Adres

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
61 639.....

Konsultacja ortopedyczna - kończyna dolna • 250 zł

Moje doświadczenie

O mnie

Specjalizuje się w ortopedii kończyny dolnej. Przyjmuje zarówno osoby dorosłe jak i dzieci w każdym wieku. W codziennej praktyce stosuję nowoczesne me...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu


Filmy


Znajomość języków

Polski, Angielski, Rosyjski

Usługi i ceny

Konsultacja ortopedyczna - kończyna dolna

250 zł


Górecka 30, Poznań

250 zł

Rehasport Clinic | Poznań

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
4 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Rehasport Clinic | Poznań konsultacja ortopedyczna - kończyna dolna

Wszystko na jak najwyższym poziomie. Super sympatyczna i najważniejsze Pani doktor naprawę zna się na rzeczy. Błyskawiczna diagnoza . Polecam


T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Rehasport Clinic | Poznań konsultacja ortopedyczna - kończyna dolna

Wspaniała Lekarka !!! Kompetentna, życzliwa, zaangażowana. Byłam na pierwszej konsultacji; Pani Doktor wnikliwie zapoznała się z moimi dotychczasowymi wynikami i podjęła działania, które mają przynieść mi ulgę. Poczułam, że jestem w dobrych rękach. Serdecznie dziękuję :-)


D
Użytkownik zweryfikowany

Pani dr Kinga Ciemniewska-Gorzela to wspaniały ortopeda.Bardzo wykwalifikowana a przy tym niezwykle uprzejma.Jesteśmy jej bardzo wdzięczni za pomoc w wyleczeniu naszego synka, u którego stwierdzoną wadę stóp końsko-szpotawę.Nigdy nie zapomnimy ile zrobiła dla naszego synka.


A
Użytkownik zweryfikowany

Witam, jak wyrazić w kilku słowach wdzięczność lekarzowi, który ma naszego synka pod swoimi "skrzydałmi" od narodzin aż do dnia dzisiejszego?! Synek ma 4,5 roku a zapał, zaangażowanie i chęć niesienia nadziei i pomocy z niewiarygodnymi skutkami ze strony pani dr K. Ciemniewskiej - Gorzela, nigdy nie zostały poddane naszym wątpliwością. Synek urodził się z wrodzoną wadą końsko-szpotawą stopy prawej. Walka z zniekształceniem, gipsami, pierwszym zabiegiem uwolnienia ścięgna Achillesa. Obecnie Cyprianek jest po całkowitym uwolnieniu stawu skokowego i podskokowego metodą artroskopową przeprowadzoną z udziałem dr Tomasza Piontka (wyrazy uznania) oraz dr K. Ciemniewskiej - Gorzela w Rehasport Clinic (zabieg odbył się w b. krótkim czasie od podjęcia takiej decyzji), dzięki inicjatywie pani doktor! Nigdy nie zapomnimy, co zrobiła dotychczas dla naszego synka pani doktor i wszyscy ludzie, z którymi zetknęliśmy się na drodze do wyleczenia synka z zniekształcenia:) Dr K. Ciemniewska - Gorzela : KOBIETA - LEKARZ - ANIOŁ . Wierzymy, że jeszcze długo będziemy cieszyć się wizytami oby tylko kontrolnymi w Rehasport Clinic. Pełni wdzięczności i nadzieji dla wszystkich dzieciaczków i nie tylko dotkniętych różnymi schorzeniami - rodzice Cyprianka i on sam:)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

1 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Jestem po złamaniu rzepki bez przemieszczenia. Gips zdjęto mi 2 miesiące po urazie. Czas jaki minął od początku to 4,5 miesiąca. Zakres ruchu (zgięcia) jest pełny. Kontuzjowana noga jest jeszcze chudsza o 3 cm w obwodzie od drugiej. Gdy stoję na kontuzjowanej nodze i chcę wykonać lekkie ugięcie lub chciałbym iść na lekko ugiętych nogach- odczuwam ból jakby pod rzepką. Czym to może być spowodowane?

  Wymaga Pan dodatkowych badań (MRI kolana). Poza zanikiem mięśni może Pan mieć uszkodzenie np. chrząstki. Po 2 miesiącach unieruchomienia odbudowanie siły mięśniowej może trwać od 6 miesięcy do nawet roku. Proponuję wizytę u ortopedy, który oceni Pana klinicznie i skieruje na badania dodatkowe oraz kontynuacje rehabilitacji u fizjoterapeuty.

  dr n. med. Kinga Ciemniewska-Gorzela

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Specjalizuje się w ortopedii kończyny dolnej. Przyjmuje zarówno osoby dorosłe jak i dzieci w każdym wieku. W codziennej praktyce stosuję nowoczesne me...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Staże

 • European Expert Meeting - Arthroscopic Surgical Approaches for AMIC with Chondro-GideFilmy


Znajomość języków

Polski, Angielski, Rosyjski

Nagrody i wyróżnienia

 • III nagroda – Kinga Ciemniewska-Gorzela, Tomasz Piontek – praca pt. ”Czy regeneracja łąkotki AMMR spowalnia pojawienie się zmian zwyrodnieniowych kolan”

Profile społecznościowe


Publikacje i artykuły

Publikacje (15)