lek.

Karolina Zacharewicz-Talarek

verifiedCreated with Sketch.

Neurolog

20 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
15 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Gdańsku (obecnie Gdański Uniwersytet Medyczny). Od początku swojej pracy związana jestem z neurologią. Przez 12 lat pracowałam na Oddziale Neurologii… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
20 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - ToruńUsługa: konsultacje neurochirurgiczne

  Bardzo dobry lekarz. Wzorowe podejście do pacjenta, czuć zainteresowanie i szczerą chęć pomocy. Szczegółowy wywiad, badanie oraz skierowania na odpowiednie badania do wykonania. Polecam serdecznie

 • I
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - ToruńUsługa: konsultacje neurologiczne

  To moja druga wizyta u Pani doktor. Pani doktor jest zainteresowana pacjentem, przeprowadza szczegółowe badanie i wszystko w przystępny sposób wyjaśnia. Pacjent otrzymuje tyle czasu i uwagi ile mu potrzeba.

 • I
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - ToruńUsługa: konsultacje neurologiczne

  Bardzo miła Pani Doktor, dokładnie zbadała, wypytała historię choroby. Zaleciła leki i ćwiczenia. Jak narazie mam spokój z bólem kręgosłupa.
  Polecam i pozdrawiam

 • Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - ToruńUsługa: konsultacje neurologiczne

  Świetny specjalista i przedewszystkim przemiła kobieta. Wizyty (w sumie 2) przebiegły w miłej i spokojnej atmosferze, Pani doktor słuchala z uwagą i zainteresowaniem co dawało poczucie dużego komfortu w towarzystwie lekarza. Jasno i konkretnie odpowiadała na pytania. Spokojnie i bardzo szczegółowo tłumaczyła jezeli coś było nie dokonca dla mnie zrozumiałe. Bardzo sie Cieszę ze trafilam do Pani Karoliny. Szczerze i gorąco polecam!

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - ToruńUsługa: migrena

  jestem pod wrażeniem podejścia Pani doktor, przeprowadziła bardzo szczegółowe rozpoznanie, poświęciła mi więcej czasu niż 20 minut, skierowała na konkretne badania oraz zabezpieczyła mnie w razie nagłego ataku migreny. Jestem bardzo zadowolona z zaangażowania i chęci niesienia mi pomocy, bardzo polecam innym pacjentom

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  To była moja pierwsza wizyta. Jestem bardzo zadowolona, pani doktor przeprowadziła szczegółowy wywiad, po badaniu wszystko dokładnie mi wyjaśniła. Za tydzień wracam na kolejną wizytę. Polecam!

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - ToruńUsługa: ból głowy i kregoslupa

  Bardzo miła, rzeczowa, bez pospiechu, konkretne działania, wyczerpujaca informacja na temat zleconego badania, jestem bardzo zadowolony

 • P
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - ToruńUsługa: bóle dolnego odcinka pleców

  Było badanie, diagnoza i przyjemna wizyta, widać było troskę oraz chęć pomocy pacjentowi. Dokładne wyjaśnienie źródła bólu napewno pomoże mi lepiej dbać oraz leczyć mój przypadek (ból pleców w odcinku dolnym)

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - ToruńUsługa: konsultacje neurologiczne

  Pani doktor była bardzo uprzejma i służyła dobrą radą. Była to moja pierwsza wizyta,więc nie jestem w stanie być bardziej szczegółowa.Po pierwszej wizycie,oceniam Panią jako kompetentną,życzliwą i kierującą się dobrem pacjenta.Badanie zostało przeprowadzone w komfortowej i przyjemnej atmosferze,bez zbędnego stresu czy jakichkolwiek nieprzyjemności.

 • Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Toruń

  Szczerze polecam. Wybrałam lek. Karolinę Zacharewicz-Talarek z uwagi na bardzo dobre opinie wśród znajomych. Bardzo kompetentna, rzeczowa a przy tym serdeczna. Z pełną troską zainteresowała się zdrowiem mojej mamy, zleciła odpowiednie badania i rozwiała wszelkie wątpliwości. Widać, że Pani doktor wykonuje swój zawód z powołania i dobro pacjenta stawia na pierwszym miejscu. Jeszcze raz bardzo dziękuję! Marta

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Gdańsku (obecnie Gdański Uniwersytet Medyczny). Od początku swojej pracy związana jestem z neurologią. Przez 12 lat pracowałam na Oddziale Neurologii i Leczenia Udarów Mózgu w Toruniu, która to praca pozwoliła mi zdobyć doświadczenie w diagnozowaniu i leczeniu różnych schodzeń neurologicznych.
  W 2005r. odbyłam 3-miesięczny kurs z zakresu elektromiografii i neurografii w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie - od tego czasu wykonuję badania EMG. Badania te pomagają w diagnozowaniu schorzeń nerwów obwodowych i mięśni.Są często zlecane przez lekarzy innych, oprócz neurologii, specjalizacji - ortopedów, reumatologów, czy lekarzy rehabilitacji medycznej. Brałam udział w tworzeniu Pracowni EMG Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Toruniu, od 2006 roku wykonuję te badania również w Przychodni CITOMED w Toruniu.
  W 2015r. zdobyłam certyfikat Polskiego Towarzystwa Neurofizjologii Klinicznej potwierdzający moje kompetencje do wykonywania badań EMG - jako jedyny lekarz z Torunia.
  W wolnych chwilach uwielbiam czytać książki. Interesuję się fotografią - lubię fotografować dzieci oraz pejzaże.

Specjalizacje

 • Neurologia

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Gdańsku
 • Kurs z zakresu elektromiografii i neurografii w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie

Znajomość języków

 • polski
 • angielski