dr n. med.

Katarzyna Pas

Ginekolog

83 opinie +dodaj

Umów wizytę 92 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Jestem specjalistą ginekologii i położnictwa. W 2004 roku ukończyłam Śląską Akademię Medyczną. W latach 2004 - 2005 odbyłam staż w Szpitali im. S.Żeromskiego w Krakowie. Od 2006… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
83 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Najlepszy lekarz ginekolog z jakim miałam doczynienia. Pierwszy raz miałam kontakt z Panią doktor w drugim miesiącu mojej ciąży prowadzonej przez innego lekarza który skierował mnie do niej po tym jak zaczęłam plamić. Nie trzeba chyba dodawać jak bardzo byłam zdenerowawana, ale dzięki Pani doktor uspokoiłam się, ponieważ wytłumaczyła mi wszystko spokojnie, bardzo dokładnie przebadała. Teraz byłam tylko na wizycie kontrolnej, ale na pewno prowadzenie kolejnej ciąży powierzę właśnie Pani doktor Pas.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PAS-MEDICA Specjalistyczny gabinet ginekologiczno-położniczyUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Pani doktor jest bardzo miłą i ciepłą osobą. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Słucha i wszystko dokładnie tłumaczy. Zawsze odpowiada na telefony. W gabinecie przebieralnia z toaletą i jednorazowe spódniczki, z czym się do tej pory nie spotkałam. Na pewno wrócę ponownie :)

 • J
  Lokalizacja: PAS-MEDICA Specjalistyczny gabinet ginekologiczno-położniczyUsługa: prowadzenie ciąży

  Gdyby nie czujność Pani doktor nie wiem jak by skończyła się moja ciąża... Dodam że było wiele komplikacji naszczescie czujne oko Pani dr Kasi w porę wypatrzyło zagrożenie i urodziłam zdrowego synka. Ogólnie wizyty bardzo przyjemne, prowadzenie ciąży bardzo profesjonalne i troskliwe. Wiele razy dzwoniłam nawet w późnych godzinach i pani dr odbierała kierowała co robić. W drugiej ciąży napewno wrócę. Polecam

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PAS-MEDICA Specjalistyczny gabinet ginekologiczno-położniczy

  Bardzo rzetelna Pani doktor!
  Miła, dokładna, konkretna. Jest to trzeci ginekolog do jakiego poszłam ze swoim problemem i dobiero tutaj dowiedziałam się czegoś konkretnie i zostały podjęte odpowiednie kroki. Dodatkowo każdy aspekt był mi wyjaśniony. Serdecznie polecam Panią doktor każdej kobiecie!

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PAS-MEDICA Specjalistyczny gabinet ginekologiczno-położniczyUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pani doktor wszystko dokładnie tłumaczy i odpowiada na każde pytanie. Polecam Panią doktor z czystym sumieniem.

 • N

  Pani doktor jest bardzo miłą, przyjazną profesjonalną osobą. Dokładnie
  wykonuje wszystkie badania. Była bardzo delikatna, polecam Panią Pas w 100%!

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor jest bardzo profesjonalna w swoich obowiązkach a zarazem bardzo miła:) do każdego pacjenta podchodzi bardzo
  indywidualnie. Polecam z czystym sumieniem ;)

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Na wizycie panowała bardzo miła i przyjazna atmosfera. Mimo wielkiego stresu związanego z wizytą, uśmiech i podejście Pani Doktor rozładowało napięcie.
  Polecam wszystkim serdecznie wizytę u tej Pani.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PAS-MEDICA Specjalistyczny gabinet ginekologiczno-położniczy

  Pani doktor jest bardzo miła i kompetentna, odpowiedziała na wszystkie pytania i wątpliwości, a badanie zostało przeprowadzone delikatnie. Bardzo polecam, wizytę w tym gabinecie.

 • M
  Lokalizacja: PAS-MEDICA Specjalistyczny gabinet ginekologiczno-położniczyUsługa: kontrola

  Pani Katarzyna to bardzo miła, kompetentna, rzeczowa i delikatna kobieta, wszystko wyjaśnia. Dodatkowo ma poczucie humoru dzięki czemu wizyta staje się przyjemnością???? Na pewno jeszcze nie raz wrócę do Jej gabinetu.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem specjalistą ginekologii i położnictwa.
  W 2004 roku ukończyłam Śląską Akademię Medyczną.
  W latach 2004 - 2005 odbyłam staż w Szpitali im. S.Żeromskiego w Krakowie.
  Od 2006 roku pracuję w Klinicznym Oddziale Ginekologii i Położnictwa Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 1 w Rzeszowie.
  W 2014 roku obroniłam Pracę Doktorską w Instytucie Matki Polki w Łodzi "Badanie częstości i charakterystyki klinicznej endometriozy w bliźnie po cięciu cesarskim".

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Śląska Akademia Medyczna (Zabrze, 2004)

Publikacje

 • Prospective study concerning 71 cases of caesarean scar endometriosis (CSE) (Journal of Obstetrics and Gynaecology, 2017)
 • Endometrioza o potrójnej lokalizacji: w przegrodzie odbytniczo-pochwowej, w bliźnie po cięciu cesarskim oraz w jajniku - opis przypadku (Przegląd Menopauzalny 2011)