dr n. med.

Krzysztof Szala

Chirurg, Proktolog, Onkolog

90 opinii +dodaj

Umów wizytę 33 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Wykształcenie: Absolwent I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie, doktor nauk medycznych - temat pracy doktorskiej ; "Nieinwazyjne pomiary tlenu w skórze przewlekle… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

 • Sposoby płatności
  Gotówka, Karta płatnicza

  Usługi

  Bezoperacyjne leczenie żylaków odbytu metodą barrona 1 gumka 400 zł
  Bezoperacyjne leczenie żylaków odbytu metodą barrona 3 gumki 1 200 zł
  Plastyka odbytu laserem monalisa touch w zn. miejscowym (usunięcie fałdów skórnych) - mała wielkość 1 000 zł
  Plastyka odbytu laserem monalisa touch w zn. miejscowym (usunięcie fałdów skórnych) - średnia wielkość 1 000 zł
  Plastyka odbytu laserem monalisa touch w zn. miejscowym (usunięcie fałdów skórnych) - duża wielkość 1 000 zł
  Wizyta kontrolna 140 zł
  Konsultacja proktologiczna z badaniem anoskopowym 160 zł
  Bezoperacyjne leczenie żylaków odbytu metodą barrona 2 gumki 800 zł
  Wycięcie zakrzepicy okołoodbytniczej (mała) 500 zł
  Wycięcie zakrzepicy okołoodbytniczej (średnia) 650 zł
  Wycięcie zakrzepicy okołoodbytniczej (duża) 500 zł
  Biopsja mammotomiczna guzka piersi pod kontrolą usg 2 200 zł
  Zdjęcie szwów

  więcej

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Wykształcenie:
  Absolwent I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie, doktor nauk medycznych - temat pracy doktorskiej ; "Nieinwazyjne pomiary tlenu w skórze przewlekle niedokrwionych kończyn dolnych". Studia podyplomowe: I Katedra i Klinika Chirurgii Ogólnej II Wydziału Lekarskiego AM w Warszawie oraz Overseas Doctors Training Scheme, West Midlands Hospitals, Wielka Brytania oraz IRCAD -EITS ,Strasbourg University, Francja.

  Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgów, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej, Polskiego Klubu Proktologicznego oraz European Association of Coloproctology

  Doświadczenie:
  Ordynator w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Olsztynie, konsultant chirurg w Wielkiej Brytanii, Specjalista chirurg w Niemczech, Specjalista chirurg w Kuwejcie, Specjalista chirurg w szpitalach warszawskich (Szpital Bródnowski, CSK MSWiA, Szpital Wolski). Naczelny Lekarz Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego

  Specjalizuje się w:
  problematyce chirurgii ogólnej, naczyniowej i onkologicznej, a w szczególności: proktologii i chirurgii jelita grubego, diagnostyce i chirurgii sutka, chirurgii laparoskopowej (usunięcie pęcherzyka żółciowego, wyrostka robaczkowego, przepuklin), leczenie chirurgiczne żylaków kończyn dolnych.

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna
 • Chirurgia onkologiczna
 • Patomorfologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Warszawie, I wydział

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
90 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SKJ- Praktyka Chirurgiczna Krzysztof SzalaUsługa: konsultacja proktologiczna z badaniem anoskopowym

  Bardzo profesjonalne podejście, tak krępujące badanie dzięki podejściu do pacjenta było swobodne i delikatne. Szybka diagnoza i sposób leczenia. Polecam

 • J
  Lokalizacja: SKJ- Praktyka Chirurgiczna Krzysztof SzalaUsługa: wizyta kontrolna

  Wizyta przebiegła fachowo i sprawnie, Pan doktor w wyczerpujący sposób udzielił odpowiedzi na wszystkie pytania. Miła przyjazna atmosfera.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SKJ- Praktyka Chirurgiczna Krzysztof SzalaUsługa: gumkowanie hemoroidów, zakrzepica

  Jestem osobą podatna na problemy z hemoroidami jak i czasami towarzyszącą im zakrzepicą, Pan Krzysztof to zdecydowanie bardzo doświadczony lekarz w tej problematyce i już kilkukrotnie jego sposób leczenia przyniósł mi ulgę. Niestety w przypadku zakrzepicy trzeba czasami się nastawić na cierpienie w czasie zabiegu ale uwierzcie mi że warto wytrzymać minutę bólu żeby później moc normalnie funkcjonować. U Pana Krzysztofa miałem również wykonywany zabieg leczenia hemoroidow metodą Barrona i muszę powiedzieć że tylko w dzień po zabiegu trochę bolało ale był to ból do zniesienia. Zdecydowanie polecam.

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SKJ- Praktyka Chirurgiczna Krzysztof SzalaUsługa: konsultacja proktologiczna z badaniem anoskopowym

  Trzykrotnie korzystałem z konsultacji u doktora Szali. Podkreślam wysoką kulturę, profesjonalizm, szybką diagnozę oraz skuteczne leczenie wg zaleceń Pana Doktora. Polecam wszystkim.

 • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: rak skory

  Pelen ciepła, cierpliwości i otwartości na drugiego czlowieka lekarz. Zajmuje sie od dluzszego czasu moim tatą i naprawdę jest świetnym fachowcem i pomimo trudnosci problemu z jakim boryka sie moj tata bardzo mu pomógł. Polecam jako lekarza z duzym doswiadczeniem, wiedzą i umiejętnościami.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SKJ- Praktyka Chirurgiczna Krzysztof SzalaUsługa: konsultacja proktologiczna z badaniem anoskopowym

  Do gabinetu pana doktora trafiłem 2 miesiące temu z bardzo dużym bólem i krwawieniem przy oddawaniu stolca. Pan doktor szybko i sprawnie zdiagnozował u mnie przewlekłą szczelinę odbytu. Zostało zastosowane podanie botoxu, które bardzo pomogło mi w leczeniu . Jestem panu doktorowi wdzięczny za profesjonalną wiedzę i leczenie, które pomogło mi odzyskać sprawność i zdrowie. Polecam wszystkim pana doktora Krzysztofa i życzę Mu wielu sukcesów w dalszej pracy i służbie. Wdzięczny pacjent Michał.

 • A
  Lokalizacja: SKJ- Praktyka Chirurgiczna Krzysztof Szala

  Bardzo kompetentny i empatyczny lekarz, przyjmuje w dobrze wyposażonym gabinecie. Zdecydowanie polecam.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor nie był w stanie dokładnie mnie zbadać z wziernikiem, bo badanie było dla mnie z powodu dolegliwości zbyt bolesne. Mimo to postawił błędną uspokajającą mnie diagnozę. Powiedział, że dolegliwości wynikają z mojej choroby przewlekłej podczas gdy dwa dni później okazało się w szpitalu na ostrym dyżurze, gdy ból już był nie do wytrzymania, że to ropień okołoodbytniczy. Gdyby pan doktor postawił prawidłową diagnozę, oszczędziłoby mi to 2 dni bólu. Dodam, że ropień rozpoznano po takim samym badaniu jak to ,które pan doktor był w stanie przeprowadzić (per rectum). Nie polecam.

 • O
  Lokalizacja: SKJ- Praktyka Chirurgiczna Krzysztof Szala

  Do doktora trafiłam przypadkowo. Po wizycie konsultacyjnej okazało sie, że musze mieć wykonany zabieg, który został przerowadzony w klinice w Wilanowie. Zabieg został przeprowadzony niezwykle sprawnie i profesjonalnie. O swoich dolegliwościach już dawno zapomniałam a doktorowi Szali mogę tylko podziękować. Z czystym sumieniem mogę każdemu polecić tego specjalistę.

 • K
  Lokalizacja: SKJ- Praktyka Chirurgiczna Krzysztof SzalaUsługa: dolegliwości bólowe

  Byłem w klinice u doktora w sierpniu z problemem proktologicznym, okazało się iż muszę mieć wykonany zabieg, który odbył się tejże klinice. Wykonany przez doktora Szalę sprawnie fachowo. Moje dolegliwości odeszły w cień a ja czuję się doskonale. Polecam doktora jako świetnego fachowca, każdemu komu będzie potrzebna pomoc.