lek. dent.

Katarzyna Janus

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog

43 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza Zapytaj lekarza
20 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Od 19 lat jestem lekarzem stomatologiem. Mój zawód jest moją pasją, dzięki której w 2012 roku udało mi się stworzyć nowoczesny, profesjonalny gabinet M-CLINIC, oferując swoim pacjentom… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
43 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: M-CLINIC STOMATOLOGIA I MEDYCYNA ESTETYCZNAUsługa: Leczenie dentystyczne

  Dzisiaj byłem pierwszy raz u Pani Katarzyny Janus i wrażenia z wizyty jakie odniosłem były bardzo pozytywne. Kolejna wizyta za parę dni i jestem dobrej myśli że również będę zadowolony????????????????

  Katarzyna Janus2018-07-13

  Pozdrawiam:-)

 • J
  Lokalizacja: M-CLINIC STOMATOLOGIA I MEDYCYNA ESTETYCZNA

  Zdecydowanie polecam!
  Bardzo dlugo szukałam dentystki. Pani Katarzyna ma niesamowite wyczucie. Nie reaguje przerażeniem widząc zaniednane uzębienie, co sprawia że jako pacjent czujemy się juz na start lepiej.
  Co najważniejsze - Leczy zęby, potrafi uratować każdy, nawet beznadziejny przypadek. Chodziłam od gabinetu, do gabinetu i dentyści czasem namawiają na leczenie kanałowe, albo wyrywaja.
  Tu jest inaczej. Tu się przede wszystkim leczy zęby za rozsądną cenę. Kazdemu kto panicznie boi się dentysty polecam Panią doktor.

 • W
  Lokalizacja: M-CLINIC STOMATOLOGIA I MEDYCYNA ESTETYCZNA

  Mój problem polegał na uzupełnieniu wypełnienia kanału po leczeniu kanałowym, gdyż wypadł mi kawałek wypełnienia oraz "zamknięcie" . Moim zdaniem, Pani Doktor zrobiła to bardzo wprawnie, co więcej zadało sobie również trud należytego wykończenia "estetycznego" leczonego zęba. Podczas samego zabiegu, Pani Doktor była bardzo sympatyczna i "bezbolesna". Po próbie, początkowo delikatnej a później już bardziej odważnie użytkowania, wszystko jest OK. I co tu jeszcze komentować, Pani Doktor Katarzyna Janus jest świetna! Polecam wszystkim, którzy mają "dentalne" problemy... Idźcie do Pani Doktor bez strachu i z nadzieją na fachową pomoc i empatię. Wojtek

  Katarzyna Janus2018-05-10

  Dziękuję :-) Pozdrawiam serdecznie.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: M-CLINIC STOMATOLOGIA I MEDYCYNA ESTETYCZNA

  Do Pani Katarzyny Janus trafiłam 1.5 roku temu gdy miałam bardzo poważne problemy z zębami. Poprzednio byłam u 4 innych dentystów, zawsze się ogromnie stresowałam po złych doświadczeniach. Jak przychodził termin wizyty bałam się do tego stopnia że raz usiadłam na fotelu i wyszłam po 30 sekundach. Pierwsza wizyta u Pani Katarzyny Janus- ogromny szok. Profesjonalizm oraz indywidualne podejście do pacjenta. Planowałam tego dnia tylko konsultację aby zobaczyć jak to wygląda wszystko w tym gabinecie... Przy pierwszej wizycie zrobiłam dwa najgorsze zęby. Regularnie odwiedzałam gabinet. Miałam prawie wszystkie zęby do wyleczenia. Miałam bardzo zniszczone jedynki, w innym gabinecie dentystycznym usłyszałam że zębów raczej się nie da odratować. Pani stomatolog Katarzyna Janus wyleczyła wszystkie moje zęby. :) Polecam wszystkim z całego serca. Ostatnio poszłam na wizytę przed założeniem aparatu dentystycznego w innej klinice gdzie jest ortodoncja, lekarz nic mi nie doradził, nic nie wytłumaczył... później miałam wizytę kontrolną u Pani stomatolog Katarzyny Janus- Pani doradziła mi piaskowanie przed aparatem ort. bo wszystkie zęby są już zdrowe. Wielki szacunek dla Pani Katarzyny Janus oraz dla Pani z recepcji, która zawsze jest bardzo miła i uczynna. Polecam wszystkim Panią lek. dent. Katarzynę Janus!

  Katarzyna Janus2018-03-13

  Bardzo mi miło. Dziękuję i pozdrawiam:-)

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: M-CLINIC STOMATOLOGIA I MEDYCYNA ESTETYCZNA

  Pani doktor niezwykle sympatyczna. Co prawda okazało się, że na razie nie mam nic do wyleczenia, ale jeśli tylko będę potrzebować interwencji stomatologa to zapiszę się do dr Janus.

  Katarzyna Janus2018-02-01

  Dziękuję. Pozdrawiam serdecznie:-)

 • B
  Lokalizacja: M-CLINIC STOMATOLOGIA I MEDYCYNA ESTETYCZNA

  Pani Janus jest przemiłą osobą i świetnym stomatologiem. Jestem w pełni zadowolony, że zdecydowałem się na wizytę właśnie u niej.

  Podczas wizyty przyłożyła wszelkie starania aby dokładnie zbadać stan uzębienia - w przeciągu godziny wykonano przegląd, scaling, piaskowanie, wyleczenie i wypełenie jednego zęba i przyjrzenie się dwóm siódemkom.

  Ceny są adekwatne do jakości wykonywanych usług.

  Polecam.

  Katarzyna Janus2018-01-22

  Dziękuję za opinię i pozdrawiam serdecznie!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: M-CLINIC STOMATOLOGIA I MEDYCYNA ESTETYCZNA

  Bardzo profesjonalne podejście. Pani doktor jest bardzo konkretna i chyba z dość dużym doświadczeniem. Cierpliwie wysłucha pytań i doradzi. Na pacjenta przeznacza godzinę i to sprawia, że masz poczucie komfortu i relaksu. Ceny ustalone są realizowane i jak na dzisiejsze czasy bardzo przyzwoite.

 • A
  Lokalizacja: M-CLINIC STOMATOLOGIA I MEDYCYNA ESTETYCZNA

  Nawet ja przeżyłem a należę do gatunku obchodzącego dentystów łukiem ;)
  Pełen profesjonalizm, mila atmosfera. Polecam!

  Katarzyna Janus2017-11-06

  ;-) Pozdrawiam serdecznie!

 • P
  Lokalizacja: M-CLINIC STOMATOLOGIA I MEDYCYNA ESTETYCZNA

  Gorąco polecam! Wybrałem się ze względu na dobre opinie i nie żałuję. Mój zabieg wydawał mi się bardzo skomplikowany, w rzeczywistości wszystko zamknęło się w kilku wizytach, co najważniejsze - bezbolesnych! Pani Doktor zmieniła mój sposób postrzegania stomatologów. Profesjonalizm na najwyższym poziomie, a dodatkowo wysoka kultura i poczucie humoru. Na pewno tam wrócę.

  Katarzyna Janus2017-08-31

  Bardzo dziękuję Panie Przemku. Pozdrawiam i udanych wakacji!

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  U Pani Doktor byłem po raz pierwszy, ale na pewno nie ostatni! Pani Doktor jest bardzo cierpliwa, uśmiechnięta, bardzo pozytywnie nastawiona do pacjenta, którego wysłuchuje i wyjaśnia mu dokładnie, co można zrobić z danym problemem. Chciałem zaleczyć co mogę przed długim wyjazdem i teraz wiem, że w podróży nie będzie problemów. Pełen profesjonalizm. Dodam też, że gabinet jest nowy, elegancki, a sprzęt pierwsza klasa. Gorąco polecam Panią Doktor, a ja na pewno już będę stałym klientem. Dziękuję i pozdrawiam!

  Katarzyna Janus2017-08-25

  Dziękuję. Życzę Panu wszystkiego dobrego i udanego wyjazdu! Pozdrawiam!

Pytania pacjentów (6)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Od 19 lat jestem lekarzem stomatologiem. Mój zawód jest moją pasją, dzięki której w 2012 roku udało mi się stworzyć nowoczesny, profesjonalny gabinet M-CLINIC, oferując swoim pacjentom pełen zakres usług. Podczas każdej wizyty dokładam wszelkich starań, żeby było komfortowo i bezboleśnie, a osiągnięty efekt leczenia przynosił zadowolenie pacjentom,a mi satysfakcję zawodową. Serdecznie zapraszam!

  Poza godzinami udostępnionymi w kalendarzu wizyt, zapraszam również do kontaktu telefonicznego, w celu umówienia wizyty w innym terminie
  M-CLINIC CZYNNE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZ. 9.00-19.00
  Pacjenci zapisani przez kalendarz on-line nie są przyjmowani w ramach kontraktu z NFZ