lek.

Krzysztof Piękoś

Ginekolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4

Ogólna ocena
68 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A

  Dr Piękoś jest profesjonalistą w każdym calu. Trafiłam do niego na konsultację, zostałam poinformowana bardzo konkretnie o swoich dolegliwościach. Empatia, zachowanie delikatności i brak "masówki" to charakterystyczne cechy dla tego Doktora.
  Polecam w 100%

 • I
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno-PołożniczyUsługa: prowadzenie ciąży

  Bardzo dobry specjalista, ciepły człowiek, przejmujący się sprawami pacjenta. Piszę to na podstawie wielu wizyt u Pana Doktora, ponieważ prowadził całą moją ciążę i przeprowadził też cesarskie cięcie. Interesował się moim stanem zdrowia po operacji i pytał o samopoczucie podczas obchodu.
  Jest konkretny, rzeczowy, daje jasne i trafne odpowiedzi, co bardzo doceniam. Nic więcej nie trzeba, wspaniały lekarz. Wciąż wspominam jego nieocenioną, fachową pomoc, dzięki której mój synek urodził się zdrowy!

 • Każda gwiazda ma swoje chimery - to bardzo dobry specjalista !!!!
  To, że człowiek nie jest wylewny i żartobliwy, nie świadczy o jego fachowości - taki po prostu jest.
  Dla mnie liczy się fakt, że jest świetnym fachowcem !
  Monika

 • E

  Byłam pacjentką pana dr. Piękosia i mam o nim jak najgorsze zdanie. Z wszystkimi negatywnymi opiniami się zgadzam. Wizyty z badanie nie trwają więcej niż 5 minut, nie udziela żadnych informacji, małomówny,arogant. Jeśli zostanie zapytany to coś od mruczy i w sumie to nic nie wiadomo. Bardzo cicho mówi, a zapytany o powtórzenie wpada w irytację. Żadnego zainteresowania. W trakcie ciąży skarżyłam się na pewne dolegliwości, pan doktor zawsze odpowiadał "TO TAK MA BYĆ". W 11 tygodniu ciąży, zaczęłam krwawić i wylądowałam w szpitalu. Pan doktor podczas obchodu nawet nie wszedł do sali, tylko stał na korytarzu i rozbawiony flirtował z pielęgniarkami. Pierwszego dnia wszedł do mojej sali i gdy tylko zobaczył mnie i męża odwrócił głowę w drugą stronę, mało nie wpadł w ścianę. Przez cztery dni udawał, że mnie nie widzi. Zero współczucia i wsparcia.

 • Jestem pacjentką Pana Doktora od 2006 roku.Trafiłam do gabinetu na podstawie opinii innych pacjentek i nie zawiodłam się.Poprzedni lekarz wykonał błędnie badanie cytologiczne po czym groziło mi leczenie szpitalne.Pan Doktor Piękoś przywrócił mi wiarę w lekarzy.Stanowczo polecam jest to najlepszy lekarz jakiego znam.

 • Od kilku lat jestem pacjentką dr Piękosia. Moim zdaniem to wspaniały lekarz - kompetentny, rzeczowy i konkretny, poważnie traktujący swoje pacjentki, a przy tym bardzo miły i delikatny. Nie tylko w swoim gabinecie, ale również w szpitalu. Pan Doktor wykonuje zabiegi swoim pacjentkom, a później interesuje się stanem ich zdrowia. 2 grudnia b.r. przeszłam operację usunięcia macicy. Bardzo się bałam, ale Pan Doktor odwiedził mnie przed operacją i to dodało mi odwagi. Po operacji przyszedł i wyjaśnił mi jej przebieg, a później codziennie mnie odwiedzał i z ciepłym uśmiechem pytał jak się czuję. Na oddziale pracuje zespół świetnych lekarzy i położnych, którzy zapewniają całodobową, profesjonalną opiekę, ale dodatkowa indywidualna opieka swojego lekarza jest niezwykle ważna. Gdybym jeszcze raz wybierała lekarza to na pewno byłby nim Doktor Piękoś - jest najlepszy. SZCZERZE POLECAM.
  Wdzięczna pacjentka.

 • Rzetelny, konkretny, doskonały fachowiec.Jestem pacjentką od 10 lat. Prowadził moje 2 ciąże, nadal jest moim ginekologiem i nie zamierzam tego zmieniać.Polecam!!!

 • doktor jest wporządku uważam że jeśli poród jest ciężki to żąden lekarz nam nie ulży musimy być silne piszę bo 12 lat temu rodziłam syna miał 4,10kg,rodziłam 12h, a 8 lat temu urodziłam córkę,miała 3,20 to był moment poprostu szybki poród .na wizyty chodziłam do dok. PIĘKOSIA i do tej pory chodzę kontrolnie raz w roku i każdej kobiecie polecam ,aby się kontrolować.

 • A ja uważam, że do Pana Doktora pasuje słowo Jakość, w najlepszym słowa znaczeniu. Wiedza i doświadczenie, właściwe podejście do pacjentki, pełna kultura to cechy, którymi można Go opisać.

 • M

  Jestem pacjentką dr Piękosia i jestem z niego bardzo zadowolona. Uważam, że jest to jeden z najlepszych specjalistów i kiedy byłam w szpitalu codziennie do mnie przychodził i pytał jak się czuję po operacji. Mam do niego zaufanie, ponieważ dobrze wykonuje swoją pracę i zarówno opieka przed jak i po operacji była na bardzo dobrym poziomie i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa. Należy mu się wielki szacunek za to jak pracuje i jakim jest człowiekiem.. zdecydowanie POLECAM tego lekarza.