lek.

Krystian Wiśniewski

Psychiatra

30 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 22 umówione wizyty w ciągu 30 dni

SZANOWNI PAŃSTWO, DO POŁOWY KWIETNIA NIE PRZYJMUJĘ NOWYCH PACJENTÓW; rekomenduję z naszego Zespołu dr Agnieszka Szeliga-Neyman. Pierwsza wizyta jest bardzo ważna ze względu na konieczność… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
30 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Instytut Psychoterapii EGOUsługa: pierwsza wizyta (w tym porada i wszystkie usługi zależnie od potrzeb)

  Pan Doktor wywarł na mnie pozytywne wrażenie. Cierpliwie słuchał moich wypowiedzi. Zadawał rzeczowe pytania i pomagał kiedy rozmowa stawała się trudna. Dokładnie omówił leczenie dał możliwość kontaktu w razie pytań. Jestem zadowolona z wizyty.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Instytut Psychoterapii EGOUsługa: pierwsza wizyta (w tym porada i wszystkie usługi zależnie od potrzeb)

  Bardzo dobry kontakt - spokojnie, bezpiecznie, profesjonalnie. I co najważniejsze - skuteczna terapia. Na tym etapie, Panie Doktorze dziękuję!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Instytut Psychoterapii EGOUsługa: wizyta u psychiatry (kolejna)

  Bardzo dziękuję w imieniu swojej mamy i swoim za rzeczową konsultację. Pan Doktor ma świetne podejście do ludzi i cierpliwie oraz w przystępny sposób wszystko wyjaśnia. Oby więcej takich specjalistów!

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: wizyta domowa

  Pana Krystiana psychiatrę ,wybrałam poprzez internet przypadkowo ,ponieważ szukałam pomocy dla mojego brata ,który od przeszło 25 lat choruje na schizofrenię paranoidalną , 13 lat był spokojny a teraz stał się trochę agresywny .nie chce iść do iinego lekarza ,dlatego wybrałam wizytę domową,żeby się oswoił z obca osoba , Pan doktor zadziałał pozytywnie na mojego brata,nawet wdał się w rozmowę . Zlecił po konsultacji zminejszenie leku pobudzającego ,by brat się wyciszył . dzisiaj jest spokojniejszy .Pan Krystian nawet zaproponował miejsce w klinice w celu badań ,ale na razie brat nie wyraża chęci ,może z czasem zmieni zdanie .Chciałam ,podziękować Panu Krystianowi za zainteresowanie sprawą brata i ciepły stosunek do chorych.

 • Ł
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Instytut Psychoterapii EGOUsługa: pierwsza wizyta (w tym porada i wszystkie usługi zależnie od potrzeb)

  Po pierwszej wizycie jestem bardzo zadowolony. Mogę podpisać się pod pozostałymi opiniami. Dużym plusem jest czas trwania pierwszej wizyty. U poprzedniego lekarza miałem wrażenie, że się "gdzieś spieszy". Mimo zżerającego stresu przed wizytą sama wizyta nie była taka zła. Na pewno dużo to świadczy o podejściu do pacjenta. Kultura osobista na wysokim poziomie. Wiedza o lekach również. Pozdrawiam i polecam każdemu kto szuka lekarza.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Instytut Psychoterapii EGOUsługa: wizyta u psychiatry (kolejna)

  Profesjonalizm, troska o pacjenta, życzliwość i zaangażowanie. Bardzo dziękuję za pomoc i polecam p. K.Wiśniewskiego.

  lek. Krystian Wiśniewski2017-09-04

  Bardzo dziękuję za opinię, pozdrawiam.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Instytut Psychoterapii EGOUsługa: pierwsza wizyta (w tym porada i wszystkie usługi zależnie od potrzeb)

  Doktor Wiśniewski wyróżnia się wysoką kulturą osobistą, życzliwością, zaangażowaniem i niezwykle uczciwym podejściem do pacjenta. Jestem zaskoczony poziomem profesjonalizmu po wcześniejszych rozczarowaniach u innych lekarzy. Wizyta przebiega w spokojnej i komfortowej atmosferze, doktor cierpliwie wysłuchuje wszystkich informacji i umiejętnie prowadzi rozmowę zadając dodatkowe pytania. Nie stawia diagnozy w sposób mechaniczny – potrafi empatycznie zareagować na indywidualne potrzeby dzięki wzajemnej, równoprawnej komunikacji. Zrozumiale tłumaczy cel i możliwe metody terapii, sens zastosowania ewentualnych leków – nie pozostawia pacjenta w niepewności. Jest inteligentny i życzliwy, skutecznie przywrócił mi optymizm i wiarę w skuteczność podjętego leczenia. Serdecznie polecam zwłaszcza osobom, które zwlekają z umówieniem wizyty z różnych przyczyn – jestem pewien, że doktor Wiśniewski jest godny zaufania!

  lek. Krystian Wiśniewski2017-07-25

  Dziękuję bardzo za tak dokładną relację :) Warunki czasowe gabinetu prywatnego pozwalają na taki model pracy, jaki mi odpowiada.
  Cieszę się że mogłem tak pomóc, do widzenia!

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Instytut Psychoterapii EGOUsługa: Pierwsza wizyta (w tym porada i wszystkie usługi zależnie od potrzeb)

  Miło, fachowo i konkretnie. Dużo czasu poświęconego na odpowiednią diagnozę oraz późniejsze wytłumaczenie jakie leki brać, kiedy i dlaczego wraz z instrukcją na kolejne tygodnie.
  Serdecznie polecam Pana Doktora Wiśniewskiego.

  lek. Krystian Wiśniewski2017-07-25

  Dziękuję za wystawienie opinii, pozdrawiam i do widzenia!

 • S

  Bardzo podobała mi się współpraca z doktorem Wiśniewskim. Pomógł mi w rozwiązaniu problemów o których nawet nie miałam pojęcia. Stara się być w stałym kontakcie z pacjentem, aby jak najskuteczniej i najlepiej pomóc. S.

  lek. Krystian Wiśniewski2017-07-27

  Serdecznie dziękuję, pozdrawiam i życzę satysfakcji z ciągłego rozwoju!

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Instytut Psychoterapii EGOUsługa: wizyta u psychiatry (kolejna)

  Pan Krystian jest bardzo miłym i ciepłym człowiekiem. To dzięki niemu zdolalam uporać się z trudnością z zasypianiem jak i samym snem. Również życie codziennie stało się dla mnie o wiele lepsze dzięki temu Panu, który potrafi wysłuchać i doradzić pacjentowi w trudnym okresie życia. Naprawdę polecam :)

  lek. Krystian Wiśniewski2017-07-27

  Dziękuję, życzę spokoju: w śnie, za dnia, i takiego wewnętrznego. Pozdrawiam!

Pytania pacjentów (3)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • SZANOWNI PAŃSTWO, DO POŁOWY KWIETNIA NIE PRZYJMUJĘ NOWYCH PACJENTÓW; rekomenduję z naszego Zespołu dr Agnieszka Szeliga-Neyman.
  Pierwsza wizyta jest bardzo ważna ze względu na konieczność ustalenia diagnozy, oceny całościowego stanu zdrowia, przebiegu leczenia i doboru metody terapeutycznej dostosowanej do aktualnych dolegliwości; w związku z tym na pierwszą wizytę proszę zarezerwować godzinę.
  (proszę umawiać się na wizytę o godzinie, w której możliwa jest pierwsza wizyta - nie może to być ostatnia wizyta tego dnia lub okienko 30 minut)

  Jestem członkiem zespołu terapeutycznego Instytutu Psychoterapii EGO, gdzie zajmujemy się leczeniem dolegliwości psychicznych i terapią uzależnień - pełnię w nim funkcję lekarza, dobieram leki oraz kieruję do leczenia psychoterapeutycznego. Działamy zespołowo, mając na uwadze różne aspekty zdrowia psychicznego.

  Od marca 2017r. przyjmuję również prywatnie; moje dotychczasowe miejsca pracy to Poradnia Zdrowia Psychicznego oraz w Poradnia Leczenia Uzależnień w Poznaniu w ramach kontraktu z NFZ, ukończyłem rezydenturę w szpitalu - Klinice Psychiatrii w Poznaniu i dyżuruję w ośrodku lecznictwa uzależnień w Charcicach.
  W ramach pracy naukowej w Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu/ Klinice Psychiatrii Dorosłych zajmuję się obecnie badaniem leczenia uzupełniającego chorób psychicznych poprzez wysiłek fizyczny, a wcześniej poprzez elektrostymulację ośrodkowego układu nerwowego.

  Zapraszam z dokumentacją medyczną oraz wiedzą o stosowanych lekach i suplementach oraz ich dawce, ponieważ nasza psychika pozostaje w związku ze zdrowiem całego naszego organizmu, a dolegliwości fizyczne bywają skutkiem dolegliwości psychicznej.

  Kwalifikuję do terapii długoterminowej i opieki bądź leczenia stacjonarnego (skierowania do szpitala, ośrodków terapii i opieki). Wypełniam również stosowne zaświadczenia i dokumenty o zdolności bądź niezdolności do pracy (pod warunkiem stwierdzenia podstaw).
  Posługuję się pieczęciami bez adnotacji "psychiatra".
  Wystawiam faktury, które można przedłożyć ubezpieczycielowi prywatnemu ("konsultacja psychiatryczna").

  W trakcie szkolenia specjalizacyjnego sprawowałem opiekę nad pacjentami oddziałów szpitalnych, w tym najdłużej w oddziale o profilu leczenia chorób afektywnych jedno- i dwubiegunowej (czyli depresji i zespołu maniakalno-depresyjnego), a także oddziału leczenia nerwic w formie terapii stacjonarnej. Pełniłem tam również opiekę ostrodyżurową - sytuacje nagłe i kryzysowe.

  Inne miejsca szkoleniowe:
  – oddział ogólnopsychiatryczny
  – psychiatryczna izba przyjęć
  – poradnia zdrowia psychicznego
  – poradnia leczenia uzależnień
  – poradnia lekarza rodzinnego
  – oddział chorób wewnętrznych i toksykologii
  – ośrodek leczenia uzależnień i detoksykacji

  Udział w konferencjach i zjazdach:
  – prezentacja własnej pracy naukowej na 45. Zjeździe Psychiatrów Polskich PTP 2016: “Człowiek i rodzina a zdrowie psychiczne”, Katowice
  – całoroczne uczestnictwo w spotkaniach Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, Poznań
  – XXIII konferencja szkoleniowo - naukowa z cyklu „Farmakoterapia, psychoterapia i rehabilitacja zaburzeń afektywnych” – 2-3.03.2018, Zakopane
  – udział i wystąpienie podczas Conference Of Bridging Eastern and Western Psychiatry 2017, Ryga
  – XVI Łódzkie Warsztaty Psychogeriatryczne 2017
  – Neuropsychiatria i Neuropsychologia 2016 Update, Poznań
  – Schizofrenia Forum 2016, Warszawa
  – Forum Liderów ochrony Zdrowia i Polityki społecznej „Deinstytucjonalizacja szansą na dobrą zmianę” (Polski Instytut Otwartego Dialogu), Warszawa, 2015
  – 4th Young Psychiatrists’ Network Meeting – “A coin with many sides: different perspectives on mental illness”, Wrocław, 2014
  – Kontrowersje w psychiatrii 2014, Kraków
  – Warsztaty doskonałości 2014, Poznań

  Publikacje naukowe:
  artykuły – prace badawcze w “Farmakoterapia w Psychiatrii i Neurologii”, 2015 rok

  Kursy:
  – Podstawy terapii rodzin, wrzesień 2016
  – Udar mózgu, listopad 2015
  – Substancje psychoaktywne – nie tylko dla pediatry, wrzesień 2015
  – Nowe zjawiska w seksuologii, październik 2015
  – Terapia poznawczo-behawioralna w zespole lęku uogólnionego, kwiecień 2014
  – Budowanie relacji terapeutycznej z pacjentami o “nienormatywnych” tożsamościach płciowych i seksualnych, kwiecień 2014
  – podstawy psychiatrii dzieci i młodzieży, czerwiec 2014
  – podstawy kontaktu psychoterapeutycznego, listopad 2014
  – psychiatria sądowa i orzecznictwo sądowo-psychiatryczne, październik 2014
  – kliniczne zastosowania psychoterapii, styczeń 2014

Ukończone szkoły

 • kierunek lekarski Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, Collegium Medicum, ukończony w 2011 roku

Publikacje

 • artykuły – prace badawcze w “Farmakoterapia w Psychiatrii i Neurologii”, 2015 i 2016 rok

Nagrody i wyróżnienia

 • Prezentacja pracy naukowej na 45. Zjeździe Psychiatrów Polskich PTP 2016: “Człowiek i rodzina a zdrowie psychiczne”, Katowice

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl

Znajomość języków

 • angielski
 • niderlandzki

Staże

 • Klinika Psychiatrii Dorosłych w Poznaniu Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego
 • Klinika Psychiatrii Dorosłych Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (oddział psychoterapii)
 • Oddział Psychiatrii i Leczenia Uzależnień z Oddziałem Detoksykacji Szp. MSWiA w Poznaniu
 • Klinika Neurologii i Chorób Naczyniowych Układu Nerwowego Szp. MSWiA w Poznaniu
 • Poradnia Zdrowia Psychicznego NZOZ ul. Opolska 58 Poznań
 • Klinika Psychiatrii Dzieci i Młodzieży w Poznaniu Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego
 • Oddział Toksykologii Szpitala im. Franciszka Raszeji w Poznaniu
więcej

Zdjęcia