Przychodnia Wzgórze Wolności w Bydgoszczy

(44 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Wzgórze Wolności w Bydgoszczy

Karpacka 31

85-164 , Bydgoszcz , kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
44 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Konrad Kopacz Inny

  Pana pomoc jest nieoceniona. Dzięki panu bardzo szybko stanąłem na nogach
  . Jest pan bardzo zaangażowany i indywidualnie podchodzi do pacjentów . Polecam wszystkim Pana Konrada. W skali do 10 ja daję 11 punktów !


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Konrad Kopacz Inny

  Dzięki Pani Kondratowi po półrocznej rehabilitacji po zabiegu prostaty , mogłem z ogromną ulga wrócić do normalnego życia jak i do zawodu. Bardzo ale to bardzo dziękuję. Józef B. Bydgoszcz


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Konrad Kopacz Inny

  Bardzo dobry fizjoterapeuta, korzystam z jego pomocy i jestem bardzo zadowolony. Rehabilitacja bardzo mi pomogła, dobry i szybki rezultat. Polecam wszystkim.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Konrad Kopacz

  Do Pana Konrada trafiłem dwa miesiące po operacji prostatektomi .Na początku ze względu na wstydliwość problemu myślałem że mogę się sam rehabilitować na podstawie filmów z internetu. Niestety mimo wysiłku i dużego zaangażowania w ćwiczenia nie było żadnego efektu, a wręcz przeciwnie. Zgłosiłem się na pilną wizytę do urologa.Dopiero urolog Dr. Winczakiewicz mnie uświadomił że sam nie dam sobie rady bez fachowej pomocy ukierunkowanego fizjoterapeuty . Po pierwszej wizycie u Pana Konrada byłem świadom że ćwiczenia z internetu nie mają nic wspólnego z prawdziwą rehabilitacją prowadzoną w gabinecie.Ćwiczenia w gabinecie fizjoterapeuty nie były tak męczące fizycznie jak te z internetu.Chciałbym wszystkim szukającym pomocy w internecie rozwiać wątpliwości że tam jej nie znajdą.Dodatkowo nadmieniam że w gabinecie Pana Konrada otrzymałem fachową pomoc fizjoterapeutyczną jak również wielkie wsparcie psychologiczne.Takiego wsparcia nie otrzymałem po operacji od lekarzy,którzy wręcz radzili pogodzić się ze wszystkimi konsekwencjami pooperacyjnymi.Polecam gabinet Pana Konrada jaką jedyną alternatywę w odzyskaniu sprawności po operacji.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Konrad Kopacz

  Po 6 miesiącach ćwiczeń nietrzymania moczu, po usunięciu prostaty, dzisiaj dzięki Panu Kopaczowi jestem na nowo sprawny. Dzięki Jego zaangażowaniu, sposobie podejścia do pacjenta żadna wizyta nie wywołuje stresu. Pan Konrad potrafi poprowadzić pacjenta tak, że jestem bardzo zaangażowany w ćwiczenia, które zaleca. Bardzo polecam tego "gościa". Z pięciu wkładek dziennie na początku rehabilitacji w styczniu 2021, dzisiaj używam sporadycznie jedną wkładkę typu ekstra light. Z czystym sumieniem bardzo polecam tego Pana i pozdrawiam.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Konrad Kopacz

  Ćwiczenia zalecone przez Pana Konrada sprawdziły się w 100%. Dolegliwości
  ustąpiły. Polecam serdecznie !


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Konrad Kopacz

  Mam 71 lat.Jestem po zabiegu laparoskopowym usunięcia prostaty w październiku 2020 r. Mój problem dotyczył nietrzymania moczu po zabiegu.Przed wizytami u Pana Konrada w ciągu doby zużywałem około 8 wkładek .Do Pana doktora trafiłem w styczniu 2021 r..Trudno było w to uwierzyć , że będzie lepiej !!!Dziś po półrocznej rehabilitacji mogę powiedzieć,że jest to człowiek z szeroką wiedzą , zaangażowany, oddany pacjentowi, cierpliwy a przy tym sympatyczny i z humorem.Przy tym nie ma trudności w kontakcie telefonicznym , jeśli nie może odebrać tel, odpisze .Obecnie przy systematycznych ćwiczeniach polecanych przez Pana Konrada wystarcza mi jedna wkładka , która czasem jest taka naprawdę niepotrzebna .Z czystym sercem polecam Pana Konrada .Wyrazy wdzięczności!!!Pozdrawiam


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Konrad Kopacz

  Osoba bardzo zaangażowana, mila, kompetentna.
  Pełen profesjonalizm. Godny polecenia specjalista fizjoterapeuta urologiczny.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Konrad Kopacz

  je stem po laparoskopi raka stercza ,od 5-ciu m-cy korzystam zrechabilitacji.p Konrada ,od 3 m-cy nie używam wkładek .wysoki profesjonalizm i zaangażowanie fizjoterapeuty traktuję jako wielką pomoc w powrocie do pełnej sprawności .za co jestem bardz wdziecznypolecam P.Konrada chorym na prostatę Z uszanowaniem Marek


  L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Konrad Kopacz

  Z pełnym przekonaniem uważam Pana Konrada Kopacza za bardzo dobrego fizjoterapeutę.
  Właśnie mija rok gdy zacząłem u Pana Konrada terapię kontroli oddawania moczu przygotowującą mnie najpierw do operacji prostaty a następnie kontynuowałem i kontynuuję do dzisiaj zalecaną terapię pooperacyjną. Obecnie, po codziennych, w pierwszych miesiącach intensywnych ćwiczeniach zalecanych przez Pana Konrada nie używam wkładek urologicznych i prowadzę normalne życie. Jest to możliwe dzięki kontroli przez Pana Konrada poprawności wykonywania zalecanych ćwiczeń jak i Jego ciągłych zalecń o pełne zaangażowanie się w ich wykonywanie.
  To wszystko uzasadnia moją opinię że Pan Konrad jest fizjoterapeutą którego bardzo polecam.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania