Karolina Pałka, psycholog Puławy

mgr Karolina Pałka

Zapisz

Psycholog więcej

4 opinie

Zapisz

Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Piłsudskiego 24/1, Puławy
Gabinet Psychologiczny Rozwój

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Psycholog, terapeuta, specjalista psychoterapii uzależnień


Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

4 opinie pacjentów

Ogólna ocena

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Rozwój Inny

Pani psycholog pomogła mi zrozumieć moje problemu, uczucia, zaakceptować je i przepracować. Osoba z empatycznym podejściem do człowieka, potrafi patrzeć głębiej i szerzej. Odbyłyśmy kilka rozmów, które pozwoliły mi na odzyskanie równowagi. Gdybym miała jeszcze raz podjąć decyzje o skorzystaniu z pomocy Pani Karoliny to podjęłabym ją szybciej. Gorąco polecam


T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Rozwój Inny

Bardzo dobre podejście do pacjenta miłe i sympatyczne. Jako młoda osoba zgłosiłem się do Pani Karolina, która w bardzo rzetelny sposób pomogła mi się uporać z moimi problemami. Serdecznie Polecam!


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Rozwój

Bardzo dobra Pani psycholog. Cieszę się, że w Puławach przyjmuje taki fachowiec bo ciężko w mieście o psychologa. Pani Karolina z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem podchodzi do klienta, jest osobą pełną wiedzy i empatii.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Rozwój zaburzenia snu, PTSD

Pani Karolina bardzo mi pomogła, kiedy zmagałam się z najostrzejszą fazą zespołu stresu pourazowego, czyli tzw.ptsd. Terapię PTSD zalecił mi lekarz internista po przeprowadzonym wywiadzie, około pół roku po wypadku drogowym. Kto to ptsd ma ten wie jak trudno jest żyć z tym a co dopiero funkcjonować społecznie. Ludzie zwykle nie rozumieją co wtedy dzieję się "wewnątrz" człowieka i często ten problem marginalizują lub nawet wykorzystują, nie rozumiejąc jego przyczyn i natury, a więc i człowieka z ptsd, tym bardziej że wyjątkowo trudno jest o tym rozmawiać i cokolwiek komuś wyjaśniać gdyż jest silna blokada emocjonalna nie dopuszczająca do powrotu do wydarzenia, które wstrząsnęło człowiekiem. Trudno zrozumieć te sprawy ludziom na zewnątrz, dlatego warto z takim problemem iść do specjalisty.
Rozmowy z Panią Karoliną na tyle ustabilizowały moją psyche, że po kilku miesiącach mogłam już nawet odstawić leki SSRI i podejmować różne aktywności. Pani Karolina sprawia poza tym wrażenie osoby bardzo w porządku, szczerej, asertywnej, uczciwej, rzeczowej i kompetentnej, widać że ma doświadczenie w pracy z ludźmi i poza tym jest miłą i wesołą osobą.
Nurt psychologiczny w którym pracuje Pani Karolina daje względnie szybkie i konkretne rezultaty, dlatego z czystym sumieniem mogę polecić innym osobom.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Psycholog, terapeuta, specjalista psychoterapii uzależnień


Powiązane wyszukiwania