Informacje o placówce

Gabinety

JOPA Clinic

ul. Lubicka 53

87-100 , Toruń , kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Robert Bylinka

  Neurochirurg, lek.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Moja mama trafiła na szpitalny oddział ratunkowy we Włocławku,po wykonanej tomografii kom. okazało się że jest w głowie krwawienie,powtórna tomografia z kontrastem diagnoza tętniak wewnątrzczaszkowy .Pan Robert szybko zlokalizował szpital w którym wykonają embolizację.Bardzo rzeczowo omówił stan zdrowia,komplikacje które mogą wystąpić,działanie doktora było bardzo dynamiczne bez zbędnego gadania. Szczerze polecam!Lekarz z powołania!

  • B
   Lokalizacja: JOPA ClinicUsługa: stan pooperacyjny

   Bardzo przyjemny lekarz. Niestresujace podejście wiec i wizyte oceniam na bardzo dobre. Komplet badań fizykalnych przeprowadzony w stronę dolegliwości.


 • Karolina Zacharewicz-Talarek

  Neurolog, lek.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - ToruńUsługa: konsultacja neurologiczna

   bardzo mila pani doctor ,wszystko zostalo nalezycie wyjasnione zapisane odpowiednie leki ,bardzo polecam pania doctor.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - ToruńUsługa: konsultacja neurologiczna

   Pani Doktor z sercem na dłoni i uśmiechem przeprowadziła rzetelne badanie, długo tłumaczyła zaproponowane leczenie i rozwiała każdą wątpliwość, jaką miałam. Oby więcej takich lekarzy!

  Zobacz wszystkie opinie (48) o tym lekarzu


 • Marek Załucki

  Chirurg, dr n. med.

  • H
   Lokalizacja: JOPA ClinicUsługa: Inny

   Panie doktorze, dziękuję za sprawne i wierzę, że skuteczne przeprowadzenie mnie od wizyty do zabiegu usunięcia przepukliny pooperacyjnej. Nowa blizna w miejscu blizny po usunięciu ileostomii, to prawdziwa koronkowa robota, aż niewiarygodne. Jeśli tak też jest w środku, to jestem pełna podziwu. Dziękuję za uśmiech i za wszystkie uzyskane informacje. Jestem zadowolona.

  • S
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: usunięcie woreczka żółciowego

   Doktor Załucki operował mnie na kamicę żółciową - laparoskopowo. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, super przeprowadzona operacja. Doktor wszystko tłumaczy i jest do dyspozycji pacjenta. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.

  Zobacz wszystkie opinie (25) o tym lekarzu


 • Marcin Wierciński

  Neurochirurg, lek.

  • D
   Lokalizacja: Szpital EskulapUsługa: konsultacja neurochirurgiczna

   To moja pierwsza wizyta u doktora Wiercińskiego i na pewno nie ostatnia. Jestem wdzięczna za poświęcony czas, rozmowę i szczegółową analizę wyników przeprowadzonych już badań. Mam teraz określony kierunek działania i leczenia mojej dolegliwości oraz większe poczucie bezpieczeństwa. Umiejętność słuchania, życzliwość i obiektywizm to na pewno cechy Pana doktora. Polecam.

  • R
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Szpital EskulapUsługa: konsultacja neurochirurgiczna

   Opinia lekarza bardzo mi pomogła w obraniu kierunku działania w walce o własne zdrowie. Fachowa wiedza, przyjazna atmosfera.

  Zobacz wszystkie opinie (19) o tym lekarzu


 • Andrzej Baranowski

  Urolog, lek.

  • D
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Nasz Lekarz Przychodnie MedyczneUsługa: konsultacja urologiczna + USG

   Pełen profesjonalizm. Dobra komunikacja i wyczerpujące odpowiedzi. Brak skrępowania. Szczerze polecam.

  • P
   Lokalizacja: Nasz Lekarz Przychodnie MedyczneUsługa: konsultacja urologiczna

   Witam byłam umówiona z tatą. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Dokładne przedstawienie, opis co należy wykonać. Tato wyszedł bardzo zadowolony.

  Zobacz wszystkie opinie (89) o tym lekarzu


 • Michał Jałoszewski

  Ortopeda Dziecięcy, Ortopeda, lek.

  • M
   Lokalizacja: Medyk Dla Ciebie Sp. z o.o. - Prywatna Pomoc Doraźna oraz wizyty specjalistyczne w ToruniuUsługa: USG stawów biodrowych niemowląt

   Bardzo dobry, dokładny lekarz z podejściem do dzieci. Dokładnie zbadał malucha, wszystko wytłumaczył, wskazał szczegółowe zalecenia.

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Medyk Dla Ciebie Sp. z o.o. - Prywatna Pomoc Doraźna oraz wizyty specjalistyczne w ToruniuUsługa: konsultacja ortopedyczna dzieci + USG

   Pełen profesjonalizm pod każdym względem.Jestem bardzo zadowolona z wizyty!Polecam zwłaszcza małym pacjentom!

  Zobacz wszystkie opinie (112) o tym lekarzu


 • Ilona Czajkowska

  Laryngolog, Laryngolog Dziecięcy, dr n. med.

  • Dr Czajkowski wybitny laryngolog!! Przeprowadziła operacje uszu i migdałów mojej niespełna 3letniej córeczce, w szpitalu dziecięcym w Toruniu, sam szpital, wyposażenie, opieka REWELACJA!! Dosłownie klasa Amerykańska!! Sama Pani doktor przecudowna a przede wszystkim bardzo profesjonalna! Rodzice Jeśli laryngolog z Torunia to tylko Pani dr. Czajkowska!!!


 • Piotr Znajdek

  Fizjoterapeuta,

  • M
   Lokalizacja: Ortus Med

   Pan magister to skuteczny profesjonalista, który zmienił moją negatywną opinię o fizjoterapii. W razie potrzeby korzystam i polecam.

  • D

   Zabiegi są bardzo skuteczne chociaż bolą jak jasna cholera, w gratisie miła i sympatyczna atmosfera, empatia i profesjonalizm. Szczerze polecam :)

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Jagoda Gręźlikowska

  Psycholog, mgr

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: przygotowanie psychologiczne do sportu

   Pod skrzydła Jagody trafiłem w listopadzie 2017 i stałe współpracuje z Nią do dziś. Jagoda pomaga mi w przygotowaniach do startów w sportach uderzanych które trenuje od 8 lat ale niestety przez słabe radzenie sobie ze stresem nigdy nie odnosiłem sukcesów gdyż nerwy paraliżowały mnie przed walką. Na początku kwietnia 2018 miałem pierwsza walkę po długiej przerwie... którą wygrałem i śmiało mogę powiedzieć ze sukces w ogromnej mierze widzę w pracy z Jagodą. W treningu nic się nie zmieniło od lat, a jednak przygotowanie mentalne przełożyło się na ogromny spokój zarówno przed startem jak i po nim. Jestem bardzo wdzięczny za Jej super profesjonalną opiekę! Same spotkania są bardzo miłe, zawsze chętnie na nie idę!
   Bardzo mocno polecam!!

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: rozwój osobisty w tańcu towarzyskim

   Rewelacyjna praca indywidualna, dobra atmosfera. Bardzo dobry kontakt. Współpraca nie jest sztywna i kierunek pracy jest plastyczny i dostosowany do rozwoju pacjenta. Prace dodatkowe pozwalają na codzinnej pracy nad rozwojem psychicznym. Serdecznie polecam


 • Anna Wakulewicz-Zakrzewska

  Fizjoterapeuta,

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   W 2015r. trafiłam do pani Ani i myślę,że w lepsze ręce nie mogłam trafić. Już po pierwszej godzinie ćwiczeń metodą PNF rękę podniosłam do góry. Podsumowując godzina prywatnej rehabilitacji przyniosła więcej niż wcześniejszych 30 zabiegów (dni) na NFZ. Bardzo polecam ten gabinet ze względu na skuteczność jak i mile spędzony czas. Pani Ania wszystko tłumaczy i mądrze prowadzi do sprawności.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Pani Ania jest profesjonalistką w tym co robi. Poza tym, bardzo ciepła i serdeczna. Godzinna wizyta to czas, który pacjent zapamięta jako fachową pomoc, miłą atmosferę. Była to moja kolejna wizyta. Po każdej z nich moje kolano jest w coraz lepszej kondycji. Szczerze polecam -Maria

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania