dr n. med.

Katarzyna Lenart

Ginekolog

165 opinii +dodaj

Studia na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie ukończyłam w roku 1996. Swoje doświadczenie kliniczne zdobywałam pracując w Oddziale Patologi... więcej

Adresy i cenniki

Informacje o lekarzu

O mnie

Studia na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie ukończyłam w roku 1996. Swoje doświadczenie kliniczne zdobywałam pracując w Oddziale Patologii Ciąży i Intensywnego Nadzoru Położniczego oraz w Oddziale Ginekologii Kliniki Ginekologii, Położnictwa i Onkologii CMUJ. W tym czasie pracowałam także w Poradni Patologii Ciąży tejże Kliniki, gdzie trafiają kobiety z ciążą wysokiego ryzyka wymagające wysokospecjalistycznego nadzoru. W 2000 roku uzyskałam tytuł specjalisty I stopnia w zakresie ginekologii i położnictwa. Szczególnie interesowały mnie problemy w przebiegu ciąży i okresu połogu u pacjentek ze schorzeniami nerek oraz po przeszczepach nerek. Moja praca naukowa w tej dziedzinie zakończyła się rozprawą doktorską obronioną z wyróżnieniem w roku 2003 pt. „Powikłanie nefrologiczne u kobiet w okresie ciąży i połogu”. W 2007 roku uzyskałam tytuł specjalisty w zakresie położnictwa i ginekologii. Za wyróżniający się wynik na tle kraju otrzymałam wyróżnienie Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie i jej Dyplom Uznania. Aktualnie moje zainteresowania naukowe skupiają się wokół diagnostyki ultrasonograficznej w ginekologii i położnictwie oraz nowych metod diagnostycznych.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Do Doktor Lenart dotarłam z polecenia. Po wielu nieudanych eksperymentach z lekarzami ginekologami, trafiłam na bardzo dobrego specjalistę. Pani Doktor trafiła z diagnozą, nie naciągając mnie na dodatkowe koszty ale przede wszystkim zlecając odpowiednie badania dostosowane do mojego kalendarza. Jedynym mankamentem są długie terminy oczekiwania na wizytę ale... nauczona doświadczeniem wiem na wizytę u dobrego specjalisty warto cierpliwie poczekać. Z czystym sumieniem polecam.

 • bardzo dobry

  Do Pani doktor trafiłam z polecenia, odkryła u mnie mięśniaka którego wcześniejsi ginekolodzy nie widzieli. Jest bardzo sympatyczna i konkretna. ~Gorąco polecam.

 • bardzo dobry

  Pani Doktor Lenart jest niesamowicie delikatna, spokojna, wytłumaczy wszystko tak alby pacjent zrozumiał. Zaproponowała kilka rozwiązań, wytłumaczyła dlaczego takie rozwiązania są najkorzystaniejsze. Badania przebiegły w miłej atmosferze. Jestem bardzo zadowolona z wizyty, Pani Doktor jest naprawdę godna polecenia!

 • bardzo dobry

  Umówiona wizyta odbyła się punktualnie bez oczekiwania w kolejce. Pani doktor Lenart udzieliła mi wyczerpujących odpowiedzi na moje pytania ,a także dostałam kilka fachowych porad dotyczących mojego zdrowia.Jestem zadowolona z wizyty i z pewnością polecę moim znajomym to miejsce,gdzie czułam się komfortowo jako pacjentka.

 • bardzo dobry

  Pani Dr bardzo miła i sympatyczna, wizyta przebiegła bardzo dobrze, pełen profesjonalizm ma bardzo dobre podejście do młodych pacjentek. Polecam w 100%.

 • bardzo dobry

  Pani Dr bardzo przyjemna i przede wszystkim kompetentna. Poświęca czas pacjentowi w stu procentach, przede wszystkim uważnie go słucha. Badania przeprowadzone w sposób delikatny i niekrepujacy.

 • bardzo dobry

  Pani doktor jest bardzo miła, delikatna. Rozumie obawy pacjentki i chętnie tłumaczy wszelkie wątpliwe kwestie. Jest osobą kompetentną. Serdecznie polecam wszystkim kobietom, zwłaszcza tym, które obawiają się wizyt u ginekologa. W końcu po wielu złych doświadczeniach trafiłam na odpowiedniego lekarza.

 • bardzo dobry

  Wizyta u Doktor Lenart przebiegła w niezwykle miłej i profesjonalnej atmosferze. Polecam wszystkim bardzo serdecznie.

 • bardzo dobry

  Była to moja pierwsza wizyta u Pani Doktor i chyba jedna z lepszych pierwszych wizyt u ginekologa. Pani Doktor rzeczowo wyjaśniła i przyczyny mojego problemu polecając naprawdę dobrą i skuteczną metodę leczenia, dzięki której szybko wróciłam do formy. Zyczliwa i naprawdę polecam Panią doktor, a zwłaszcza młodym kobietą!

 • bardzo dobry

  Jak najbardziej polecam. Bardzo miła, sympatyczna, przyjaźnie nastawiona do pacjenta oraz kompetentna Pani Doktor. Wszystko dokładnie tłumaczy i cierpliwie odpowiada na pytania (mimo, że zadawałam ich dosyć dużo). Zdecydowanie jest to lekarz z powołania, przy którym czuję się bezpiecznie i wiem, że w razie jakichkolwiek problemów mogę liczyć na wsparcie.