lek. dent.

Katarzyna Strusiewicz-Bieniek

Ortodonta

20 opinii +dodaj

Umów wizytę 37 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Specjalizację z ortodoncji uzyskałam w 2005 roku, zdając egzamin państwowy przed Centralną Komisją Egzaminacyjną. W trakcie specjalizacji,… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Specjalizację z ortodoncji uzyskałam w 2005 roku, zdając egzamin państwowy przed Centralną Komisją Egzaminacyjną. W trakcie specjalizacji, oraz po jej ukończeniu, odbyłam wiele staży i kursów prowadzonych przez wybitnych wykładowców z kraju i z zagranicy w zakresie leczenia poszczególnych wad zgryzu aparatami stałymi na zamkach konwencjonalnych,kryształowych,samoligaturujących,systemu Cannon,aparatami grubolukowymi oraz aparatami wyjmowanymi, szkolenia z zakresu stabilności wyników leczenia i uzyskania harmonii rysów twarzy, sprowadzania do łuku zębów zatrzymanych,roli ortodonty w leczeniu zaburzeń w stawach skroniowo-żuchwowych,wpółpracy ortodontyczno-logopedycznej .Odbyłam również zagraniczny staż w Orthodontic Department, 2nd Stomatologicla Clinic Faculty Hospital Olomouc. Stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe ,uczestnicząc w kursach i wykładach związanych z ortodoncją. W swojej pracy cenię dokładność, precyzję oraz dobry kontakt z pacjentem.

Specjalizacje

 • Ortodoncja

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Orthodontic Department, 2nd Stomatologicla Clinic Faculty Hospital Olomouc
 • 5 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką w Krakówie

Certyfikaty

Choroby

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
20 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • O
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  pierwsza wizyta, pani dr przedstawila rozne wariatny leczenia, wszystko dokladnie wyjasnila, chetnie odpowiadala na pytania,

 • S
  Lokalizacja: Gabinet OrtodontycznyUsługa: wada zgryzu

  Na razie pierwsza wizyta ale p.doktor bardzo miła. Corka 3,5 roku nie miala oporow aby usiasc na fotelu. Mile podejscie do dziecka. Nie musielismy zakladac aparatu itp ale porady wydaja sie byc sensowne.

 • M
  Lokalizacja: Gabinet Ortodontyczny

  Pani Doktor to bardzo profesjonalna osoba. Po zapoznaniu się z moim uzębienie przedstawiła najbardziej prawdopodobną opcje leczenia. Udzieliła wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie moje pytania i wystawiła odpowiednie skierowania.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet OrtodontycznyUsługa: konsultacje ortodontyczne

  Zgłosiłem się do Pani doktor, ponieważ potrzebowałem nowy retainer. Pani doktor po zapoznaniu się z obecnym stanem mojego uzębienia, przedstawiła mi możliwości doboru odpowiedniego retainera. W bardzo przystępny sposób zostało mi wyjaśnione, czy będę w stanie zachować obecny stan po korekcji aparatem stałym. Bardzo miła atmosfera. Dziękuję i pozdrawiam.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor bardzo konkretna, oceniła moją wadę i nie nalegała na leczenie, gdy nie było to zasadne w moim przypadku. Życzliwa i profesjonalna. Wrócę z synkiem :-)

 • Lokalizacja: Gabinet OrtodontycznyUsługa: konsultacja zgryzu

  Pani bardzo konkretna, rzeczowa I kompetentna. Bardzo fajnie podejście do dzieci,
  Syn był zadowolony. Polecam

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet OrtodontycznyUsługa: konsultacje ortodontyczne

  Z czystym sumieniem polecam Panią doktor. Profesjonalizm , bardzo miła obsługa, indywidualne podejście do pacjenta. Mój przypadek nie należał do najprostszych, zresztą nadal jestem w trakcie leczenia, ale efekty już teraz są niesamowite. Zanim trafiłam do Pani doktor, w innym gabinecie dowiedziałam się ,że w moim przypadku nic nie da się już zrobić. Widać, że Pani doktor nie boi się trudnych przypadków , wręcz przeciwnie, polecam wszystkim !!!!

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet OrtodontycznyUsługa: konsultacje ortodontyczne

  Bardzo otwarta i uprzejma osoba. Wszystko wyjaśnia i tłumaczy , chętnie odpowiada na wszystkie pytania. Duża wiedza i wiele pomysłów na wybrnięcie z trudnej sytuacji. Widać ze nie chce naciągnąć i za wszelka cenę leczy, zakładać aparatu jeśli nie ma takiej potrzeby. Polecam bardzo !

 • P
  Lokalizacja: Gabinet OrtodontycznyUsługa: aparaty stałe

  Jestem w trakcie leczenia aparatem stałym u Pani doktor. Otrzymuje jasne odpowiedzi na wszystkie moje pytania, widać, że Pani doktor ma wiedzę. Po kilku miesiącach leczenia efekty są bardzo zadowalające. Wizyty odbywają się w przemiłej atmosferze. Świetne podejście do pacjenta i super specjalista w swojej dziedzinie. Polecam gorąco!

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor ma bardzo słabe podejście do dzieci. Po 45 min oczekiwania w kolejce moje dziecko ( 3 latek) faktycznie było już mocno wynudzone i niegrzeczne , ale teksty w stylu " zaraz cię stąd wyrzucę" albo "jestem na granicy cierpliwości" uważam za słabe. Dużo łatwiej byłoby okiełznać 3 latka gdyby dostał coś do zabawy choćby nawet kartkę i długopis. Koniec końców za 100 zł usłyszałam że dziecko powinno jeść lewą stroną pokarm.