mgr

Kamila Koziara

verifiedCreated with Sketch.

Psychoterapeuta, Psycholog

12 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
213 odwiedzin w ciągu 30 dni

Nazywam się Kamila Koziara. Pracuję z osobami doświadczającymi trudności emocjonalnych, pomagam zrozumieć przyczyny cierpienia moich pacjentów. Moim celem jest przede wszystkim wsparcie… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • O

  Polecam Kamilę w 100%. Zwalczałyśmy mój perfekcjinizm i kompulsywne objadanie. Ma fantastyczne indywidualne podejście do pacjenta. Czułam się bardzo dobrze w jej towarzystwie, nauczyłam sie mówić o swoich uczuciach, odkrywałam swoje wnętrze na nowo. Jest bardzo konkretna, ma fachową wiedzę. Jej ćwiczenia bardzo mi pomogły zrozumieć siebie, co poprawiło moją jakośc życia i zdrowie psychiczne.

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Gorąco polecam! Pani Kamila najpierw wyprowadziła mnie z zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych, a teraz otwiera na życie i świat. Wspólnie pokonujemy bariery lękowe. 6/5!

 • P
  Lokalizacja: Centrum Ikar Poradnie Specjalistyczne

  Kamila to terapeutka, z którą można złapać chemię od pierwszej wizyty. Moje wcześniejsze doświadczenia z psychologiem, a następnie z psychiatrą nie były bardzo udane ani owocne, więc na pierwszą wizytę do gabinetu weszłam wraz ze swoimi obawami. Wyfrunęłam na skrzydłach! I pod wielkim wrażeniem, że ktoś potrafi tak doskonale zdjąć ciężar z barków.

  Niestety, psychoterapia to nie droga usłana różami (chyba, że kolczastymi), więc kolejne spotkania bywały trudniejsze, ale Kamila potrafi tak pokierować pacjenta, że każdy upadek kończy się - choćby drobnym, ale i tak ważnym - wzlotem.

  To, co można otrzymać w jej gabinecie, to na pewno wielkie poczucie bezpieczeństwa i wsparcia, morze empatii oraz zrozumienia. Kamila z całą pewnością posiada nie tylko wiedzę i umiejętności, ale też intuicję (dziękuję za te książki, które poukładały mi w głowie!). Wielki komfort dawało mi też poczucie, że mogłam przyjść na spotkanie i po prostu opowiedzieć o swoich emocjach, choć czasem wydawało się to niekonstruktywne, a nie koniecznie coś robić, coś niby twórczego. I nie czułam się oceniana. Każdy perfekcjonista i pracoholik mnie w tym momencie na pewno zrozumie.

  Po tych wszystkich godzinach mogę powiedzieć na pewno, że dzięki niej odnalazłam spokój ducha i samoakceptację, a nadchodzące i przemijające załamania potrafię teraz obrócić na swoją korzyść. Nawet koszmarów się już nie boję, tylko próbuję zrozumieć!

  Polecam z całego serca spotkania z Kamilą osobom w depresji, z zaburzoną samooceną, wiecznym poczuciem winy wobec wszystkich dookoła i perfekcjonistom, którzy wiecznie od siebie wymagają. Jeśli chcecie się dobrze poczuć, to właśnie w jej gabinecie się to uda!

 • A

  Kamila jest bardzo rzetelną i profesjonalną terapeutką. Jestem jeszcze cały czas w procesie i zdążyłam się wielu rzeczy o sobie dowiedzieć, zobaczyć schematy, zrozumieć, skąd wynikają zachowania - wszystko dzięki jej asyście, w pojedynkę byłoby to niemożliwe. Wiem, że metody pracy są dopasowywane indywidualnie i na bieżąco, wszystko w zależności od potrzeby dnia, czy danego momentu w moim życiu lub nastroju. Oprócz tego Kamila jest bardzo otwartą, ciepłą osobą, daje dużo przestrzeni, żeby wyrazić swoje emocje, pozwolić im zaistnieć. Po sesjach czuję się wysłuchana i wsparta i choć przerabiam ciężkie dla siebie rzeczy, często czuję po sesjach ulgę. A co najważniejsze - jest to osoba, której ufam. Dziękuję:)

 • K
  Lokalizacja: "Przystań" Ośrodek Psychoterapii

  Kamila jest rzeczowa i konkretna, posiada dużą fachową wiedzę oraz czas również poza wyznaczonymi spotkaniami. Wiem, że mogę na nią liczyć w momentach słabszych. Jej wskazówki i pozytywna energia dają wiele do myślenia. Widzę dużą poprawę mojego stanu zdrowia. Dzięki Kamila!! Polecam!

 • M

  Kamila jest fantastyczną terapeutką, właściwa osoba na właściwym miejscu! Indywidualnie podchodzi do klienta, widać że wykonuje swój zawód z pasją. Nigdy nie patrzy na zegarek, nie nudzi ją to co mówi klient, jest zainteresowana i skupiona, co w tym zawodzie nie należy do najłatwiejszych zadań, a jej to wspaniale wychodzi. Pracuje z kartką i długopisem, zawsze wychodzi się od niej z materiałami, które pomagają w czasie pomiędzy spotkaniami. Jest coachem a nie zwykłym terapeutą! Szczerze polecam Kamilę!

 • A

  Wcześniej miałam okazję uczęszczać na terapię do niejednego psychologa i Pani Kamila jest pierwszym, który faktycznie pomógł mi znaleźć przyczynę moich problemów i pomaga je rozwiązywać. Serdecznie polecam.

 • M
  Lokalizacja: Poradnia Psychodietetyczna Rymkiewicz system

  Bardzo polecam panią Kamilę. Po terapii z Panią Kamilą udało mi się pokonać problemy objadania się, złej samooceny i powoli wychodzić z życiowej nudy. Pani Kamila jest bardzo ciepłą i miłą osobą, stwarza sympatyczną atmosferę na spotkaniach. Z terapii można wynieść wiele cennych lekcji i informacji. Serdecznie polecam :D

 • K
  Lokalizacja: Centrum Ikar Poradnie Specjalistyczne

  Z całego serca polecam Panią Kamilę! Pomogła uporać mi się z perfekcjonizmem i zaburzeniami z zakresu nerwicy i depresji. Sesje opierają się nie tylko na rozprawie z traumami przeszłości ale również na konkretnych działaniach i pracy nad "tu i teraz", tak aby pacjent nie musiał długo czekać na poprawę jakości życia. Już po kilku spotkaniach czułam się lepiej. Terapia nie przeciąga się w nieskończoność i daje świetne wymierne efekty.

 • P
  Lokalizacja: Poradnia Psychodietetyczna Rymkiewicz system

  Wspaniała osoba! Polecam w 100%.
  Kamila uświadomiła mi, jak wiele osób wokół mnie działa na mnie destrukcyjnie. Przyszłam z problemem kompulsywnego objadania się, a rozprawiłam się z trudnym dzieciństwem, duszeniem emocji w sobie oraz oczywiście kontrolowaniem jedzenia :)

Pytania pacjentów (1)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Nazywam się Kamila Koziara.

  Pracuję z osobami doświadczającymi trudności emocjonalnych, pomagam zrozumieć przyczyny cierpienia moich pacjentów. Moim celem jest przede wszystkim wsparcie w trudnych momentach życia oraz zwiększenie zakresu umiejętności radzenia sobie z pojawiającymi się trudnościami natury psychicznej.

  Jako psychoterapeuta poznawczo-behawioralny wykorzystuję techniki mające potwierdzenie wysokiej skuteczności w badaniach. W gabinecie prowadzę psychoedukację. Staram się, aby pacjent sam zrozumiał swój sposób myślenia oraz doświadczył większego poczucia wpływu na siebie. Podczas spotkań doszukujemy się powiązań obecnych trudności z systemem myślenia, jakie pacjent prezentuje, aby w późniejszym etapie stworzyć plan na zmianę.

  W mojej pracy staram się łączyć nabytą wiedzę z doświadczeniem tworząc indywidualny plan terapeutyczny w oparciu o jego potrzeby oraz zgłaszane trudności.

  Jako specjalista psychodietetyki wspieram oraz edukuję osoby w procesie zmiany nawyków żywieniowych. Pomagam osobom cierpiących na kompulsywne objadanie oraz doświadczających trudności w pozbyciu się zbędnych kilogramów.

  http://kamilakoziara.pl/

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Edukacja

 • Uniwersytet Wrocławski - psychologia
 • Wyższa Szkoła Psychologii Społecznej
 • Szkoła Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej

Publikacje

 • „Pracując z rodziną dziecka otyłego. Skrzynka z narzędziami psychodietetyka”
 • Prowadzenie szkoleń dla specjalistów z zakresu pracy z klientem otyłym oraz rodzicami dziecka otyłego - we współpracy z MJ Psychoedukacja
 • Psychodietetyczny program zmiany nawyków żywieniowych on-line

Zdjęcia