Adresy (2)

aleja Piastów 15/4, Szczecin
Apolonia Dental


Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka, Karta płatnicza, Przelew na konto
91 351..... Pokaż numerPacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


91 351..... Pokaż numer


Moje doświadczenie

Leczone choroby

  • Próchnica
  • Ból zęba
  • Braki zębowe
Pokaż wszystkie leczone choroby


Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Badania stomatologiczne


Gryfińska 62a, Szczecin

Dowiedz się więcej

Apolonia Dental


Konsultacja chirurgiczna


aleja Piastów 15/4, Szczecin

100 zł

Apolonia Dental


Konsultacja implantologiczna


aleja Piastów 15/4, Szczecin

150 zł

Apolonia Dental


Konsultacja protetyczna


aleja Piastów 15/4, Szczecin

100 zł

Apolonia Dental


Gryfińska 62a, Szczecin

Dowiedz się więcej

Apolonia Dental


Leczenie chorób błony śluzowej jamy ustnej


aleja Piastów 15/4, Szczecin

100 zł

Apolonia Dental


Leczenie kanałowe


aleja Piastów 15/4, Szczecin

400 zł

Apolonia Dental


Leczenie nadwrażliwości zębów


aleja Piastów 15/4, Szczecin

100 zł

Apolonia Dental


Leczenie próchnicy


aleja Piastów 15/4, Szczecin

150 zł

Apolonia Dental

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
13 opinii

W
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Apolonia Dental leczenie próchnicy

To moja pierwsza wizyta u lekarza. Miły i towarzyski. Działa kompetentnie i dokładnie.Lekarz umiejętnie wypełnił ząb, którego poprzedni dentysta nie mógł wypełnić. Z przyjemnością umówiłam się na kolejną wizytę.


P
Użytkownik zweryfikowany

pani stomatolog. ,mało profesjonalnie potraktowała moje zęby,po leczeniu kanałowym ,nadawały sie tylko do wyrwania..szkoda nerwów i oczywiście pieniędzy. nie wspomne o bólu..nie polecam.


M
Użytkownik zweryfikowany

Jestem pacjentką doktora Sasa od 3 lat, jestem bardzo zadowolona z tego jak poprowadził moje leczenie. Doktor odbudował mi punkty styczne w trzech przestrzeniach międzyzębowych z którymi od...zawsze był problem. Były wcześniej dwa razy robione przez innych lekarzy ze skutkiem takim...wchodziło non stop jedzenie i moim stałym wyposarzeniem torebki stała się nić dentystyczna, która zresztą często mi tam również zostawała, co jak się dowiedziałam później, było spowodowane nawisami wypełnień. Od roku nie mam tego problemu a nawet zapomniałam, że istniał :) Ostatnio sobie przypomniałam o wizycie kontrolnej i doktor Krzysztof zaproponował wybielanie. Teraz mam mega białe zęby i jestem najszczęśliwszą chyba pacjentką na świecie :) :) Dziękuję za \"naciągnięcie\" mnie na taki prezent gwiazdkowy. Pozdrawiam Doktora Mal.Tus.


G
Użytkownik zweryfikowany

Ja jestem zdecydowanie niezadowoloną pacjentką, lekarzyk powinien zdecydowanie nauczyć się kultury i szacunku do ludzi a nie szczerzyc się jak do sera!! !tylko ładnym uśmiechem nie leczy się pacjentów,potrzebne są także umiejętności oraz wiedza, poza tym najprostszy zabieg jak czyszczenie zębów wykonuje w taki sposób że po 2/3 tygodniach osad jest większy niż przed wizytą u niego, inny lekarz wytłumaczył już dlaczego tak się stało, zdecydowanie nie polecam tego lekarza, uważam że jest bardzo niedokładny co niestety w tym zawodzie nie powinno mieć miejsca! polecam skupić się na pacjentach a nie tylko nad tym ile to już stówek wpadło do kieszeni!!!


Użytkownik zweryfikowany

Osobiście mam mieszane uczucia co do Pana doktora. Raczej jednak przychylę się do ostatniej opinii, z własnego przykładu. Przyszłam z bolącym zębem, Pan doktor wyczyścił mi ubytek który powstał w starej plombie, czyszczenie jednak ograniczyło się do samej dziurki, stara plomba została na miejscu. Wróciłam do niego z tym samym bólem, dopiero po sugestii doktora Gąsienicy-Ciułacza, Pan doktor usunął starą plombę pod którą okazało się było spora próchnica.
Przed usuwaniu ósemki, nie zrobiono mi żadnego zdjęcia, Pan doktor dopiero po zabiegu ( który był odrobinę skomplikowany) stwierdził że gdyby wiedział że ząb jest taki a taki wysłał by mnie do chirurga - a wystarczyło zrobić zdjęcie , zwłaszcza, ze sprzęt mają na miejscu.

Po za tym przychylam się do pozytywnych opinii odnoście sympatii Pana doktora bo jest to człowiek bardzo pozytywny i miły.

Wiedza doktora wydaje się odpowiednia, ponieważ zawsze tłumaczy co będzie się działo w trakcie zabiegu i dlaczego.

Osobiście jednak kieruję się ku zmianie dentysty.

Ps. trafiłam do doktora z przypadku, ponieważ słyszałam pozytywne opinie o doktorze Gąsienicy-Ciułacz i docelowo do niego chciałam trafić.


G

nie wiem, kto wystawił doktorowi sasowi te opinie, chyba on sam sobie. jest młodym, niedoświadczonym dentystą, niestety, leczy bardzo słabo. ale co najgorsze, nie jest uczciwy w stosunku do pacjentów- bierze pieniądze za prace, których nie kończy; chyba po zainkasowaniu odpowiedniej kwoty przestaje interesować go pacjent. pan doktor sas wykonał pracę protetyczną na źle przeleczonym kanałowo zębie, pracę oddał ale nawet nie pofatygował się, aby ją osadzić w buzi pacjenta. wstyd i hańba. odradzam usługi pana doktora.


W

Nigdy w życiu nie spotkałam tak fantastycznego stomatologa. Miły, uśmiechnięty, z fantastycznym poczuciem humoru a przede wszystkim z ogromną wiedzą ze swojej dziedziny. U niego w gabinecie nawet ukłucie igły nie boli. Ale najlepsze jest to, że podczas leczenia można sobie leżeć na fotelu i słuchać muzyki.
Dr Krzysztof leczył mi zęba kanałowo-leczenie naprawdę bezstresowe i bezbólowe. Z pewnością przyczyniła się do tego jego niesamowita delikatność oraz naprawdę troska o pacjenta i jego poczucie humoru (chyba potrafi rozśmieszyć nawet najgorszego gbura). Swoją osobą wprowadza taki spokój, że chce się do niego przychodzić i nie czuje się lęku przed stomatologiem.


M

Rewelacyjny lekarz. Jeżeli ktokolwiek będziecie miał potrzebę wyboru stomatologa to szczerze i serdecznie polecam dr Sasa. Swoją osobowością i podejściem do pacjenta powoduje, że bez obawy siada się na fotel. Polecam szczególnie osobom czującym lęk przed stomatologiem..


A

Przeczytałam opinię o K.Sas i wybrałam się do niego z ciekawości i konieczności (mój stomatolog wyemigrował a ja musiałam znaleźć sobie stomatologa). Rzeczywiście bardzo miły, młody człowiek. Wszystko, co o nim przeczytałam potwierdziło się w 100% (miłe zaskoczenie). Jest profesjonalistą pod każdym względem. Na szczęście nic nie miałam do "roboty" w moich ząbkach (była to wizyta kontrolna), ale przekonałam się rzeczywiście, że robi wszystko delikatnie. Najbardziej ujęło mnie w nim (oprócz profesjonalizmu)jego naprawdę niesamowite poczucie humoru i gadulstwo (sama jestem gadułą więc sobie trochę pogadaliśmy o Mazurach itp.)Ogólnie rzecz biorąc jest to niesamowity facet,który potrafi tak rozluźnić atmosferę, że zapomina się o tym, żę znajdujemy się w gabinecie stomatologa.


K

Bardzo polecam dr Sasa z wielu powodów:
1. ma niesamowite podejście do pacjentów
2. niewiarygodna cierpliwość i łagodność
3. rewelacyjne poczucie humoru
4. niesamowita wiedza
5. pełen profesjonalizm
6. na każde pytanie odpowiada rzeczowo i wyczerpująco
7. a przede wszystkim jego uśmiech i łagodność w jego oczach - to sprawiło, że poczułam się w gabinecie naprawdę wspaniale i rozluźniona ( już nie boję się stomatologów)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Leczone choroby

  • Próchnica
  • Ból zęba
  • Braki zębowe
Pokaż wszystkie leczone choroby


Powiązane wyszukiwania