Adres


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


61 639..... Pokaż numer

Moje doświadczenie

O mnie

Specjalizuje się w ortopedii kończyny dolnej. Przyjmuje zarówno osoby dorosłe jak i dzieci w każdym wieku. W codziennej praktyce stosuję nowoczesne me...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Ból kolana
 • Ból biodra
 • Paluch koślawy
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu


Filmy


Znajomość języków

 • Polski,
 • Angielski,
 • Rosyjski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Górecka 30, Poznań

Dowiedz się więcej

Rehasport Clinic | Poznań

6 opinii pacjentów

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
H
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Rehasport Clinic | Poznań konsultacja ortopedyczna

Kompetentna, wykwalifikowana,zaangażowana w leczenie pacjenta polecam Panią dr Kingę Ciemieniewską-Gorzela

M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Rehasport Clinic | Poznań

z moim problemem zdrowotnym zmagam się od ponad dwóch lat. Odbyłem wiele konsultacji ortopedycznych z różnymi lekarzami. Jednak prawidłową tj. rzetelną i z dużym zaangażowaniem analizę mojego stanu chorobowego, przeprowadziła dopiero Dr. Ciemniewska. Po dwóch latach przykurczu i towarzyszącego bólu stawów i kręgosłupa, ukojenie tym dolegliwością przyniosła strategia leczenia zaplanowana przez Dr. Ciemniewską.
Jest to wysoce kompetentny specjalista, bardzo zaangażowana w to by pomóc pacjentowi ( w odróżnieniu od zdecydowanej większości Dr. z którymi miałem do czynienia) . Polecam wszystkim, którzy oczekują oddanej opieki, bardzo dobrej jakości Doktora. Pomimo, ze moja terapia nadal trwa i pewnie jeszcze potrwa, jestem wdzięczny losowi, że dał mi szanse spotkania z Dr.Ciemniewską bo jestem przekonany, że przy jej asyście zażegnam mój problem zdrowotny całkowicie. Dziękuję!

K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Rehasport Clinic | Poznań konsultacja ortopedyczna - kończyna dolna

Wszystko na jak najwyższym poziomie. Super sympatyczna i najważniejsze Pani doktor naprawę zna się na rzeczy. Błyskawiczna diagnoza . Polecam

T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Rehasport Clinic | Poznań konsultacja ortopedyczna - kończyna dolna

Wspaniała Lekarka !!! Kompetentna, życzliwa, zaangażowana. Byłam na pierwszej konsultacji; Pani Doktor wnikliwie zapoznała się z moimi dotychczasowymi wynikami i podjęła działania, które mają przynieść mi ulgę. Poczułam, że jestem w dobrych rękach. Serdecznie dziękuję :-)

D
Użytkownik zweryfikowany

Pani dr Kinga Ciemniewska-Gorzela to wspaniały ortopeda.Bardzo wykwalifikowana a przy tym niezwykle uprzejma.Jesteśmy jej bardzo wdzięczni za pomoc w wyleczeniu naszego synka, u którego stwierdzoną wadę stóp końsko-szpotawę.Nigdy nie zapomnimy ile zrobiła dla naszego synka.


A
Użytkownik zweryfikowany

Witam, jak wyrazić w kilku słowach wdzięczność lekarzowi, który ma naszego synka pod swoimi "skrzydałmi" od narodzin aż do dnia dzisiejszego?! Synek ma 4,5 roku a zapał, zaangażowanie i chęć niesienia nadziei i pomocy z niewiarygodnymi skutkami ze strony pani dr K. Ciemniewskiej - Gorzela, nigdy nie zostały poddane naszym wątpliwością. Synek urodził się z wrodzoną wadą końsko-szpotawą stopy prawej. Walka z zniekształceniem, gipsami, pierwszym zabiegiem uwolnienia ścięgna Achillesa. Obecnie Cyprianek jest po całkowitym uwolnieniu stawu skokowego i podskokowego metodą artroskopową przeprowadzoną z udziałem dr Tomasza Piontka (wyrazy uznania) oraz dr K. Ciemniewskiej - Gorzela w Rehasport Clinic (zabieg odbył się w b. krótkim czasie od podjęcia takiej decyzji), dzięki inicjatywie pani doktor! Nigdy nie zapomnimy, co zrobiła dotychczas dla naszego synka pani doktor i wszyscy ludzie, z którymi zetknęliśmy się na drodze do wyleczenia synka z zniekształcenia:) Dr K. Ciemniewska - Gorzela : KOBIETA - LEKARZ - ANIOŁ . Wierzymy, że jeszcze długo będziemy cieszyć się wizytami oby tylko kontrolnymi w Rehasport Clinic. Pełni wdzięczności i nadzieji dla wszystkich dzieciaczków i nie tylko dotkniętych różnymi schorzeniami - rodzice Cyprianka i on sam:)

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

2 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Jestem po złamaniu rzepki bez przemieszczenia. Gips zdjęto mi 2 miesiące po urazie. Czas jaki minął od początku to 4,5 miesiąca. Zakres ruchu (zgięcia) jest pełny. Kontuzjowana noga jest jeszcze chudsza o 3 cm w obwodzie od drugiej. Gdy stoję na kontuzjowanej nodze i chcę wykonać lekkie ugięcie lub chciałbym iść na lekko ugiętych nogach- odczuwam ból jakby pod rzepką. Czym to może być spowodowane?

Wymaga Pan dodatkowych badań (MRI kolana). Poza zanikiem mięśni może Pan mieć uszkodzenie np. chrząstki. Po 2 miesiącach unieruchomienia odbudowanie siły mięśniowej może trwać od 6 miesięcy do nawet roku. Proponuję wizytę u ortopedy, który oceni Pana klinicznie i skieruje na badania dodatkowe oraz kontynuacje rehabilitacji u fizjoterapeuty.

dr n. med. Kinga Ciemniewska-Gorzela

Pytanie dotyczące ból kolana

Artriskiwia stawu kolanowego prawego. Rekonstrukcja jednopeczkowa więzadła krzyżowego przedniego metodą XO-button/Guardsman Linvatec z użyciem ścięgien "gęsiej stopki". Zeszycie po skaryfikacji trzonu i rogu tylnego łąkotki bocznej przy użyciu czteroelementowego implantu łąkotkowego Sequent Linvatec z nicią Hifi. Usuniecie uszkodzonej łąkotki przyśrodkowej kolana prawego.

To jest mój wypis że szpitala a pytanie brzmi czy tutaj gdzieś coś pisze ze mam śrubę w kolanie? Bo pamiętam jak lekarz mi powiedział że mam tytanową śrubę. A teraz zablokowało mi się kolano i nie mogę wyprostować i kazali mi zrobic rezonans a tam z kolei zapytali czy mam zaświadczenie że mogę mieć ten rezonans....

Dzień dobry,
zastosowany system mocowania przeszczepów jest całkowicie bezpieczny i można wykonać MRI bez obaw.

dr n. med. Kinga Ciemniewska-Gorzela

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Specjalizuje się w ortopedii kończyny dolnej. Przyjmuje zarówno osoby dorosłe jak i dzieci w każdym wieku. W codziennej praktyce stosuję nowoczesne me...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Ból kolana
 • Ból biodra
 • Paluch koślawy
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Doświadczenie

 • European Expert Meeting - Arthroscopic Surgical Approaches for AMIC with Chondro-GideFilmy


Znajomość języków

 • Polski,
 • Angielski,
 • Rosyjski

Nagrody i wyróżnienia

 • III nagroda – Kinga Ciemniewska-Gorzela, Tomasz Piontek – praca pt. ”Czy regeneracja łąkotki AMMR spowalnia pojawienie się zmian zwyrodnieniowych kolan”

Profile społecznościowe


Publikacje i artykuły

Publikacje (15)

Powiązane wyszukiwania