mgr

Katarzyna Wojciechowska

Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta

12 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 122 odwiedziny w ciągu 30 dni

Nazywam się Katarzyna Wojciechowska i jestem psychologiem oraz certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo – behawioralnym. Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Gdańskim ( Wydział… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Katarzyna WojciechowskaUsługa: konsultacje psychologiczne

  Gorąco polecam. Inteligentna, wnikliwa. Nie tylko słucha, ale również pomaga zrozumieć wiele rzeczy.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo polecam Panią Kasie, jest ona świetnym specjalista w swojej dziedzinie. Pomogła mi w walce z depresja i moimi lękami. Teraz znowu chodzę do pracy, śpię lepiej, zaczynam spotykać sie z ludźmi. W gabinecie panuje miła, profesjonalna atmosfera. Jeśli ktoś szuka pomocy dla siebie lub kogoś bliskiego to ten psycholog jest najlepszy!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Gorąco polecam panią Kasie! Jest świetnym psychologiem, profesjonalna, kompetentna, zaangażowana w prace. Pomogła mi zrozumieć źródło moich leków i stanów depresyjnych. Na pewno jeszcze do niej wroce.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo ciekawe spotkanie na pewno na jednym nie poprzestanę. Bardzo spokojna atmosfera i pełen profesjonalizm.

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Do Pani Kasi trafiłam z polecenia. Miałam problem z córka. Juz po pierwszej wizycie uzyskałam niesamowite wsparcie. Na spotkaniach panuje atmosfera życzliwości i pełnego zaufania. Moja córka miała problemy z kontaktem, wiec bałam sie, ze i tym razem bedzie wycofana.. jednak juz od pierwszej wizyty wiedziałam, ze trafiliśmy rewelacyjnie. Podejscie Pani Kasi do całego problemu, zaangażowanie i pełen profesjonalizm sprawia, ze w końcu jestem spokojna o moja córkę i wiem, ze trafiliśmy w najlepsze ręce z możliwych. Polecam zdecydowanie!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Kasia to najlepszy psycholog w Trojmiescie! Pomogła mojemu dziecku wyjść z dużych problemów, kiedy ja i żona byliśmy zupełnie bezradni. Jest skutecznym terapeuta,
  z dużym doświadczeniem i wiedza. Polecam z czystym sercem!

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Kasia jest osoba kompetentna, która dobrze diagnozuje problemy. Zadaje trafne pytania które skłaniaja do refleksji. Atmosfera podczas spotkań jest przyjazna, ma sie poczucie, ze można porozmawia o wszystkim. Wiem, ze jeszcze dużo pracy przede mną, ale już widzę zmianę, dlatego polecam tego psychologa każdemu.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo długo szukałam psychologa dziecięcego. W końcu, po kilku nieudanych próbach, trafiłam z polecenia do Pani Kasi i to był strzał w dziesiątke! Pomogła mojemu dziecku przejść przez trudna sytuacje. Pani Kasia jest otwartą, sympatyczną i empatyczną osoba, która umie słuchać. Dzięki terapii, moja rodzina dalej jest razem. Przyjmuje w bardzo fajnym, przytulnym gabinecie we Wrzeszczu. Polecam!!!

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Kasia to powiednia osoba na odpowiednim miejscu . Zadaje trafne pytania, jest konkretna, ale przy tym atmosfera podczas spotkań jest przyjazna, miałam poczucie, że mogę powiedzieć o wszystkim. Pomogła mi uporać się z dużymi problemami osobistymi. Bardzo dziękuję i polecam wszystkim!

  Katarzyna Wojciechowska2016-11-18

  Bardzo dziękuję za opinię. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Po kilku nieudanych wizytach u innych terapeutów w końcu trafiłam na panią Kasię. Miałam ciężka depresje, bałam się wychodzić z domu. Wydawało mi się, ze nic ani nikt mi już nie pomoże. Pani Kasia ma doskonale podejście do pacjenta, pomogla mi przejść przez żałobę związana ze strata dziecka a także ułożyć na nowo relacje z pozostałymi dziećmi oraz mężem. W końcu zaczęłam wychodzić z domu, rozmawiać z innymi, znalazłam nowa prace. Polecam wszystkim tego psychologa. Na prawdę warto!

  Katarzyna Wojciechowska2016-11-18

  Bardzo dziękuję za opinię. Jest Pani dla mnie przykładem, że nie ma sytuacji beznadziejnych, bez wyjścia. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.

Pytania pacjentów (19)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Nazywam się Katarzyna Wojciechowska i jestem psychologiem oraz certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo – behawioralnym. Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Gdańskim ( Wydział Nauk Społecznych ) o specjalności psychologia kliniczna. Swoją edukację kontynuowałam na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, gdzie ukończyłam studia podyplomowe z zakresu psychologii klinicznej ze specjalizacją Psychologia kliniczna dzieci i młodzieży. Następnie ukończyłam 4- letnie studia podyplomowe : „Psychoterapia poznawczo – behawioralna” na Uniwersytecie SWPS w Sopocie. Jestem również członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczo – Behawioralnej ( PTTPB ). Moja praca podlega regularnej superwizji, a ja cały czas rozwijam swoje umiejętności poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach i konferencjach.
  Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując między innymi w Klinice Chorób Psychicznych i Zaburzeń Nerwicowych Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz w Miejskich Ośrodkach Pomocy Społecznej na terenie Województwa Pomorskiego oraz Warmińsko - Mazurskiego. Współpracuję również ze służbami mundurowymi ( interwencje kryzysowe, psychoterapia, szkolenia ) oraz z fundacją wspomagającą rodziny dotknięte problemem alkoholowym. Pracuję zarówno z dorosłymi ( również osoby z orzeczoną niepełnosprawnością ),jak i z dziećmi. Więcej informacji na stronie www.wojciechowska-psycholog.pl

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Gdański, Wydział Nauk Społecznych: Psychologia ( spec. Psychologia Kliniczna ) - studia magisterskie ( 2004 - 2009 )
 • Gdański Uniwersytet Medyczny - studia podyplomowe Psycholoogia kliniczna ( spec. Psychologia Kliniczna Dzieci i Młodzieży 2010 - 2011 )
 • Uniwesytet Humanistycznospołeczny SWPS w Sopocie - studia podyplomowe Psychoterapia Poznawczo - Behawioralna ( 2012 - 2016 )

Znajomość języków

 • angielski
 • polski