Lek. dent.

Katarzyna Radzikowska

Stomatolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • M
  Lokalizacja: Centrum Stomatologii LuxdenticaUsługa: Inny

  Pani Dr jest świetną specjalistką w swojej dziedzinie. Bardzo fachowe, rzetelne podejście do pacjenta. Dba o każdy szczegół. Wizyty przebiegały w bardzo przyjemnej atmosferze. Polecam.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Jest absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego na odziale Stomatologii Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum. Ma bogate, dziesięcioletnie doświadczenie w zakresie złożonych prac protetycznych i implanto-protetycznych oraz wysoce wymagających prac kosmetycznych mających na celu poprawę uśmiechu. Specjalizuje się w protetyce stomatologicznej i stomatologii estetycznej. Jest uczestnikiem amerykańskiego klubu szkoły estetyki Spear Study Club. Zna język angielski oraz hiszpański.

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  7 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • M
   Lokalizacja: Centrum Stomatologii LuxdenticaUsługa: Inny

   Pani Dr jest świetną specjalistką w swojej dziedzinie. Bardzo fachowe, rzetelne podejście do pacjenta. Dba o każdy szczegół. Wizyty przebiegały w bardzo przyjemnej atmosferze. Polecam.

  • T

   Kilka wypełnień i overlay - wszystko perfekcyjnie, z dbałością o komfort pacjenta i skuteczne znieczulenie

  • W

   Pacjentką Pani Dr jestem w klinice Luxdentica. Pani Dr jest przemiłą osobą, z cierpliwością do pacjenta. Atmosfera podczas wizyty na piątkę, wszystko rzeczowo, ale komunikacja równocześnie bardzo miła. Mam już doświadczenie z protetykami, Pani Dr jest dokładna i precyzyjna, co wpływa na komfort pacjenta - wie o tym każdy, kto z protetykiem miał już do czynienia. Z pozdrowieniami - zadowolona pacjentka.

  • K

   Jestem po licówkach u p. dr i jest super. Namówiła mnie na 6 na górze i na dole bo miałam brzydkie i krzywe zęby. Cieszę się że jej zaufałam!!!! Teraz tylko chodzę i nie mogę przestać się uśmiechać- na prawdę warto!!! :-) Dzięki Pani DR

  • S

   Profesjonalne podejście do pacjenta, szczegółowa analiza problemów i ich rozwiązań, perfekcyjne wykonanie. Szczerze polecam panią Radzikowską, bo jest fachowcem w swojej dziedzinie:)

  • G

   Dołączam się do opinii. Osoba naprawdę godna polecenia. Swego czasu miałem znaczne problemy z uzębieniem i chroniczny brak czasu. Kiedy trafiłem do pani dr było już bardzo źle, ale wiele gozin spędzonych na fotelu i mnóstwo pracy ze strony pani Kasi przyniosło wspaniały efekt- mam wreszcie spokój z zębami i przede wszystkim nie wstydzę się uśmiechać na spotkaniach służbowych, a to był dla mnie duży problem.

  • K

   Polecam dr Radzikowską!!! Leczę się u niej od 4 lat. Wczesniej chodziłam do niej do innego gabinetu- teraz Pani Kasia pracuje w Centrum Stomatologii Veronadent na Krowoderskich Zuchów. Miałam robioną rozległa protetyke- całe przody i boki w porcelanie , wcześniej leczenie-plomby. Bałam się dentystów- może dlatego, że trafiałam na nieodpowiednich. teraz mam spokój, tylko wizyty kontrolne. Polecam , bo warto!!! świetny lekarz, duża wiedza- warta podkreślenia.