dr n. med.

Konrad Chełmiński

Laryngolog, Alergolog

68 opinii +dodaj

Umów wizytę 90 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalista otolaryngolog, specjalista alergolog, doktor nauk medycznych. Zajmuję się leczeniem chorób z zakresu laryngologii i alergologii. Wykonuję testy alergologiczne typu "prick"… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Konrad Chełmiński - laryngolog-alergolog

  Ateny 8, Osowa
  80-299 Gdańsk, pomorskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka
  Pod tym adresem przyjmuję
  dorosłych, dzieci w każdym wieku

  Usługi

  Konsultacje laryngologiczne - alergologiczne 140 zł
  Spirometria 40 zł
  Testy natywne z produktami nieprzetworzonymi, świeżymi produktami spożywczymi 140 zł
  Badanie in-check - ocena przydatności różnych typów inhalatorów do leczenia schorzeń oskrzeli 20 zł
  Badanie pef - szczytowego przepływu oskrzelowego - w cenie wizyty
  Badanie węchu - w cenie wizyty
  Konsultacje laryngologiczne - alergologiczne ze spirometrią lub tympanomerią 160 zł
  Testy punktowe prick - z alergenami wziewnymi lub pokarmowymi 140 zł
  Spirometria z próbą rozkurczową (po leku rozszerzającym oskrzela) 70 zł
  Tympanometria 30 zł
  Badanie słuchu - audiometria tonalna i słowna- w cenie wizyty skierowanie na bezpłatne badanie
  Pobieranie materiału biologicznego do badania w bakteriologicznego z oceną antybiotykoodporności z uszu, nosa, gardła, migdałków i spojówek - w cenie wizyty

  więcej

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
68 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Konrad Chełmiński - laryngolog-alergologUsługa: konsultacje laryngologiczne - alergologiczne

  Pan Doktor ma świetne podejście do dzieci. Była to nasza pierwsza wizyta u alergologa, młody był przerażony a wyszedł z uśmiechem.
  Lekarz tłumaczy wszystko bardzo dokładnie, odpowiada na każde pytanie. Jestem laikiem w temacie alergii, jednak po wizycie u tego specjalisty, wiem co robić i jestem spokojniejsza. Poszukiwania alergologa dziecięcego w Trójmieście uważam a zakończone.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Konrad Chełmiński - laryngolog-alergologUsługa: konsultacje laryngologiczne - alergologiczne

  Pan doktor z konkretnym, ale fajnym podejściem do małego pacjenta. Bardzo dokładnie przebadał mojego synka, zainteresowany jego zdrowiem nie tylko w aspekcie laryngologicznym, ale też całościowym. Cierpliwie tłumaczy różne przyczyny problemu i krok po kroku bardzo zrozumiałe sposób postępowania. Wzbudza duże zaufanie.

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dokładny wywiad i precyzyjne zalecenia dotyczące leków. Wyczerpujące wskazówki dotyczące postępowania w chorobie.

 • A
  Lokalizacja: Konrad Chełmiński - laryngolog-alergologUsługa: konsultacje laryngologiczne - alergologiczne

  Wizyta lekarska na bardzo wysokim poziomie. Pan doktor niezwykle uprzejmy i kompetentny, rzetelne badanie, obszerny wywiad, wykazuje wysokie zainteresowanie pacjentem, informuje o wszystkim na bieżąco. Bardzo wysoka kultura osobista. Zostały mi zlecone badania, uważam ze wszystkie zasadne. Polecam!

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor jest bardzo merytorycznym lekarzem. Pomimo że jest laryngologiem zwraca uwagę na inne aspekty zdrowia pacjenta związane z innymi specjalnościami - ogląda pacjenta w całości a nie tylko laryngologicznie, czyli tak jak to powinno być. Cechuje Go delikatność i wyrozumiałość dla pacjenta. Wysoka kultura osobista Pana doktora sprawiła że czułam się bardzo dobrze "zaopiekowana".

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Konrad Chełmiński - laryngolog-alergologUsługa: konsultacje laryngologiczne - alergologiczne

  Do dr. Chełmińskiego przyszedłem z 3 problemami: wydzieliny flegmowej podczas wysiłku, dermografizmu oraz (poza dermo) alergii. Wszystkie 3 moje problemy zostały omówione, stosowne leki przypisane i zaproponowane dalsze leczenie. Warto zwrócić uwagę na fakt, że dr. Chełmiński jest konkretną osobą, która w jasny i rzetelny sposób tłumaczy i przedstawia możliwe rozwiązania problemów. Polecam.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Kompetentne podejście do pacjenta. Dokładny wywiad oraz przebadanie pod wszelkim katem na miejscu oraz więcej badan zleconych aby jak najwiecej dowiedzieć się jaka jest przyczyna dolegliwości schorzeń u moich dzieci. Bez problemu znalazła się wizyta dla drugiego dziecka mimo, ze wizytę umówiona miałam dla jednego. Zdecydowanie polecam.

 • B
  Lokalizacja: Konrad Chełmiński - laryngolog-alergologUsługa: problemy z migdałkami, nawracające infekcje

  Pan doktor bardzo uprzejmy, chętny do pomocy, bardzo profesjonalny i z poczuciem humoru.
  Usunął mi migdałki podniebienne metodą radiologiczną. Bezboleśnie, szybko, ambulatoryjnie i o wiele taniej niż w przypadku klasycznej operacji. Jedyny laryngolog, do którego chodzę a zwiedziłem chyba z 10.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta odbyła się w spokojnej atmosferze. Lekarz miły, kontaktowy, w sposób rzeczowy tłumaczy o badaniu, jego przebiegu i dalszej diagnostyce. Polecam.

 • I

  Doktor kompetentny, życzliwy, bardzo dokładnie zapoznał się z dokumentacją medyczną, zbadał i dopiero postawił diagnozę. Po dobie stosowania leków znaczna poprawa, na pewno wrócę do tego specjalisty.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista otolaryngolog, specjalista alergolog, doktor nauk medycznych. Zajmuję się leczeniem chorób z zakresu laryngologii i alergologii. Wykonuję testy alergologiczne typu "prick" panel wziewny i panel pokarmowy, testy alergologiczne - kontaktowe, odczulanie, leczenie astmy, ocenę wydolności układu oddechowego - spirometrię. Wykonuję także badania endoskopowe: uszu, gardła, części nosowej gardła i krtani. Wykonujemy również badania tympanometryczne - ocena funkcji ucha środkowego. Przeprowadzam też zabiegi radiochirurgiczne: kryptolizę migdałków, leczenie chrapania, bezdechów sennych i nieżytu nosa. Mam ponad 25 letnie doświadczenie zawodowe. Zapraszam.

Specjalizacje

 • Alergologia
 • Otorynolaryngologia