dr

Leszek Bill

Pediatra

88 opinii +dodaj

Umów wizytę 28 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalista pediatra. Zastępca kierownika Oddziału Pediatrii Warszawskiego Szpitala dla Dzieci. więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
88 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Prawdziwy pediatra z powołaniem, wspaniały kontakt z dzieckiem. Posiada ogromną wiedzę, profesjonalista. Spokojny, opanowany. Poświeca pacjentowi i rodzicom tyle czasu ile oczekują. Odpowiada na wszystkie pytania młodych świeżo upieczonych rodziców. Polecam bardzo!

 • P

  Znamy Pana Doktora od 10lat ,jest wspanialym człowiekiem a co najważniejsze wybitnym specjalistą .Prawidłowo zdiagnozował kamicę nerkową u naszego syna ,a córkę skutecznie wyprowadził z alergii. Polecam wszystkim .

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dr Bill - wspaniały fachowiec, wspaniały człowiek i ... cudotwórca!!!!
  Do gabinetu weszliśmy z 3-letnim dzieckiem mającym silne objawy AZS.
  Dzisiaj minęły 3 dni od tej wizyty, skóra dziecka jest ... biała i zdrowa.
  Doktor przepisał maść do zrobienia w aptece, zalecił kąpiel w zwykłej parafinie i odstawienie leku antyhistaminowego zaleconego przez innego lekarza (który jak się okazało uczulał dziecko) .
  Dziękujemy Panu Doktorowi z całego serca!!!!

 • E

  Świetny diagnosta ! Przesympatyczny i empatyczny człowiek.
  Pan Doktor był moją ostatnią deską ratunku. Od urodzenia synek miał problemy skórne a od ok. 3 m-ca życia rozpoczęło się coraz cięższe azs. Chodziłam od lekarza do lekarza różnych specjalności w tym alergologów i żaden (!) mu w najmniejszym stopniu nie pomógł, a jego stan z dnia na dzień się tylko pogarszał doprowadzając do trwałych nadkażonych ran, które potwornie synka swędziały (czyt. rozdrapując je do krwi, nie potrafił normalnie funkcjonować i ja przy tym też). Niestety trafiliśmy do Pana Doktora dopiero w 9 m-cu. Wystarczyła jedna wizyta a dziecko powróciło do zdrowia. Nadal musimy uważać ale ciało syna jest gładkie, zdrowe i nie swędzi! To mi przywraca wiarę że jeszcze dobrzy Lekarze i Ludzie istnieją na tym świecie :)
  P.S. Panie Doktorze z całego serca bardzo dziękujemy i pozdrawiamy !!!

 • J

  Ja znam pana doktora od 15 lat i drugiego Takiego Lekarza i Takiego Człowieka nie spotkałam. Mają szczęście te dzieci które trafiły pod jego opiekę a jeszcze większe szczęście mają ich rodzice.

 • I

  fantastyczny lekarz, swietny diagnosta, uwazny i zyczliwy. Goraco polecam wszystkim rodzicom, poszukujacych lekarza z powolania. ilona szczerbinska i julia

 • S

  Lekarz z prawdziwego powołania. Poświęca dziecku bardzo dużo czasu i uwagi. Bezinteresowny. Polecam

 • D

  Wspaniały lekarz, który dwukrotnie uratował moje dziecko . W rozpoznaniu i skutecznej terapii jest niedościgniony. Dziękuję

 • J

  Pokochaliśmy wszyscy Pana doktora od pierwszej chwili. Poświęcił nam najpierw czas przez telefon, poradził jak postępować. Na wizycie poświęcił bardzo dużo czasu i uwagi moim bliźniakom i dokładnie wysłuchał mnie. Dzieci - mimo, że chore i w nienajlepszym humorze pozwalały Panu doktorowi bez płaczu na wszystkie konieczne \"zabiegi\", obdarzając go najwyraźniej zaufaniem, co szczególnie w przypadku nieufnej córci jest nadzwyczajne i jak najlepiej świadczy o Panu doktorze. Bardzo interesował się naszym losem zarówno przed jak i po wizycie. Najwspanialszy lekarz jakiego kiedykolwiek spotkałam. Serdecznie Pana doktora pozdrawiam. Joanna

 • G

  Wybitny specjalista, z wielkim sercem i usmiechem i niesamowitym podejściem do dzieci i ich niespokojnych rodziców!!!!!!!!

  Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista pediatra.

  Zastępca kierownika Oddziału Pediatrii Warszawskiego Szpitala dla Dzieci.

Specjalizacje

 • Pediatria