lek.

Krystian Wiśniewski

Psychiatra

34 opinie +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza
47 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Pierwsza wizyta jest bardzo ważna ze względu na konieczność ustalenia diagnozy, oceny całościowego stanu zdrowia, przebiegu leczenia i doboru metody terapeutycznej dostosowanej do aktualnych… więcej

Pacjenci cenią mnie za

Przyjazną atmosferę w gabinecie
Skuteczność leczenia
Leczenie depresji

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
34 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Instytut Psychoterapii EGOUsługa: pierwsza wizyta (w tym porada i wszystkie usługi zależnie od potrzeb)

  Po raz pierwszy spotkałem się z lekarzem, który podchodzi do pacjenta z takim zaangażowaniem , dokładnie i wnikliwie pyta o skutki , aby jak najlepiej dobrać lek. Jestem już 4 dzień po lekach i nie mam żadnych skutków ubocznych , wierzę że się uda , na to muszę jeszcze trochę poczekać. Polecam w 100% Pana Krystiana.

 • Lokalizacja: Instytut Psychoterapii EGOUsługa: depresja, nerwica

  Pan dr. Wisniewski to wysokiej rangi specjalista. Swietne ropoznanie problemu i skuteczne przepisanie lekow na pierwszej wizycie. Na kolejna wybralem sie z wielkim spokojem i pewnoscia ze jesten u wlasciwego czlowieka. Moge szczerze powiedziec, ze bardzo mi pomogl. Polecam serdecznie

 • H
  Lokalizacja: Instytut Psychoterapii EGOUsługa: wizyta u psychiatry (kolejna)

  Dr Krystian Wiśniewski jest specjalistą przez duże S. Z pełnym lekarskim zaangażowaniem skupia się na pacjencie. Zadaje odpowiednie i szczegółowe pytania, by jak najlepiej pomóc. Cierpliwie słucha i bije od niego duża empatia. Widać, że jest lekarzem z powołania. Pragnę bardzo podziękować i polecam całym sercem. Mnie farmakoterapia powoli stawia na nogi. Było bardzo źle, gdzie ledwo funkcjonowałam z dnia na dzień. A teraz wracam do aktywnego życia i swoich pasji.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Instytut Psychoterapii EGOUsługa: pierwsza wizyta (w tym porada i wszystkie usługi zależnie od potrzeb)

  Bardzo dobrze,że znalazłam tak kompetentnego specjalistę jak dr Krystian Wiśniewski.Cierpiałam na bezsenność i depresję.Leki dobrane przez Pana Doktora bardzo mi pomagają.Polecam Doktora wszystkim cierpiącym.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Instytut Psychoterapii EGOUsługa: pierwsza wizyta (w tym porada i wszystkie usługi zależnie od potrzeb)

  Pan Doktor wywarł na mnie pozytywne wrażenie. Cierpliwie słuchał moich wypowiedzi. Zadawał rzeczowe pytania i pomagał kiedy rozmowa stawała się trudna. Dokładnie omówił leczenie dał możliwość kontaktu w razie pytań. Jestem zadowolona z wizyty.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Instytut Psychoterapii EGOUsługa: pierwsza wizyta (w tym porada i wszystkie usługi zależnie od potrzeb)

  Bardzo dobry kontakt - spokojnie, bezpiecznie, profesjonalnie. I co najważniejsze - skuteczna terapia. Na tym etapie, Panie Doktorze dziękuję!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Instytut Psychoterapii EGOUsługa: wizyta u psychiatry (kolejna)

  Bardzo dziękuję w imieniu swojej mamy i swoim za rzeczową konsultację. Pan Doktor ma świetne podejście do ludzi i cierpliwie oraz w przystępny sposób wszystko wyjaśnia. Oby więcej takich specjalistów!

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: wizyta domowa

  Pana Krystiana psychiatrę ,wybrałam poprzez internet przypadkowo ,ponieważ szukałam pomocy dla mojego brata ,który od przeszło 25 lat choruje na schizofrenię paranoidalną , 13 lat był spokojny a teraz stał się trochę agresywny .nie chce iść do iinego lekarza ,dlatego wybrałam wizytę domową,żeby się oswoił z obca osoba , Pan doktor zadziałał pozytywnie na mojego brata,nawet wdał się w rozmowę . Zlecił po konsultacji zminejszenie leku pobudzającego ,by brat się wyciszył . dzisiaj jest spokojniejszy .Pan Krystian nawet zaproponował miejsce w klinice w celu badań ,ale na razie brat nie wyraża chęci ,może z czasem zmieni zdanie .Chciałam ,podziękować Panu Krystianowi za zainteresowanie sprawą brata i ciepły stosunek do chorych.

 • Ł
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Instytut Psychoterapii EGOUsługa: pierwsza wizyta (w tym porada i wszystkie usługi zależnie od potrzeb)

  Po pierwszej wizycie jestem bardzo zadowolony. Mogę podpisać się pod pozostałymi opiniami. Dużym plusem jest czas trwania pierwszej wizyty. U poprzedniego lekarza miałem wrażenie, że się "gdzieś spieszy". Mimo zżerającego stresu przed wizytą sama wizyta nie była taka zła. Na pewno dużo to świadczy o podejściu do pacjenta. Kultura osobista na wysokim poziomie. Wiedza o lekach również. Pozdrawiam i polecam każdemu kto szuka lekarza.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Instytut Psychoterapii EGOUsługa: wizyta u psychiatry (kolejna)

  Profesjonalizm, troska o pacjenta, życzliwość i zaangażowanie. Bardzo dziękuję za pomoc i polecam p. K.Wiśniewskiego.

  Krystian Wiśniewski2017-09-04

  Bardzo dziękuję za opinię, pozdrawiam.

Pytania pacjentów (3)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Pierwsza wizyta jest bardzo ważna ze względu na konieczność ustalenia diagnozy, oceny całościowego stanu zdrowia, przebiegu leczenia i doboru metody terapeutycznej dostosowanej do aktualnych dolegliwości; w związku z tym na pierwszą wizytę proszę zarezerwować godzinę.
  (proszę umawiać się na wizytę o godzinie, w której możliwa jest pierwsza wizyta - nie może to być ostatnia wizyta tego dnia lub okienko 30 minut)

  Jestem członkiem zespołu terapeutycznego Instytutu Psychoterapii EGO, gdzie zajmujemy się leczeniem dolegliwości psychicznych i terapią uzależnień - pełnię w nim funkcję lekarza, dobieram leki oraz kieruję do leczenia psychoterapeutycznego. Działamy zespołowo, mając na uwadze różne aspekty zdrowia psychicznego.

  Jestem również lekarzem w Prywatnym Ośrodku Leczenia Uzależnień i Psychoterapii "Arcus-Nowy Początek", gdzie przyjmujemy na turnusy 2-, 4- i 6-tygodniowe na detoksykację od alkoholu oraz terapię uzależnień i depresji.

  Moje dotychczasowe miejsca pracy to Poradnia Zdrowia Psychicznego oraz w Poradnia Leczenia Uzależnień w Poznaniu w ramach kontraktu z NFZ, ukończyłem rezydenturę w szpitalu - Klinice Psychiatrii w Poznaniu i dyżuruję w ośrodku lecznictwa uzależnień w Charcicach.
  W ramach pracy naukowej w Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu/ Klinice Psychiatrii Dorosłych zajmuję się obecnie badaniem leczenia uzupełniającego chorób psychicznych poprzez wysiłek fizyczny, a wcześniej poprzez elektrostymulację ośrodkowego układu nerwowego.

  Zapraszam z dokumentacją medyczną oraz wiedzą o stosowanych lekach i suplementach oraz ich dawce, ponieważ nasza psychika pozostaje w związku ze zdrowiem całego naszego organizmu, a dolegliwości fizyczne bywają skutkiem dolegliwości psychicznej.

  Kwalifikuję do terapii długoterminowej i opieki bądź leczenia stacjonarnego (skierowania do szpitala, ośrodków terapii i opieki). Wypełniam również stosowne zaświadczenia i dokumenty o zdolności bądź niezdolności do pracy (pod warunkiem stwierdzenia podstaw).
  Posługuję się pieczęciami także bez adnotacji "psychiatra".
  Wystawiam faktury, które można przedłożyć ubezpieczycielowi prywatnemu ("konsultacja psychiatryczna").
  Kontakt: 792*223*757

  W trakcie szkolenia specjalizacyjnego sprawowałem opiekę nad pacjentami oddziałów szpitalnych, w tym najdłużej w oddziale o profilu leczenia chorób afektywnych jedno- i dwubiegunowej (czyli depresji i zespołu maniakalno-depresyjnego), a także oddziału leczenia nerwic w formie terapii stacjonarnej. Pełniłem tam również opiekę ostrodyżurową - sytuacje nagłe i kryzysowe.

  Inne miejsca szkoleniowe:
  – oddział ogólnopsychiatryczny
  – psychiatryczna izba przyjęć
  – poradnia zdrowia psychicznego
  – poradnia leczenia uzależnień
  – poradnia lekarza rodzinnego
  – oddział chorób wewnętrznych i toksykologii
  – ośrodek leczenia uzależnień i detoksykacji

  Udział w konferencjach i zjazdach:
  – prezentacja własnej pracy naukowej na 45. Zjeździe Psychiatrów Polskich PTP 2016: “Człowiek i rodzina a zdrowie psychiczne”, Katowice
  – całoroczne uczestnictwo w spotkaniach Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, Poznań
  – XXIII konferencja szkoleniowo - naukowa z cyklu „Farmakoterapia, psychoterapia i rehabilitacja zaburzeń afektywnych” – 2-3.03.2018, Zakopane
  – udział i wystąpienie podczas Conference Of Bridging Eastern and Western Psychiatry 2017, Ryga
  – XVI Łódzkie Warsztaty Psychogeriatryczne 2017
  – Neuropsychiatria i Neuropsychologia 2016 Update, Poznań
  – Schizofrenia Forum 2016, Warszawa
  – Forum Liderów ochrony Zdrowia i Polityki społecznej „Deinstytucjonalizacja szansą na dobrą zmianę” (Polski Instytut Otwartego Dialogu), Warszawa, 2015
  – 4th Young Psychiatrists’ Network Meeting – “A coin with many sides: different perspectives on mental illness”, Wrocław, 2014
  – Kontrowersje w psychiatrii 2014, Kraków
  – Warsztaty doskonałości 2014, Poznań

  Publikacje naukowe:
  artykuły – prace badawcze w “Farmakoterapia w Psychiatrii i Neurologii”, 2015 rok

  Kursy:
  – Podstawy terapii rodzin, wrzesień 2016
  – Udar mózgu, listopad 2015
  – Substancje psychoaktywne – nie tylko dla pediatry, wrzesień 2015
  – Nowe zjawiska w seksuologii, październik 2015
  – Terapia poznawczo-behawioralna w zespole lęku uogólnionego, kwiecień 2014
  – Budowanie relacji terapeutycznej z pacjentami o “nienormatywnych” tożsamościach płciowych i seksualnych, kwiecień 2014
  – podstawy psychiatrii dzieci i młodzieży, czerwiec 2014
  – podstawy kontaktu psychoterapeutycznego, listopad 2014
  – psychiatria sądowa i orzecznictwo sądowo-psychiatryczne, październik 2014
  – kliniczne zastosowania psychoterapii, styczeń 2014

Specjalizacje

 • Psychiatria

Ukończone szkoły

 • kierunek lekarski Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, Collegium Medicum, ukończony w 2011 roku

Publikacje

 • artykuły – prace badawcze w “Farmakoterapia w Psychiatrii i Neurologii”, 2015 i 2016 rok

Nagrody i wyróżnienia

 • Prezentacja pracy naukowej na 45. Zjeździe Psychiatrów Polskich PTP 2016: “Człowiek i rodzina a zdrowie psychiczne”, Katowice

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl

Znajomość języków

 • angielski
 • niderlandzki

Staże

 • Klinika Psychiatrii Dorosłych w Poznaniu Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego
 • Klinika Psychiatrii Dorosłych Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (oddział psychoterapii)
 • Oddział Psychiatrii i Leczenia Uzależnień z Oddziałem Detoksykacji Szp. MSWiA w Poznaniu
 • Klinika Neurologii i Chorób Naczyniowych Układu Nerwowego Szp. MSWiA w Poznaniu
 • Poradnia Zdrowia Psychicznego NZOZ ul. Opolska 58 Poznań
 • Klinika Psychiatrii Dzieci i Młodzieży w Poznaniu Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego
 • Oddział Toksykologii Szpitala im. Franciszka Raszeji w Poznaniu
więcej

Zdjęcia