lek. dent.

Katarzyna Jakubiak-Berndt

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog

19 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
373 odwiedziny w ciągu 30 dni

Katarzyna Jakubiak-Berndt, lekarz stomatologii, specjalistka periodontologii i stomatologi zachowawczej, ukończyła Akademię Medyczną w Łodzi. Jest specjalistką II stopnia ze stomatologii… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
19 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Wizyta oceniam bardzo dobrze. Pani doktor wszystko mi dokładnie wytłumaczyła . Wiem Jakie leczenie muszę zastosować żeby wszystko było dobrze.

 • I
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny.

  Profesjonalna obsługa. Nie jest to moja pierwsza wizyta. Stan mojego uzębienia i dziael (parafotoza) bardzo się poprawił
  Szczerze polecam

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor jest bardzo uprzejma. Już po pierwszej wizycie widać że jest bardzo dobrym specjalista. Doradzi, pomoże, i przede wszystkim wyleczy. Polecam.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny.Usługa: pierwsza wizyta

  Powodem wizyty była odbudowa tkanek 2 zębów i ich wypełnienie. Z wykonanej pracy jestem zadowolona. Pani doktor, pani asystująca -bardzo miłe. W trakcie leczenie czułam się komfortowo.
  Polecam
  Zmieniłam lekarza stomatologa po 35 latach ale nie żałuję.
  Krystyna S

 • S
  Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny.Usługa: pierwsza wizyta

  Zapłaciłem 250zl za wizytę. Przyszedłem w celu leczenia konkretnego zęba, a został zrobiony 1 minutowy przegląd zębów i zdjęcie całego uzębienia, na którym "nic nie widać" jeśli chodzi o chorego zęba. Cała wizyta trwała 15min. W trakcie robienia zdjęcia poprosiłem doktor o informację jeśli będzie chciała dokonać jakiejś droższej czynności, co najprawdopodobniej zostało źle odebrane. Na koniec Doktor rzuciła "250zl do zapłaty - 100 za zdjęcie, 150 za wizytę. Płatność kartą czy gotówką?" Zapłaciłem 250zl za poznanie cennika, bo tak naprawdę nic konkretnego się nie dowiedziałem, nie otrzymałem zdjęcia uzębienia. Ogólnie nie polecam.

 • P
  Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny.Usługa: konsultacje periodontologiczne

  Była to pierwsza wizyta i stwierdzam bardzo dobra opieka i pełen profesjonalizm. Pacjent czuje się zupełnie inaczej niż w zwykłej placówce.

 • A

  To była moja pierwsza wizyta, Mąż jest stałym pacjentem i bardzo sobie chwalił, postanowiłam wybrać się i ja. Miał być tylko przegląd uzębienia, wyszło drobne zaleczenie jednego zęba i korekta. Jestem bardzo zadowolona po wizycie. Bardzo miła, kompetentna i rzeczowa Pani Doktor. Pełen profesjonalizm, zarówno jeśli chodzi o sprzęt jak i o dbałość o pacjenta. Polecam!

 • G

  Była to pierwsza wizyta u tego lekarza i polegała na konsultacji oraz przeglądzie uzębienia.Pani Doktor jest miła.

 • T

  Bardzo dobra opieka i pełen profesjonalizm. Pacjent czuje się zupełnie inaczej niż w zwykłej placówce. Od wejścia do samego końca wizyty.

 • Pół roku temu miałam wkręcone implanty w innym gabinecie u innego Pana doktora . Z powodu ciągłych komplikacji skonsultowałam się z Panią doktor Jakubiak- Berndt . Jestem bardzo zadowolona z wizyty i konsultacji . Podejście profesjonalne i jest bardzo miłą kobietą . Objaśniłam mi dużo i pomogła w mojej sytuacji . Z całego serca polecam Panią doktor .

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Katarzyna Jakubiak-Berndt, lekarz stomatologii, specjalistka periodontologii i stomatologi zachowawczej, ukończyła Akademię Medyczną w Łodzi. Jest specjalistką II stopnia ze stomatologii zachowawczej i specjalistką II stopnia z periodontologii.

  ZAPRASZAM DO OBEJRZENIA FILMIKU Z CENTRUM IMPLANTOLOGII I CHORÓB PRZYZĘBIA W TORUNIU:

  https://www.youtube.com/watch?v=Jv5j0i4n2zM


  Autorka i współautorka artykułów z zakresu stomatologii zachowawczej, periodontologii i wystąpień na Kongresach Stomatologicznych

  Stworzyła i prowadziła do 2011 roku Poradnią Periodontologiczną, najpierw w Wojewódzkiej Przychodni Stomatologicznej a potem w Wojewódzkim Specjalistycznym Centrum Stomatologicznym w Toruniu.

  Wykształciła wielu lekarzy, w tym kilku specjalistów z periodontologii. Uczestniczka wielu Kongresów i Sympozjów także międzynarodowych. Figuruje od 2005r. w Encyklopedii biograficznej "Who is Who w Polsce".

Specjalizacje

 • Periodontologia
 • Stomatologia zachowawcza z endodoncją