Katarzyna Sawinda-Dziadecka

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Terapeuta

15 opinii +dodaj

Psycholog, psychoterapeuta, terapia krótkoterminowa, terapia indywidualna. Ukończyłam Wydział Psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, cykl szkoleń z zakresu terapii krótkoterminowej… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Wspaniały terapeuta, niesamowita kobieta...
  To co zrobiła dla mnie i tym samym dla osób ze środowiska w którym funkcjonuję jest nieocenione! Istotne, proste wskazówki diametralnie zmieniły mój światopogląd, a wdrażanie ich w życie mój świat na mniej skomplikowany i lepszy. I choć od ostatniej rozmowy z panią Kasią minął rok, ja nieprzerwanie, sukcesywnie stosuję się do wspólnie wypracowanych sposobów na radzenie sobie z różnego rodzaju problemami. Problemy przede wszystkim tworzą ludzie, a często niepotrzebnie tworzymy je sami. Każda wizyta u pani Kasi dodawała mi skrzydeł i motywacji do działania. Dzięki tej kobiecie po prostu stałam się lepszym i silniejszym człowiekiem. Szczerze polecam!

 • D

  Cierpiałam na depresję, mój stan się pogłębiał, więc postanowiłam pójść po pomoc do specjalisty. To co zrobiła dla mnie, a i dzięki temu dla moich bliskich, pani Kasia, jest po prostu nieocenione. Mój stan znacznie się poprawił, otworzyłam się na innych i zaczęłam też żyć w zgodzie ze sobą. Przestałam miewać takie stany jak kiedyś, pogodziłam się też z tym, że niektóre zmiany są po prostu konieczne...

 • W

  Długo poszukiwałam psychologa w internecie. Sugerując się poniższymi opiniami wybrałam Panią Kasię.
  Oczywiście każdy powinien go dobierać według swoich indywidualnych potrzeb ale myślę, że ten psycholog jest naprawdę godna polecenia. Przede wszystkim, stwarza fajną atmosferę rozmowy, i już po pierwsza wizyta daje poprawę samopoczucia i rozszerza horyzonty poznawcze na temat siebie. Dodatkowo zapomina się o tym, że jest się na przysłowiowej "kozetce" i rozmawia się w sposób otwarty i naturalny, rozmowa tak naprawdę nakręca się sama. Szczerze polecam, zwłaszcza tym, którzy odczuwają lęk przed obnażeniem swoich problemów innej osobie i chcą sobie pomóc.

 • M

  Pani Kasia jest świetnym psychologiem i bardzo mi pomogła. Jest kompetentna i profesjonalna, ale też ciepła i serdeczna. Bardzo się cieszę, że trafiłam akurat do Niej bowiem do podjęcia psychoterapii początkowo nastawiona byłam dość krytycznie. Dziś wiem, że była to bardzo dobra decyzja, ale sukces psychoterapii to w ogromnej mierze praca terapeuty. Dlatego szczerze polecam terapię u pani Kasi - w moim życiu ta terapia zmieniała bardzo wiele :)

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Agata,
  Jestem po pierwszym krótkim spotkaniu . Pani Katarzyna wywarła na mnie bardzo dobre wrażenie. Potrafi słuchać i rozmawiać. Mam nadzieje na rozplątanie mich zawiłości życiowych z którymi do niej się poszłam.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Polecam serdecznie! Pani Katarzyna to doświadczona, kompetentna i bardzo dobra psycholożka. Jest też bardzo ciepła i sympatyczna dzięki czemu rozmowy na najtrudniejsze tematy stają przychodzą z łatwością. Spotkania przebiegają w miłej i intymnej atmosferze. Świetnie zna życie, jest bardzo otwarta, dobrze wyczuwa emocje. Trafia zawsze w punkt. Nasze spotkania to dla mnie wiele pytań, zaskakujące wnioski, duże wzruszenia i przede wszystkim zmiany w moim życiu. Nie mogłam trafić lepiej.

 • W

  Polecam z czystym sumieniem. Pani Kasia to świetny, kompetentny, profesjonalny psycholog, ale także niesamowicie ciepła osoba. Wizyty przebiegają w bardzo miłej atmosferze, bez zbędnego napięcia, co bardzo ułatwia terapię. Wybrałam p. Kasię przypadkowo, ale nie mogłam trafić lepiej. Pomogła mi wyjść na prostą, uporać się z problemami, które na początku terapii wydawały się być nie do pokonania.
  Świetny psycholog, polecam każdemu.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Do Pani Kasi udałam się w chwili kryzysu, załamania, z którym wiedziałam, że sama sobie nie poradzę. Okazało się, ze było to genialne posunięcie. Już po pierwszym spotkaniu, wróciłam do domu spokojniejsza, przekonana, że dam radę i co najważniejsze - zmotywowana do pracy. Książki polecone mi przez Panią Kasię okazały się strzałem w dziesiątkę, po lekturze miałam wrażenie, że na pierwszej stronie pojawiła się dedykacja: "Marcie w chwili kryzysu" :). Lektury połączone z celnymi uwagami Pani Kasi pomogły mi zrozumieć kilka mechanizmów i schematów, które powtarzały się w moim życiu. Uwierzyłam w siebie i teraz jestem przekonana, że błędów popełnianych w przeszłości już nie powtórzę. Pani Kasiu, dziękuję za zrozumienie, wsparcie, motywację i świadomość, że jeżeli kiedykolwiek w siebie zwątpię zawsze mogę się do Pani zwrócić i być pewna, ze otrzymam pomoc.

 • D

  Sesje terapeutyczne z Kasią są dla mnie niezwykłą wycieczką w głąb siebie. Kasia jest psychologiem o nastawieniu głęboko humanistycznym; łączy w sobie cechy profesjonalnego lekarza, który nie zatraca się jedynie w nauce, ale pozostaje także wrażliwym człowiekiem o szeroko skrojonej koncepcji ludzkiej natury. Dzięki spotkaniom z Kasią staję się bardziej świadomą, może nawet lepszą osobą, zyskując zupełnie nieznany mi wcześniej szacunek do integralności, wrodzonej natury i rozwoju jednostki. Jestem bardzo szczęśliwa, że mam możliwość leczenia się u Kasi i podejmowania wciąż wysiłków, aby żyć w jak największej szczerości wobec siebie samej.

 • D

  Pani Kasia jest dobrym psychologiem .Ma coś w sobie ,że można jej szybko zaufać .Ja po pierwszej rozmowie telefonicznej czułam ,że mi pomoże i się nie myliłam. Kiedyś myślałam jak rozmowa z drugą osobą może pomóc .Dzięki terapii u Pani Kasi wiem ,że byłam w błędzie.Taka rozmowa może dużo zdziałać.Dzięki terapii, u Pani Kasi stałam się pewniejsza siebie.Dzisiaj patrze inaczej na niektóre sprawy w swoim życiu. I sobie coraz lepiej radze, i uwierzyłam w siebie samą.Co kiedyś było inaczej.
  Ciesze się, że trafiłam na Panią Kasie .

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Psycholog, psychoterapeuta, terapia krótkoterminowa, terapia indywidualna.
  Ukończyłam Wydział Psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, cykl szkoleń z zakresu terapii krótkoterminowej (Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach) oraz szereg dodatkowych szkoleń zawodowych. Aktualnie rozwijam swój warsztat pracy w Polskim Instytucie Ericksonowskim. Od ponad roku uczestniczę w szkoleniu z zakresu Analizy Bioenergetycznej (praca z ciałem).
  Doświadczenie zawodowe zdobywałam min. w Ogólnopolskim Pogotowiu dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" oraz w placówkach służby zdrowia.

  Pomagam osobom doświadczającym kryzysów, depresji, cierpiącym na wahania nastroju, uwikłanym w przemoc, mającym problemy w relacjach interpersonalnych, intymnych, a także doświadczającym lęków i napięcia. W swojej pracy stosuję elementy hipnozy ericksonowskiej, korzystam z technik właściwych różnym podejściom terapeutycznym, w zależności od potrzeb klienta i od celu terapii.

  Zajmuję się:
  •psychoterapią indywidualną i grupową osób dorosłych
  •psychoterapią indywidualną i grupową dzieci i młodzieży
  •diagnozą psychologiczną zaburzeń rozwojowych
  •prowadzeniem konsultacji rodzinnych i terapią rodzin
  •psychoterpaią par i małżeństw

  Szczegółowe informacje dostępne są na mojej stronie internetowej www.psychologgia-plus.pl

Specjalizacje

 • Psychoterapia