lek.

Krzysztof Piękoś

Ginekolog

68 opinii +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Informacje o lekarzu

Opinie pacjentów

 • bardzo słaby

  Byłam pacjentką pana dr. Piękosia i mam o nim jak najgorsze zdanie. Z wszystkimi negatywnymi opiniami się zgadzam. Wizyty z badanie nie trwają więcej niż 5 minut, nie udziela żadnych informacji, małomówny,arogant. Jeśli zostanie zapytany to coś od mruczy i w sumie to nic nie wiadomo. Bardzo cicho mówi, a zapytany o powtórzenie wpada w irytację. Żadnego zainteresowania. W trakcie ciąży skarżyłam się na pewne dolegliwości, pan doktor zawsze odpowiadał "TO TAK MA BYĆ". W 11 tygodniu ciąży, zaczęłam krwawić i wylądowałam w szpitalu. Pan doktor podczas obchodu nawet nie wszedł do sali, tylko stał na korytarzu i rozbawiony flirtował z pielęgniarkami. Pierwszego dnia wszedł do mojej sali i gdy tylko zobaczył mnie i męża odwrócił głowę w drugą stronę, mało nie wpadł w ścianę. Przez cztery dni udawał, że mnie nie widzi. Zero współczucia i wsparcia.

 • bardzo dobry

  Jestem pacjentką Pana Doktora od 2006 roku.Trafiłam do gabinetu na podstawie opinii innych pacjentek i nie zawiodłam się.Poprzedni lekarz wykonał błędnie badanie cytologiczne po czym groziło mi leczenie szpitalne.Pan Doktor Piękoś przywrócił mi wiarę w lekarzy.Stanowczo polecam jest to najlepszy lekarz jakiego znam.

 • bardzo dobry

  Od kilku lat jestem pacjentką dr Piękosia. Moim zdaniem to wspaniały lekarz - kompetentny, rzeczowy i konkretny, poważnie traktujący swoje pacjentki, a przy tym bardzo miły i delikatny. Nie tylko w swoim gabinecie, ale również w szpitalu. Pan Doktor wykonuje zabiegi swoim pacjentkom, a później interesuje się stanem ich zdrowia. 2 grudnia b.r. przeszłam operację usunięcia macicy. Bardzo się bałam, ale Pan Doktor odwiedził mnie przed operacją i to dodało mi odwagi. Po operacji przyszedł i wyjaśnił mi jej przebieg, a później codziennie mnie odwiedzał i z ciepłym uśmiechem pytał jak się czuję. Na oddziale pracuje zespół świetnych lekarzy i położnych, którzy zapewniają całodobową, profesjonalną opiekę, ale dodatkowa indywidualna opieka swojego lekarza jest niezwykle ważna. Gdybym jeszcze raz wybierała lekarza to na pewno byłby nim Doktor Piękoś - jest najlepszy. SZCZERZE POLECAM. Wdzięczna pacjentka.

 • bardzo dobry

  Rzetelny, konkretny, doskonały fachowiec.Jestem pacjentką od 10 lat. Prowadził moje 2 ciąże, nadal jest moim ginekologiem i nie zamierzam tego zmieniać.Polecam!!!

 • dobry

  doktor jest wporządku uważam że jeśli poród jest ciężki to żąden lekarz nam nie ulży musimy być silne piszę bo 12 lat temu rodziłam syna miał 4,10kg,rodziłam 12h, a 8 lat temu urodziłam córkę,miała 3,20 to był moment poprostu szybki poród .na wizyty chodziłam do dok. PIĘKOSIA i do tej pory chodzę kontrolnie raz w roku i każdej kobiecie polecam ,aby się kontrolować.

 • bardzo dobry

  A ja uważam, że do Pana Doktora pasuje słowo Jakość, w najlepszym słowa znaczeniu. Wiedza i doświadczenie, właściwe podejście do pacjentki, pełna kultura to cechy, którymi można Go opisać.

 • bardzo dobry

  Jestem pacjentką dr Piękosia i jestem z niego bardzo zadowolona. Uważam, że jest to jeden z najlepszych specjalistów i kiedy byłam w szpitalu codziennie do mnie przychodził i pytał jak się czuję po operacji. Mam do niego zaufanie, ponieważ dobrze wykonuje swoją pracę i zarówno opieka przed jak i po operacji była na bardzo dobrym poziomie i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa. Należy mu się wielki szacunek za to jak pracuje i jakim jest człowiekiem.. zdecydowanie POLECAM tego lekarza.

 • bardzo dobry

  ja mam dwóch synków i za każdym razem chodziłam do doktora piękosia , jestem bardzo zadowolona ,zawsze mogłam zadzwonić albo przyjechać do szpitala jak rodziłam pierwszego syna akurat miał dyżur bardzo mi pomógł a jak byłam na przedporodowej zawsze przychodził przed wizytą i pytał jak się czuję itd. a gdy rodziłam drugiego syna to była niedziela zadzwoniłam do doktora bo bałam się że nie dojadę do szpitala , doktor mnie uspokoił i powiedział że jak przyjadę to już będą na mnie czekali , i tak było wszystko już czekał porud był ekspresowy na koniec mojego synka nazwałam maciuś jestem bardzo zadowolona ,a mam jeszcze takie pytanko czy te adresy gdzie doktor przyjmuje są nadal aktualne ? bo okazało się że znowu zostanę mamą i nie wyobrażam sobie żeby ktoś inny prowadził tą ciążę

 • bardzo słaby

  Przyjechałam do szpitala o 1 w nocy z mocnymi bólami brzucha i obfitym krwawieniem, lekarz Piękoś zrobił badanie usg i powiedział że jestem w 7tyg. ciąży i wszystko jest dobrze i ze z takimi dolegliwościami nie przyjmuje się do szpitala tylko trzeba iść do lekarza prowadzącego. Był przy tym zły i opryskliwy. Finał był taki, że nad ranem trafiłam do innego szpitala mdlejąc z bólu, gdy zrobili usg były już tylko resztki po poronieniu. Nie polecam tego lekarza.

 • bardzo dobry

  Moje obydwie ciąże prowadził dr Piękoś, chodziłam do niego prywatnie, byłam bardzo zadowolona, o każdej porze mogłam do niego zadzwonić, zawsze odbierał telefony i doradzał co mam zrobić, uspokajał mnie swoją rozmową, bo jestem straszną panikarą:) Przyjmował mnie kilka razy w szpitalu i nie brał za to pieniędzy, nie był przy moich porodach, ponieważ przy pierwszej ciąży prosto z jego gabinetu pojechałam do szpitala rodzić ale zadzwonił na swój oddział, bo właśnie tam rodziłam i mnie polecił więc poród wspominam bardzo miło, mąż był przy mnie cały dzień, dzięki czemu mógł opiekować się maleństwem, natomiast podczas drugiej ciąży trafiłam na oddział położniczy (mimo iż na skierowaniu miałam napisany inny oddział ale położna na izbie przyjęć uparła się że powinnam trafić na położnictwo), więc dr Piękoś przyszedł ze swojego oddziału, zbadał mnie i powiedział że powinnam wkrótce urodzić, skończył swój dyżur więc nie był przy porodzie. Tego dnia bardzo dużo było porodów, nie miałam łóżka, musiałam chodzić po korytarzu, nikt się mną nie interesował, dopiero po interwencji znajomej pozwolili mojemu mężowi wejść na oddział, doktor którego nazwiska nie pamiętam i nie chcę pamiętać, przez kilka godzin kazał mi leżeć na łóżku mimo iż miałam bóle parte, nie mogłam urodzić bo nie miałam przeciętego pęcherza płodowego, dopiero po dwukrotnej interwencji znajomego, dr który miał dyżur przeciął mi pęcherz a poród trwał wtedy kilka minut...uraz psychiczny pozostał natomiast do dzisiaj!Tydzień po porodzie dostałam zapalenia piersi, mimo iż było Boże Ciało, dr Piękoś odebrał telefon i polecił abym pojechała do szpitala oraz żebym systematycznie ściągała pokarm (wtedy gorączka spadała), pech chciał że trafiłam na tego samego lekarza który był przy porodzie, nakrzyczał na mnie że zabieram mu tylko czas i stwierdził ze nie mam żadnego zapalenia, więc wróciłam do domu z niczym, więc znowu miałam gorączkę, dreszcze itp., następnego dnia pojechałam jeszcze raz do szpitala, temp. miałam prawie 40 stopni, dobrze że dyżur miał wtedy dr Piękoś, chciał mnie zostawić pod kroplówkami w szpitalu ale skończyło się na antybiotyku, lekach przeciwgorączkowych i zmniejszających laktację i wszystko zakończyło się dobrze. Polecam więc dr Piękosia i jego oddział, natomiast niczego dobrego nie mogę powiedzieć o oddziale położniczym. Może dr Piękoś nie jest rozmowny ale mi osobiście taki typ odpowiada, mówi rzeczowo i konkretnie, bez jakichkolwiek podtekstów, a poza tym zawsze można na niego liczyć.