dr n. med.

Krzysztof Szala

Chirurg, Proktolog, Onkolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 26 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Wykształcenie:
Absolwent I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie, doktor nauk medycznych - temat pracy doktorskiej ; "Nieinwazyjne pomiary tlenu w skórze…
więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Sposoby płatności
  Gotówka, Karta płatnicza

  Usługi

  Bezoperacyjne leczenie żylaków odbytu metodą barrona 1 gumka 400 zł
  Bezoperacyjne leczenie żylaków odbytu metodą barrona 3 gumki 1 200 zł
  Plastyka odbytu laserem monalisa touch w zn. miejscowym (usunięcie fałdów skórnych) - mała wielkość 1 000 zł
  Plastyka odbytu laserem monalisa touch w zn. miejscowym (usunięcie fałdów skórnych) - średnia wielkość 1 000 zł
  Plastyka odbytu laserem monalisa touch w zn. miejscowym (usunięcie fałdów skórnych) - duża wielkość 1 000 zł
  Wizyta kontrolna 140 zł
  Konsultacja proktologiczna z badaniem anoskopowym 160 zł
  Bezoperacyjne leczenie żylaków odbytu metodą barrona 2 gumki 800 zł
  Wycięcie zakrzepicy okołoodbytniczej (mała) 500 zł
  Wycięcie zakrzepicy okołoodbytniczej (średnia) 650 zł
  Wycięcie zakrzepicy okołoodbytniczej (duża) 500 zł
  Biopsja mammotomiczna guzka piersi pod kontrolą usg 2 200 zł
  Zdjęcie szwów

  więcej

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Wykształcenie:
  Absolwent I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie, doktor nauk medycznych - temat pracy doktorskiej ; "Nieinwazyjne pomiary tlenu w skórze przewlekle niedokrwionych kończyn dolnych". Studia podyplomowe: I Katedra i Klinika Chirurgii Ogólnej II Wydziału Lekarskiego AM w Warszawie oraz Overseas Doctors Training Scheme, West Midlands Hospitals, Wielka Brytania oraz IRCAD -EITS ,Strasbourg University, Francja.

  Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgów, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej, Polskiego Klubu Proktologicznego oraz European Association of Coloproctology

  Doświadczenie:
  Ordynator w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Olsztynie, konsultant chirurg w Wielkiej Brytanii, Specjalista chirurg w Niemczech, Specjalista chirurg w Kuwejcie, Specjalista chirurg w szpitalach warszawskich (Szpital Bródnowski, CSK MSWiA, Szpital Wolski). Naczelny Lekarz Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego

  Specjalizuje się w:
  problematyce chirurgii ogólnej, naczyniowej i onkologicznej, a w szczególności: proktologii i chirurgii jelita grubego, diagnostyce i chirurgii sutka, chirurgii laparoskopowej (usunięcie pęcherzyka żółciowego, wyrostka robaczkowego, przepuklin), leczenie chirurgiczne żylaków kończyn dolnych.

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna
 • Chirurgia onkologiczna
 • Patomorfologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Warszawie, I wydział

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
82 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • O
  Lokalizacja: SKJ- Praktyka Chirurgiczna Krzysztof Szala

  Do doktora trafiłam przypadkowo. Po wizycie konsultacyjnej okazało sie, że musze mieć wykonany zabieg, który został przerowadzony w klinice w Wilanowie. Zabieg został przeprowadzony niezwykle sprawnie i profesjonalnie. O swoich dolegliwościach już dawno zapomniałam a doktorowi Szali mogę tylko podziękować. Z czystym sumieniem mogę każdemu polecić tego specjalistę.

 • K
  Lokalizacja: SKJ- Praktyka Chirurgiczna Krzysztof SzalaUsługa: dolegliwości bólowe

  Byłem w klinice u doktora w sierpniu z problemem proktologicznym, okazało się iż muszę mieć wykonany zabieg, który odbył się tejże klinice. Wykonany przez doktora Szalę sprawnie fachowo. Moje dolegliwości odeszły w cień a ja czuję się doskonale. Polecam doktora jako świetnego fachowca, każdemu komu będzie potrzebna pomoc.

 • B
  Lokalizacja: SKJ- Praktyka Chirurgiczna Krzysztof Szala

  Po pierwszej wizycie wydawało mi się, że mój wybór lekarza był prawidłowy, pan doktor fachowo wyjaśnił mi na czym polega mój problem i zaproponował zabieg, który miał polegać na wycięciu fałd na odbycie. Na kolejnej wizycie poddałam się zabiegowi, był on wykonany dość szybko, jednak jak później okazało się, nie został przeprowadzony prawidłowo i po jego wykonaniu mój stan zamiast polepszyć się był znacznie gorszy tj. przed zabiegiem miałam problem wyłącznie estetyczny natomiast po zabiegu powstał również problem medyczny tj. oprócz fałd które nadal zostały doszły opuchnięte i bolesne okolice odbytu oraz niegojąca się rana. Po kilku miesiącach bólu i stosowania różnych maści musiałam poddać się drugiemu zabiegowi, już w innym miejscu.

 • Lokalizacja: SKJ- Praktyka Chirurgiczna Krzysztof SzalaUsługa: Guz w odbytnicy

  Bardzo sumienny i profesjonalny lekarz.Duże doświadczenie.Wykonał badania,które były niezbędne.Miłe podejście,nie bagatelizuje problemu który ma pacjent.Polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SKJ- Praktyka Chirurgiczna Krzysztof SzalaUsługa: Konsultacja proktologiczna z badaniem anoskopowym

  Wspaniały lekarz,cechujący się precyzją,a także dokładnością.Mimo,ze badanie nie należy do najprzyjemniejszych,to empatia tego lekarza,pozwala zapomnieć o skrępowania.Diagnoza trafna.Po zakończonej konsultacji,doktor nie zapomina o pacjentach ,co za tym idzie,odpowiada na emaile,pomaga znaleźć inne rozwiązania dolegliwościowe,które nie koniecznie są powiązane z proktologią.
  Warunki badania bardzo sterylne.Żaluje tylko,ze nie miałam wiedzy o istnieniu tego lekarza,gdyż dziś byłabym w zupełnie innym punkcie z moimi hemoroidami(pseudo proktolog,do którego chodziłam pare lat wstecz chyba nie miał do końca wiedzy jaką krzywdę mi zrobił swoimi zabiegami).
  W każdym razie polecam z czystym sercem.
  B.K

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: usuwanie żylaków

  Bardzo mily lekarz. Fachowe podejscie do pacjenta. Na miejscu od reki wykonuje zabieg lecz nie podaje przed zabiegiem ceny a czlowiek w stresie przed badaniem nawet nie zapyta. Za usuniecie zylaka policzyl 800zl mimo iz w cenniku widnieje cena za taki zabieg 500zl. Mimo pozytywnego wrazenia i fachowo udzielonej mi pomocy czuje sie oszukany. Taka rada dla pacjentow. Nie robcie tego bledu co ja i pytajcie na dziendobry pana doktora jaki bedzie koszt.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  pan doktor bardzo fachowo podszedł do mojego problemu szybka diagnostyka i zabieg w znieczuleniu wszystko wytłumaczone polecam

 • J
  Lokalizacja: SKJ- Praktyka Chirurgiczna Krzysztof SzalaUsługa: Konsultacja proktologiczna z badaniem anoskopowym

  Super lekarz:) Bardzo profesjonalny, konkretny oraz przyjazny. Kilka miesięcy temu miałam u doktora zabieg usunięcia szczeliny. Polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SKJ- Praktyka Chirurgiczna Krzysztof SzalaUsługa: Konsultacja proktologiczna z badaniem anoskopowym

  Dwie wizyty, w odstępie 4 tygodni. Na pierwszej postawiona diagnoza, dostałem zalecenia, leki. Już po kilku dniach była widoczna poprawa. Po 4 tygodniach kontrola - wszystko w porządku. Podczas drugiej wizyty opóźnienie, ale zdarza się najlepszym. Polecam!

 • B
  Lokalizacja: SKJ- Praktyka Chirurgiczna Krzysztof SzalaUsługa: Konsultacja proktologiczna z badaniem anoskopowym

  Pan doktor początkowo był bardzo miły i zainteresowany problemem (zgodnie z większością opinii na forum). Jednak, gdy zdiagnozował schorzenie, inne pytania i kłopoty przestały go interesować a skupił się tylko na zabiegu , który miał być trochę droższy od normalnej konsultacji. Na inne problemy, pytania uzyskałem zdawkowe odpowiedzi - reszty miałem dowiedzieć się na następnej konsultacji. Tniemy. Sam Zabieg nacięcia torbieli był bardzo bolesny, bez wyczucia i z pospiechem (już moja wizyta była opóźniona ok 30 min). Same skutki zabiegu bez zastrzeżen.

  Największe problemy pojawiły się jednak, gdy doszło do płatności. Kwota 5 x wyższa od konsultacji (słowo trochę w tym przypadku jest sporym nadużyciem i wykorzystaniem ciężkiej sytuacji zdrowotnej pacjenta)- oczywiście związana z zabiegiem (jednakże została podana spoza cennika - z głowy i bez wcześniejszego powiadomienia, ewentualnej zgody). Gdy poprosiłem o fakturę początkowo usłyszałem odmowę. Ostatecznie po długich dyskusjach, nieprzyjemnych komentarzach, dłuższym oczekiwaniu (bo przecież na co dzień faktur nie wystawiamy?!), zgubionych bloczkach, otrzymałem dokument. Niesmak pozostał, a czar miłego specjalisty prysł bezpowrotnie.