lek. dent.

Katarzyna Strusiewicz-Bieniek

Ortodonta

Umów wizytę 33 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Specjalizację z ortodoncji uzyskałam w 2005 roku, zdając egzamin państwowy przed Centralną Komisją Egzaminacyjną. W trakcie specjalizacji,… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Specjalizację z ortodoncji uzyskałam w 2005 roku, zdając egzamin państwowy przed Centralną Komisją Egzaminacyjną. W trakcie specjalizacji, oraz po jej ukończeniu, odbyłam wiele staży i kursów prowadzonych przez wybitnych wykładowców z kraju i z zagranicy w zakresie leczenia poszczególnych wad zgryzu aparatami stałymi na zamkach konwencjonalnych,kryształowych,samoligaturujących,systemu Cannon,aparatami grubolukowymi oraz aparatami wyjmowanymi, szkolenia z zakresu stabilności wyników leczenia i uzyskania harmonii rysów twarzy, sprowadzania do łuku zębów zatrzymanych,roli ortodonty w leczeniu zaburzeń w stawach skroniowo-żuchwowych,wpółpracy ortodontyczno-logopedycznej .Odbyłam również zagraniczny staż w Orthodontic Department, 2nd Stomatologicla Clinic Faculty Hospital Olomouc. Stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe ,uczestnicząc w kursach i wykładach związanych z ortodoncją. W swojej pracy cenię dokładność, precyzję oraz dobry kontakt z pacjentem.

Specjalizacje

 • Ortodoncja

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Orthodontic Department, 2nd Stomatologicla Clinic Faculty Hospital Olomouc
 • 5 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką w Krakówie

Certyfikaty

Choroby

 • wady zgryzu
 • zęby zatrzymane
 • diastema
 • INVISALIGN-system przeźroczystych szyn do leczenia wad zgryzu

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
18 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Gabinet Ortodontyczny

  Pani Doktor to bardzo profesjonalna osoba. Po zapoznaniu się z moim uzębienie przedstawiła najbardziej prawdopodobną opcje leczenia. Udzieliła wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie moje pytania i wystawiła odpowiednie skierowania.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet OrtodontycznyUsługa: konsultacje ortodontyczne

  Zgłosiłem się do Pani doktor, ponieważ potrzebowałem nowy retainer. Pani doktor po zapoznaniu się z obecnym stanem mojego uzębienia, przedstawiła mi możliwości doboru odpowiedniego retainera. W bardzo przystępny sposób zostało mi wyjaśnione, czy będę w stanie zachować obecny stan po korekcji aparatem stałym. Bardzo miła atmosfera. Dziękuję i pozdrawiam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor bardzo konkretna, oceniła moją wadę i nie nalegała na leczenie, gdy nie było to zasadne w moim przypadku. Życzliwa i profesjonalna. Wrócę z synkiem :-)

 • Lokalizacja: Gabinet OrtodontycznyUsługa: konsultacja zgryzu

  Pani bardzo konkretna, rzeczowa I kompetentna. Bardzo fajnie podejście do dzieci,
  Syn był zadowolony. Polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet OrtodontycznyUsługa: konsultacje ortodontyczne

  Z czystym sumieniem polecam Panią doktor. Profesjonalizm , bardzo miła obsługa, indywidualne podejście do pacjenta. Mój przypadek nie należał do najprostszych, zresztą nadal jestem w trakcie leczenia, ale efekty już teraz są niesamowite. Zanim trafiłam do Pani doktor, w innym gabinecie dowiedziałam się ,że w moim przypadku nic nie da się już zrobić. Widać, że Pani doktor nie boi się trudnych przypadków , wręcz przeciwnie, polecam wszystkim !!!!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet OrtodontycznyUsługa: konsultacje ortodontyczne

  Bardzo otwarta i uprzejma osoba. Wszystko wyjaśnia i tłumaczy , chętnie odpowiada na wszystkie pytania. Duża wiedza i wiele pomysłów na wybrnięcie z trudnej sytuacji. Widać ze nie chce naciągnąć i za wszelka cenę leczy, zakładać aparatu jeśli nie ma takiej potrzeby. Polecam bardzo !

 • Lokalizacja: Gabinet OrtodontycznyUsługa: aparaty stałe

  Jestem w trakcie leczenia aparatem stałym u Pani doktor. Otrzymuje jasne odpowiedzi na wszystkie moje pytania, widać, że Pani doktor ma wiedzę. Po kilku miesiącach leczenia efekty są bardzo zadowalające. Wizyty odbywają się w przemiłej atmosferze. Świetne podejście do pacjenta i super specjalista w swojej dziedzinie. Polecam gorąco!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor ma bardzo słabe podejście do dzieci. Po 45 min oczekiwania w kolejce moje dziecko ( 3 latek) faktycznie było już mocno wynudzone i niegrzeczne , ale teksty w stylu " zaraz cię stąd wyrzucę" albo "jestem na granicy cierpliwości" uważam za słabe. Dużo łatwiej byłoby okiełznać 3 latka gdyby dostał coś do zabawy choćby nawet kartkę i długopis. Koniec końców za 100 zł usłyszałam że dziecko powinno jeść lewą stroną pokarm.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet OrtodontycznyUsługa: aparaty ruchome

  Bardzo polecam Panią doktor. Rewelacyjny ortodonta!!!
  Wizyta w przemiłej atmosferze. Efekty przebiły moje oczekiwania. Po miesiącu już było widać poprawę. Kilka lat temu leczyłam sie u innego ortodonty i po roku nie było takich efektów jak u Pani doktor Bieniek po jednym miesiącu. Jestem bardzo zadowolona. Cieszę się, że trafiłam właśnie do Pani Doktor. POLECAM!!

 • Bardzo polecam Panią Doktor uprzejma,posiada indywidualne podejście do pacjenta. Kompetentna,bardzo konkretna w moim przypadku efekty leczenia oszałamiające bo,w przeciągu 2 tygodni zauważyłam poprawę. Podczas wizyt ,które przebiegają w bardzo milej atmosferze Pani Doktor jest w stanie odpowiedzieć na wszystkie wątpliwości i pytania.Zna się na swoim fachu i na pewno doradzi i pomoże w trudnych przypadkach.Specjalista godny polecenia.POLECAM