dr n. med.

Katarzyna Lenart

Ginekolog

KATARZYNA LENART aktualnie prowadzi gabinet ESTROMED i współpracuje z Centrum Medycznym Skopia. Jest absolwentką Collegium Medicum UJ, posiada specjalizację z zakresu ginekologii i… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • KATARZYNA LENART aktualnie prowadzi gabinet ESTROMED i współpracuje z Centrum Medycznym Skopia. Jest absolwentką Collegium Medicum UJ, posiada specjalizację z zakresu ginekologii i położnictwa. Tytuł doktora nauk medycznych zdobyła dzięki obronie rozprawy doktorskiej „Powikłania nefrologiczne u kobiet w ciąży i w okresie połogu”. Swoje doświadczenie zdobywała w Klinice Ginekologii, Położnictwa i Onkologii Collegium Medicum UJ jak również współpracując z wieloma ośrodkami medycznymi: Ovum, Diagnoza, Polikmed, Doktor K, Profi-med, Klinika Zdrowie i Centrum Medyczne LIM.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
152 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor jest bardzo ciepła, spokojna i rzeczowa. Potrafi uspokoić nawet najbardziej zestresowaną pacjentkę i na ile to możliwe bezboleśnie wykonać badania. Nie owija w bawełnę co według mnie jest sporym atutem, ale tez nie straszy niepotrzebnie. Widać, że zna się na rzeczy, nie szczędzi porad, ostrzega przed ewentualnymi działaniami niepożądanymi leków, zleca wszystkie potrzebne badania. Była to moja pierwsza wizyta u Pani Doktor ale wiem, że będę kontynuowała ta współpracę

 • A

  Do Pani doktor trafiłam z polecenia, odkryła u mnie mięśniaka którego wcześniejsi ginekolodzy nie widzieli. Jest bardzo sympatyczna i konkretna. ~Gorąco polecam.

 • K

  Pani Doktor Lenart jest niesamowicie delikatna, spokojna, wytłumaczy wszystko tak alby pacjent zrozumiał. Zaproponowała kilka rozwiązań, wytłumaczyła dlaczego takie rozwiązania są najkorzystaniejsze. Badania przebiegły w miłej atmosferze. Jestem bardzo zadowolona z wizyty, Pani Doktor jest naprawdę godna polecenia!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Umówiona wizyta odbyła się punktualnie bez oczekiwania w kolejce. Pani doktor Lenart udzieliła mi wyczerpujących odpowiedzi na moje pytania ,a także dostałam kilka fachowych porad dotyczących mojego zdrowia.Jestem zadowolona z wizyty i z pewnością polecę moim znajomym to miejsce,gdzie czułam się komfortowo jako pacjentka.

 • J

  Pani Dr bardzo miła i sympatyczna, wizyta przebiegła bardzo dobrze, pełen profesjonalizm ma bardzo dobre podejście do młodych pacjentek. Polecam w 100%.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Dr bardzo przyjemna i przede wszystkim kompetentna. Poświęca czas pacjentowi w stu procentach, przede wszystkim uważnie go słucha. Badania przeprowadzone w sposób delikatny i niekrepujacy.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor jest bardzo miła, delikatna. Rozumie obawy pacjentki i chętnie tłumaczy wszelkie wątpliwe kwestie. Jest osobą kompetentną. Serdecznie polecam wszystkim kobietom, zwłaszcza tym, które obawiają się wizyt u ginekologa. W końcu po wielu złych doświadczeniach trafiłam na odpowiedniego lekarza.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta u Doktor Lenart przebiegła w niezwykle miłej i profesjonalnej atmosferze. Polecam wszystkim bardzo serdecznie.

 • M

  Była to moja pierwsza wizyta u Pani Doktor i chyba jedna z lepszych pierwszych wizyt u ginekologa. Pani Doktor rzeczowo wyjaśniła i przyczyny mojego problemu polecając naprawdę dobrą i skuteczną metodę leczenia, dzięki której szybko wróciłam do formy. Zyczliwa i naprawdę polecam Panią doktor, a zwłaszcza młodym kobietą!

 • A

  Jak najbardziej polecam. Bardzo miła, sympatyczna, przyjaźnie nastawiona do pacjenta oraz kompetentna Pani Doktor. Wszystko dokładnie tłumaczy i cierpliwie odpowiada na pytania (mimo, że zadawałam ich dosyć dużo). Zdecydowanie jest to lekarz z powołania, przy którym czuję się bezpiecznie i wiem, że w razie jakichkolwiek problemów mogę liczyć na wsparcie.