Karolina Piotrowska

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Seksuolog

37 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
38 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Oferuję swoją pomoc osobom indywidualnym i parom, które cierpią na trudności natury seksuologicznej i/bądź psychologicznej. Wizyta w gabinecie jest pierwszym krokiem, w kierunku rozwiązania… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
37 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PanaceumUsługa: Zwykła wizyta

  Polecam serdecznie Panią Karolinę!
  Zna się świetnie na swojej pracy, łączy wiedzę teoretyczną z praktyką. Bardzo mi pomogła i wiem, że w razie jakichkolwiek problemów będę się mogła ponownie do niej zwrócić

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PanaceumUsługa: terapia

  Byłam u kilku psychologów. Straciłam nadzieję na pomoc w tej formie. Słyszałam od znajomych podobne historie, że niewiele daje pomoc psychologa. Wydawało mi się, że nikt mi w tym nie pomoże poza mną samą. Myliłam się. Pani Karolina jest tego przykładem.
  Jestem po kilku spotkaniach i czuję, że to moja najlepsza inwestycja w życiu. Pani Karolina stwarza niesamowitą atmosferę. Człowiek czuję się akceptowany i otwiera się naturalnie. Ogromna wiedza i zaangażowanie. Zastanawiałam się długo zanim wybrałam się do Pani Karoliny. Gdybym zdecydowała się wcześniej pewnie uniknęłabym wielu błędów w życiu. Dlatego jeśli ktoś się zastanawia, niech nie zwleka. Polecam z całego serca!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PanaceumUsługa: problemy z emocjami u 6-latka

  Wizyta bardzo wartościowa, poprowadzona profesjonalnie i kompetentnie. Cenne i trafne uwagi i zalecenia. Jestem bardzo zadowolona

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Panaceum

  W gabinecie Pani Karoliny panuje atmosfera empatii i ciepła. Od samego początku czułam się tam bezpiecznie i swobodnie. Każde spotkanie było dla mnie bardzo pomocnym doświadczeniem, zarówno dzięki świetnym narzędziom do pracy nad własnym rozwojem, ale też ze względu na ważne przemyślenia i refleksje. Raz jeszcze dziękuję i serdecznie polecam! :)

 • Lokalizacja: PanaceumUsługa: porada małżeńska

  Cieplo, życzliwie, szczerze... z kazda wizytą jesteśmy o krok do przodu. Czekam niecierpliwie na kolejną wizytę

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Panaceum

  Profesjonalizm i kompetencja to domena pani Karoliny. Dobrze postawiona diagnoza i dobrze wybrane narzędzie do poradzenia sobie z problemem. Nic dodać nic ująć, szczerze polecam.

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Panaceum

  Wystawiam 5 z plusem Pani Doktor :-). Po pierwszej wizycie stwierdzam, że jest to lekarz godny polecenia. W skrócie : jest rzeczowa, ma wiedzę, potrafi słuchać, stwarza odpowiedni klimat do tego aby wygadać się ze swoich problemów...No i co najważniejsze daje konkretne wskazówki co do rozwiązania danego problemu...

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Panaceum

  Pani Karolina to wspaniały fachowiec w swojej dziedzinie. Pomogła mi i mojemu partnerowi w problemach intymnych. Dodatkowo była wsparciem do rozwiązania problemów rodzinnych. Gorąco polecam Panią Karolinę!!!

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Panaceum

  Konkretnie, rzeczowo, fachowo, dobry kontakt, profesjonalne podejscie do sprawy, godna zaufania.Polecam szczerze.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Karolina jest profesjonalistką i da się to odczuć już przy pierwszej wizycie, potrafi naprowadzić człowieka na prawidłowy tor za co bardzo dziękuje. Polecam

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Oferuję swoją pomoc osobom indywidualnym i parom, które cierpią na trudności natury seksuologicznej i/bądź psychologicznej. Wizyta w gabinecie jest pierwszym krokiem, w kierunku rozwiązania stresującej sytuacji! Wiele problemów można rozwiązać szybko - wystarczy odpowiednia psychoedukacja bądź edukacja seksuologiczna, inne trudności wymagają kilku bądź kilkunastu spotkań.

  Prowadzę konsultacje indywidualne, warsztaty i szkolenia. Przyjmuję w Centrum Terapeutycznym Panaceum, który mieści się w centrum Szczecina. Świadczę tam konsultacje z zakresu psychologii, seksuologii i neuropsychologii. Z moimi podopiecznymi pracuję w nurcie coachingowym - wierzę, że najlepsze rozwiązanie danej sytuacji zna osoba, która się w niej znalazła. W tym procesie służę swoim wsparciem, merytoryczną wiedzą i doświadczeniem, które ułatwiają wybór odpowiedniego rozwiązania.

  Jako psycholog-seksuolog nie mam uprawnień do przypisywania środków farmakologicznych. Jeśli konkretny problem wymaga w mojej opinii leczenia farmakologicznego pacjent jest odsyłany do lekarza specjalisty. Zatem dobrym pomysłem jest odbycie badania urologicznego lub ginekologicznego przed wizytą, aby wykluczyć organiczne podłoże trudności.

  DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE I SZKOLENIA SPECJALISTYCZNE

  Ukończyłam studia na kierunku psychologia o specjalności "neuropsychologia kliniczna". Staż odbywałam na oddziale neurologicznym PSK w Białysmtoku. Podyplomowo ukończyłam studia "seksuologia kliniczna" na katedrze kierowanej przez prof. Lwa-Starowicza.

  Jestem doulą.Towarzysze kobietom i ich partnerom w okresie oczekiwania na dziecko, biorę udział w porodach oraz doradzam w okresie poporodowym. Szczególnie sobie cenię pracę z kobietami w ciąży i przygotowanie do porodu. Jestem autorką programu "Cud Narodzin - hipnoza do porodu".

  Posiadam uprawnienia nadane przez MEN pozwalające wykorzystywać techniki hipnozy klinicznej na terenie UE. Pracuję metoda śmiechoterapii i hipnoterapii. Dodatkowo odbywałam kursy na Stanford University oraz w LOU.

  Ukończyłam szkolenie z Interwencji Kryzysowej na Uniwersytecie Warszawskim. Posiadam certyfikat coacha. Pracuję w nurcie RTZ - Racjonalnej Terapii Zachowania. W mojej pracy korzystam z teorii więzi i NVC - non violent comunication - porozumienia bez przemocy.

  Jako ceniona specjalistka prowadzę wykłady z seksuologii oraz technik relaksacyjnych dla położnych i doul. W programach on-line uczę zaś kobiety przygotowania do spokojnego porodu, rodziców edukuję z zakresu rozwoju seksualnego dzieci, profesjonalistów ze sposobu pracy nad masturbacją dziecięcą.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Publikacje

 • "Błogosławiony stan umysłu, bajki terapeutyczne dla kobiet w ciąży" (książka, 2016)

badge-likeCreated with Sketch. Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

więcej