Pracuję z osobami doświadczającymi kryzysu psychicznego, cierpiącymi na zaburzenia odżywiania, zaburzenia nastroju oraz zaburzenia lękowe. Prowadzę indywidualną terapię w nurcie poznawczo-behawioralnym… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
9 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A

  Kamila jest bardzo rzetelną i profesjonalną terapeutką. Jestem jeszcze cały czas w procesie i zdążyłam się wielu rzeczy o sobie dowiedzieć, zobaczyć schematy, zrozumieć, skąd wynikają zachowania - wszystko dzięki jej asyście, w pojedynkę byłoby to niemożliwe. Wiem, że metody pracy są dopasowywane indywidualnie i na bieżąco, wszystko w zależności od potrzeby dnia, czy danego momentu w moim życiu lub nastroju. Oprócz tego Kamila jest bardzo otwartą, ciepłą osobą, daje dużo przestrzeni, żeby wyrazić swoje emocje, pozwolić im zaistnieć. Po sesjach czuję się wysłuchana i wsparta i choć przerabiam ciężkie dla siebie rzeczy, często czuję po sesjach ulgę. A co najważniejsze - jest to osoba, której ufam. Dziękuję:)

 • K
  Lokalizacja: "Przystań" Ośrodek Psychoterapii

  Kamila jest rzeczowa i konkretna, posiada dużą fachową wiedzę oraz czas również poza wyznaczonymi spotkaniami. Wiem, że mogę na nią liczyć w momentach słabszych. Jej wskazówki i pozytywna energia dają wiele do myślenia. Widzę dużą poprawę mojego stanu zdrowia. Dzięki Kamila!! Polecam!

 • M

  Kamila jest fantastyczną terapeutką, właściwa osoba na właściwym miejscu! Indywidualnie podchodzi do klienta, widać że wykonuje swój zawód z pasją. Nigdy nie patrzy na zegarek, nie nudzi ją to co mówi klient, jest zainteresowana i skupiona, co w tym zawodzie nie należy do najłatwiejszych zadań, a jej to wspaniale wychodzi. Pracuje z kartką i długopisem, zawsze wychodzi się od niej z materiałami, które pomagają w czasie pomiędzy spotkaniami. Jest coachem a nie zwykłym terapeutą! Szczerze polecam Kamilę!

 • A

  Wcześniej miałam okazję uczęszczać na terapię do niejednego psychologa i Pani Kamila jest pierwszym, który faktycznie pomógł mi znaleźć przyczynę moich problemów i pomaga je rozwiązywać. Serdecznie polecam.

 • M
  Lokalizacja: Poradnia Psychodietetyczna Rymkiewicz system

  Bardzo polecam panią Kamilę. Po terapii z Panią Kamilą udało mi się pokonać problemy objadania się, złej samooceny i powoli wychodzić z życiowej nudy. Pani Kamila jest bardzo ciepłą i miłą osobą, stwarza sympatyczną atmosferę na spotkaniach. Z terapii można wynieść wiele cennych lekcji i informacji. Serdecznie polecam :D

 • K
  Lokalizacja: Centrum Ikar Poradnie Specjalistyczne

  Z całego serca polecam Panią Kamilę! Pomogła uporać mi się z perfekcjonizmem i zaburzeniami z zakresu nerwicy i depresji. Sesje opierają się nie tylko na rozprawie z traumami przeszłości ale również na konkretnych działaniach i pracy nad "tu i teraz", tak aby pacjent nie musiał długo czekać na poprawę jakości życia. Już po kilku spotkaniach czułam się lepiej. Terapia nie przeciąga się w nieskończoność i daje świetne wymierne efekty.

 • P
  Lokalizacja: Poradnia Psychodietetyczna Rymkiewicz system

  Wspaniała osoba! Polecam w 100%.
  Kamila uświadomiła mi, jak wiele osób wokół mnie działa na mnie destrukcyjnie. Przyszłam z problemem kompulsywnego objadania się, a rozprawiłam się z trudnym dzieciństwem, duszeniem emocji w sobie oraz oczywiście kontrolowaniem jedzenia :)

 • A

  Bardzo, bardzo, bardzo, polecam Panią Kamilę! Indywidualne podejście, dużo empatii, chęć pomocy, dostosowywanie tępa pracy do pacjenta - z tym wszystkim spotkałam się u niej podczas terapii. Dziękuję!

 • M

  Świetny i kompetentny specjalista. W terapii cechuje Panią Kamilę indywidualne podejście do pacjenta. Jako psychodietetyk nie tylko uświadamia dotychczasowe błędy, ale i stale motywuje do walki o lepszą przyszłość.

Pytania pacjentów (1)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Pracuję z osobami doświadczającymi kryzysu psychicznego, cierpiącymi na zaburzenia odżywiania, zaburzenia nastroju oraz zaburzenia lękowe. Prowadzę indywidualną terapię w nurcie poznawczo-behawioralnym dla osób dorosłych oraz młodzieży.
  Jako psychodietetyk wspieram oraz edukuję osoby w procesie zmiany nawyków żywieniowych. Pomagam osobom cierpiącym na kompulsywne objadanie oraz zmagających sie z otyłością.
  Ukończyłam Psychologię na Uniwersytecie Wrocławskim oraz studia podyplomowe o kierunku psychodietetyka przy SWPS we Wrocławiu. Obecnie kształcę się w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS pod kierownictwem dr Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej.
  Pracuję w Poradni Zdrowia Psychicznego oraz w Stowarzyszeniu Na Rzecz Promocji Zdrowia Curatus.
  Realizuję warsztaty psychodietetyczne oraz udzielam konsultacji indywidualnych w Programie Wrocławskiej Akademii Odchudzania.
  Opiekuję się grupami wsparcia dla osób z zaburzeniami psychicznymi oraz doświadczającymi kryzysu psychicznego.
  Jestem autorką publikacji dotyczącej struktury pracy z rodziną dziecka otyłego oraz realizatorką warsztatów dla specjalistów pracujących z osobami cierpiącymi na otyłość.
  Prowadzę blog kulinarny promujący zmianę nawyków żywieniowych ( http://psychologia-zywienia.blogspot.com/ ).

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Wrocławski - psychologia
 • Wyższa Szkoła Psychologii Społecznej
 • Szkoła Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej - w trakcie

Publikacje

 • „Pracując z rodziną dziecka otyłego. Skrzynka z narzędziami psychodietetyka”
 • Prowadzenie szkoleń dla specjalistów z zakresu pracy z klientem otyłym oraz rodzicami dziecka otyłego - we współpracy z MJ Psychoedukacja
 • Psychodietetyczny program zmiany nawyków żywieniowych on-line

Zdjęcia