dr n. med.

Krystyna Romańska-Gocka

verifiedCreated with Sketch.

Dermatolog, Lekarz medycyny estetycznej

265 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
2 200 odwiedzin w ciągu 30 dni

Szanowni Państwo, zapraszam do odwiedzania i polubienia strony ALERGODERM na Facebooku, na której zamieszczam praktyczne porady, opracowane na podstawie własnych doświadczeń z pracy… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • ALERGODERM

  Jagiellońska 111
  85-027 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka, Karta płatnicza
  Pod tym adresem przyjmuję
  dorosłych, dzieci w każdym wieku

  Usługi

  Konsultacja u dziecka do 12 r.ż. pierwsza 150 zł
  Dermatoskopowe badanie powyżej 3 znamion 150 zł
  Usunięcie zmian skórnych metodą elektrokoagulacji od 100 zł
  Piling chemiczny od 150 zł
  Mezoterapia koktail odmładzający nctf od 350 zł
  Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym od 600 zł
  Mezoterapia lift booster 4,2 ml od 700 zł
  Eyebag solution dermaheel mezoterapia worki i opuchnięcia pod oczami 300 zł
  Konsultacja dermatologiczna i dodatkowo badanie znamion 150 zł
  Dermatoskopowe badanie do 3 znamion 120 zł
  Wypełnienie zmarszczek kwasem hialuronowym 1,2 ml od 800 zł
  Modelowanie ust 1 ml od 800 zł
  Nici wypełniające i liftingujące pdo od 500 zł
  Mezoterapia hydra booster 4 ml od 600 zł
  Dr cyj hair filler wypadanie włosów od 600 zł

  więcej

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
265 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ALERGODERMUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Fachowe podejście do pacjenta, bardzo sympatyczna atmosfera i przede wszystkim trafna diagnoza. Wprowadzone leczenie zawsze przynosi poprawę. Serdecznie polecam wizytę i konsultację u Pani dermatolog.

  Krystyna Romańska-Gocka2018-09-18

  Pani Julio, dziękuję za miłą opinię. Zawsze damy radę! Pozdrawiam

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ALERGODERMUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pani doktor podeszła do problemu profesjonalnie i po 3 dniach już jest poprawa.

  Krystyna Romańska-Gocka2018-09-18

  To bardzo dobra wiadomość, że jest poprawa. Dziękuję za dobrą opinię.

 • C
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ALERGODERMUsługa: badanie skóry

  Pani doktor bardzo rzeczowa, dokładnie mnie wysłuchała, wizyta odbyła się bez opóźnień, leki zostały dobrane adekwatnie do problemu.

  Krystyna Romańska-Gocka2018-09-18

  Dziękuję za dobrą opinię. Cieszę się, że mogłam być pomocna.

 • Z
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ALERGODERMUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Od samego wejścia, było czuć pełny profesjonalizm. Konkretna i bardzo miła Pani Doktor. W porównaniu do mojej poprzedniej wizyty u innego dermatologa Pani Doktor przede wszystkim, przeprowadziła szczegółowy wywiad, nie poganiała mnie, kiedy zadawałam dodatkowe pytania. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.

  Krystyna Romańska-Gocka2018-09-18

  Dziękuję za dobrą opinię. Z wywiadu można się bardzo dużo dowiedzieć. Niektóre osoby ukrywają pewne fakty co też doświadczony lekarz wyczuje i wtedy nie może pomóc adekwatnie. Tak więc cieszę się, że dobrze nam się rozmawiało i że jest Pani zadowolona.

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ALERGODERMUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Z trądzikiem borykam się już od wielu lat, niestety choroba nawraca. Po raz pierwszy lekarz zwrócił uwagę również na stan psychiczny, który może być również przyczyną problemu, oraz o to jakich kosmetyków do twarzy używam. Pani dermatolog jest bardzo miłą osobą i podchodzi do problemu bardzo konkretnie. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.

  Krystyna Romańska-Gocka2018-09-04

  Trądzik nawraca ponieważ jest właśnie chorobą wieloczynnikową. Dopóki stosuje się leki, reakcja skóry na czynniki prowokujące jest pod kontrolą. Jednym z nich jest przewlekły stres. Tutaj zawsze pada stwierdzenie pacjenta "no tak, ale kto dzisiaj nie ma stresu?". Oczywiście, ale co raz więcej osób nie umie sobie z nim radzić. Na dodatek, zajada się stres słodyczami, co jeszcze potęguje trądzik. Dlatego, cenię sobie szczerość w rozmowie i wspólne działania. Dziękuję za miłą opinię.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ALERGODERMUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Pani doktor jest sympatyczną i miłą osobą, która sprawiła, że wizyta odbyła się w swobodnej atmosferze. Podczas wizyty przeprowadziła szczegółowy wywiad, dokładnie opisała mój problem i podała cenne wskazówki dotyczące pielęgnacji mojej skóry. Mogę z całą pewnością polecić wszystkim panią doktor !

  Krystyna Romańska-Gocka2018-09-04

  Miło mi, że jest Pani zadowolona. Dziękuję za opinię.

 • L
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ALERGODERMUsługa: Trądzik

  Polecam z całego serducha! Zwykle podchodzę z dystansem do lekarzy ze względu na doświadczenia, dlatego zaczekałam z wystawieniem oceny dłuższy czas od wizyty-która już mnie bardzo pozytywnie zaskoczyła podejściem! Pani na samym wejściu już wiedziała co mi jest i jak temu zaradzić. Znaczna poprawa nastąpiła po obiecanym mi czasie, czyli już po tygodniu stosowania się do rozpisanego dla mnie planu działania. Czuję że jestem w końcu pod dobrą opieką, a problem trądziku już nie będzie mnie dotyczył.

  Krystyna Romańska-Gocka2018-08-31

  Dziękuję za miłe słowa. Na poprawę trzeba niekiedy czekać kilka tygodni, więc tym bardziej się cieszę, że nastąpiła już po kilku dniach. Zgadzam się, że warto odczekać z opinią, w przypadku chorób przewlekłych w szczególności. W 80% przypadków wystarczy mi rzut oka bez wychodzenia zza biurka (tak krytykowanego przez pacjentów), żeby podjąć właściwe decyzje. Dermatologia ma swoje tajemnice i wiele z nich znam, dlatego często mogę określić kiedy nastąpi poprawa. Natomiast z trądzikiem jest tak jak z odchudzaniem: jeżeli efekt ma trwać należy trwale zmienić szkodliwe nawyki. Niby proste, a jednak w praktyce przeważnie nierealne. Dlatego właśnie, należy "być pod opieką" i regularnie przychodzić celem utrwalenia efektów. Pozdrawiam!

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ALERGODERMUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Bardzo profesjonalne podejście, w odróżnieniu od innych lekarzy Pani doktor preprowadzila szczczegolowy wywiad zeby dojść do źródła problemu. Kuracja po zaledwie kilku dniach przynosi efekty. Bardzo polecam!

  Krystyna Romańska-Gocka2018-08-31

  Dziękuję za pozytywną opinię. Opowiadanie na nie jest dla mnie okazją do dorzucenia słowa od siebie, chociaż podobno, spora część pacjentów czyta głównie te negatywne. Należę do pokolenia lekarzy, które rozpoczynało pracę w dobie bez internetu, z książką w ręku, i przekonaniem, że pacjent ma zawsze rację a na dodatek przychodzi do doktora z sercem na dłoni i wiarą, że mu pomoże. A dobrego lekarza polecało się u cioci na imieninach. Dzisiaj przyszło mi pracować pod presją opinii internetowej, z hejtem włącznie, a wszyscy się znają na medycynie, począwszy od nastolatków z trądzikiem. Wywiad lekarski jest zawsze, dla mojego pokolenia, na pierwszym miejscu. A dotarcie do źródła problemu jest możliwe tylko wtedy kiedy pacjent jest życzliwy lekarzowi.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ALERGODERMUsługa: zabieg kosmetyczny

  To moja czwarta wizyta.Pani doktor jest miłą,dostępną osobą.To świetny specjalista w swojej dziedzinie,godna polecenia.

  Krystyna Romańska-Gocka2018-08-25

  Pięknie dziękuję za opinię. Dziękuję również za zaufanie. Najlepiej pracuje mi się z osobami, które, tak jak Pani, są spokojne, uśmiechnięte, rzeczowe, i oczywiście zadowolone z efektów które widać gołym okiem. A Pani ma w sobie ponadto tyle pozytywnej energii, że twarz sama mi się rozpromienia na Pani widok.

 • N
  Lokalizacja: ALERGODERMUsługa: laserowe usuwanie znamion

  Doktor z powołania. Każda wizyta bez opóźnienia co się rzadko zdarza. Pani doktor bardzo konkretna, sympatyczna i z ogromną wiedzą. Polecam serdecznie.

  Krystyna Romańska-Gocka2018-08-25

  Przemiła Pani Natalio, dziękuję! Bardzo mi miło, że się poznałyśmy i tak fajnie sobie rozmawiałyśmy w trakcie zabiegu. Następnym razie będę potrzebowała zarezerwować dwa razy więcej czasu na nasze spotkanie, co naprawdę żal mi było, że już czeka następna osoba. A faktycznie, tak jak Pani zauważyła, ogromną wagę przywiązuję do punktualności. Pozdrawiam serdecznie!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Szanowni Państwo,
  zapraszam do odwiedzania i polubienia strony ALERGODERM na Facebooku, na której zamieszczam praktyczne porady, opracowane na podstawie własnych doświadczeń z pracy z pacjentami. Po niemal 25 latach pracy zawodowej, wychodzę naprzeciw potrzebom pokolenia poszukującego odpowiedzi w internecie. Codziennie weryfikuję tą wiedzę i stwierdzam, że wiele doniesień mija się z prawdą, a nawet niektóre są szkodliwe. Dlatego, postanowiłam przedstawiać własny punkt widzenia, oparty na wieloletnim doświadczeniu i wiedzy praktycznej, dotyczącej zagadnień dermatologicznych.
  W pracy kieruję się przeświadczeniem, że najważniejsze jest poznanie pacjenta, indywidualne potraktowanie jego problemu, nieustające pogłębianie swojej wiedzy, krytyczny stosunek do nowinek i nie uleganie modom na leczenie. Wzorem postawy godnej lekarza i wzorem życzliwości dla ludzi, był dla mnie mój Tata, profesor Bogdan Romański. Przekonał mnie, że podejmowanie działań na rzecz niesienia pomocy chorym ma sens w każdych okolicznościach i powinno stanowić naczelny cel egzystencji lekarskiej, niezależnie od specjalności, ale także tego, że lekarz ma swoją godność i ciężko pracuje na uznanie społeczne i z godnie z cytowaną wszędzie przysięgą Hipokratesa, ma prawo korzystać "z owoców pracy swojej". Z perspektywy wieloletniej praktyki lekarskiej i patrząc na wdzięcznych pacjentów przyznaję całkowitą rację mojemu Mistrzowi.
  W moim gabinecie zajmuję się leczeniem wszystkich chorób skóry u dorosłych i dzieci. W ciągu mojej kariery zawodowej zmienił się jednakże "profil" pacjenta, a także zmieniło się podejście społeczeństwa do lekarza. Obecnie, najwięcej czasu poświęcam leczeniu trądziku i innych chorób cywilizacyjnych skóry twarzy, będących mocno związanymi z przewlekłym stresem, niezdrowym odżywianiem czy zanieczyszczeniem powietrza. Znacząco zwiększyła się także, w ostatnich latach, liczba osób pragnących odmłodzenia skóry, wykonujących zabiegi dermatologii estetycznej. Efekty tych zabiegów przynoszą mi dużo satysfakcji.
  Wiele czasu poświęcam na wyjaśnianie istoty choroby, ponieważ choroby skóry mają często przewlekły przebieg a nawroty są nieuniknione. Prawdopodobnie niedostateczna informacja sprawia, że pacjenci chorujący na łuszczycę, trądzik zwykły i różowaty, choroby alergiczne skóry i wiele innych, zmieniają często lekarzy, poszukując tego jedynego który ich wyleczy, nie wiedząc jednak że jest to często niemożliwe. Z drugiej strony, najczęściej możliwe jest uzyskanie remisji a zasadnicze znaczenie dla jej jak najdłuższego utrzymania mają działania profilaktyczne. Przekazywanie rzetelnej wiedzy na temat choroby traktuję jako bardzo istotną część mojej pracy lekarskiej.

  Pozdrawiam serdecznie

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Publikacje

 • Leczenie miejscowe trądziku. Przegląd Dermatologiczny, 2011,5.
 • Psychologiczne aspekty w praktyce lekarza dermatologii estetycznej, Dermatologia Estetyczna, 2012, 14.
 • Dieta w alergii na nikiel oraz w uczuleniu na lateks i składniki gumy. Dermatologia Estetyczna, 2011,13.
 • Rola komórek Langerhansa w immunopatogenezie atopowego zapalenia skóry. Przegląd Dermatologiczny, 2010,5.
 • Farmakoterapia łuszczycy. Farmacja Polska, 2009,9.
 • Menopauzalne starzenie się skóry. Dermatologia Estetyczna, 2009,11.
 • Atopowe zapalenie skóry. Lek w Polsce, 2008,18.
 • Pielęgnacja normalnej i suchej skóry u dzieci. Lek w Polsce, 2007,7.
więcej

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl