Jesteś tym lekarzem?

121

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

1900

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go

Adresy i cenniki

 • okoioczko

  Meander 11 Ursynów, Ursynów
  Warszawa, mazowieckie

  Dane kontaktowe

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

 • Instytut Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka

  Dzieci Polskich 20, Wawer
  04-730 Warszawa, mazowieckie

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Od 10 lat stale odwiedzam okulistów i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że ten jest najlepszym jakiego spotkałam. Bardzo dokładnie mnie zbadał (zauważył coś, czego żaden lekarz wcześniej nawet nie sprawdził, co okazało się być przyczyną moich problemów) wypytał o historię choroby, nie lekceważył objawów, a przy tym był bardzo sympatyczny i dowcipny.

 • Rzeczowy konkretny lekarz. Bardzo dokładnie i starannie badał córkę, świetne podejście do małego pacjenta.Diagnozę przekazuje zrozumiale i co ważne nie irytują go pytania rodziców.

 • Staranny specjalista, utrzymuje bardzo dobry kontakt z pacjentem, czytelnie i zrozumiale tłumaczy diagnozę. Szczerze godny opolecenia lekarz!

 • Bardzo dobry lekarz. Zbadał oczy mnie i mojej pięcioletniej córce.

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

 • Fachowo zajął się moim dziewięciomiesięcznym synkiem, badał go bardzo spokojnie, tak, żeby Mały się nie bał, a w każdym razie jak najmniej się stresował. Ponieważ przy pierwszej wizycie powstało podejrzenie wady wzroku, natychmiast skierował go na dodatkowe badania. Bardzo profesjonalne podejście.

 • Sprawnie zbadał mojego malutkiego synka (noworodek dwutygodniowy). Posiada fachowy sprzęt do badania nawet takich małych dzieci. Bardzo miły. Odpowiedział na moje pytania. Gorąco polecam tego lekarza innym rodzicom. Tym bardziej że współpracuje z panią ortoptystką (chyba nie przekręciłam nazwy), która prowadzi ćwiczenia widzenia w zezie. No i ma nowiutki, dopiero co otwarty gabinet i urządzenia okulistyczne.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online