Adresy (3)

Rynek Główny 30/12, Stare Miasto, Kraków
Gabinet Psychoterapii Psychodynamicznej Krystian Pisowicz


Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka
12 201..... Pokaż numer

Płatność po konsultacji

U tego specjalisty zapłacisz wygodnie po konsultacji. Zobacz więcejPacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (opis) • 130 zł

Psychoterapia indywidualna (opis) • 130 zł


Przyjmuję: dorosłych
12 201..... Pokaż numer

Sposób płatności: Przelew na konto

Zapłacisz po konsultacji online. Tuż po zakończeniu konsultacji dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do bezpiecznej płatności online.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Basztowa 5, Kraków Przyjmuje na NFZ
Pro Vita Centrum Zdrowia Psychicznego i Terapii Uzależnień Kraków-Śródmieście

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci ubezpieczeni


Przyjmuję: dorosłych
12 201..... Pokaż numer


Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Oprócz praktyki prywatnej pracuję w Centrum Zdrowia Psychicznego ProVita w Krakowie. Pracowałem w ośrodkach ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Lęki
 • Depresja
 • Niskie poczucie własnej wartości
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Jagielloński, psychologia
 • Krakowskie Centrum Psychodynamiczne - Szkoła Psychoterapii Psychodynamicznej
 • University of London - Birbeck College

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

130 zł

Konsultacje online

Czas trwania - 45 minRynek Główny 30/12, Kraków

od 140 zł

Gabinet Psychoterapii Psychodynamicznej Krystian Pisowicz

Czas trwania wizyty - 45 minRynek Główny 30/12, Kraków

od 140 zł

Gabinet Psychoterapii Psychodynamicznej Krystian Pisowicz

czas trwania wizyty - 45 min130 zł

Konsultacje online

Czas trwania - 45 minBasztowa 5, Kraków

Pro Vita Centrum Zdrowia Psychicznego i Terapii Uzależnień Kraków-Śródmieście

Opinie

5

Ogólna ocena
11 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Psychodynamicznej Krystian Pisowicz psychoterapia indywidualna

Na terapię do Pana Krystiana uczęszczałem przez prawie rok.
Na sesjach był uważny, otwarty, empatyczny i z wyrozumiałością słuchał tego o czym potrzebowałem mu opowiedzieć. Z powodzeniem starał się odnajdywać najistotniejsze, nawykowe, nieuświadomione, mocno zamaskowane mechanizmy mojego funkcjonowania, mające ograniczający i destruktywny wpływ na moje życie psychospołeczne. Pomógł mi obiektywnie przyjrzeć się różnym, bieżącym sytuacjom, w których ciężko radziłem sobie emocjonalnie, po czym znaleźć analogiczne do nich okoliczności, mające miejsce podczas mojego dorastania, z których wyrastały moje głęboko zakorzenione mechanizmy obronne.
Aż w końcu z pomocą Pana Krystiana, zbudowałem bardziej świadomy obraz moich obecnych trudności, zrzucając przy tym z siebie pokłady nadmiernego lęku, wywoływanego nadinterpretowywaniem niektórych sytuacji, przez moją niezaktualizowaną, nieświadomie funkcjonującą w przeżyciach z przeszłości, częścią osobowości. Wielokrotnie zdarzało się, że na sesję przychodziłem bez pomysłu na temat do omówienia i z brakiem jakichkolwiek głębszych przemyśleń, a paradoksalnie, akurat te sesje, okazywały się być punktami zwrotnymi w terapii, dającymi mi możliwość wykonania kolejnych, ważnych kroków w kierunku pokonywania stojących przede mną życiowych trudności. Świadczy to o tym, że Pan Krystian jest bardzo zdolnym i godnym polecenia psychoterapeutą.
Daję w pełni zasłużoną ocenę 5/5.
Jeśli ktoś z Państwa myśli nad rozpoczęciem terapii u Pana Krystiana,
to proszę się dłużej nie zastanawiać, tylko bez wahania umówić wizytę. Szczerze polecam.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Psychodynamicznej Krystian Pisowicz psychoterapia indywidualna

Pan Pisowicz jest inteligentny i uprzejmy, jest również uważnym słuchaczem, który pomimo tylko paru wizyt pomógł mi uzmysłowić sobie pewne negatywne mechanizmy działania i myślenia. Dziekuje za pomoc.


R
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Psychodynamicznej Krystian Pisowicz konsultacja psychoterapeutyczna

Bardzo polecam, dobry kontakt, zaangażowanie, przyjaźnie dla pacjenta prowadzona rozmowa, punktualność, schludny gabinet.


T
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Psychodynamicznej Krystian Pisowicz psychoterapia indywidualna

Pan Krystian jest bardzo uważnym, słuchającym i pomocnym terapeutą. Regularne spotkania dały mi dużo wsparcia a komentarze i pytania, czasem zaskakujące i zmuszające do myślenia, pozwoliły mi lepiej zrozumieć siebie. Niektóre sesje były bardzo trudne i wymagające zmierzenia się z samym sobą, ale ostatecznie pomogły mi spojrzeć na świat i siebie z innej perspektywy i poukładać życie na nowo, w sposób o wiele bardziej konstruktywny, twórczy i realistyczny niż poprzed terapią.


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: III Gabinet Psychoterapeutyczny - Krystian Pisowicz konsultacja psychoterapeutyczna

Nie jestem zadowolony z wizyty u Pana Pisowicza. Przez cały czas wydawał się niespecjalnie zainteresowany tym co mówię, czas wizyty był też zapełniany całkowicie nieistotnymi pytaniami dotyczącymi np przedmiotów na studiach i tym podobnych. Może niezainteresowanie łączyło się ze stosunkowo późną godziną wizyty (19), ale w takim razie nie należy przyjmować w takich godzinach jeżeli wie sie że będzie się zmęczony po całym dniu. Na plus jedynie tylko to, że Pan Pisowicz pokrótce opisał mi rodzaj terapii jaki prowadzi oraz jakie są jej założenia, także w moim przypadku. To jednak o wiele za mało żebym mógł go polecić.

mgr Krystian Pisowicz

Dziękuję za przesłaną opinię. Pytania dotyczące przebiegu studiów czyli inwestycji czasu i energii w edukację są niezbędną i istotną częścią wstępnego wywiadu diagnostycznego. Mogą sprawiać trudności.


S
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: II Gabinet Psychoterapeutyczny Krystian Pisowicz konsultacja psychoterapeutyczna

Psychoterapeuta kompetentny, sumienny i życzliwy, nastawiony na pomoc i wsparcie pacjenta. Konsultacja przebiegła w przyjaznej atmosferze.
Jest bardzo dobrym profesjonalistą przygotowanym do pełnienia
roli przewodnika, doradcy, nauczyciela.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Psychodynamicznej Krystian Pisowicz

Pan Krystian potrafi słuchać i zebrac w całość to co początkowo wydaje się być chaosem. Nie ocenia, pomaga zdać sobie sprawę z pewnych rzeczy i wprowadzać zmiany tam gdzie problemy powstają. Panie Krystianie dziękuję za pomoc!

mgr Krystian Pisowicz

Cieszę się, że byłem pomocny. Serdecznie pozdrawiam.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Pro Vita Centrum Zdrowia Psychicznego i Terapii Uzależnień Kraków-Śródmieście

W gabinecie u pana Krystiana czułem się dobrze. W przyjaznej atmosferze mogłem przyjrzeć się bardzo trudnym sprawom. Jest niesamowice empatyczny, co sprzyja pracy nad sobą. Jego pomoc okazała się skuteczna, za co jestem ogromnie wdzięczny.

mgr Krystian Pisowicz

Cieszę się, że mogłem być pomocny. Pozdrawiam serdecznie!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapeutyczny Krystian Pisowicz - I

Psychoterapeuta godny polecenia. Bezbłędnie naprowadza na problem, nierozwiązując go za pacjenta - a to oznaka wysokiego profesjonalizmu. Wzbudza zaufanie i wykazuje empatię. Bardzo skuteczny. Bardzo polecam.

mgr Krystian Pisowicz

Cieszę się, że byłem pomocny. Pozdrawiam!


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapeutyczny Krystian Pisowicz - I

Bardzo inteligentny uprzejmy i niestandardowo myślący. Duży szacunek dla pana Krystiana który doradził mi w kilku życiowych problemach.

mgr Krystian Pisowicz

Cieszę się, że mogłem być pomocny. Życzę powodzenia i pozdrawiam serdecznie!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

1 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Mam pewien problem. (ja mam 20 lat a partner 21)
  Jestem w związku rok, przez ten rok działo się wiele: kłótnie, negatywne myśli i ogólnie można by było zrobić dobry film. Ale wracając, problem polega na tym, że moja mama nie toleruje mojego partnera mimo, ze ten jej nic nie zrobił. Fakt jako mama chce jak najlepiej dla swojego dziecka (tu chodzi jej najbardziej o jedną kłótnie z nim gdzie po prostu się popłakałam), ale też na każdym kroku próbuje mnie odciągać, robić pretensje (mimo, ze czasem napisze, że ona chłopaka wybierać mi nie będzie) nawet w prost powiedziała, że jeśli będę chciała z nim żyć to na kocią łapę bo błogosławieństwa nam nie da (ja wierzącą osobą nie jestem ale wiem na czym polegają takie słowa). Mówi, że jestem młoda, że mam studia i stać mnie na kogoś lepszego. Mój partner chodzi do liceum dla dorosłych i świetnie się uczy, musiał rzucić technikum z przyczyn niezależnych od niego (rozwód rodziców, kłótnie w jego domu i młodszy brat którym on sam się zajmuje praktycznie). Mi nie zależy na mężu który ma tytuł doktora i nie wiadomo ile zer na kącie bo dzieciom w przyszłości szczęścia się nie da pokazując 5 na dyplomie. Tylko jest właśnie ten problem, oboje się kochamy, jego mama jak i brat traktują już mnie jak jego żonę, tylko u mnie w domu kiedy dowiedzieli się jak on ma i Mama po tamtej kłótni, że to nie jest chłopak dla mnie, że od początku jakoś nie pasujemy, że będę przez niego cierpiała jak zrobi mi dziecko...
  Tak naprawdę nikt nie zna całkowitej prawdy jaki on jest dla mnie i ogólnie jaki jest, a łatwo im w sumie wysnuć ocenę z tego co inni mówią. Plus jest to, że mój partner chce przystopować z codziennym widzeniem się tylko dlatego żebym ja nie miała kłótni i problemów w domu, i on nie chce mieć w mojej rodzinie wroga.
  Co ja mogę zrobić, wiem, ze chaos w tym co napisałam ale może ktoś da taką radę jak to widzi.

  Proszę zwrócić uwagę na Pani słowa napisane w pierwszym zdaniu Pani pytania, o tym, że przez rok bycia w relacji, było tyle negatywnych myśli i kłótni między Panią i pani parterem, że można by z tego dobry film nakręcić. Może to świadczyć o wielu wątpliwościach, które Pani sama przeżywa w tym związku. Czasem trudno spojrzeć obiektywnie na relację od środka. Będąc zaangażowanym emocjonalnie i jednocześnie doświadczając wątpliwości przeżywa się potężny wewnętrzny konflikt. Może się wtedy zdarzać, że inne znaczące osoby, z którymi jesteśmy związani, niejako „przejmują” tę naszą część, której nie dopuszczamy do siebie i wyrażają ją za nas. Wtedy zaczynamy się z tymi osobami nie zgadzać, uważać, że nas atakują i chcemy je odepchnąć, tak samo jak staramy się walczyć z nasuwającymi się wątpliwościami. Ta cześć w nas samych, która ma wątpliwości lub jest przeciwna związkowi, zostaje ulokowana na zewnątrz, np. w mamie. Warto się wtedy przyjrzeć wewnętrznemu konfliktowi w rozmowie z kimś, kto jest na zewnątrz związku i pomaga spojrzeć na niego z różnych stron i perspektyw. Warto też mieć na uwadze to, że naturalną rzeczą w relacji intymnej jest doświadczanie konfliktów i kłótni i nie musi to w żadnym wypadku oznaczać niedopasowania. Relacje przechodzą kilka etapów, cyklicznie powtarzających się, których nieodłączną częścią jest ścieranie się i często burzliwe ustalanie wspólnych norm i wartości. Ważne, żeby wtedy brać odpowiedzialność za własne myśli i uczucia i dojrzale się z nimi konfrontować.

  mgr Krystian Pisowicz

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Oprócz praktyki prywatnej pracuję w Centrum Zdrowia Psychicznego ProVita w Krakowie. Pracowałem w ośrodkach ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Lęki
 • Depresja
 • Niskie poczucie własnej wartości
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Jagielloński, psychologia
 • Krakowskie Centrum Psychodynamiczne - Szkoła Psychoterapii Psychodynamicznej
 • University of London - Birbeck College

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Staże

 • Szpital Kliniczny im.dr. Józefa Babińskiego w Krakowie
 • Szpital Uniwersytecki w Krakowie, Zakład Psychoterapii
 • Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Krakowie

Certyfikaty


Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Powiązane wyszukiwania