dr n. med.

Krzysztof Szala

verifiedCreated with Sketch.

Chirurg, Proktolog, Onkolog

98 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
51 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Wykształcenie: Absolwent I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie, doktor nauk medycznych - temat pracy doktorskiej ; "Nieinwazyjne pomiary tlenu w skórze przewlekle… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Sposoby płatności
  Gotówka, Karta płatnicza

  Usługi

  Bezoperacyjne leczenie żylaków odbytu metodą barrona 1 gumka 400 zł
  Bezoperacyjne leczenie żylaków odbytu metodą barrona 3 gumki 1 200 zł
  Plastyka odbytu laserem monalisa touch w zn. miejscowym (usunięcie fałdów skórnych) - mała wielkość 1 000 zł
  Plastyka odbytu laserem monalisa touch w zn. miejscowym (usunięcie fałdów skórnych) - średnia wielkość 1 000 zł
  Plastyka odbytu laserem monalisa touch w zn. miejscowym (usunięcie fałdów skórnych) - duża wielkość 1 000 zł
  Wizyta kontrolna 140 zł
  Konsultacja proktologiczna z badaniem anoskopowym 160 zł
  Bezoperacyjne leczenie żylaków odbytu metodą barrona 2 gumki 800 zł
  Wycięcie zakrzepicy okołoodbytniczej (mała) 500 zł
  Wycięcie zakrzepicy okołoodbytniczej (średnia) 650 zł
  Wycięcie zakrzepicy okołoodbytniczej (duża) 500 zł
  Biopsja mammotomiczna guzka piersi pod kontrolą usg 2 200 zł
  Zdjęcie szwów

  więcej

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
98 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • L
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SKJ- Praktyka Chirurgiczna Krzysztof SzalaUsługa: konsultacja proktologiczna z badaniem anoskopowym

  Konsultacja przeszła w spokojnej atmosferze, nie była stresująca dla mnie jak dla pacjenta. Badanie również było przeprowadzone bardzo delikatnie. Zdecydowanie polecam dr Szalę

 • O
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SKJ- Praktyka Chirurgiczna Krzysztof SzalaUsługa: konsultacja proktologiczna z badaniem anoskopowym

  Niezwykły profesjonalizm i podejście do pacjenta, ani przez chwilę nie czułem się niekomfortowo. Mimo że mam nadzieję że nie będę miał potrzeby wracać, jeżeli będę musiał to tutaj.

 • A
  Lokalizacja: SKJ- Praktyka Chirurgiczna Krzysztof Szala

  Bardzo miły i rzeczowy lekarz.W sposób dostępny udzielił informacji nt.
  schorzenia i udzielił odpowiedzi na wszystkie pytania.Nawet na chwilę
  nie czułem się skrępowany.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobre podejście do pacjenta. Pan doktor dokładnie tłumaczył i wyjaśniał co będzie robił, dzięki czemu pacjent mógł się przygotować. Pełen profesjonalizm. Polecam.

 • R
  Lokalizacja: SKJ- Praktyka Chirurgiczna Krzysztof Szala

  Szybka diagnoza, szybka reakcja, świetnie wykonany zabieg, pełna i wyczerpująca komunikacja - informacja pacjenta, duża empatia. Zdecydowanie polecam pana dr Krzysztofa Szalę.

 • P
  Lokalizacja: SKJ- Praktyka Chirurgiczna Krzysztof SzalaUsługa: badanie proktologiczne

  Do doktora dr n. med. Krzysztofa Szali mogę napisać ze polecam. W maju miałem zabieg barrona. Czuję się dobrze.
  Dziękuję i pozdrawiam

 • K
  Lokalizacja: SKJ- Praktyka Chirurgiczna Krzysztof Szala

  Skorzystałam z wizyty u dr Szali i się bardzo zawiodłam a szczegóły poniżej: Podczas ciąży, w okolicach odbytu pojawiła się fałdka skórna, która od roku nie przeszkadzała ale w ciągu ostatnich 2tygodni pojawił się świąd, więc poszłam to skontrolować do Dr Szali. Po wysłuchaniu mnie, bardzo miły Pan Dr powiedział, że musi to zbadać żeby coś pomóc i od tego momentu już zostałam potraktowana jak klient a nie jak pacjent! Pan dr powiedział, że przyczyną świądu jest ta fałdka skórna którą trzeba jak najszybciej usunąć i zapytał "czy teraz ją usuwamy czy umawiamy się na inny termin ale mocno sugerował aby to usunąć od razu "dziś". Byłam zaskoczona diagnozą i zapytałam jakie będą skutki bo na kolejny dzień muszę być w pracy siedzącej na 12h. Lekarz zapewniał, że dam radę tylko będę czuć dyskomfort, że "coś tam było robione". Zapytałam czy nie będzie problemu z karmieniem piersią - pan dr odpowiedział, że nie ma to znaczenia i że to tylko kilkuminutowy zabieg ze znieczuleniem. Leżąc dalej zapytałam o koszt - usłyszałam 1200zł ale można kartą, gotówką lub mogę donieść jeśli będzie problem (pomijam fakt, że w cenniku za usunięcie fałdów w znieczuleniu miejscowym widnieje cena 500-1000zł, zapłaciłam więc więcej niż maksimum). Pan Dr powiedział, że i tak to trzeba usunąć więc po co czekać i się niepotrzebnie stresować więc podjęłam tę koszmarną decyzję, że usuwamy. Zapytano mnie czy chcę zwolnienie ale podziękowałam, bo na kolejny dzień miałam bardzo ważne umówione spotkania z klientami. Po powrocie do domu, jak znieczulenie przestało działać zaczął się koszmar - ból nie do zniesienia (po cesarskim cięciu mnie aż tak nie bolało). Ranę należało odkażać octeniseptem - koszmarne pieczenie wręcz palenie i ból nie do zniesienia - całą noc nie zmrużyłam oka tylko przepłakałam z bólu, chodząc po mieszkaniu bo o siedzeniu ani leżeniu nie było mowy, paracetamol (tylko to mogłam brać podczas karmienia piersią) nic nie pomagał, lód przykładany do rany również nie przynosił ukojenia. O pójściu do pracy nie było mowy. Rano poszłam po zwolnienie. Pan Dr powiedział, że normalnie wypisuje pacjentom ketonal przeciwbólowo i leki nasenne ale mi nie mógł wypisać ze względu na karmienie piersią (wcześniej tego nie wiedziałam). Koszmarny ból i pieczenie występują do tej pory. Mało tego świąd, z którym poszłam do Pana dr nie ustąpił tylko dodatkowo potęguje moje bólowe odczucia. Do pracy nie chodzę - w domu też nie jestem w stanie funkcjonować normalnie, ani zajmować się dzieckiem (po zabiegu dowiedziałam się że nie mogę mojego niemowlaka dźwigać). Wczoraj poszłam do innego lekarza - powiedział, że przyczyną świądu nie była fałdka skóry i że najpierw należało wyleczyć świąd a w późniejszym czasie rozważyć ewentualne usunięcie fałdki aczkolwiek nie było to konieczne... Po raz pierwszy w życiu musiałam napisać tak negatywną opinię ale chcę dać przyszłym pacjentom jedną radę - przemyślcie każdą propozycję Pana dr a najlepiej skonsultujcie to gdzieś indziej.

 • I
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SKJ- Praktyka Chirurgiczna Krzysztof SzalaUsługa: konsultacja proktologiczna z badaniem anoskopowym

  bardzo polecam. Co prawda w moim przypadku okazało się ze nie ma potrzeby leczenia, ale dr Krzysztof Szala posiada wiedzę i doświadczenie.

 • N
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SKJ- Praktyka Chirurgiczna Krzysztof SzalaUsługa: konsultacja proktologiczna z badaniem anoskopowym

  Bardzo profesjonalne podejście, tak krępujące badanie dzięki podejściu do pacjenta było swobodne i delikatne. Szybka diagnoza i sposób leczenia. Polecam

 • J
  Lokalizacja: SKJ- Praktyka Chirurgiczna Krzysztof SzalaUsługa: wizyta kontrolna

  Wizyta przebiegła fachowo i sprawnie, Pan doktor w wyczerpujący sposób udzielił odpowiedzi na wszystkie pytania. Miła przyjazna atmosfera.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Wykształcenie:
  Absolwent I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie, doktor nauk medycznych - temat pracy doktorskiej ; "Nieinwazyjne pomiary tlenu w skórze przewlekle niedokrwionych kończyn dolnych". Studia podyplomowe: I Katedra i Klinika Chirurgii Ogólnej II Wydziału Lekarskiego AM w Warszawie oraz Overseas Doctors Training Scheme, West Midlands Hospitals, Wielka Brytania oraz IRCAD -EITS ,Strasbourg University, Francja.

  Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgów, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej, Polskiego Klubu Proktologicznego oraz European Association of Coloproctology

  Doświadczenie:
  Ordynator w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Olsztynie, konsultant chirurg w Wielkiej Brytanii, Specjalista chirurg w Niemczech, Specjalista chirurg w Kuwejcie, Specjalista chirurg w szpitalach warszawskich (Szpital Bródnowski, CSK MSWiA, Szpital Wolski). Naczelny Lekarz Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego

  Specjalizuje się w:
  problematyce chirurgii ogólnej, naczyniowej i onkologicznej, a w szczególności: proktologii i chirurgii jelita grubego, diagnostyce i chirurgii sutka, chirurgii laparoskopowej (usunięcie pęcherzyka żółciowego, wyrostka robaczkowego, przepuklin), leczenie chirurgiczne żylaków kończyn dolnych.

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna
 • Chirurgia onkologiczna
 • Patomorfologia

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Warszawie, I wydział