dr n. med.

Krzysztof Michałek

Endokrynolog, Internista

14 opinii +dodaj

Umów wizytę 17 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

W przypadku braku wizyt w Kalendarzu proszę kontaktować się telefonicznie. Dr med. Krzysztof Michałek jest starszym asystentem na Oddziale Endokrynologii, Przemiany Materii i Chorób… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W przypadku braku wizyt w Kalendarzu proszę kontaktować się telefonicznie.

  Dr med. Krzysztof Michałek jest starszym asystentem na Oddziale Endokrynologii, Przemiany Materii i Chorób Wewnętrzych Szpitala Klinicznego im. H. Święcickiego przy ul. Przybyszewskiego 49 w Poznaniu.

  Pracuje również w Poradni Endokrynologicznej przyszpitalnego Zespołu Poradni Specjalistycznych.

  Z Kliniką Endokrynologii związany jest od czasów studenckich, następnie jako doktorant i specjalizant, a obecnie pracownik etatowy.

  Absolwent Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Odznaczony przez JM Rektora Medalem za szczególne osiągnięcia w nauce i pracy społecznej, m.in. za pracę w Zarządzie Studenckiego Towarzystwa Naukowego.

  Doktor nauk medycznych (choroby wewnętrzne, endokrynologia) - rozprawa dotycząca analizy czynników genetycznych w chorobie guzkowej tarczycy została wyróżniona przez Radę Wydziału Lekarskiego II AM Poznań.

  Jako stypendysta amerykańskiego The Endocrine Society, pracował w prestiżowej uczelni Mount Sinai School of Medicine w Nowym Jorku, pod kierownictwem Prof. Terry F. Daviesa - światowego autorytetu w dziedzinie chorób tarczycy.

  Dorobek naukowy obejmuje zagadnienia z zakresu badań podstawowych i klinicznych chorób tarczycy (wole guzkowe, rak tarczycy, choroba Gravesa, orbitopatia tarczycowa) oraz przysadki (zespół Cushinga, akromegalia).

  Członek Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego, Towarzystwa Internistów Polskich oraz towarzystw amerykańskich: The Endocrine Society, Federation of American Societies for Biochemical Research.

  Szpital Kliniczny im. Heliodora Święcickiego UM Poznań
  1. Oddział Kliniczny Endokrynologii, Przemiany Materii i Chorób Wewnętrznych
  2. Zespół Poradni Specjalistycznych - Poradnia Endokrynologiczna

Specjalizacje

 • Endokrynologia
 • Choroby wewnętrzne

Choroby

więcej

Zdjęcia

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
14 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • X
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: "Wilda" Specjalistyczne Gabinety Lekarskie

  Moja pierwsza wizyta u pana doktora jestem bardzo zadowolona..Wyjaśnił mi wszystko .Pan doktor bardzo miły i godny polecenia.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Poprzez sprawdzenie objawow jednostki chorobowej ( wzrost/zmniejszenie wagi, usg tarczycy, sprawdzenie np. stanu skóry łokci), plus po przeprowadzonym wywiadzie dostosowuje leczenie. Mozna zadać Pytanie o suplementację.

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: "Wilda" Specjalistyczne Gabinety Lekarskie

  To moja pierwsza wizyta u Pana doktora i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że pierwszy raz wyszłam zadowolona z wizyty lekarskiej. Nic dodać, nic ująć. Jeszcze tam wrócę.

 • O
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: "Wilda" Specjalistyczne Gabinety LekarskieUsługa: badanie tarczycy

  Bardzo dobry kontakt z pacjentką,uprzejmy,udzielił wszystkich niezbędnych informacji,wskazówek,wizyta bez pośpiechu.Polecam!!

 • M
  Lokalizacja: Szpital Kliniczny im. Heliodora Święcickiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w PoznaniuUsługa: problemy z tarczycą

  Osobiscie bardzo nie polecam Moja wizyta trwala ok 4 min .Dodam ze zglosilam sie do Pana doctora z usg tarczycy na ktorym widoczny jest spory guz.Spodziewalam sie jakiegos wyjasnienia co mi jest Pan doktor wypisal tylko skierowanie na biopsje i to w zasadzie tyle Dostalam papierek do reki i do widzenia Sama zapytalam jak wyglada moje usg tarczycy Pan doktor cos tam odpowiedzial ogolnikowo i tyle
  Udezylo mnie w nim brak zainteresowania losem pacjenta brak jakiekolwiek empatii z jego strony. Ale naprawde szczerze nie polecam

 • P

  Nie polecam, leczył mnie tak że moje zdrowie sie pogorszyło,nie chciał zlecać badań hormonów, ponieważ uważał że są zbędne, musiałem zrobić prywatnie i Dopiero wtedy uwierzył. W moim przypadku Pan Doktor patrzył tylko na to aby nie obciążać za mocno przychodni e której przyjmował (NFZ) na moje sugestie dotyczące leczenia odpowiadał: a po co to Panu? jak się okazało wszystkie badania ktorych mi nie chciał zlecić były potrzebne. Rezonans miałem w zaleceniach raz so roku, i znowu: a po co to Panu? w czacie rocznego leczenia stan zdrowia pogorszył się znacznie. Nie polecam, proszę omijać szerokim łukiem.

 • K

  Leczę sie od 25 roku zycia.Problem nasilil sie po wybuchu w Czarnobylu. Bylam wtedy w Poznaniu na ul Przybyszewskiego, Odwiedzilam lekarzy we Wroclawiu,Kaliszu,,PRZEZ WSZYSTKIE LATA,,TARCZYCA,WOLE,,I TO WSZYSTKO..Potem ,,z krwi mozna bylo wyczytac wiele nieprawidlowości,w moim organizmie,Operacje guza przysadki,( na Gornym śląsku-2000r.) ,itp,,Przezylam.., trafilam na badanie kontrolne , na Oddział - Szpital Przybyszewskiego,i tutaj zauwazylam lekarza,ktory ma bardzo dobry kontakt z pacjentem,Byl to dr Michałek,Tak,,powiem ,ze wrazliwy,potrafi wczuc sie w sytuacje pacjenta,Po kilku latach wyjechal do Bostonu,Jesli przyjmuje na Oddziale w obecnej chwili,,ciesze sie bardzo,Szpital odzyskal dobrego Endokrynologa

 • K

  Pan doktor słucha pacjenta, ma dla niego czas, zaleca dodatkowe badania by mieć pewność. Zgadzam się w 100% z powyższymi opiniami, że dla doktora jest bardzo ważne samopoczucie pacjenta, a nie norma TSH. Polecam

 • K

  Doskonaly lekarz, ktory cierpliwie slucha i wyczerpujaco odpowiada na pytania. Dokladnie wyjasnia mozliwe przyczyny wystepujacych zaburzen, wnikliwie analizuje wyniki. Nie zleca zbednych badan, by nie narazac pacjenta na dodatkowe koszty. I co dla mnie bardzo wazne, w gabinecie panuje mila atmosfera. Polecam!!!
  Karolina M.

 • M

  Pan doktor ma czas dla pacjenta, odpowiada na pytania, przy dostosowaniu dawki leku kierował się również moim samopoczuciem, a nie tylko wynikami badań na granicy normy. Przyjemny i otwarty. Leczę się już u Pana doktora rok.