktor prowadził moją pierwszą ciążę. Polecam z całego serca. Dokładny, zleca badania, pilnuje terminów badań. Pamięta o badaniach dodatkowych które z różnych przyczyn musiały być robione. Zawsze odpisywał na sms jeśli miałam jakiś problem lub pytanie. Wiedziałam, że nawet jak nie ma mnie na miejscu to mogę liczyć na Jego pomoc i radę.
Nawet teraz, rok po porodzie będąc w drugiej ciąży i będąc poza miastem w którym przyjmuje Pan doktor mogłam liczyć na szybką poradę sms. Polecam z całego serca.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny histeroskopia

Tydzień temu miałam zabieg przeprowadzony przez Pana doktora. Uważam go za wspaniałego fachowca i cieszę się, że do niego trafiłam. Do każdej pacjentki podchodzi indywidualnie i życzliwie . Na słowa uznania zasługuje także cały personel pracujący na oddziale kierowanym przez pana dr Leszka Frąckowiaka ( przesympatyczne i troskliwe panie pielęgniarki). Polecam serdecznie!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny Zwykła wizyta

Po wizycie u Pana doktora jestem jak najbardziej zadowolona wrecz zachwycona podejsciem do pacjentki i profesjonalizmem z jakim Pan doktor mnie przyjął.Bardzo szczegółowe wyjasnienie..sympatyczne nastawienie jak rowniesz konkretnosc zrobiły na mnie ogromne wrażenie. I nie chodzi tu tylko o wizytę prywatną.,bo ktoś moglby zarzucic ze na takiej wizycie to kazdy jest mily.wrecz przeciwnie...mialam okazje w bardzo szybkim czasie byc na oddziale u Pana doktora i nawet obserwujac tam stwierdzam ze kompetentnosc..zaangazowanie.. .skrupulatnosc ..i przedewszystkim stosunek do pacjenta jest na najwyzszym poziomie.Przejechalam 140km aby skonsultowac moje problemy z p.doktorem i nie zaluje a wrecz przeciwnie nie bedzie to moja ostatnia wizyta i z czystym sumieniem moge polecic innym kobietom takiego specjalistęjakim jest dr.Frackowiak.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny USG piersi

Nie kwestionuję wiedzy i doświadczenia tego lekarza, nie miałam okazji jej porównać czy sprawdzić, ale sposób rozmawiania z pacjentkami jest szokujący. Wyszłam z tej wizyty rozczarowana i zła, że ktoś może traktować swoich pacjentów w tak nieprzyjemny i nieprofesjonalny sposób. Czułam się bardzo niekomfortowo podczas tej wizyty. Jak odmówiłam cytologii, za którą musiałabym płacić dodatkowo, to pan doktor chciał zakończyć wizytę, bo uważał, że nie będzie to pełna wizyta, choć próbowałam wytłumaczyć, że cytologię, która jest badaniem w Unii Europejskim za darmo, mam robioną regularnie. Pan Frąckowiak jest niemiły, wizyta odbywa się w pośpiechu, choć jest to wizyta prywatna za 180zł i to tylko podstawa. Za każde dodatkowe badanie, np. cytologia czy usg piersi płaci się dodatkowo, co uważam, że jest niezrozumiałe i jest to nowe. Za usg piersi musiałam dopłacić kolejne 70zł, czyli razem 250zł za niemiłą obsługę i okropne doświadczenie. Nie polecam, myślę, że bycie lekarzem nie daje nikomu prawa do bycia niegrzecznym, i że w obecnych czasach znajdą się inni specjaliści z odpowiednim podejściem do pacjentki.

dr n. med. Leszek Frąckowiak

Dziękuje za zamieszczenie opinii. Zwykle nie odpowiadam na opinie. Myślę, jednak że wypada wyjaśnić jak wygląda to z drugiej strony.
Zbulwersowała Panią cena wizyty. Była to Pani kolejna wizyta w moim gabinecie i zszokowała Panią.
Jest rzeczywiście wysoka.180 zł za wizytę ginekologiczna i dodatkowo 70 za wykonanie badania usg piersi. Poprzednie Pani wizyty w moim gabinecie kosztowały zdecydowanie mniej , zawierały identyczną wizytę ginekologiczną i usg piersi w cenie wizyty podstawowej ,
Przed rokiem było ok. 150złotych, a wcześniej tez płaciła Pani mniej. . .
Nie było wtedy komentarza, że lekarz jest "niemiły ,niegrzeczny, nieprofesjonalny," nie kwestionowała Pani ani mojej wiedzy ani doświadczenia. co robi Pani teraz. Wtedy 2 usługi- ginekologiczna i usg piersi- były w jednej cenie. Teraz nie. Jest więc Pani rozczarowana , nie informowałem wtedy o dodatkowej opłacie za badanie usg piersi.
Wyjaśnię , że wizyta ginekologiczna zawiera : wywiad, badanie ginekologiczne i badanie usg . W ramach profilaktyki raka szyjki macicy wykonujemy regularne badania cytologiczne .Zawsze pytam o badanie cytologiczne , i proponuje wykonanie , szczególnie jeśli pacjentka ma wątpliwości co do tego kiedy była cytologia i nie ma wyniku badania .Cytologia jest badaniem ratującym życie Kobiety Zbyt wiele pacjentek spotkałem , które miały podobno "regularne "badania cytologiczne i potem kończyło się to stanem przedrakowym lub gorzej. Również u pacjentek z zagranicy, ,które podobno miały badania. .
Odnoszę wrażenie , że obraziłem Panią pytaniem o badanie cytologiczne i propozycją jej wykonania za dodatkową opłata .
Z Pani wypowiedzi wynika , ze chciałem naciągnąć Panią na na dodatkowe pieniądze (20 złotych- dla informacji pacjentek ).
Co do usg piersi . Nie wchodzi obecnie w cenę wizyty ginekologicznej , chyba ,że jest to wizyta dotycząca problemu z piersiami . Zazwyczaj jest to oddzielna wizyta.
Pani nalegała na wykonanie tego badania , wykonałem je i stąd dodatkowa opłata . Zawsze jak płacimy więcej to boli.
Informuje, że USG Od lipca 2020 roku wykonuje na najnowocześniejszym j aparacie usg firmy SAMSUNG HERA W10 dedykowanym kobietom .Posiadam głowice do wykonywania usg dopochwowego piesi, tarczycy oraz ciąży z opcja 3D .
Na koniec wyjaśniam moim pacjentkom -
cena wizyty pierwszorazowej wynosi 200 PLN
Wizyty kolejne dla pacjentek stałych 180 PL
Dodatkowo cytologia - jeśli nie wynika z cyklu lecenia -20 złotych
Przy wizytach łączonych - Ginekologia , Endokrynologia lub Onkologia możliwość podwyższenia ceny wizyty -informacja przed wizyta. Nie wykonuje samych badań usg .
Pozdrawiam ,
Wszystkim kobietom zalecam regularne wykonywanie badań i okresową kontrole , stosowanie się do zaleceń lekarskich , żeby nie było potem niepotrzebnych łez
Pamiętajcie o cytologii!!!
Dr Leszek Frąckowiak


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu operacja ginekologiczna

Byłam operowana przez Dr.L.Frąckowiaka,już przy badaniu stwierdził guza,gdzie wcześniejszy lekarz lekceważył.
Uratował mi życie i już zawsze będę wdzięczna za operacje,za opiekę pooperacyjną i za możliwość kontaktu zawsze kiedy była taka potrzeba.
Polecam tylko tego lekarza,a gdy jest problem to przyjmie każda pacjentkę,aby pomóc.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Usługi specjalistyczne w zakresie ginekologii: • Diagnostyka i leczenie patologii ginekologicznych • Ultrasonografia ginekologiczna • Nowoczesna an...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Nadmierne owłosienie
 • Zespół policystycznych jajników
 • Choroba Hashimoto
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Ginekologia onkologiczna
 • Endokrynologia
 • Położnictwo i ginekologia

Certyfikaty


Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski, Rosyjski

Nagrody i wyróżnienia

 • Zasłużony Lekarz Warmii i Mazur (Olsztyn, 2011 rok)
 • Lekarz Niezwykły (warszawa, 2005 rok)
 • Lekarz Przyjacielem Kobiety-Twój Styl (Warszawa, 2000 rok)
Zobacz więcej

Publikacje i artykuły

Publikacje (54)

Powiązane wyszukiwania