lek.

Krzysztof Piękoś

Ginekolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • I
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno-PołożniczyUsługa: prowadzenie ciąży

  Bardzo dobry specjalista, ciepły człowiek, przejmujący się sprawami pacjenta. Piszę to na podstawie wielu wizyt u Pana Doktora, ponieważ prowadził całą moją ciążę i przeprowadził też cesarskie cięcie. Interesował się moim stanem zdrowia po operacji i pytał o samopoczucie podczas obchodu.
  Jest konkretny, rzeczowy, daje jasne i trafne odpowiedzi, co bardzo doceniam. Nic więcej nie trzeba, wspaniały lekarz. Wciąż wspominam jego nieocenioną, fachową pomoc, dzięki której mój synek urodził się zdrowy!

 • Każda gwiazda ma swoje chimery - to bardzo dobry specjalista !!!!
  To, że człowiek nie jest wylewny i żartobliwy, nie świadczy o jego fachowości - taki po prostu jest.
  Dla mnie liczy się fakt, że jest świetnym fachowcem !
  Monika

 • E

  Byłam pacjentką pana dr. Piękosia i mam o nim jak najgorsze zdanie. Z wszystkimi negatywnymi opiniami się zgadzam. Wizyty z badanie nie trwają więcej niż 5 minut, nie udziela żadnych informacji, małomówny,arogant. Jeśli zostanie zapytany to coś od mruczy i w sumie to nic nie wiadomo. Bardzo cicho mówi, a zapytany o powtórzenie wpada w irytację. Żadnego zainteresowania. W trakcie ciąży skarżyłam się na pewne dolegliwości, pan doktor zawsze odpowiadał "TO TAK MA BYĆ". W 11 tygodniu ciąży, zaczęłam krwawić i wylądowałam w szpitalu. Pan doktor podczas obchodu nawet nie wszedł do sali, tylko stał na korytarzu i rozbawiony flirtował z pielęgniarkami. Pierwszego dnia wszedł do mojej sali i gdy tylko zobaczył mnie i męża odwrócił głowę w drugą stronę, mało nie wpadł w ścianę. Przez cztery dni udawał, że mnie nie widzi. Zero współczucia i wsparcia.

 • Jestem pacjentką Pana Doktora od 2006 roku.Trafiłam do gabinetu na podstawie opinii innych pacjentek i nie zawiodłam się.Poprzedni lekarz wykonał błędnie badanie cytologiczne po czym groziło mi leczenie szpitalne.Pan Doktor Piękoś przywrócił mi wiarę w lekarzy.Stanowczo polecam jest to najlepszy lekarz jakiego znam.

 • Od kilku lat jestem pacjentką dr Piękosia. Moim zdaniem to wspaniały lekarz - kompetentny, rzeczowy i konkretny, poważnie traktujący swoje pacjentki, a przy tym bardzo miły i delikatny. Nie tylko w swoim gabinecie, ale również w szpitalu. Pan Doktor wykonuje zabiegi swoim pacjentkom, a później interesuje się stanem ich zdrowia. 2 grudnia b.r. przeszłam operację usunięcia macicy. Bardzo się bałam, ale Pan Doktor odwiedził mnie przed operacją i to dodało mi odwagi. Po operacji przyszedł i wyjaśnił mi jej przebieg, a później codziennie mnie odwiedzał i z ciepłym uśmiechem pytał jak się czuję. Na oddziale pracuje zespół świetnych lekarzy i położnych, którzy zapewniają całodobową, profesjonalną opiekę, ale dodatkowa indywidualna opieka swojego lekarza jest niezwykle ważna. Gdybym jeszcze raz wybierała lekarza to na pewno byłby nim Doktor Piękoś - jest najlepszy. SZCZERZE POLECAM.
  Wdzięczna pacjentka.

 • Rzetelny, konkretny, doskonały fachowiec.Jestem pacjentką od 10 lat. Prowadził moje 2 ciąże, nadal jest moim ginekologiem i nie zamierzam tego zmieniać.Polecam!!!

 • doktor jest wporządku uważam że jeśli poród jest ciężki to żąden lekarz nam nie ulży musimy być silne piszę bo 12 lat temu rodziłam syna miał 4,10kg,rodziłam 12h, a 8 lat temu urodziłam córkę,miała 3,20 to był moment poprostu szybki poród .na wizyty chodziłam do dok. PIĘKOSIA i do tej pory chodzę kontrolnie raz w roku i każdej kobiecie polecam ,aby się kontrolować.

 • A ja uważam, że do Pana Doktora pasuje słowo Jakość, w najlepszym słowa znaczeniu. Wiedza i doświadczenie, właściwe podejście do pacjentki, pełna kultura to cechy, którymi można Go opisać.

 • M

  Jestem pacjentką dr Piękosia i jestem z niego bardzo zadowolona. Uważam, że jest to jeden z najlepszych specjalistów i kiedy byłam w szpitalu codziennie do mnie przychodził i pytał jak się czuję po operacji. Mam do niego zaufanie, ponieważ dobrze wykonuje swoją pracę i zarówno opieka przed jak i po operacji była na bardzo dobrym poziomie i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa. Należy mu się wielki szacunek za to jak pracuje i jakim jest człowiekiem.. zdecydowanie POLECAM tego lekarza.

 • ja mam dwóch synków i za każdym razem chodziłam do doktora piękosia , jestem bardzo zadowolona ,zawsze mogłam zadzwonić albo przyjechać do szpitala jak rodziłam pierwszego syna akurat miał dyżur bardzo mi pomógł a jak byłam na przedporodowej zawsze przychodził przed wizytą i pytał jak się czuję itd. a gdy rodziłam drugiego syna to była niedziela zadzwoniłam do doktora bo bałam się że nie dojadę do szpitala , doktor mnie uspokoił i powiedział że jak przyjadę to już będą na mnie czekali , i tak było wszystko już czekał porud był ekspresowy na koniec mojego synka nazwałam maciuś jestem bardzo zadowolona ,a mam jeszcze takie pytanko czy te adresy gdzie doktor przyjmuje są nadal aktualne ? bo okazało się że znowu zostanę mamą i nie wyobrażam sobie żeby ktoś inny prowadził tą ciążę