Adresy (2)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka
52 525..... Pokaż numer

Kontynuacja leczenia • od 120 zł

Pierwsza wizyta (elektroda + diagnostyka + rehabilitacja) • od 250 zł

Suche igłowanie + autoterapia • od 70 zł

ul. Nakielska 327, Bydgoszcz
Stadmedica Centrum Medyczne


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka
52 525..... Pokaż numer

Kontynuacja leczenia • od 120 zł

Pierwsza wizyta (diagnostyka + rehabilitacja) (opis) • 200 zł

Moje doświadczenie

O mnie

Certyfikowany terapeuta treningu dna miednicy wg koncepcji BeBo®. Certyfikowany Terapeuta Profilaktyki Uroginekologicznej. Ukończony kurs stymu...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Stany pooperacyjne
 • Nietrzymanie moczu
 • Choroby układu moczowego
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy

Specjalizacje

 • Urologia
 • Ginekologia onkologiczna
 • Rehabilitacja medyczna
Zobacz więcej

Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Kontynuacja leczenia


Karpacka 31, Bydgoszcz

od 120 zł

Przychodnia Wzgórze Wolności w Bydgoszczy


ul. Nakielska 327, Bydgoszcz

od 120 zł

Stadmedica Centrum Medyczne


Pierwsza wizyta (diagnostyka + rehabilitacja)


ul. Nakielska 327, Bydgoszcz

200 zł

Stadmedica Centrum Medyczne

Wizyta obejmuje diagnostykę przy użyciu aparatu USG.
Wizyta nie obejmuje zakupu sondy dopochwowej/doodbytniczej.


Pierwsza wizyta (elektroda + diagnostyka + rehabilitacja)


Karpacka 31, Bydgoszcz

od 250 zł

Przychodnia Wzgórze Wolności w Bydgoszczy


Suche igłowanie + autoterapia


Karpacka 31, Bydgoszcz

od 70 zł

Przychodnia Wzgórze Wolności w Bydgoszczy

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
38 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia Wzgórze Wolności w Bydgoszczy Inny

Trafiłem do p. Konrada 3 tygodnie po usunięciu prostaty z dużym nietrzymaniem moczu. Konrad wszystko fachowo wytłumaczył i zdefiniował problem. Ćwiczenia w gabinecie oraz zadane do domu po 4 miesiącach zniwelowaly problem do minimum tj. ewentualnej wkładki na wszelki wypadek. Polecam Pana Konrada jako bardzo dobrego fachowca w tej dziedzinie, tłumaczy jasno i zrozumiałe do tego maksimum dyskrecji i taktu.


Z
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia Wzgórze Wolności w Bydgoszczy Kontynuacja leczenia

Do Pana Konrad trafiłem 3 miesiące przed operacją prostatektomii w szpitalu Jurasza. Dostałem informacje od urologa, że rehabilitacja rozpoczęta przed zabiegiem przygotuje mnie do wykonywania prawidłowych ćwiczeń w przypadku nietrzymania mocz. Prawidłowe i systematyczne ćwiczenia z p. Konradem pozwoliły mi uniknąć nietrzymania moczu i korzystania z wkładek. Fachowość i profesjonalizm (z milą atmosferą) uchroniły mnie od uciążliwych i wstydliwych problemów. Polecam gabinet p. Konrada, a przede wszystkim zachęcam panów do korzystania z ćwiczeń już przed zabiegiem. Proszę rozmawiać też o takiej możliwości ze swoim urologiem.


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia Wzgórze Wolności w Bydgoszczy Pierwsza wizyta (elektroda + diagnostyka + rehabilitacja)

Polecam. Pełen profesjonalizm i fachowość.Odpowiednie podejście do pacjenta. Do p. Konrada trafiłem przed zabiegiem prostatektomii u dr. Tworkiewicza. Systematyczne ćwiczenia, zalecane przez p. Konrada, pozwoliły mi uniknąć problemów z nietrzymaniem moczu i nie musiałem korzystać z wkładek. Polecam rehabilitację u Pana mgr Konrada Kopacza!


C
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia Wzgórze Wolności w Bydgoszczy Kontynuacja leczenia

Polecam rehabilitację u Pana Konrada Kopacz, którą najlepiej rozpocząć przed zabiegiem. Dzięki serii specjalistycznych ćwiczeń i opieki p. Konrada przestałem nosić podpaski po 4 miesiące od operacji u doktora Macieja Tworkiewicza. Jestem zadowolony ze współpracy z Panem Konradem.


G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia Wzgórze Wolności w Bydgoszczy Kontynuacja leczenia

Mam 55 lat. Do p. Konrada otrzymałem kontakt od dr. Tworkiewicza. Było to w zeszłym roku. Po usunięciu prostaty wystąpiło nietrzymanie moczu. Po dwóch miesiącach od zabiegu zapisałem się na pierwszą wizytę. P. Konrad udzielił mi bardzo dokładnie wyczerpujących informacji dot. ćwiczeń, które pozwoliły na szybkie ustąpienie nietrzymania moczu. Od tej pory regularnie umawiam się na te wizyty. Ćwiczenia były i są wykonywane w gabinecie oraz dostaję zestawy ćwiczeń do wykonywania w domu. Do dnia dzisiejszego jeżdżę na ćwiczenia, które odbywają się średnio już tylko co dwa miesiące. Bardzo polecam wszystkim wizyty u P. Konrada. Chciałbym nadmienić, że wcześniej czytałem w Internecie jak wykonywać tego rodzaju ćwiczenia, całkowicie inaczej to wygląda przy fachowych poradach, ćwiczeniach i zaleceniach. Wszystkim osobom, które mają podobne problemy z nietrzymaniem moczu polecam wizyty u P. Kopacza. Pomoc jego jest bardzo widoczna i uciążliwość nietrzymania moczu szybko ustępuje. Do dziś jeszcze jeżdżę na wizyty i wykonuję ćwiczenia w domu, ale o nietrzymaniu moczu zapomniałem.

Polecam.


W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia Wzgórze Wolności w Bydgoszczy Kontynuacja leczenia

Rzeczowe wytłumaczenie choroby oraz możliwości leczenia ćwiczeniami. przyjazna, rodzinna atmosfera zabiegów. Idealny fachowiec.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia Wzgórze Wolności w Bydgoszczy Pierwsza wizyta (elektroda + diagnostyka + rehabilitacja)

Do Gabinetu Urorehabilitacyjnego pana Konrada pojechałem ok. dwa miesiące po operacji usunięcia gruczołu prostaty.
Skutkiem ubocznym tego typu operacji jest nietrzymanie moczu (leciało ze mnie ile i kiedy chciało) musiałem używać specjalnych pochłaniających majtek urologicznych.
Pierwsza wizyta w gabinecie październik 2019r. polegała na dokładnym rozpoznaniu mojej dolegliwości .Pan Konrad dokładnie wytłumaczył mi, na czym polega problem nie trzymania moczu, jakie mięśnie miednicy muszę wzmocnić i jak to zrobić.
Systematycznie wykonywałem ćwiczenia rehabilitacyjne mięśni miednicy zlecone w gabinecie, ćwiczyłem w domu dwa razy dziennie. Ćwiczenia te polegają na skurczach krótkich i długich mięśni dna miednicy w odpowiednich pozycjach ułożenia ciała. Po trzech miesiącach ćwiczeń nietrzymanie moczu zdecydowanie się zmniejszyło.
Na każdej wizycie w gabinecie okolice miednicy były podłączone za pomocą sąd do komputera gdzie dokładnie na ekranie widziałem siłę z jaką wykonuję te skurcze.Było to bardzo pomocne w całej mojej rehabilitacji.
Po pewnym czasie mogłem już zrezygnować z majtek i przejść na wkładki urologiczne dla mężczyzn, nietrzymanie moczu zdecydowanie się zmniejszyło.
Jestem w tej chwili już po czwartej wizycie i praktycznie nie muszę już nosić wkładek,używam je tylko na "wszelki wypadek" w przypadku wyjazdów lub dłuższych wyjść.
Mogę z całą stanowczością powiedzieć że Pan Konrad jest profesjonalnym, konkretnym i do tego sympatycznym Urorehabilitantem ma super podejście do pacjenta i co najważniejsze jego metoda jest skuteczna.
Dzięki ćwiczeniom zaleconym przez Pana Konrada, mogę powiedzieć, że skutki uboczne związane z operacją usunięcia gruczołu prostaty zostały wyeliminowane.
Gorąco polecam tego specjalistę. Jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu.
Z takimi problemami jak moje tylko do gabinetu Pana Konrada. Jeszcze raz polecam naprawdę warto!!!
Józef z Torunia


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia Wzgórze Wolności w Bydgoszczy rehabilitacja po operacji prostaty

Znakomity fizjoterapeuta . Fachowość i profesjonalizm na najwyższym poziomie . W krótkim czasie zrobiłem znaczące postępy w leczeniu . Polecam z wszystkich miar tego terapeutę . To koryfeusz w swoim środowisku .


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Zjawiłem się u Pana Konrada po operacji prostaty wykonanej prze dr. Tworkiewicza. Skutkiem ubocznym tego typu zabiegu jest nietrzymanie moczu. Już miesiąc po rozpoczęciu ćwiczeń odstawiłem wkładki. Panowie, bo to głównie do Was te słowa, jeśli macie ten sam problem zgłoście się do gabinetu Pana Konrada. Warto!
Józef z Konina


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Przychodnia Wzgórze Wolności w Bydgoszczy kontynuacja leczenia

Mam 53 lata i problem - wysiłkowe nietrzymanie moczu. Do urologa udałam się do Jurasza. Lekarz zasugerował, że na operację chirurgiczną tj. wszycie taśmy jest dla mnie jeszcze za wcześnie. Farmakologia to też nie za dobre rozwiązanie, bo leki na jedno pomogą, a na drugie zaszkodzą. Zaproponował urorehabilitację i ćwiczenie mięśni dna miednicy pod okiem profesjonalisty, czyli np. Pana Konrada.
Pierwsza wizyta była dla mnie bardzo stresująca, ale Pan Konrad ma bardzo dobre wyczucie sytuacji. Dużo objaśnia i robi to w bardzo przystępny dla pacjenta sposób. Nie używa skomplikowanych dla mnie medycznych pojęć, opisuje problem bardzo obrazowo, a przy tym ma bardzo dużą wiedzę w tym zakresie. Obecnie jestem po 10 wizytach i mój problem jest znacznie mniejszy. Podczas tych wizyt nauczyłam się jak ćwiczyć mięśnie dna miednicy, żeby uzyskać oczekiwany efekt, jak postępować podczas codziennych czynności, żeby nie dopuścić do wycieku moczu. Nie używam już wkładek. Zalecane ćwiczenia zmieniają się, w zależności od moich postępów. Polecam wizyty u Pana Konrada - dają efekty.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

24 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Mam duży problem z kręgosłupem, szczególnie w odcinku lędźwiowym : wypukliny, przepukliny i inne zmiany. Ból towarzyszy mi codziennie, nie wspomnę o częstych sytuacjach, w których mówiąc językiem laika " wypada mi dysk". ( przyczyna; kichnięcie, źle postawiona stopa, "nie tak " się schylę ). Ponieważ taki stan trwa od ponad 20 lat i sytuacja się pogarsza, zdecydowałam się na wizytę u neurochirurga i ewentualną operację . Neurochirurg, po obejrzeniu obrazu rezonansu stwierdził , że przyczyną takiego stanu jest odprostowana lordoza odcinka lędźwiowego i odpowiednie ćwiczenia są w stanie przywrócić jej naturalną krzywiznę . Czy to jest rzeczywiście możliwe ? Pytam, ponieważ jako stała pacjentka różnej "maści " fizjoterapeutów , nie spotkałam się z taką opinią . Co Państwo na to ?
  Anna

  Witam, problem jest wielosegmentowy. Rehabilitacja, edukacja jest tu istotna. Przypadek jest do ponownego przeanalizowania. Na pewno konfrontacja neurochirurg-fizjoterapeuta wskazana celem ustalenia dalszych kroków postępowania. Pozdrawiam

  Konrad Kopacz

 • Ostatnio na wizycie u ginekologa lekarz zwrócił uwagę na napięcie podczas badania i poprosił o rozluźnienie. Niestety mimo chęci, nie potrafiłam tego zrobić. Zaczęłam zwracać na to uwagę, i mam wrażenie że również w całkiem normalnych sytuacjach mam ciągle napięte MDM. Czy napięcie może być przyczyną bólu w trakcie współżycia? Jak nauczyć się je rozluźniać?

  Witam, najpierw diagnostyka - czyli wizyta u fizjoterapeuty uroginekologicznego. Wywiad, badanie palapcyjne krey białej, mięsni dna miednicy, kręgosłupa L-S, EMG dna miednicy. Możiwe, że przyczyną bólu w trakcie współżycia jest wzmożone napięcie MDM. Wymagana diagnostyka. Pozdrawiam

  Konrad Kopacz

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Certyfikowany terapeuta treningu dna miednicy wg koncepcji BeBo®. Certyfikowany Terapeuta Profilaktyki Uroginekologicznej. Ukończony kurs stymu...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Stany pooperacyjne
 • Nietrzymanie moczu
 • Choroby układu moczowego
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Urologia
 • Ginekologia onkologiczna
 • Rehabilitacja medyczna
Zobacz więcej

Certyfikaty


Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Publikacje i artykuły

Publikacje (1)

Powiązane wyszukiwania