mgr

Katarzyna Wojciechowska

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta

13 opinii +dodaj

Nazywam się Katarzyna Wojciechowska i jestem psychologiem oraz certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo – behawioralnym. Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Gdańskim ( Wydział… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Katarzyna WojciechowskaUsługa: konsultacje psychologiczne

  Jestem zadowolona z wizyty u Pani Katarzyny, udało mi się zrozumieć to czego nie rozumiałam i to na czym mi zależało, napewno skorzystam i to nie raz ????

 • P
  Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Katarzyna WojciechowskaUsługa: konsultacje psychologiczne

  Gorąco polecam. Inteligentna, wnikliwa. Nie tylko słucha, ale również pomaga zrozumieć wiele rzeczy.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo polecam Panią Kasie, jest ona świetnym specjalista w swojej dziedzinie. Pomogła mi w walce z depresja i moimi lękami. Teraz znowu chodzę do pracy, śpię lepiej, zaczynam spotykać sie z ludźmi. W gabinecie panuje miła, profesjonalna atmosfera. Jeśli ktoś szuka pomocy dla siebie lub kogoś bliskiego to ten psycholog jest najlepszy!

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Gorąco polecam panią Kasie! Jest świetnym psychologiem, profesjonalna, kompetentna, zaangażowana w prace. Pomogła mi zrozumieć źródło moich leków i stanów depresyjnych. Na pewno jeszcze do niej wroce.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo ciekawe spotkanie na pewno na jednym nie poprzestanę. Bardzo spokojna atmosfera i pełen profesjonalizm.

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Do Pani Kasi trafiłam z polecenia. Miałam problem z córka. Juz po pierwszej wizycie uzyskałam niesamowite wsparcie. Na spotkaniach panuje atmosfera życzliwości i pełnego zaufania. Moja córka miała problemy z kontaktem, wiec bałam sie, ze i tym razem bedzie wycofana.. jednak juz od pierwszej wizyty wiedziałam, ze trafiliśmy rewelacyjnie. Podejscie Pani Kasi do całego problemu, zaangażowanie i pełen profesjonalizm sprawia, ze w końcu jestem spokojna o moja córkę i wiem, ze trafiliśmy w najlepsze ręce z możliwych. Polecam zdecydowanie!

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani Kasia to najlepszy psycholog w Trojmiescie! Pomogła mojemu dziecku wyjść z dużych problemów, kiedy ja i żona byliśmy zupełnie bezradni. Jest skutecznym terapeuta,
  z dużym doświadczeniem i wiedza. Polecam z czystym sercem!

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani Kasia jest osoba kompetentna, która dobrze diagnozuje problemy. Zadaje trafne pytania które skłaniaja do refleksji. Atmosfera podczas spotkań jest przyjazna, ma sie poczucie, ze można porozmawia o wszystkim. Wiem, ze jeszcze dużo pracy przede mną, ale już widzę zmianę, dlatego polecam tego psychologa każdemu.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo długo szukałam psychologa dziecięcego. W końcu, po kilku nieudanych próbach, trafiłam z polecenia do Pani Kasi i to był strzał w dziesiątke! Pomogła mojemu dziecku przejść przez trudna sytuacje. Pani Kasia jest otwartą, sympatyczną i empatyczną osoba, która umie słuchać. Dzięki terapii, moja rodzina dalej jest razem. Przyjmuje w bardzo fajnym, przytulnym gabinecie we Wrzeszczu. Polecam!!!

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani Kasia to powiednia osoba na odpowiednim miejscu . Zadaje trafne pytania, jest konkretna, ale przy tym atmosfera podczas spotkań jest przyjazna, miałam poczucie, że mogę powiedzieć o wszystkim. Pomogła mi uporać się z dużymi problemami osobistymi. Bardzo dziękuję i polecam wszystkim!

  Katarzyna Wojciechowska2016-11-18

  Bardzo dziękuję za opinię. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów.

Pytania pacjentów (19)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Nazywam się Katarzyna Wojciechowska i jestem psychologiem oraz certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo – behawioralnym. Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Gdańskim ( Wydział Nauk Społecznych ) o specjalności psychologia kliniczna. Swoją edukację kontynuowałam na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, gdzie ukończyłam studia podyplomowe z zakresu psychologii klinicznej ze specjalizacją Psychologia kliniczna dzieci i młodzieży. Następnie ukończyłam 4- letnie studia podyplomowe : „Psychoterapia poznawczo – behawioralna” na Uniwersytecie SWPS w Sopocie. Jestem również członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczo – Behawioralnej ( PTTPB ). Moja praca podlega regularnej superwizji, a ja cały czas rozwijam swoje umiejętności poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach i konferencjach.
  Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując między innymi w Klinice Chorób Psychicznych i Zaburzeń Nerwicowych Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz w Miejskich Ośrodkach Pomocy Społecznej na terenie Województwa Pomorskiego oraz Warmińsko - Mazurskiego. Współpracuję również ze służbami mundurowymi ( interwencje kryzysowe, psychoterapia, szkolenia ) oraz z fundacją wspomagającą rodziny dotknięte problemem alkoholowym. Pracuję zarówno z dorosłymi ( również osoby z orzeczoną niepełnosprawnością ),jak i z dziećmi. Więcej informacji na stronie www.wojciechowska-psycholog.pl

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Edukacja

 • Uniwersytet Gdański, Wydział Nauk Społecznych: Psychologia ( spec. Psychologia Kliniczna ) - studia magisterskie ( 2004 - 2009 )
 • Gdański Uniwersytet Medyczny - studia podyplomowe Psycholoogia kliniczna ( spec. Psychologia Kliniczna Dzieci i Młodzieży 2010 - 2011 )
 • Uniwesytet Humanistycznospołeczny SWPS w Sopocie - studia podyplomowe Psychoterapia Poznawczo - Behawioralna ( 2012 - 2016 )

Znajomość języków

 • angielski
 • polski