Adresy (2)

Eugeniusza Szwankowskiego 4/23, Warszawa
Psychoterapia NLPt (mapa)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przelew na konto, Gotówka
22 273.....

Wspólna 37/39 m.18, Śródmieście, Warszawa
Gabinet Psychoterapii Sferazmian.pl Warszawa Centrum (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Gotówka, Przelew na konto
22 273.....

Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Prowadzę Gabinet Psychoterapii NLPt w Warszawie. Od 15 lat wspieram ludzi jako psychoterapeuta, coach, trener. Przez 14 lat współpracowałam z Neuroedu...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie Wydział Pedagogiki i Psychologii, mgr psychologii
 • Universite Rennes 2, Haute Brategne, Departament Psychologie, psychologie clinique - ERASMUS
 • Neuroedukacja, Trener NLP, Coach, Lublin
Zobacz więcej


Znajomość języków

Angielski, Francuski

Usługi i ceny

Konsultacja psychologiczna

150 zł


Eugeniusza Szwankowskiego 4/23, Warszawa

150 zł

Psychoterapia NLPt


Psychoterapia online

150 zł


Eugeniusza Szwankowskiego 4/23, Warszawa

150 zł

Psychoterapia NLPt


Konsultacja seksuologiczna

150 zł


Eugeniusza Szwankowskiego 4/23, Warszawa

150 zł

Psychoterapia NLPt


Psychoterapia indywidualna

150 zł


Eugeniusza Szwankowskiego 4/23, Warszawa

150 zł

Psychoterapia NLPt


Psychoterapia partnerska

250 zł


Eugeniusza Szwankowskiego 4/23, Warszawa

250 zł

Psychoterapia NLPt


Coaching

150 zł


Eugeniusza Szwankowskiego 4/23, Warszawa

150 zł

Psychoterapia NLPt


Poradnictwo seksuologiczne

150 zł


Eugeniusza Szwankowskiego 4/23, Warszawa

150 zł

Psychoterapia NLPt


Zwykła wizyta


Eugeniusza Szwankowskiego 4/23, Warszawa

Brak informacji o cenie

Psychoterapia NLPt

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
8 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Psychoterapia NLPt

Miałem kontakt z wieloma specjalistami i już traciłem nadzieję. Całe szczęście trafiłem na Panią Kingę i zmieniła całkiem moje spojrzenie na terapie. Mój przypadek jest dość skomplikowany a Pani Kinga rewelacyjnie sobie ze mną radzi i sam zauważam postęp za postępem. Gorąco polecam tą specjalistkę i wielkie podziękowania dla Pani Kingi że jest i robi kawał dobrej roboty.


D
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Psychoterapia NLPt psychoterapia indywidualna

Pani Kinga jest niesamowicie ciepłą osobą, którą polecam każdemu, kto potrzebuje spokoju i zrozumienia. Jestem bardzo nieufny w stosunku do psychoterapeutów (i ludzi ogólnie), natomiast tym razem zostałem pozytywnie zaskoczony. Chociaż mój problem nie mógł być rozwiązany akurat w tym gabinecie, to z czystym sumieniem mogę polecić tę osobę każdej nieufnej osobie. Pozdrawiam i dajcie sobie szansę


D
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: W innym miejscu psychoterapia indywidualna

Pani Kinga zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Ciężko mi było dobrać odpowiednią osobę do terapii po tym jak przejechałam się na innych 'lekarzach', ale zdecydowałam się nie zaprzestać na jednej wizycie lecz przeciągnąć to jako dalszą współpracę.


Z
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Psychoterapia NLPt problemy emocjonalne

Odwiedziłem wielu psychologów... Pani Kinga jest nieporównywalna z żadnym u którego do tej pory byłem. Konkretna, szczera, pomocna, ciepła... Po wizycie wyszedłem z poczuciem, że pozbyłem się wszystkich problemów. Słucha i pomaga rozwiązać problem. Olbrzymia wiedza w połączeniu z profesjonalizmem pozwoli pomóc każdej osobie. Ciepło które bije od Pani Kingi jest zaraźliwe. Będę wracał bardzo często. Polecam z pełną odpowiedzialnością Panią Kinge jako najlepszego psychologa u którego kiedykolwiek byłem.


S
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Pani Kinga była czwartym specjalistą do którego trafiłam. Nie ma porównania z innymi osobami. Jest bardzo konkretnym terapeutą, który słucha pacjenta. Po zaledwie jednym ćwiczeniu udało nam się zwalczyć dość uciążliwą dla mnie fobię. Szczerze polecam.


O
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Pani Kinga Łakomska jest bardzo dobrym specjalistą. Wzbudza zaufanie, już od pierwszej chwili nawiązuje bardzo dobry kontakt. Jest bardzo uważna i wnikliwa. Jej spostrzeżenia są trafne i dają dużo do myślenia. Pomaga spojrzeć na siebie i swoje problemy pod innym kątem. Zmienia perspektywę, dzięki czemu łatwiej znaleźć i zrozumieć przyczynę złego samopoczucia.


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Pani Kinga nie była pierwszym psychoterapeuta do którego chodziłam. Zanim trafiłam tutaj do gabinetu „przerobiłam” kilku więc moje poszukiwania właściwej osoby trwały dosyć długo, ale w końcu się udało i dlatego bardzo dziękuję, bo pomimo tego, że byłam nastawiona sceptycznie i myślę, że na początku nie byłam najłatwiejsza to dzięki tej naszej pracy udało mi się przetrwać trudne chwile. Pani Kinga jest prawdziwą profesjonalistką, jest osobą konkretną i szczerą, co pozwoliło mi nabrać dystansu do mojej ówczesnej sytuacji. Wiele się nauczyłam podczas tego czasu i bardzo dziękuję za cierpliwość, energię i wiarę, za poczucie humoru i niesamowitą umiejętność słuchania. Patrzę teraz w przyszłość w nowy sposób, poznałam swoją wartość i doceniam każdą chwilę.


J
Użytkownik zweryfikowany

Do Pani Kingi trafiłam w stanie silnego wyczerpania emocjonalnego i właściwie już bez wielkiej nadziei na poprawę. Dostałam kontakt od koleżanki i postanowiłam spróbować. Byłam zaskoczona tym jak szybko pomogła mi rozpoznać problem, który generował ten stan. Bardzo jestem Jej wdzięczna za wypracowaną w trakcie sesji umiejętność podejmowania decyzji w oparciu w moje własne zasoby. Dzięki kilku sesjom mój stan się znacznie poprawił, a ja czuję się wyposażona w nowe, bardzo przydatne w życiu umiejętności.

Kinga Łakomska

Dzień dobry, dziękuję że podzieliła się Pani swoją opinią. Pani zaangażowanie i chęć zmiany pozwoliły na to, aby te spotkania dały efekty. Bardzo się cieszę, że nasza praca pozwoliła na osiągnięcie celów, których Pani oczekiwała. Pozdrawiam serdecznie i życzę dalszych sukcesów.
Kinga Łakomska


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

2 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Witam Proszę o pomoc w diagnozie moich objawów. Ostatnimi czasy mam złe samopoczucie przez większą część dnia – zwłaszcza o poranku. Nie odczuwam tak jak kiedyś radości z przyjemnych działań. Moja waga ciała zmniejszyła się o około 5 kilogramów. Często się męczę i nie mam energii.

  Dzień dobry, wedługg DSM-IV do rozpoznania epizodu dużej depresji niezbędny jest co najmniej dwutygodniowy okres obniżonego nastroju lub też utraty zainteresowania wszystkimi niemal czynnościami i płynącym z nich przyjemnościom. Dodatkowo, w tym samym czasie, musi wystąpić pięć lub więcej spośród wymienionych niżej objawów takich jak depresyjny nastrój przez większość dnia, zmniejszenie zainteresowań i zdolności do przeżywania przyjemności, wyraźny wzrost lub spadek wagi, bezsenność albo nadmierna senność, pogorszenie panowania nad ruchami ciała, wrażenie zmęczenia,
  poczucie własnej bezwartościowości i winy, spadek sprawności myślenia i koncentracji
  powracające myśli o śmierci i samobójstwie.
  Obecnie rozróżnia się od depresji endogennej jeszcze dystymie (inaczej przewlekła depresja nerwicowa). Granica między nimi jest nieostra.
  Warunkiem rozpoznania dystymii (wg DSM-IV) jest depresyjny nastrój utrzymujący się przez większą część dni w ciągu co najmniej dwóch tygodni. Dodatkowo muszą wystąpić nie mniej niż dwa z następujących objawów: spadek lub wzmożoność apetytu, nadmierna senność lub bezsenność, poczucie zmęczenia lub braku energii, obniżone poczucie własnej wartości, trudności ze skupieniem uwagi albo podejmowaniem decyzji,
  poczucie beznadziejności.
  Kiedy diagnoza jest trudna, a objawy niespecyficzne warto najpierw skonsultować się z lekarzem pierwszego kontaktu, aby wykluczyć inne choroby na podstawie badań laboratoryjnych. Wskazana jest także wizyta kontrolna u specjalistów z innych dziedzin medycyny w celu pełnej oceny stanu zdrowia chorego i oceny dotychczasowego leczenia przewlekłych chorób somatycznych występujących u pacjenta. Następnie konieczna jest konsultacja psychiatryczna i dopiero wtedy warto skorzystać z pomocy psychoterapeuty.

  Kinga Łakomska

 • Chodzę do klasy drugiej gimnazjum i jestem osobą nieśmiałą i zamkniętą w sobie przez co mam problemy w kontaktach z rówieśnikami. Co prawda mam w klasie koleżanki z którymi spędzam przerwy ale wydaje mi się że im na mnie nie zależy. Kontakty z osobami z którymi kiedyś spędzałam czas się urwały. Nie potrafię zaufać ludziom...Mam wrażenie że nikt mnie nie rozumie...Nie mam osoby z którą mogłabym porozmawiać o swoich problemach...Nie potrafię znaleźć sobie przyjaciół chociaż jestem dla wszystkich miła i nie wchodzę nikomu w drogę...Nie wiem co mam ze sobą zrobić...Czuję się samotna...Czy powinnam iść do psychologa? I czy taka wizyta mogłaby mi pomóc?

  Dzień dobry Pani.
  Nie wiem na ile ta informacja przyniesie Pani więcej spokoju, ale chciałabym, żeby wiedziała Pani, że jest wiele osób w podobnej sytuacji jak Pani, które sygnalizują podobne trudności.
  Co do odpowiedzi na Pani pytanie, to o ile wizyta u psychologa nie jestnajlepszym pomysłem, ale jeśli miała Pani na myśli profesjonalistę zajmującego się wspieraniem różnych osób w radzeniu sobie z ich trudnościami i w przezwyciężaniu ograniczających przekonań, zajmującego się odkrywaniem zasobów ich klienta i dawaniem wsparcia w osiąganiu dostępu do nich, to polecam wizytę u psychoterapeuty.
  Często taka pierwsza rozmowa pozwala rozwinąć skrzydłaklientowi, zmierzyć się z jego lękami w bezpiecznych warunkach, pozwala oswoić się ze sobą i sobie zaufać oczywiscie niekoniecznie po jednorazowej wizycie, bo przecież latami trwało wypracowywanie dotychczasowych strategii, ale w wielu przypadkach wystarczy krótkoterminowy kontrakt, zamykający się w 6 do 10 sesjach.
  Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu w razie dodatkowych pytań.
  Kinga Łakomska

  Kinga Łakomska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Prowadzę Gabinet Psychoterapii NLPt w Warszawie. Od 15 lat wspieram ludzi jako psychoterapeuta, coach, trener. Przez 14 lat współpracowałam z Neuroedu...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie Wydział Pedagogiki i Psychologii, mgr psychologii
 • Universite Rennes 2, Haute Brategne, Departament Psychologie, psychologie clinique - ERASMUS
 • Neuroedukacja, Trener NLP, Coach, Lublin
Zobacz więcej

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Seksuologia

Staże

 • Szpital MSWiA, Oddział Leczenia Zaburzeń Nerwicowych, Otwock
 • Instytut Seksuologii Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego w Warszawie
 • Poradnia Seksuologiczna i Patologii Współżycia w Warszawie
Zobacz więcejZnajomość języków

Angielski, Francuski

Publikacje i artykuły

Artykuły (1)