mgr

Kinga Jasińska

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Psychoterapeuta

8 opinii +dodaj

Specjalizuję się w pomocy osobom dorosłym uzależnionym od alkoholu oraz ich bliskim jak również osobom pochodzącym z rodzin dysfunkcyjnych w tym DDA. Zajmuję się pomocą osobom w… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
8 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Pomocy Psychologicznej i PsychoterapiiUsługa: leczenie DDA

  Świetna psychoterapeutka, która z pasją oddaje się temu co robi. Bardzo miła i uśmiechnięta co daje duże poczucie komfortu na spotkaniach.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Pomocy Psychologicznej i PsychoterapiiUsługa: psychoterapia indywidualna

  Spotykam się z p. Kingą od kilku miesięcy na terapii indywidualnej. Przed nami jeszcze trochę pracy, ale już wiem, że to była doskonała decyzja i najlepsza inwestycja. Pani Kinga jest świetną terapeutką, ale też ciepłą i sympatyczną osobą. Podczas każdej wizyty czuję jej zaangażowanie w proces terapii, co daje mi pewność, że jestem w dobrych rękach.
  Dziękuję za poświęcony czas i serdecznie polecam!

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Zgadzam się ze wszystkimi opiniami poniżej a sama dodam, za dzięki terapii u p. Kingi zaczelam bezkompromisowo pracować nad soba-nad swoim myśleniem. Jest to do tego stopnia pozytywna zmiana,że najgorszy rok w moim życiu mogę nazwać błogosławieństwem, bo szukając pomocy poznałam p. Kingę i inne osoby, które niesamowicie ubogacily moje życie i miały na nie terapeutyczny wpływ. Wiedza i doświadczenie p. Kingi jest nie do przecenienia - momentalnie wylapuje mechanizmy nami kierujące i unaocznia nasze słabości. Wszystko w delikatny sposób, który potem daje kolosalne zmiany w myśleniu o swojej sytuacji, problemie. Ogromnie warto oddać się w ręce o. Kingi, wychodzi się na własnych nogach z piersią pełną wiary. Oczywiście sa też gorsze momenty i chwilę zwątpienia, ale bez terapii zawladnelyby one moim życiem. Ps. Dziękuję też za polecenie zagłębienia tematu Mindfulness, właśnie jestem po sesji i rozpiera mnie pozytywna energia, która musiałam się w taki sposób podzielić.

 • M

  Pani Kinga to prawdziwy profesjonalista w swoim fachu. Trafiłam do niej w trakcie depresji, z którą nie potrafiłam już sobie sama poradzić. Nie dość, że terapia u niej postawiła mnie na nogi w krótkim czasie, to pomogła mi zmienić myślenie i nastawienie do życia.Teraz łatwiej jest mi poradzić sobie z problemami i dowiedziałam się ile można zyskać wyrażając swoje zdanie i nie ukrywając, a okazując uczucia. Polecam wszystkim, którzy szukają dobrego psychoterapeuty.

 • B

  Mam złe wspomnienia ze spotkań z psychologami. Jednak dałam się przekonać koleżance żeby spróbować porozmawiać jeszcze z panią Kingą. Na początku nie chętnie do tego podchodziłam ale jak zaczęłyśmy rozmawiać nawet nie zauważyłam kiedy minął nasz czas. Pani Kinga słucha, stara się dokładnie zrozumieć problem, nie osądza i widać, że chce pomóc. Zapisałam się na regularne wizyty. Polecam

 • K

  Serdecznie polecam Panią Kingę. Po raz trzeci w ciągu 2 lat wracam na konsultację i upewniam się w tym, że poradzę sobie w życiu. Wszystko dzięki Pani Kindze, której udaje się postawić mnie na nogi. Wiem, że zawsze mogę liczyć na jej pomoc, wystarczy przyjść i porozmawiać. Potrafi sprawiać, że człowiek łatwiej się otwiera.
  Dziękuję.

 • J

  Dziękuję Pani Kindze za pomoc i towarzyszenie mi w moich problemach. Ten niecały rok terapii spowodował duże zmiany w moim życiu, dał mi siłę do przeprowadzania dalszych planów i motywacje do stawienia czoła wszystkim przeciwnościom! Pani Kinga w bardzo przystępny sposób rozmawia z pacjentem, tłumaczy, stara sie zrozumieć na czym polega problem i rozwiazac go u sameo źródła, nawet mi, której ciężko było przyznać się do tego, że potrzebuje leczenia.
  Szczerze polecam!

 • A

  Bardzo dobra, cierpliwa terapeutka, przy której czuję się swobodnie i jestem sobą, Mam do Pani Kingi bezgraniczne zaufanie, spotykamy się co tydzień na terapii indywidualnej i grupowej. Muszę dodać, że wiedza Pani Kingi dotycząca uzależnień i mechanizmów współuzależnienia jest imponująca. Wystarczy stanąć obok Niej, a człowiek od razu robi się lepszy!

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalizuję się w pomocy osobom dorosłym uzależnionym od alkoholu oraz ich bliskim jak również osobom pochodzącym z rodzin dysfunkcyjnych w tym DDA.
  Zajmuję się pomocą osobom w kryzysie oraz borykającym się z przewlekłymi trudnościami emocjonalnymi. W swojej pracy stosuję podejście integrujące zdobycze różnych dziedzin nauk psychologicznych oraz szkół psychoterapeutycznych. Najczęściej jednak, pomocna okazuje się szkoła Terapii Schematu. Jest to innowacyjne podejście integracyjne, rozwinięte przez Jeffreya Younga jako rozszerzenie tradycyjnej terapii poznawczo- behawioralnej. Terapia schematu czerpie inspirację zarówno ze źródeł poznawczo-behawioralnych jak z teorii przywiązania oraz terapii skoncentrowanej na emocjach. Wydaje sie być dobrym narzędziem pomocy osobom, których trudności mają korzenie w dysfunkcyjnych schematach poznawczych ukształtowanych w dzieciństwie - to jest tych, które objąć możńa szeroko zakrojonym pojęciem DDD.
  Dyplom magistra psychologii uzyskałam na Uniwersytecie SWPS w Warszawie, ze specjalizacją z interwencji kryzysowej. Ukończyłam I stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w CTSR. Jestem absolwentką Studium Terapii Uzależnień Instytutu Psychologii Zdrowia.
  Brałam udział w warsztatach i szkoleniach z zakresu m.in. pomocy osobom w sytuacji kryzysu suicydalnego, psychoterapii zaburzeń nerwicowych, oraz pomocy osobom doświadczającym przemocy w rodzinie. Ukończyłam staże i praktykowałam w ośrodkach stacjonarnych dla osób uzależnionych od alkoholu. Swoją prace poddaję superwizji i dbam o stałe podnoszenie kwalifikacji.
  Obecnie jestem również pracownikiem Poradni Lecznictwa Psychiatrycznego i Uzależnień Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Pruszkowie. W poniedziałki i piątki zapraszam do warszawskiego Ośrodka Pomocy Psychologicznej Polana, gdzie prowadzę psychoterapię w trybie indywidualnym i grupowym.

  Jeżeli masz wątpliwości, nie wiesz jaki rodzaj pomocy będzie Ci potrzebny, a może nigdy nie byłeś u psychoterapeuty - wybierz opcję "konsultacja pierwszorazowa" w kalendarzu mojego gabinetu. Jest to krótka półgodzinna rozmowa wstępna, w trakcie której możemy ustalić jakiego obszaru dotyczy Twój problem i jakie oddziaływania mogłyby być pomocne.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet SWPS Warszawa

Publikacje

 • "Zbawicielka mówi: dość" (Charaktery 1/2016)
 • "Szkoła znieczulenia" (Charaktery 2/2016)
 • "Urlop to za wiele" (Charaktery 8/2016)

Znajomość języków

 • francuski

Staże

 • Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie
 • Wojewódzki Ośrodek Terapii Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia Mazowieckigo Specjalistycznego Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza
 • Stowarzyszenie Na Rzecz Przeciwdziałania Przemocy W Rodzinie - Pogotowie Niebieska Linia