mgr

Kamil Pogoda

verifiedCreated with Sketch.

Fizjoterapeuta, Terapeuta, Diagnostyk

20 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza
13 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Szanowny Pacjencie, prosimy o poszanowanie czasu naszych specjalistów, i zgłaszanie nieobecności najpóźniej 24h przed planowaną wizytą. W przypadku nieodwołania wizyty 24h przed terminem… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
20 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: FizjoSystem - Centrum RehabilitacjiUsługa: wizyta rehabilitacyjna (terapia manualna)

  Pełen profesjonalizm, wyjaśnienie problemów ze szczegółami, wizyta przebiegła bezboleśnie i na pewno pojawię się na ponownej. Bardzo polecam i dziękuję za skuteczną pomoc!

  Kamil Pogoda2018-05-30

  Dziekuje i pozdrawiam

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Podczas wizyty otrzymałam profesjonalną i skuteczną pomoc poprzedzoną wnikliwym wywiadem. Jednocześnie atmosfera była bardzo miła i komfortowa. Zdecydowanie polecam.

  Kamil Pogoda2018-05-17

  Dziekuje bardzo i pozdrawiam serdecznie KP

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FizjoSystem - Centrum RehabilitacjiUsługa: wizyta rehabilitacyjna (terapia manualna)

  Bardzo dobry specjalista. Bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjenta i jego problemu. Bardzo pomógł mi w bólu kręgosłupa w odcinku lędźwiowym, który utrudniał mi już chodzenie. Pan Kamil bardzo dokładnie przeprowadził wywiad i po kilku wizytach postawił mnie na nogi:) A ponadto bardzo życzliwy i miły. Polecam:-)

 • Lokalizacja: FizjoSystem - Centrum RehabilitacjiUsługa: Bole kręgosłupa

  Pan Kamil jest świetnym fizjoterapeutą. Dokładnie przeprowadza wywiad aby móc jak najlepiej zdiagnozować problem u pacjenta. Poza tym przykłada się do swojej pracy jak tylko może, tłumaczy w sposób jasny dla pacjenta przyczyny występowania bólu przy czym jest bardzo miły, uśmiechnięty co powoduje że wraca się do niego z przyjemnością. Z czystym sumieniem mogę powiedziec ze Pan Kamil jest rewelacyjnym specjalistą i polecić go innym .

  Kamil Pogoda2018-03-20

  Dziekuje bardzo za mile słowa, pozdrawiam

 • Z

  Świetny specjalista z bardzo dużą wiedzą. Cierpliwy, empatyczny, wrażliwy człowiek. Bardzo mi pomógł w leczeniu objawów rwy kulszowej. Polecam serdecznie Pana Kamila.

  Kamil Pogoda2018-03-20

  Dziekuje i pozdrawiam

 • Lokalizacja: FizjoSystem - Centrum RehabilitacjiUsługa: wizyta rehabilitacyjna (terapia manualna)

  Bardzo polecam konsultację oraz rehabilitację u Pana Kamila. Świetny specjalista z ogromną wiedzą, który potrafi bardzo trafnie postawić diagnozę, a następnie zabiera się za terapię, która będzie skuteczna dla danego przypadku. Rehabilitacja w gabinecie oraz ćwiczenia zadane do domu przynoszą widoczne efekty dla moich nóg. Podczas terapii czułem się bezpiecznie oraz komfortowo.
  Zdecydowanie polecam Pana Kamila.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Serdecznie polecam pana Kamila.Trafiałam do niego kilka razy z różnymi dolegliwościami (łokieć tenisisty, ostroga piętowa a ostatnio kręgosłup szyjny) i za każdym razem otrzymywałam fachową pomoc. Pan Kamil dysponuje doświadczeniem i wiedzą, którą potrafi się dzielić z pacjentem.Stosuje różne zabiegi znacząco skracające okres rehabilitacji (u mnie były to igły i fala uderzeniowa). Jest równocześnie osobą niezwykle życzliwą i kulturalną.

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FizjoSystem - Centrum RehabilitacjiUsługa: problem z kręgosłupem lędźwiowym

  Polecam Pana Kamila jako kompetentnego specjalistę. Bardzo mi pomogła jego terapia w przypadku bólu kręgosłupa lędźwiowego, a kilka tygodni wcześniej przy napięciu w okolicy stawów skroniowo-żuchwowych. W jego rękach człowiek czuje się bezpiecznie, a co najważniejsze terapia przynosi ulgę i poprawę funkcjonowania. Ponadto Pan Kamil w jasny sposób wyjaśnia postępowanie i jest bardzo miłą osobą. Z czystym sumieniem polecam Pana Kamila!

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FizjoSystem - Centrum Rehabilitacji

  Do Pana Kamila trafiłam po nieudanej rehabilitacji w innym miejscu. Moim problem było skręcenie stawu skokowego. Zależało mi na możliwości normalnego chodzenia przed zbliżającym się urlopem. W poprzednim miejscu pani rehabilitant kręciła głową, że słabo widzi mój wyjazd, namawiała mnie na jak najczęstsze wizyty i zachęcała do kontynuowania chodzenia o kulach, które początkowo zalecił lekarz. Dzięki dwóch wizytom u Pana Kamila i decyzjom, które podjął (m.in. odstawienie chodzenia o kulach i ćwiczenia), spędziłam udane, „przechodzone” dwa tygodnie urlopu, podczas których kontuzja dawała o sobie znać bardzo rzadko. Polecam wizytę u Pana Kamila wszystkich osobom szukającym profesjonalnej pomocy.

 • R
  Lokalizacja: FizjoSystem - Centrum RehabilitacjiUsługa: dolegliwosci kregoslupa

  Polecam Pana Kamila jako bardzo dobrego fachowca. Bardzo mi pomógł na dolegliwości kregoslupa lędźwiowego, po kilku wizytach czuje się lepiej. Ponadto jest bardzo zyczliwy dla pacjentow i kompetentny, stosuje rozne metody leczenia, ma duza wiedze

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Szanowny Pacjencie,
  prosimy o poszanowanie czasu naszych specjalistów, i zgłaszanie nieobecności najpóźniej 24h przed planowaną wizytą. W przypadku nieodwołania wizyty 24h przed terminem Pacjenci będą obciążani jej kosztem.
  Magister fizjoterapii, student osteopatii na warszawskim FICO ( Flanders International College of Osteopathy). Od 2011r. jestem czynnym zawodowo fizjoterapeutą pracującym od samego początku w sektorze prywatnym fizjoterapii, głównie z pacjentami ortopedycznymi. Swoją praktykę opieram na obszernym wywiadzie i wnikliwej analizie problemu pacjenta, wnioskowaniu klinicznym oraz wdrażaniu odpowiedniego postępowania terapeutycznego. Wszystkie te czynności prowadzą do celu, jakim jest możliwie szybki powrót pacjenta do zdrowia i maksymalna poprawa jego jakości życia. Fizjoterapia i praca z pacjentem to moja pasja, którą ciągle rozwijam i która daje mi wiele satysfakcji w życiu

  Kwalifikacje:
  · Koncepcja Maitland®

  Poziom 2a - moduł V i VI
  Poziom 1 - moduł I, II, III i IV (tytuł Terapeuta Manualny Metody Maitland Concept)
  · Brian Mulligan's Concept (Carole J. Stolz):

  B - lower quadrant
  A - upper quadrant
  · Krótkodźwigniowe techniki manipulacyjne prof. Laurie Hartman:

  Moduł A
  Moduł B
  · Kinesiology taping – plastrowanie dynamiczne

  Poziom 1:
  · IMTT punkty spustowe – terapia manualna i suche igłowanie

Specjalizacje

 • Medycyna sportowa
 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
 • Neurologia
 • Rehabilitacja medyczna
 • Osteopatia
więcej

Ukończone szkoły

 • student na Flanders International College of Osteopathy (Warszawa) - studia osteopatyczne
 • WSSP w Lublinie (uzyskany tytuł magistra fizjoterapii)
 • Uniwersytet w Jaen - Hiszpania (uzyskany tytuł magistra fizjoterapii)

Publikacje

 • Postępowanie rehabilitacyjne przy problemach bólowych odcinka lędźwiowego kręgosłupa

Nagrody i wyróżnienia

 • Uczestnik w programie "Dobra Praktyka Fizjoterapeutyczna"