lek. dent.

Kamila Borek

verifiedCreated with Sketch.

Ortodonta

16 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
458 odwiedzin w ciągu 30 dni

Od kilkunastu lat z powodzeniem prowadzę terapię ortodontyczną dzieci i dorosłych, stosując najnowsze techniki współczesnej ortodoncji. W swojej pracy wykorzystuje wiedzę zdobytą na… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
16 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • S
  Lokalizacja: Centrum Stomatologiczne DentalCover

  Polecam panią doktor, ma fajne podejście do dzieci. Moja córka raczej jest z tych łatwo się stresujących i wrażliwych ale jakoś na fotelu u pani Kamili nie panikowała. Co do leczenia to udało się fajny efekt uzyskać już aparatem ruchowym. Obeszło się bez zakładania stałych drutów...

 • J
  Lokalizacja: Centrum Stomatologiczne DentalCover

  Zadowolona jestem z podejścia p. Borek, wszystko było mniej więcej z góry wiadomo – koszty, czas trwania leczenia itp. Aparat już mam ściągnięty i powiem że udało się wyrównać zęby lepiej niż się spodziewałam ;-) Jak rozmawiam z ludźmi którzy też mieli korekcję stałym aparatem robioną to ja specjalnie długo nosić go nie musiałam.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Stomatologiczne DentalCoverUsługa: konsultacja ortodontyczna

  Przesympatyczna Pani doktor. Wszystko dokładnie tłumaczy, odpowiada na każde pytanie, cierpliwa i bardzo serdeczna.

 • R
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pierwsza wizyta i mnóstwo pytań z mojej strony, więc bardzo pozytywne zaskoczenie, ponieważ Pani doktor wyczerpująco odpowiedziała mi na każde z nich. Przedstawiła kilka możliwości leczenia oraz ich konsekwencje. Obniżyłam jednak moją ocenę gdyż odczułam, że Pani doktor nie chce się podjąć mojego przypadku.

 • Pani Kamila to najlepsza doktor jaka poznałem!!! Piękne ząbki zawdzięczam Pani Kamili. Przy każdej wizycie da radę porozmawiać z Doktor o wszystkim, jest bardzo miła, uprzejma, kulturalna, inteligenta i zawsze uśmiechnięta !

  Polecam każdemu korzystanie z usług Doktor Kamili Borek !

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Generalnie ok. Największym problemem są wieczne spóźnienia pani Kamili. Nigdy nie zostałem przyjęty o umówionej godzinie. Jeszcze będąc kolejnym pacjentem w ciągu dnia jestem w stanie zrozumieć, że może się pojawić opóźnienie. Dla pani Kamili spóźnienie nawet na pierwszą wizytę danego dnia jest standardem (zawsze jest to 15 - 30 minut).

 • Doktor Kamila Borek od ośmiu lat ma pod opieką lekarską moją wnuczke. Dzięki jej fachowości kiedyś smutna ukrywajaca swoje ząbki dziewczynka dziś uśmiecha się . Bardzo dziękuję.

 • Polecam dr Kamilę Borek, to bardzo dobry ortodonta we Wrocławiu. Jest znakomitym lekarzem, wizyty w Dental cover były przyjemnością.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani Kamila Borek jest konkretna, chętnie odpowiada na wszystkie pytania i tłumaczy jeśli coś jest niejasne. Efekty leczenia pojawiają się bardzo szybko, co z pewnością cieszy.
  Dla mnie najlepszy specjalista jakiego do tej pory spotkałam.
  Gorąco polecam Panią Doktor bo naprawdę warto.

 • Pani Borek sprawia wrażenie bardzo inteligentnej i bystrej kobiety. Jestem już po kilku wizytach i miałam szczęście,że trafiłam właśnie na Panią Kamile. Postawiła bardzo dokładną diagnozę. Do tego odpowiada na każde zadane jej pytanie i traktuje każdego pacjenta indywidualnie.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Od kilkunastu lat z powodzeniem prowadzę terapię ortodontyczną dzieci i dorosłych, stosując najnowsze techniki współczesnej ortodoncji. W swojej pracy wykorzystuje wiedzę zdobytą na wielu szkoleniach, kursach specjalistycznych oraz zjazdach ortodontycznych. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje, co wraz z dużym zaangażowaniem oraz pasją do wykonywanego zawodu lekarza przekłada się na piękny i zdrowy uśmiech pacjenta.
  Od kwietnia 2015 r. jestem certyfikowanym lekarzem techniki Invisalign - nowoczesnej metody leczenia wad zgryzu systemem nakładek.
  Prywatnie: miłośniczka zwierząt oraz dalekich i bliższych podróży.

Choroby