Konsultacje online dla każdego przypadku

Umów się na konsultację online z lekarzem dowolnej specjalizacji, bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
17 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Gorąco polecam Pana Doktora. Jest cudowny, bardzo mocno mnie wspierał w trudnych chwilach. Nie zachowywał się jak lekarz lecz jak przyjaciel. Dodał mi dużego wsparcia dlatego nie załamałam się aż tak bardzo jak okazało się że jednak jestem w ciąży bezzarodkowej. Na wizytach zawsze odpowiadał na każde moje pytania jak dzwoniłam żeby zapytać tak samo z chęcią powiedział co i jak. Serdecznie polecam.


Użytkownik zweryfikowany

Gorąco Polecam, Pan doktor prowadził moją ciążę od początku. Profesjonalny, troskliwy lekarz z powołania. Wyczerpująco odpowiadał na moje pytania, zawsze służył pomocą i wsparciem (o każdej porze dnia i nocy). Jestem wdzięczna za okazane serce, zaangażowanie i rzadko spotykaną empatię. Muszę dodać, że Pan doktor przerwał swój urlop specjalnie żeby przyjechać wykonać u mnie cesarskie cięcie. Podziwiam jego zaangażowanie i indywidualne podejście do pacjentki. Nie wyobrażam sobię żebym mogła mieć lepszą opiekę w tak ważnym dla kobiety czasie. Życzę każdej przyszłej mamie takiego opiekuna.


J
Użytkownik zweryfikowany

Stanowczo odradzam, lekarz wykonywał u mnie ze wskazań medycznych cesarskie cięcie. Pozostawił mi fragment łożyska wielkości 5x6cm - po czym twierdził że to na pewno mięśniak, bo nie ma możliwości żeby coś zostało po cięciu. Łożysko usunięto w innym szpitalu. Lekarz mało zainteresowany pacjentem - nie usłyszałam nawet przepraszam.


K
Użytkownik zweryfikowany

Pan Doktor zajmowal sie mna w szpitalu, pierwszy raz poznalam tak wyrozumialego czlowieka z tak fachowym i szczegolowym podejsciem do pacjeta. Lekarza cechuje szacunek do pacjentki oraz dokladnosc w przeprowadzanej diagnozie i badaniach. Wiele pacjentek na oddziale rowniez polecalo i chwalilo p. Doktora.


A
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo polecam Pana Doktora. Rzetelnie przykłada się do swojej pracy. Zdiagnozował u mnie nowotwór, którego poprzedni lekarz nie potrafił wykryć. Zajmuje się swoimi pacjentami w szpitalu, a także będąc już na oddziale onkologicznym nadal interesował się moim przebiegiem choroby.


K
Użytkownik zweryfikowany

Rodziłam w szpitalu na Raciborskiej w Katowicach i leżąc parę dni na oddziale nie miałam stycznośći z panem doktorem. Niestety po powrocie do domu, rozeszły mi się szwy po nacinaniu krocza, miejsce to paprało się i bolało. Głupie wstanie z łóżka spawiało mi problem a wiadomo..noworodek w domu :/ Pojechałam na Raciborską z "reklamacją" i trafiłam przypadkiem na pana doktora, ktory mną się od razu zajął , oczyścił ranę, zdjął szwy, ulżył mi jak nikt wcześniej, zrobił mi dodatkowo usg, bo cos go tam martwiło. Zaprosił mnie jeszcze na swoje dyżury przez następne dwa dni, w ramach zmiany opatrunku. A wszystko to w bardzo sympatycznej atmosferze.
Bardzoooo mi pomógł. Rana wyglądająca koszmarnie!, zagoiła się totalnie po 2 tygodniach. I tylko jemu chwała za to ;) Polecam zdecydowanie!!!


Użytkownik zweryfikowany

Jako do lekarza nie mam zastrzeżeń. Jednak pan doktor nie szanuje czasu pacjentek. Umówiona godzina wizyty a godzina przyjęcia pacjentki to są dwie zupełnie różne rzeczy. Godzina, dwie, trzy spędzone w poczekalni nie należą do rzadkości.


E
Użytkownik zweryfikowany

bardzo dobry specjalista od 20 lat jestem Jego pacjentką !! Niestety jest powaz chory !! i do końca roku nie ma zapisów . ;(


G

Pan doktor kilka razy robił mi USG w szpitalu na Raciborskiej. Wizyty w miłej, niestresującej atmosferze. Pełna fachowość - naprawdę wzbudza zaufanie i potrafi dobrze doradzić.


G

Wspaniały lekarz i przemiły człowiek. Napewno nie leci na kasę. Wspaniale poprowadził moją ciążę, nie prosiłam Go aby był przy porodzie ale zadzwonił do położnej w szpitalu, która odbierała poród (i była cudowna)i przekazał, Jej wszystkie ważne informacje na temat mojej ciąży. "Obeszłam" wielu ginekologów w Katowicach i wiem, że bardzo trudno trafić na naprawdę dobrego a dr. Zebrzyckiego szczerze polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania