Karolina Piotrowska

Psycholog, Seksuolog

33 opinie +dodaj

Umów wizytę 88 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Oferuję swoją pomoc osobom indywidualnym i parom, które cierpią na trudności natury seksuologicznej i/bądź psychologicznej. Wizyta w gabinecie jest pierwszym krokiem, w kierunku rozwiązania… więcej

Umów wizytę

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
33 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PanaceumUsługa: porada małżeńska

  Cieplo, życzliwie, szczerze... z kazda wizytą jesteśmy o krok do przodu. Czekam niecierpliwie na kolejną wizytę

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Panaceum

  Profesjonalizm i kompetencja to domena pani Karoliny. Dobrze postawiona diagnoza i dobrze wybrane narzędzie do poradzenia sobie z problemem. Nic dodać nic ująć, szczerze polecam.

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Panaceum

  Wystawiam 5 z plusem Pani Doktor :-). Po pierwszej wizycie stwierdzam, że jest to lekarz godny polecenia. W skrócie : jest rzeczowa, ma wiedzę, potrafi słuchać, stwarza odpowiedni klimat do tego aby wygadać się ze swoich problemów...No i co najważniejsze daje konkretne wskazówki co do rozwiązania danego problemu...

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Panaceum

  Pani Karolina to wspaniały fachowiec w swojej dziedzinie. Pomogła mi i mojemu partnerowi w problemach intymnych. Dodatkowo była wsparciem do rozwiązania problemów rodzinnych. Gorąco polecam Panią Karolinę!!!

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Panaceum

  Konkretnie, rzeczowo, fachowo, dobry kontakt, profesjonalne podejscie do sprawy, godna zaufania.Polecam szczerze.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Karolina jest profesjonalistką i da się to odczuć już przy pierwszej wizycie, potrafi naprowadzić człowieka na prawidłowy tor za co bardzo dziękuje. Polecam

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PanaceumUsługa: Zwykła wizyta

  Jestem zachwycona z pomocy Pani Karoliny. Pełne zaangażowanie, zrozumienie, otwartość, przyjacielska atmosfera pozwoliły mi sie w pełni otworzyć i zrozumieć mój problem. Techniki i narzędzia pracy Pani Karoliny to dla mnie prawdziwa magia. Dzięki nim szybko stanęłam na nogi. Polecam z pełnym przekonaniem.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Uważnie słucha i rozpoznaje istotę problemu. Relacja z żoną widocznie się poprawia. Zupełnie inaczej patrzymy i reagujemy na swoje potrzeby. Widać doświadczenie Pani Doktor i, że wie dokładnie co robi i o czym mówi. Polecam każdemu.

 • M
  Lokalizacja: Panaceum

  Pani Karolina pomogła mi stanąć na nogi w bardzo trudnym dla mnie czasie. Już po pierwszej wizycie poczułam się lepiej. Metody pracy nad sobą, jakie proponuje, przynoszą wspaniałe rezultaty. Obok profesjonalizmu bardzo cenny jest uśmiech, życzliwość i chęć pomagania swoim pacjentom, pani Karolina wszystkie te cechy posiada. Szczerze polecam! :)

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor była miła, ciepła i rzeczowa. Ze spokojem odpowiadała na moje pytania oraz diagnozowała mój problem próbując pomoc mi jeszcze w innych zagadnieniach związanych z moim problemem za co bardzo dziękuję :)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Oferuję swoją pomoc osobom indywidualnym i parom, które cierpią na trudności natury seksuologicznej i/bądź psychologicznej. Wizyta w gabinecie jest pierwszym krokiem, w kierunku rozwiązania stresującej sytuacji! Wiele problemów można rozwiązać szybko - wystarczy odpowiednia psychoedukacja bądź edukacja seksuologiczna, inne trudności wymagają kilku bądź kilkunastu spotkań.

  Prowadzę konsultacje indywidualne, warsztaty i szkolenia. Przyjmuję w Centrum Terapeutycznym Panaceum, który mieści się w centrum Szczecina. Świadczę tam konsultacje z zakresu psychologii, seksuologii i neuropsychologii. Z moimi podopiecznymi pracuję w nurcie coachingowym - wierzę, że najlepsze rozwiązanie danej sytuacji zna osoba, która się w niej znalazła. W tym procesie służę swoim wsparciem, merytoryczną wiedzą i doświadczeniem, które ułatwiają wybór odpowiedniego rozwiązania.

  Jako psycholog-seksuolog nie mam uprawnień do przypisywania środków farmakologicznych. Jeśli konkretny problem wymaga w mojej opinii leczenia farmakologicznego pacjent jest odsyłany do lekarza specjalisty. Zatem dobrym pomysłem jest odbycie badania urologicznego lub ginekologicznego przed wizytą, aby wykluczyć organiczne podłoże trudności.

  DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE I SZKOLENIA SPECJALISTYCZNE

  Ukończyłam studia na kierunku psychologia o specjalności "neuropsychologia kliniczna". Staż odbywałam na oddziale neurologicznym PSK w Białysmtoku. Podyplomowo ukończyłam studia "seksuologia kliniczna" na katedrze kierowanej przez prof. Lwa-Starowicza.

  Jestem doulą.Towarzysze kobietom i ich partnerom w okresie oczekiwania na dziecko, biorę udział w porodach oraz doradzam w okresie poporodowym. Szczególnie sobie cenię pracę z kobietami w ciąży i przygotowanie do porodu. Jestem autorką programu "Cud Narodzin - hipnoza do porodu".

  Posiadam uprawnienia nadane przez MEN pozwalające wykorzystywać techniki hipnozy klinicznej na terenie UE. Pracuję metoda śmiechoterapii i hipnoterapii. Dodatkowo odbywałam kursy na Stanford University oraz w LOU.

  Ukończyłam szkolenie z Interwencji Kryzysowej na Uniwersytecie Warszawskim. Posiadam certyfikat coacha. Pracuję w nurcie RTZ - Racjonalnej Terapii Zachowania. W mojej pracy korzystam z teorii więzi i NVC - non violent comunication - porozumienia bez przemocy.

  Jako ceniona specjalistka prowadzę wykłady z seksuologii oraz technik relaksacyjnych dla położnych i doul. W programach on-line uczę zaś kobiety przygotowania do spokojnego porodu, rodziców edukuję z zakresu rozwoju seksualnego dzieci, profesjonalistów ze sposobu pracy nad masturbacją dziecięcą.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Publikacje

 • "Błogosławiony stan umysłu, bajki terapeutyczne dla kobiet w ciąży" (książka, 2016)

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

więcej