Adres


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online • 180 zł

Psychoterapia online (opis) • 200 zł

Psychoterapia online (opis) • 220 zł +1 więcej

Psychoterapia online • 200 zł


Przyjmuję: dorosłych

Sposób płatności: Przelew na konto, Blik

Zapłacisz podczas umawiania konsultacji online. Czekamy na Twoją płatność 30 minut – jeśli w tym czasie nie zostanie zrealizowana, będziemy musieli odwołać Twoją rezerwację.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się z serwisem ZnanyLekarz.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


Dzień dobry,

Nazywam się Katarzyna Krzykowska i już niedługo zobaczymy się na umówionym przez Państwa spotkaniu. W tym celu proszę zainstalować Skype, który jest bezpłatny! Aby mnie znaleźć wystarczy kliknąć w poniższy link: https://join.skype.com/invite/c20VwbuYqvZg .

W czasie spotkania niezbędne jest abyśmy nie tylko się słyszeli, ale również widzieli. Zachęcam do skorzystania z połączenia testowego jakie oferuje Skype zanim się połączymy, aby mogli Państwo sprawdzić czy wszystko działa.

Jeżeli napotkają Państwo jakiekolwiek problemy to proszę skontaktować się ze mną telefonicznie: *** *** ***.

Do zobaczenia!
Katarzyna Krzykowska* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


NIP

9522051610

Adres firmy

Pomiechowska 35A, Warszawa

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


180 zł

Psychoterapia online200 zł

Psychoterapia online


200 zł

Psychoterapia online

Psychoterapia indywidualna w trybie online dla dorosłych prowadzona w godzinach porannych.


220 zł

Psychoterapia online

Psychoterapia indywidualna w trybie online dla dorosłych prowadzona w godzinach wieczornych.

Moje doświadczenie

O mnie

Magister psychologii
Dyplomowany psychoterapeuta psychodynamiczny

W czasie terapii z pacjentem staram się pomóc mu w lepszym roz...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Zaburzenia lękowe
  • Nerwica
  • Depresja
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

  • Magisterium, Uniwersytet Warszawski, Międzynarodowe studia psychologiczne z wykładowym j. angielskim (WISP)
  • Roczne studia podyplomowe, Uniwersytet SWPS, Kierunek: Diagnoza psychologiczna w praktyce klinicznej. Studia posiadają rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
  • Studium Psychoterapii, Laboratorium Psychoedukacji, Szkolenie to posiada atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz jest rekomendowane przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Zakres porad

  • Psychoterapia
  • Terapia długoterminowa
  • Terapia krótkoterminowa

Certyfikaty


Zdjęcia

2 opinie pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Moja terapia u Pani Katarzyny trwała 1,5 roku. Panią Katarzynę cechuje profesjonalizm, zaangażowanie, chęć zrozumienia pacjenta, uważne słuchanie, umiejętność zbudowania bezpiecznej atmosfery.
Myśl, że trafiłam do odpowiedniej, kompetentnej osoby w trakcie trwania terapii, a także po jej zakończeniu jedynie się umacniała.
Pani Katarzyna pokazała mi konkretne narzędzia do wykorzystania np. w nauce dbania o swój dobrostan, pomogła ponazywać, zrozumieć i ustosunkować się różnych wydarzeń z przeszłości.
Terapię zakończyłam pełna nadziei, z większym zaufaniem oraz wiarą w siebie i swoje możliwości.
Z całego serca polecam :)

mgr Katarzyna Krzykowska

Bardzo dziękuję Pani Katarzyno! Cieszę się, że mogłam być pomocna & życzę powodzenia w dalszej drodze! Pozdrawiam serdecznie, Katarzyna Krzykowska

A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Psychoterapia online psychoterapia online

Pani Katarzyna to bardzo dobry i zaangażowany terapeuta. Z jej pomocą skutecznie udało mi się pokonać wiele trudności i wyjść na prostą. Zdecydowanie polecam!

mgr Katarzyna Krzykowska

Dziękuję Panie Aleksandrze ! Cieszę się, że mogłam Panu towarzyszyć w tym procesie! Pozdrawiam serdecznie, Katarzyna Krzykowska

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

18 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Czy jak depresja, nerwica lękowa i fobia społeczna znikną dzięki lekom psychiatrycznym, to gdy się odstawi te leki po wyznaczonym przez psychiatrę czasie to objawy tych zaburzeń już nie wrócą? Czy może konieczna jest psychoterapia żeby wyleczyć te zaburzenia, bo leki tylko tłumią objawy, a jak się odstawi leki to objawy wrócą?

Dzień dobry, leki zmniejszają objaw, ale nie rozwiązują problemu wewnętrznego, który generuje go. Często nasze sposoby radzenia sobie z emocjami, przekonania na temat nas samych i świata mogą wzmagać np. mechanizmy depresyjne, czy nerwicowe i wzmagać cierpienie. Badania naukowe jasno pokazują, że w leczeniu depresji i nerwicy najlepiej się sprawdza połączenie psychoterapii wraz z leczeniem farmakologicznym. Jeżeli Pan / Pani jest w procesie odstawiania leków to nadal jest to dobry moment, aby rozpocząć psychoterapię.

mgr Katarzyna Krzykowska

Jestem DDA i mam 20 lat, bylam juz u kilku terapeutow, psychiatrow, i zawsze, oprocz leczenia chcialabym uslyszec jedno: diagnozę, dla spokoju, zeby wiedziec co ze mna jest nie tak, dowiedziec sie wiecej na ten temat, jednak nigdy zaden specjalista nie chcial nic okreslac. Czy jest do tego jakis powod?

Dzień dobry, trudno jest mi się odnieść co motywowało współpracujących z Panią specjalistów. Myślę sobie, że najlepiej byłoby zapytać o to bezpośrednio u źródła. Wyobrażam sobie jednak, że to musi być trudne nie wiedzieć co się z Panią dzieje, czemu pojawiają się określone objawy, które przynoszą Pani cierpienie. Jeżeli szuka Pani stricte diagnozy to być może warto by było znaleźć psychologa, który zajmuje się stawianiem diagnoz. Jeżeli natomiast chce Pani zrozumieć swoje cierpienie, schematy, mechanizmy obronne, które powodują to cierpienie to psychoterapia jest dobrym miejscem.

mgr Katarzyna Krzykowska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania