dr n. med.

Katarzyna Lenart

Ginekolog

165 opinii +dodaj

Umów wizytę 1163 odwiedziny w ciągu 30 dni

KATARZYNA LENART aktualnie prowadzi gabinet ESTROMED i współpracuje z Centrum Medycznym Skopia. Jest absolwentką Collegium Medicum UJ, posiada specjalizację z zakresu ginekologii i... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Informacje o lekarzu

O mnie

 • KATARZYNA LENART aktualnie prowadzi gabinet ESTROMED i współpracuje z Centrum Medycznym Skopia. Jest absolwentką Collegium Medicum UJ, posiada specjalizację z zakresu ginekologii i położnictwa. Tytuł doktora nauk medycznych zdobyła dzięki obronie rozprawy doktorskiej „Powikłania nefrologiczne u kobiet w ciąży i w okresie połogu”. Swoje doświadczenie zdobywała w Klinice Ginekologii, Położnictwa i Onkologii Collegium Medicum UJ jak również współpracując z wieloma ośrodkami medycznymi: Ovum, Diagnoza, Polikmed, Doktor K, Profi-med, Klinika Zdrowie i Centrum Medyczne LIM.

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Do Pani doktor trafiłam z polecenia, odkryła u mnie mięśniaka którego wcześniejsi ginekolodzy nie widzieli. Jest bardzo sympatyczna i konkretna. ~Gorąco polecam.

 • bardzo dobry

  Pani Doktor Lenart jest niesamowicie delikatna, spokojna, wytłumaczy wszystko tak alby pacjent zrozumiał. Zaproponowała kilka rozwiązań, wytłumaczyła dlaczego takie rozwiązania są najkorzystaniejsze. Badania przebiegły w miłej atmosferze. Jestem bardzo zadowolona z wizyty, Pani Doktor jest naprawdę godna polecenia!

 • bardzo dobry

  Umówiona wizyta odbyła się punktualnie bez oczekiwania w kolejce. Pani doktor Lenart udzieliła mi wyczerpujących odpowiedzi na moje pytania ,a także dostałam kilka fachowych porad dotyczących mojego zdrowia.Jestem zadowolona z wizyty i z pewnością polecę moim znajomym to miejsce,gdzie czułam się komfortowo jako pacjentka.

 • bardzo dobry

  Pani Dr bardzo miła i sympatyczna, wizyta przebiegła bardzo dobrze, pełen profesjonalizm ma bardzo dobre podejście do młodych pacjentek. Polecam w 100%.

 • bardzo dobry

  Pani Dr bardzo przyjemna i przede wszystkim kompetentna. Poświęca czas pacjentowi w stu procentach, przede wszystkim uważnie go słucha. Badania przeprowadzone w sposób delikatny i niekrepujacy.

 • bardzo dobry

  Pani doktor jest bardzo miła, delikatna. Rozumie obawy pacjentki i chętnie tłumaczy wszelkie wątpliwe kwestie. Jest osobą kompetentną. Serdecznie polecam wszystkim kobietom, zwłaszcza tym, które obawiają się wizyt u ginekologa. W końcu po wielu złych doświadczeniach trafiłam na odpowiedniego lekarza.

 • bardzo dobry

  Wizyta u Doktor Lenart przebiegła w niezwykle miłej i profesjonalnej atmosferze. Polecam wszystkim bardzo serdecznie.

 • bardzo dobry

  Była to moja pierwsza wizyta u Pani Doktor i chyba jedna z lepszych pierwszych wizyt u ginekologa. Pani Doktor rzeczowo wyjaśniła i przyczyny mojego problemu polecając naprawdę dobrą i skuteczną metodę leczenia, dzięki której szybko wróciłam do formy. Zyczliwa i naprawdę polecam Panią doktor, a zwłaszcza młodym kobietą!

 • bardzo dobry

  Jak najbardziej polecam. Bardzo miła, sympatyczna, przyjaźnie nastawiona do pacjenta oraz kompetentna Pani Doktor. Wszystko dokładnie tłumaczy i cierpliwie odpowiada na pytania (mimo, że zadawałam ich dosyć dużo). Zdecydowanie jest to lekarz z powołania, przy którym czuję się bezpiecznie i wiem, że w razie jakichkolwiek problemów mogę liczyć na wsparcie.

 • bardzo dobry

  Do Doktor Lenart dotarłam z polecenia. Po wielu nieudanych eksperymentach z lekarzami ginekologami, trafiłam na bardzo dobrego specjalistę. Pani Doktor trafiła z diagnozą, nie naciągając mnie na dodatkowe koszty ale przede wszystkim zlecając odpowiednie badania dostosowane do mojego kalendarza. Jedynym mankamentem są długie terminy oczekiwania na wizytę ale... nauczona doświadczeniem wiem na wizytę u dobrego specjalisty warto cierpliwie poczekać. Z czystym sumieniem polecam.

Najbliższe terminy:

kolejne dni