Zapłać wygodnie online

 • Oszczędź swój czas przed wizytą.
 • Odwołaj do 24 h przed wizytą i otrzymaj zwrot kosztów. Zobacz szczegóły

Adres


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja dietetyczna dzieci (opis) • 120 zł

Konsultacja online (opis) • 120 zł

Jadłospis 14-dniowy (opis) • 200 zł +2 więcej

Opieka 3-miesięczna z jadłospisem • 1 150 zł

Opieka miesięczna z jadłospisem • 400 zł


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku

Sposób płatności: Blik, Karta płatnicza, Przelew na konto

Zapłacisz podczas umawiania konsultacji online. Czekamy na Twoją płatność 30 minut – jeśli w tym czasie nie zostanie zrealizowana, będziemy musieli odwołać Twoją rezerwację.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się z serwisem ZnanyLekarz.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Moje doświadczenie

O mnie

Dietetyk kliniczny z wieloletnim doświadczeniem w pracy z pacjentami po ukończonych studiach na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach z uzyskan...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Otyłość
 • Nadwaga
 • Alergia pokarmowa
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach

Specjalizacje

 • Gastroenterologia
 • Dietetyk kliniczny
 • Dietetyk dziecięcy
Zobacz więcej

Zdjęcia


Znajomość języków

 • Polski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


120 zł

Konsultacje online

Konsultacja pozwoli Ci na rozmowę ze specjalistą, dzięki której wspólnie zgłębicie pojawiające się u Ciebie dolegliwości, a także określicie dalszy plan postępowania. Idealnie sprawdza się w przypadku wątpliwości dotyczących diagnostyki, interpretacji wyników badań czy dalszego kierunku leczenia. Jeśli pojawiają się u Ciebie dolegliwości i nie wiesz od czego zacząć, nasz specjalista wytłumaczy Ci postępowanie i pokieruje Cię krok po kroku. Konsultacja trwa do 45 minut. Wymagana obecność rodzica.120 zł

Konsultacje online

Konsultacja pozwoli Ci na rozmowę ze specjalistą, dzięki której wspólnie zgłębicie pojawiające się u Ciebie dolegliwości, a także określicie dalszy plan postępowania. Idealnie sprawdza się w przypadku wątpliwości dotyczących diagnostyki, interpretacji wyników badań czy dalszego kierunku leczenia. Jeśli pojawiają się u Ciebie dolegliwości i nie wiesz od czego zacząć, nasz specjalista wytłumaczy Ci postępowanie i pokieruje Cię krok po kroku. Konsultacja trwa do 45 minut.

Pozostałe usługi


200 zł

Konsultacje online

Innymi słowy jadłospis w wersji 14 dniowej indywidualnie dostosowany do Twoich potrzeb, który pozwoli Ci na osiągnięcie stawianych przez Ciebie celów, również tych związanych z poszczególnymi etapami leczenia dietetycznego. Jadłospis komponowany jest na podstawie wypełnionej przez Ciebie ankiety, w razie wątpliwości lub pytań, nasz specjalista doprecyzuje z Tobą szczegóły.1 150 zł

Konsultacje online

Pakiet opieki zaczyna się od konsultacji wstępnej podczas której, wraz z dietetykiem omówisz Twój stan zdrowia, wyniki badań, a także dalszy plan działania. Następnie otrzymasz 14 dniowy jadłospis przygotowany na podstawie ankiety i informacji uzyskanych podczas konsultacji wstępnej, który w czasie miesiąca będziesz realizować dwukrotnie. W tym czasie wrazie pytań czy wątpliwości Twój dietetyk będzie do Twojej dyspozycji. Czas trwania współpracy rozpoczyna się wraz okresem realizowania jadłospisu i zaleceń. Po zakończonym okresie opieki możliwa będzie zaleconą kontynuacja współpracy.400 zł

Konsultacje online

Pakiet opieki zaczyna się od konsultacji wstępnej podczas której, wraz z dietetykiem omówisz Twój stan zdrowia, wyniki badań, a także dalszy plan działania. Następnie otrzymasz 14 dniowy jadłospis przygotowany na podstawie ankiety i informacji uzyskanych podczas konsultacji wstępnej, który w czasie miesiąca będziesz realizować dwukrotnie. W tym czasie wrazie pytań czy wątpliwości Twój dietetyk będzie do Twojej dyspozycji. Czas trwania współpracy rozpoczyna się wraz okresem realizowania jadłospisu i zaleceń. Po zakończonym okresie opieki możliwa będzie zaleconą kontynuacja współpracy.

20 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacje online opieka miesięczna z jadłospisem

Bardzo profesjonalne podejście! Podczas konsultacji uzyskałam jasną odpowiedź na wszystkie pytania. Pani Klaudia dysponuje dużą wiedzą, jest niezwykle cierpliwa i zaangażowana. Dzięki zaproponowanej diecie czuję się znacznie lepiej. Serdecznie polecam wszystkim Panią Klaudię!

mgr Klaudia Stępniak

Dziękuje serdecznie za opinie i zaufanie!
Pozdrawiam


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacje online Inny

Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku ! Pełen profesjonalizm - ogrom wiedzy i serdeczności. W moim przypadku zostały zalecone odpowiednie badania, rozpisana dieta i suplementacja. Traciłam nadzieje, ze jeszcze kiedykolwiek zobaczę u siebie płaski brzuch, ale dzięki Klaudii zaczęłam widzieć światełko w tunelu (pasożyty wyleczone, leczymy kandydoza i wkrótce SIBO). Polecam wszystkim bez wahania !

mgr Klaudia Stępniak

Dziękuję serdecznie za opinię, a także zaufanie! Walczymy dalej! :) Pozdrawiam


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Klaudia jest bardzo zaangażowana w naszą współpracę, bardzo szybko otrzymuję odpowiedzi na wszystkie pytania, czuję się naprawdę zaopiekowana.
Jestem dopiero na początku leczenia dietetycznego i wiem, że jeszcze pewnie sporo przede mną, ale już po 2 tygodniach stosowania diety czuję więcej energii, nie mam zupełnie ochoty na podjadanie ani napadów na słodkie, które zawsze miałam, a byłam już na różnych dietach! Jest to ważne w kontekście problemu, który obecnie leczę. Naprawdę polecam :)

mgr Klaudia Stępniak

Dziękuje serdecznie za opinie i miłe słowa! Pozdrawiam :)


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacje online opieka 3-miesięczna z jadłospisem

Serdecznie polecam! Klaudia jest bardzo zaangażowana we współprace. Mam jasny plan działania i bardzo szybko uzyskuje odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania. Jadłospis jest dostosowany do moich do moich zwyczajów żywieniowych i co najważniejsze, dania są ekspresowe w przygotowaniu.

mgr Klaudia Stępniak

Dziękuję serdecznie za opinię, a także zaufanie! Walczymy dalej! :) Pozdrawiam


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Polecam Klaudię całym sercem! wspaniałe podejście do pacjenta, ogromna cierpliwość i duże zaangażowanie! Zawsze otrzymuje odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania,co bardzo doceniam :)

mgr Klaudia Stępniak

Dziękuję serdecznie za opinię, a także zaufanie! Walczymy dalej! :) PozdrawiamD
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacje online opieka miesięczna z jadłospisem

Z całego serca polecam p. Klaudię za pełen profesjonalizm, ogromną wiedzę (to Ona cierpliwie wszystko wyjaśniała, układała mi plan działania, leczenia i cały jadłospis, bo nie mogłam uzyskać konkretnych informacji od lekarzy), takich ciepłe podejście do pacjenta, duże zaangażowanie i okazane zainteresowanie. Dzięki p. Klaudii wyleczyłam Candidę, przed nami jeszcze batalia z SIBO IMO, ale wiem, że damy radę!

mgr Klaudia Stępniak

Dziękuje serdecznie za zaufanie i opinię! Zaznaczę tutaj również jak ważne jest zaangażowanie pacjenta podczas walki o swoje zdrowie! :) Działamy dalej, a patrząc na nasze efekty do tej pory, jestem jak najbardziej dobrej myśli! Pozdrawiam


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Polecam serdecznie!!!Super podejście i zaangażowanie ze strony dietetyczki. Bardzo miła wizyta, widać, że Pani posiada dużą wiedzę w tym temacie.

mgr Klaudia Stępniak

Dziękuję serdecznie za zaufanie i opinię! Trzymam kciuki za dalsze postępy! Pozdrawiam :)


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacje online opieka miesięczna z jadłospisem

Najlepsza Pani dietetyk, z super podejściem! dieta która została dla mnie ułożona jest smaczna, urozmaicona. Stały kontakt, o wszystko zawsze można dopytać, bardzo polecam!

mgr Klaudia Stępniak

Dziękuję serdecznie za opinię, działamy dalej! :) Pozdrawiam


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacje online konsultacja online

Polecam serdecznie, szczegółowe wyjaśnienie, komunikatywność, bardzo duża wiedzą Pani dr bardzo polecam

mgr Klaudia Stępniak

Dziękuję serdecznie za opinię, pozdrawiam! :)


O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacje online konsultacja dietetyczna dzieci

Godny polecenia specjalista. Rzeczową, cierpliwa, odpowiedziała na wszystkie moje pytania dotyczące mojego problemu. Wszystko ze mną omówiła. Czułem , że naprawdę zależy jej aby mi pomóc. Bardzo polecam wszystkim.

mgr Klaudia Stępniak

Dziękuję serdecznie za zaufanie i opinię! Konkretne podejście do problemu to dla mnie podstawa, pozdrawiam :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

11 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Witam
Czy stosowanie tabletek antykoncepcyjnych utrudnia spalenie tkanki tłuszczowej zakładając, że odżywiam się zdrowo, liczę kalorie i uprawiam sport ? Dziękuje ze odp

Bezpośrednio nie powinno utrudniać spalania tkanki tłuszczowej, ale wpływa na regulacje hormonalną, co może przekładać się na problemy z redukcją masy ciała
pozdrawiam

mgr Klaudia Stępniak

Witam, moje dziecko urodziło się z ciężka wadą zarośniętymi odbytem, jest po operacji (nie ma stomii) ale nie może spożywać produktów które powodują zaparcia i tu pojawia się pytanie co mogę podać 6 miesięcznemu dziecku na kolacje oprócz kaszek kleikow i owsianek? Dziecko nie przesypia nocy wydaje mi się że jest głodne.

Zapraszam na konsultacje do Wylecz Jelita, specjaliści pediatryczni podpowiedzą jak poradzić sobie z zaistaniała sytuacją. Jest to kwestia indywidualna, więc nie ma jednego uniwersalnego rozwiązania
Pozdrawiam

mgr Klaudia Stępniak

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Dietetyk kliniczny z wieloletnim doświadczeniem w pracy z pacjentami po ukończonych studiach na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach z uzyskan...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Otyłość
 • Nadwaga
 • Alergia pokarmowa
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach

Specjalizacje

 • Gastroenterologia
 • Dietetyk kliniczny
 • Dietetyk dziecięcy
Zobacz więcej

Staże

 • Górnośląskie Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach
 • FIZJODIET Medical SPA
 • Dobry Dietetyk
Zobacz więcej

Certyfikaty


Zdjęcia


Znajomość języków

 • Polski

Profile społecznościowe