dr n. med.

Lech Dudarewicz

Ginekolog, Genetyk

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Jestem ginekologiem-położnikiem, genetykiem oraz diagnostą laboratoryjnym. Zajmuję się głównie diagnostyką prenatalną, diagnostyką genetyczną, diagnostyką ciąży w kierunku wad wrodzonych… więcej

Adresy i cenniki usług

 • Gabinet Ginekologiczny

  Liściasta 74, Bałuty
  90-219 Łódź, łódzkie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka

  Usługi

  Usg płodu 220 zł
  Badanie usg genetyczne 11-14 tydzień ciąży z oceną ryzyka zesp. downa 300 zł
  Usg genetyczne 15-18 tydzień ciąży z oceną ryzyka zesp. downa 290 zł
  Konsultacyjne badanie usg ciąży w przypadku podejrzenia wad płodu stwierdzonych wcześniej w innym ośrodku 450 zł
  Amniopunkcja-pobranie próbki wód płodowych (badanie inwazyjne)
  Badania genetyczne
  Standardowe badanie usg ciąży do 11 tygodnia ciążył 190 zł
  Test papp-a 250 zł
  Usg genetyczne 18-22 tydzień ciąży z oceną ryzyka zesp. downa i skriningowym badaniem echokardiograficznym 290 zł
  Nagranie usg ciąży 20 zł
  Echo serca
  Biopsja

  więcej

 • Usługi

  Usg płodu 220 zł
  Badanie usg genetyczne 11-14 tydzień ciąży z oceną ryzyka zesp. downa 300 zł
  Usg genetyczne 15-18 tydzień ciąży z oceną ryzyka zesp. downa 290 zł
  Konsultacyjne badanie usg ciąży w przypadku podejrzenia wad płodu stwierdzonych wcześniej w innym ośrodku 450 zł
  Amniopunkcja-pobranie próbki wód płodowych (badanie inwazyjne)
  Badania genetyczne
  Standardowe badanie usg ciąży do 11 tygodnia ciążył 190 zł
  Test papp-a 250 zł
  Usg genetyczne 18-22 tydzień ciąży z oceną ryzyka zesp. downa i skriningowym badaniem echokardiograficznym 290 zł
  Nagranie usg ciąży 20 zł
  Echo serca
  Biopsja

  więcej

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem ginekologiem-położnikiem, genetykiem oraz diagnostą laboratoryjnym. Zajmuję się głównie diagnostyką prenatalną, diagnostyką genetyczną, diagnostyką ciąży w kierunku wad wrodzonych oracz chorób genetycznych płodu. Wykonuję badania konsultacyjne w przypadku podejrzeń nieprawidłowości płodu postawionych w innych ośrodkach. Dysponuję szerokim wachlarzem badań prenatalnych. W trudnych przypadkach korzystam z konsultacji światowych ekspertów.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia
 • Genetyka kliniczna
 • Diagnostyka laboratoryjna

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
239 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Gabinet GinekologicznyUsługa: badania diagnostyczne

  Mogę napisać tylko same pozytywy na temat Pana doktora! Nie dość, że jest świetnym i uznanym specjalistą w swojej dziedzinie, to jest niezwykle kulturalnym i taktownym człowiekiem. Nie spotkałam drugiego takiego lekarza. Miałam okazję poznać dr Dudarewicza w tragicznych dla mnie okolicznościach, ale sposób jego podejścia do pacjenta, jego niezwykła kultura osobista i fachowość a także zrozumienie pozwoliły mi przejść przez bardzo ciężkie chwile. Teraz, kiedy udało mi się urodzić zdrowe dziecko, mogę z pełną odpowiedzialnością polecić innym Pana Doktora. Wizyty w jego gabinecie były zawsze pełne szczegółów dotyczących stanu zdrowia i rozwoju dziecka. Mogliśmy zadawać nawet najbanalniejsze pytania, doktor zawsze udziela wyczerpujących odpowiedzi i w razie wątpliwości chętnie ustala wizyty kontrolne, uspokajające przyszłych rodziców. Lekarz jakich mało, niezwykły Człowiek i wspaniały, ludzki i wyrozumiały specjalista!!!!!

 • K
  Lokalizacja: Gabinet GinekologicznyUsługa: USG ginekologiczne

  Jestem pod wrażeniem doktora Dudarewicza. Gorąco polecam. Przez cały czas kiedy robił mi usg ciąży po kolei omawial co widzi. Jest bardzo dokładny. Pokazał mi m.in. nerw wzrokowy oraz dużo innych szczegółów dot.mojego synka. Nigdy żaden lekarz nie omówił mi tak szczegółowo usg płodu. Do tego bardzo sympatyczny z niego człowiek.

 • M
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny

  Polecam z całego serca Pana Dudarewicza. Chodziłam do niego w pierwszej ciąży i przy drugiej nie wyobrażałam sobie, że może być inaczej. Pan doktor jest ciepłym i cierpliwym człowiekiem ale co najważniejsze dla przyszłych rodziców to znakomity specjalista. Do każdej pacjentki podchodzi profesjonalnie i każdej poświęca odpowiednią ilość czasu. Oby więcej lekarzy z takim podejściem.

 • S

  Pragnę gorąco polecić Pana doktora Dudarewicza .
  Wykonywane miałam przez niego usg genetyczne w 13 tygodniu ciąży . Postanowiłam wybrać się do najlepszego specjalisty ponieważ jestem po tzw
  " przejściach ".W ubiegłym roku byłam w ciąży w której okazało się, że maluszek ma wady genetyczne.
  Z czego jeden lekarz je widział innych dwóch nie .
  W obecnej ciąży przepełniona strachem czy moje dziecko jest zdrowe, wybrałam Pana doktora ,ponieważ wiedziałam , że on fachowo i wnikliwie dokona oceny anatomi mojej kruszynki .
  Pan dr .jest nie tylko super fachowcem, ale i super facetem .Dokładny , drobiazgowy , cierpliwy ale i przy tym wesoły .Ja ryczałam jak bóbr , że jest wszystko dobrze , a on żartował i przekomarzał sie ze mną na temat płci dziecka .
  Gorąco polecam Pana dr .Dudarewicza i myślę, że każda kobieta wyjdzie z wizyty zadowolona i ze świadomością , że jej maluch jest podczas usg bardzo dokładnie przebadany .
  Pozdrawiam
  Sylwia z Radomia

 • J

  Dr Dudarewicz to wspaniały specjalista, ciepły i miły człowiek, z poczuciem humoru. Bardzo dokładnie wymierzył i obejrzał moją dzidzię, dał mi poczucie bezpieczeństwa, uspokoił niepewność. Przy kolejnej ciąży na pewno udam się również do niego i będę polecać znajomym. Pozdrawiam

 • Bardzo gorąco polecam dr Dudarewicza. Bardzo cieszę się z wizyty u Pana doktora, który poświęcił mi wiele czasu i wykazał się ogromną cierpliwością i życzliwością. Dr Dudarewicz z niewyczerpaną wnikliwością wykonuje badanie oraz szczegółowo opisuje każdy jego etap. Jestem bardzo zadowolona. Myślę, że nawet najbardziej wymagająca pacjentka będzie usatysfakcjonowana.

 • Polecam każdej pacjentce dr Dudarewicza, jako lekarza i jako człowieka. Cechuje go wysoka kultura osobista. Poświęca każdej pacjentce bardzo dużo czasu, bada bardzo dokładnie, i cały czas opowiada o tym co widzi. Wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania.

 • Wybitny lekarz, dokladny, rzetelny z ogromna wiedza.Poświęca pacjentce tyle czasu ile potrzeba. W kontakcie z pacjentem wykazuje się niezwykłą kulturą osobistą.Zawsze służy pomocą, wszystko wyjaśni.Z całego serca polecam:)

 • A

  Pełen profesjonalizm, miły, dokładny lekarz, wszystko opowiada co w danej chwili sprawdza. Polecam z całego serca.

 • J

  Cudowny człowiek,skrupulatnie bada dzidziusia wszystko tłumaczy,traktuje indywidualnie pacjenta.Polecam z całego serca.