Przewidywany czas odpowiedzi:

Moje doświadczenie

Lekarz dentysta, Ukończył Gdański Uniwersytet Medyczny.
W czasie studiów mocno związany z Polskim Towarzystwem Studentów Stomatologii. Stale podnosi swoje kwalifikacje jako lekarz dentysta, a dziedzinami do których przykłada największą wagę są chirurgia stomatologiczna, implantologia oraz protetyka. Umiejętności zdobywał na renomowanych kursach m. in. Practiculum Vivadental oraz Steigmann Implant Institute. W swojej pracy szczególną uwagę zwraca na estetykę, funkcjonalność oraz długotrwałe efekty leczenia stomatologicznego.

Poza stomatologią jego pasją są sporty siłowe. Trenuje trójbój biorąc aktywny udział w turniejach na szczeblu ogólnopolskim.
więcej O mnie

Zakres porad

  • Chirurgia stomatologiczna
  • Protetyka stomatologiczna
  • Chirurgia stomatologiczna
  • Protetyka stomatologiczna
  • Implantologia
Pokaż więcej

Pacjenci których przyjmuję

Dorośli

Rodzaje konsultacji

Zdjęcia i filmy

Usługi i ceny

  • Konsultacja protetyczna

    Od 250 zł

  • Korona cyfrowa

    Od 1 800 zł

  • Zabieg (stała proteza na implantach) metoda NeoArch

    Od 20 000 zł

  • Usunięcie implantu

    Od 1 000 zł

  • Protetyka na implantach


Adres

OWS Stomatologia
OWS Stomatologia

Józefa Wassowskiego 2, 2 piętro, 80-225 Gdańsk

Powiększ mapę otwiera się w nowej karcie

Dostępność

Metody płatności (wizyty prywatne)

  • Gotówka
  • Karta płatnicza
  • Blik
  • Przelew na konto

Telefon

58 309...

227 opinii

Najczęściej wymieniane przez pacjentów

  • Zaangażowanie lekarza
  • Szczegółowe wyjaśnienia
  • Przyjazny gabinet

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

  • K

    Polecam serdecznie Dr Konrada! Wizyta odbyła się w bardzo miłej atmosferze, a Pan Konrad szczegółowo opisał plan leczenia.
    Serdecznie polecam

     • OWS Stomatologia chirurgia stomatologiczna  • 

  • A

    Z całego serca polecam Pana Doktora! Trafiłam do gabinetu na usunięcie dwóch dolnych ósemek i byłam pełna obaw, ponieważ miało to być moje pierwsze znieczulenie w życiu. Zupełnie niepotrzebnie – znieczulenie zostało podane całkowicie bezboleśnie, a cały zabieg przebiegł w bardzo miłej i bezstresowej atmosferze.
    Ogromnym plusem jest też rewelacyjny kontakt z lekarzem. Pan Doktor odpisywał na wszystkie wiadomości i dbał o komfort pacjenta również po zabiegu. Dzisiaj byłam na zdjęciu szwów – wszystko zagoiło się podręcznikowo i jest w jak najlepszym porządku. Pełen profesjonalizm i świetne podejście do pacjenta. Wszystko super, bardzo dziękuję!

     • OWS Stomatologia chirurgiczne usuwanie ósemek  • 

  • M

    Jestem b. zadowolona z wizyty. Profesjonalne podejście do tematu. Miła atmosfera. Polecam

     • OWS Stomatologia konsultacja implantologiczna  • 

  • Y

    Bardzo dziękuję za sprawnie przeprowadzony zabieg. Dr Konrad pomógł mi w trakcie ciąży, ratując moje krwawiące i zapalone dziąsło, które powodowało duży dyskomfort i stres. Z pełnym przekonaniem polecam doktora.

     • OWS Stomatologia chirurgia stomatologiczna  • 

  • I

    Nie wiem co powiedzieć. Było bardzo dobrze, tak że polecam!

     • OWS Stomatologia higienizacja  • 

  • W

    Usuwałam cztery ósemki u doktora Konrada Szczerbińskiego. Bardzo polecam, dwa zabiegi trwały kilka minut i były bezbolesne, niewarte strachu. Wszystko przebiegło szybko i bezproblemowo, nie było żadnych powikłań ani problemów z gojeniem. Pełen profesjonalizm oraz szczegółowe wyjaśnienia sposobu dbania po ekstrakcji. Lekarz bardzo uprzejmy i pomocny, w gabinecie panuje przyjazna atmosfera.

     • OWS Stomatologia chirurgiczne usuwanie ósemek  • 

  • Z

    Miła obsługa i pełen profesjonalizm polecam z całego serca to co u mnie zrobił naprawdę mistrzostwo

     • OWS Stomatologia All on 4 - odbudowa całego łuku zębowego na 4 implantach  • 

  • M

    Bardzo empatyczny lekarz, kompetencje na najwyższym poziomie. Delikatność oraz wyrozumiałość dla strachu pacjenta. Zawsze szczegółowe informacje i wyjaśnienia ,brak bólu, nawet po jednoczesnym wyrwaniu 7 i implantacji.

     • W innym miejscu Inny  • 

  • A

    Bardzo polecam! Pan doktor super sympatyczny, spokojny, profesjonalny, wszystko dokładnie tłumaczy. Dostosował zabieg do mnie (mam problemy z bólem stawów, więc robiliśmy przerwy), dzięki czemu czułam się komfortowo. Najbardziej nieprzyjemne jest samo znieczulenie, a potem już jest łatwiej. Zabieg nie trwał długo. Nie poczułam nawet momentu wyrwania górnej ósemki. Otrzymałam jasne zalecenia po zabiegu i wszystko goi się bardzo dobrze. Dziękuję

     • OWS Stomatologia chirurgiczne usuwanie ósemek  • 

  • J

    Usuwałam ósemkę dolną. Z powodu wcześniejszych doświadczeń dentystycznych byłam w stresie, ale zabieg przebiegł w komfortowej atmosferze i sprawnie, pomimo początkowo lekkiego bólu i zakrzywionego korzenia. Doktor Konrad odpowiedział na wszystkie pytania i otrzymałam zalecenia po ekstrakcji.

     • OWS Stomatologia chirurgiczne usuwanie ósemek  • 

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania