Adres

Bulwar Ikara 30, Fabryczna, Wrocław
Centrum Ikar (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza
71 773.....

Konsultacja psychologiczna • 100 zł

ul. Ołbińska 12, Śródmieście, Wrocław
Gabinet (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Przelew na konto
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Nazywam się Kamila Koziara. Pracuję z osobami doświadczającymi trudności emocjonalnych, pomagam zrozumieć przyczyny cierpienia moich pacjentów. Moi...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Uniwersytet Wrocławski - psychologia
 • Wyższa Szkoła Psychologii Społecznej
 • Szkoła Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej

Zdjęcia


Usługi i ceny

Konsultacja psychologiczna

100 zł


Bulwar Ikara 30, Wrocław

100 zł

Centrum Ikar

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
17 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany

Wszystkim osobom, które zmagają się z problemami emocjonalnymi, poczuciem nieważności i trudnościami w wytyczaniu własnych granic polecam terapię u Kamili. Kamila stwarza bardzo przyjazną atmosferę, dzięki czemu łatwiej się przed nią otworzyć i opowiedzieć o swoich trudnościach. Kamila nie tylko uważnie słucha, ale też naprowadza na odpowiednie tory, razem z pacjentem szuka wyjaśnienia, nie zostawia go samemu sobie. Pokazuje na co zwrócić uwagę i daje narzędzia do tego, by dalej nad sobą pracować. Szczerze angażuje się w rozwój pacjenta i jego sukcesy w poznawaniu siebie.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet

Psychoterapeutka profesjonalna i z charyzmą. Terapia to ciężka praca, ale jeśli przynosi tak dobre rezultaty jak w przypadku sesji z Panią Kamilą to warto. Pomaga się zmierzyć z lękami i niskim poczuciem własnej wartości. W krainie wielkich niepokoi i wątpliwości zapewnia poczucie bezpieczeństwa. To terapia, która naprawdę przynosi zmiany. Szczerze polecam.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Ikar

Serdecznie polecam terapię u Kamili osobom, które zmagają się z lękiem i czują, że chcą coś zmienić w swoim życiu. Dzięki jej wiedzy, profesjonalizmowi i ogromnemu wsparciu podczas wizyt, poznałam i zrozumiałam schematy/zachowania, które utrudniały mi codzienne funkcjonowanie i blokowały przed podejmowaniem nowych wyzwań. Oprócz wymiaru terapeutycznego, spotkania z Kamilą były jak spotkania z bliską osobą, która chce nas wysłuchać, zrozumieć i zmotywować oraz cieszy się z naszych sukcesów. Niewątpliwie dodatkowym atutem jest poczucie humoru Kamili :) Cieszę się, że trafiłam na terapię do Kamili i polecam ją każdemu kto tego potrzebuje.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnia Psychodietetyczna Rymkiewicz system

Pani Kamila jest przesympatyczną osobą, dzięki czemu można się poczuć naprawdę swobodnie i komfortowo.
Pozwala zrozumieć problem i „popchnąć” do tego, byś sam zrozumiał i znalazł dobre rozwiązanie. Nawet kiedy nie zawsze jest ochota i siły do tego, by dotrzeć na wizytę to po wyjściu z gabinetu wychodziłam pełna energi i optymizmu ! Nie mam pojęcia jak Pani Kamila to robi, ale z pewnością jest to osoba, która znajduje się na odpowiednim „miejscu”.
☺️


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Rozwód

Trafiłam do pani Kamili z synem,15-latkiem. Po rozwodzie zaczął uciekać w świat gier. Zamknął się w pokoju i w sobie. Poza tym bałam się, że rozwód doprowadzi go do "czegoś złego". Teraz gra dalej, oczywiście, ale wie, że oprócz gier są jeszcze przyjaciele, których, co ważniejsze, szuka! Przy okazji, na rozmowach "w trójkę", dowiedziałam się, gdzie ja popełniam błędy...
Spotkania profesjonalne, osobowość do skopiowania:).
P.S. Ja też po drodze sie pogubiłam i otrzymałam pomoc....


O
Użytkownik zweryfikowany

Polecam Kamilę w 100%. Zwalczałyśmy mój perfekcjinizm i kompulsywne objadanie. Ma fantastyczne indywidualne podejście do pacjenta. Czułam się bardzo dobrze w jej towarzystwie, nauczyłam sie mówić o swoich uczuciach, odkrywałam swoje wnętrze na nowo. Jest bardzo konkretna, ma fachową wiedzę. Jej ćwiczenia bardzo mi pomogły zrozumieć siebie, co poprawiło moją jakośc życia i zdrowie psychiczne.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Gorąco polecam! Pani Kamila najpierw wyprowadziła mnie z zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych, a teraz otwiera na życie i świat. Wspólnie pokonujemy bariery lękowe. 6/5!


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Ikar

Kamila to terapeutka, z którą można złapać chemię od pierwszej wizyty. Moje wcześniejsze doświadczenia z psychologiem, a następnie z psychiatrą nie były bardzo udane ani owocne, więc na pierwszą wizytę do gabinetu weszłam wraz ze swoimi obawami. Wyfrunęłam na skrzydłach! I pod wielkim wrażeniem, że ktoś potrafi tak doskonale zdjąć ciężar z barków.

Niestety, psychoterapia to nie droga usłana różami (chyba, że kolczastymi), więc kolejne spotkania bywały trudniejsze, ale Kamila potrafi tak pokierować pacjenta, że każdy upadek kończy się - choćby drobnym, ale i tak ważnym - wzlotem.

To, co można otrzymać w jej gabinecie, to na pewno wielkie poczucie bezpieczeństwa i wsparcia, morze empatii oraz zrozumienia. Kamila z całą pewnością posiada nie tylko wiedzę i umiejętności, ale też intuicję (dziękuję za te książki, które poukładały mi w głowie!). Wielki komfort dawało mi też poczucie, że mogłam przyjść na spotkanie i po prostu opowiedzieć o swoich emocjach, choć czasem wydawało się to niekonstruktywne, a nie koniecznie coś robić, coś niby twórczego. I nie czułam się oceniana. Każdy perfekcjonista i pracoholik mnie w tym momencie na pewno zrozumie.

Po tych wszystkich godzinach mogę powiedzieć na pewno, że dzięki niej odnalazłam spokój ducha i samoakceptację, a nadchodzące i przemijające załamania potrafię teraz obrócić na swoją korzyść. Nawet koszmarów się już nie boję, tylko próbuję zrozumieć!

Polecam z całego serca spotkania z Kamilą osobom w depresji, z zaburzoną samooceną, wiecznym poczuciem winy wobec wszystkich dookoła i perfekcjonistom, którzy wiecznie od siebie wymagają. Jeśli chcecie się dobrze poczuć, to właśnie w jej gabinecie się to uda!


A
Użytkownik zweryfikowany

Kamila jest bardzo rzetelną i profesjonalną terapeutką. Jestem jeszcze cały czas w procesie i zdążyłam się wielu rzeczy o sobie dowiedzieć, zobaczyć schematy, zrozumieć, skąd wynikają zachowania - wszystko dzięki jej asyście, w pojedynkę byłoby to niemożliwe. Wiem, że metody pracy są dopasowywane indywidualnie i na bieżąco, wszystko w zależności od potrzeby dnia, czy danego momentu w moim życiu lub nastroju. Oprócz tego Kamila jest bardzo otwartą, ciepłą osobą, daje dużo przestrzeni, żeby wyrazić swoje emocje, pozwolić im zaistnieć. Po sesjach czuję się wysłuchana i wsparta i choć przerabiam ciężkie dla siebie rzeczy, często czuję po sesjach ulgę. A co najważniejsze - jest to osoba, której ufam. Dziękuję:)


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: "Przystań" Ośrodek Psychoterapii

Kamila jest rzeczowa i konkretna, posiada dużą fachową wiedzę oraz czas również poza wyznaczonymi spotkaniami. Wiem, że mogę na nią liczyć w momentach słabszych. Jej wskazówki i pozytywna energia dają wiele do myślenia. Widzę dużą poprawę mojego stanu zdrowia. Dzięki Kamila!! Polecam!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

1 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Witam, czy pomaga pan osobom z borderline? Jakimi metodami psychoterapeutycznymi? Czy spotkania trwają 30 min? Jaka jest cena?

  Witam,

  pracuję w nurcie poznawczo-behawioralnym. Do pracy z osobowością borderline polecam koleżankę Karolinę Pietrzak.

  Sesja również w nurcie poznawczo-behawioralnym. Sesja trwa 50 minut. Koszt 1 wizyty konsultacyjnej to 120 zł, każda następna to 100 zł.

  Pozdrawiam
  Kamila Koziara

  mgr Kamila Koziara

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Nazywam się Kamila Koziara. Pracuję z osobami doświadczającymi trudności emocjonalnych, pomagam zrozumieć przyczyny cierpienia moich pacjentów. Moi...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Uniwersytet Wrocławski - psychologia
 • Wyższa Szkoła Psychologii Społecznej
 • Szkoła Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Zdjęcia


Publikacje i artykuły

Publikacje (3)