Adresy (3)

Marii Skłodowskiej Curie 5, Aniołki, Gdańsk
Scanmed S.A Gdańsk

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Gotówka, Karta płatnicza
58 770.....

Gdańsk
Powiatowe Centrum Zdrowia i Ginekologii sp.z.o.o,NZOZ Gdynia "Sródmieście" sp.z o.o.,ScanMed sp.z.o.o-Gdańsk,CM Polmed-Gdynia

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Przyjmuję: dorosłych

Moje doświadczenie

O mnie

Nowoczesna Ginekologia i Położnictwo połączone z tradycyjnym Prof.Pschyrembla i Dudenhausena oraz opartym na wieloletnim doświadczeniu zawodowym leka...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • choroby ginekologiczne
 • zaburzenia miesiączkowania
 • bolesne miesiączkowanie
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Wojskowa Akademia Medyczna w Łodzi Wydział Lekarski
 • Politechnika Gdańska-Zarządzanie

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Znajomość języków

Angielski, Rosyjski

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja ginekologiczna


Marii Skłodowskiej Curie 5, Gdańsk

Scanmed S.A Gdańsk

Pozostałe usługi

Badania ginekologiczne


Grunwaldzka 82, Gdańskie CH "Manhattan", Gdańsk

Centrum Medyczne Polmed Oddział Gdańsk - CH Manhattan


Konsultacja ginekologiczna + USG


Grunwaldzka 82, Gdańskie CH "Manhattan", Gdańsk

250 zł

Centrum Medyczne Polmed Oddział Gdańsk - CH Manhattan

KONSULTACJA GINEKOLOGICZNA WRAZ Z BADANIEM USG WYKONYWANA TYLKO WE WTORKI


Konsultacja ginekologiczna + USG + cytologia


Grunwaldzka 82, Gdańskie CH "Manhattan", Gdańsk

290 zł

Centrum Medyczne Polmed Oddział Gdańsk - CH Manhattan

KONSULTACJA GINEKOLOGICZNA WRAZ Z BADANIEM USG WYKONYWANA TYLKO WE WTORKI


USG ginekologiczne


Grunwaldzka 82, Gdańskie CH "Manhattan", Gdańsk

Centrum Medyczne Polmed Oddział Gdańsk - CH Manhattan


USG płodu


Grunwaldzka 82, Gdańskie CH "Manhattan", Gdańsk

Centrum Medyczne Polmed Oddział Gdańsk - CH Manhattan

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
64 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Powiatowe Centrum Zdrowia i Ginekologii sp.z.o.o,NZOZ Gdynia "Sródmieście" sp.z o.o.,ScanMed sp.z.o.o-Gdańsk,CM Polmed-Gdynia USG

Czuć, że Pan Doktor jest ginekologiem z powołania, potrafi rozluźnić atmosferę a przy tym być w pełni profesjonalny i ze szczegółami opowiadać o przeprowadzonym badaniu.
Przy tym wszystkim delikatny i bardzo kompetentny. Była to moja pierwsza wizyta i na pewno nie ostatnia.
Ilość pozytywnych opinii mówi sama za siebie.
Rzeczowo odpowiada na zadawane pytania. Miłe i przyjazne podejście pozwoliło mi na złagodzenie moich obaw dotyczących zaistniałej dolegliwości. Pan Doktor w rzeczowy ale zrozumiały sposób wyjaśnił sposób dalszego postępowania.
Wzbudził moje zaufanie.Bardzo polecam.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Gdańsk - CH Manhattan usg

Jestem bardzo zadowolona z kolejnej wizyty.
To moja druga ciąża prowadzona przez Pana Doktora.
Pan Doktor Onichimowski to lekarz z powołania-cierpliwy , niezwykle empatyczny, kompetentny o wysokiej kulturze osobistej.
Odpowiada rzeczowo na wszystkie pytania, a badanie przeprowadza z delikatnością i starannością.
Nie wyobrażam sobie zmiany lekarza, czuję się bezpieczna w tak przede wszystkim ważnym okresie jakim jest dla mnie ciąża.
Podczas wizyty zawsze panuje przyjazna dla pacjentki atmosfera. Co dla mnie ważne jest szczery - mówi jak jest i co ewentualnie może się wydarzyć, co mnie jako pacjentce daje poczucie bezpieczeństwa, że jestem w dobrych rękach i nikt mnie na siłę nie okłamuje czy nie mami.
Jestem pacjentką Pana Doktora już od kilku lat i myślę, że nie mogłam lepiej trafić!
Szczerze polecam Doktora każdej przyszłej mamie i nie tylko;)


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pana Doktora . Obecnie jestem w czwartej ciąży i muszę powiedzieć, że nie spotkała jeszcze tak profesjonalnego i rzetelnego lekarza jakim jest.W razie potrzeby kieruje na wszystkie badania i do specjalistów . Bycie pod opieką Pana Doktora to najlepsze teraz co mnie spotkało to tego jest miły uśmiechnięty zabawny . Polecam wszystkim kobietom Pana Krzysztofa .
pacjentka Anna Gogół

lek. Krzysztof Onichimowski

Szanowna Pani Anno!
Staram się prowadzić Pani ciążę jak najlepiej profesjonalnie zgodnie ze sztuką położniczą(lekarską) i mam nadzieję ,że szczęśliwie dotrwamy do jej końca i urodzi Pani zdrowe dziecko a poród odbędzie się bez żadnych komplikacji szczęśliwie co życzę z całego serca.
Pozdrawiam serdecznie
Krzysztof Onichimowski


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Powiatowe Centrum Zdrowia i Ginekologii sp.z.o.o,NZOZ Gdynia "Sródmieście" sp.z o.o.,ScanMed sp.z.o.o-Gdańsk,CM Polmed-Gdynia ciąża

Po przeprowadzce z Łodzi do Gdańska, szukałam godnego zaufania ginekologa, który poprowadzi moją ciążę. Zachęcona opiniami innych pacjentek udałam się do Pana doktora Onichimowskiego i był to strzał w dziesiątkę. Lekarz zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie swoją osobą i spokojnym usposobieniem. Pan doktor bardzo profesjonalnie
podchodzi do pacjenta, odpowiada na każde nawet błahe z pozoru pytania, dzięki czemu jestem spokojna o siebie i o dziecko, oprócz tego zleca wszystkie badania bez upominania się o nie oraz fachowo wykonuje USG ciąży o czym przekonałam się w trakcie ostatniej wizyty. Jest to specjalista godny polecenia. Pozdrawiam serdecznie, Marta Jaskuła.


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Powiatowe Centrum Zdrowia i Ginekologii sp.z.o.o,NZOZ Gdynia "Sródmieście" sp.z o.o.,ScanMed sp.z.o.o-Gdańsk,CM Polmed-Gdynia prowadzenie ciąży

Jestem bardzo zadowolona z Pana Krzysztofa. Nie mogę narzekać na jakikolwiek pośpiech, brak informacji, złe rady, nierzetelność czy brak profesjonalizmu. Na wszystkie moje pytania mam konkretne odpowiedzi. Na wszystkie potrzebne badania mam skierowania i rady gdzie najlepiej, najszybciej zrobić. Ciąża jest prowadzona należycie, spotkania są regularne, wyniki sprawdzane i dokładnie omawiane. Serdecznie polecam!


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu USG

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana Doktora. Do Pana Doktora trafiłam z wczesną ciążą. Nie nastawiałam się na tak profesjonalna opiekę. Nie zdążyłam zadać pytania, a już dostałam od Doktora odpowiedź. Od tamtej pory prowadzi mi ciążę, obecnie jestem w 16 tyg. Pan doktor jest osobą sympatyczną, uprzejmą, zawsze pomoże, wytłumaczy wszystko na spokojnie. Cierpliwy, profesjonalny, rzeczowy i bardzo miły. Nie mogłam trafić lepiej. Na 100% będę do niego chodzić aż do porodu. A co najważniejsze dla mnie jest lekarzem cierpliwym i uważnie słuchającym pacjentki. Zdecydowanie wzbudza zaufanie i otwartość. Badania wykonuje całkowicie bezboleśnie i dokładnie. Wszystko odbywa się bez pośpiechu , w spokojnej atmosferze. Bardzo polecam wizyty i badania u Doktora. Stała pacjentka Magda.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Z ręką na sercu mogę polecić Pana Doktora. Po wielu latach poszukiwań udało mi się trafić do lekarza idealnego. Pan Doktor jest świetnym profesjonalistą i bardzo miłym człowiekiem, przez co wizyta u niego jest przyjemnością. Szczerze polecam!


W
Użytkownik zweryfikowany

W 100% polecam Doktora Onichimowskiego! Prowadził moją ciążę od połowy ze względu na zmianę miejsca zamieszkania. Każda wizyta obywała się w przyjaznej atmosferze. To pierwszy lekarz ginekolog, który zachęcał do zadawania nurtujących mnie pytań, a następnie skrupulatnie na nie odpowiadał. To świetny profesjonalista. W razie jakichkolwiek wątpliwości kierował mnie na potrzebne badania, a następnie dokładnie omawiał ze mną ich wyniki. Jestem pewna, że po porodzie wrócę pod opiekę tego lekarza.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu USG

Pan Doktor Onichimowski to wspaniały lekarz, świetny diagnosta ,wspaniały człowiek oraz pełen profesjonalista medyczny. Przeprowadza ze mną zawsze bardzo szczegółowy wywiad, potem szczegółowe i dokładne badanie lekarskie ze zleceniami badan dodatkowych zawsze do tej pory trafnych w dalszym postępowaniu leczniczym. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i z czystym sumieniem mogę tego lekarza polecić każdemu. Doktor Onichimowski jest bardzo dobrym ginekologiem i lekarzem diagnostą. Ma profesjonalne podejście podczas wizyty do pacjentki. Wizyta bez pośpiechu i z wyczerpującymi informacjami, że zawsze wychodzę z pełną widzą i odpowiedzią na każde moje pytanie.Badanie przeprowadza delikatnie i bezboleśnie. Oprócz tego jest bardzo miły, skromny i rozmowa z nim przebiega na wysokim poziomie.Rozmowa jest bardzo rzeczowa i w bardzo miłej atmosferze. Pragnę zaznaczyć że korzystałam z usług innych lekarzy ginekologów więc mam spore porównanie. Mój wpis tutaj jest zarazem podziękowaniem za dotychczasowe leczenie jak i zaangażowanie medyczne Pana Doktora. Pozdrawiam stała pacjentka Klaudia

lek. Krzysztof Onichimowski

Szanowna Pani Klaudio!
Dziękuję bardzo za wpis .
Cieszę się ,że mogłem i mogę nadal Pani pomóc medycznie.
Pozdrawiam serdecznie
Krzysztof Onichimowski


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu USG ginekologiczne

Badanie to USG ginekologiczne. Lekarz sprawiał wrażenie, że się śpieszy. Nie omówił ze mną zdjęcia USG, dostałam jedynie rozpoznanie, resztę chyba miałam sobie sama wyczytać w internecie. To dziwne, bo jak robiłam USG tarczycy czy piersi, to zawsze mogłam śledzić na ekranie badany obszar i na bieżąco lekarze omawiali ze mną co aktualnie widzą.

lek. Krzysztof Onichimowski

Szanowna Pani DK!
Bardzo dziękuję za wpis ,który stanowi dla mnie bardzo cenne żródło informacji.Pragnę się jednak odnieść do tego badania USG a mianowicie zawsze je wykonuję zgodnie z procedurami medycznymi PTG PTU tzn.:
1.Tytuł : Badanie USG GIN TV
2 Gdzie jest wykonywane plus aparat plus data i godzina
3.Imię i Nazwisko Pacjentki plus adres
4.Szczegółowy opis badania wraz z wynikiem czyli rozpoznaniem ginekologicznym
5.Rodzaj aparatu USG
6.Wydano zdjęć pacjentce Np.-5
7.Komentarz mój jako wykonującego badanie lekarza sonografisty z zaleceniem
Każde moje badanie zawiera te 7 punktów i nie ma od tego odstępstwa.
BADANIE JEST WYDRUKOWANE KOMPUTEROWO A KOPIA JEGO JEST W SYSTEMIE INFORMATYCZNYM I JEST ZAWSZE DO ODTWORZENIA NA ŻĄDANIE PACJENTKI
Pod koniec badania każdej pacjentce zadaję te samo pytanie:
Czy ma Pani jakieś pytania do badania ,czy mam coś wyjaśnić?
Czy mogę w czymś pomóc.
Tak ,że jest mi ciężko odnieść się metorycznie i analitycznie do Pani wpisu.
Pozdrawiam serdecznie
Krzysztof Onichimowski
P.S.
Nieładnie jest się ukrywać pod D.K. czyli chować się za plecami
Więcej odwagi chyba ,że się coś ma na sumieniu


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Nowoczesna Ginekologia i Położnictwo połączone z tradycyjnym Prof.Pschyrembla i Dudenhausena oraz opartym na wieloletnim doświadczeniu zawodowym leka...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • choroby ginekologiczne
 • zaburzenia miesiączkowania
 • bolesne miesiączkowanie
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Wojskowa Akademia Medyczna w Łodzi Wydział Lekarski
 • Politechnika Gdańska-Zarządzanie

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Staże

 • Klinika Położnictwa i Ginekologi w łodzi
 • Klinika Położnictwa i Ginekologi w Warszawie
 • Oddział Ginekologiczno-Położniczy w Wejherowie

Znajomość języków

Angielski, Rosyjski

Powiązane wyszukiwania